Żona mojego najlepszego przyjaciela

Leżąc w łóżku, słyszę brzęczenie mojego telefonu, co oznacza, że ​​mam SMS-a. Odblokowując telefon widzę, że jest od żony mojego najlepszego kumpla Paula, Katy.

– Potrzebuję twojej pomocy, Steve. Czytam wiadomość i odpowiadam jej.

“Czego potrzebujesz?” Katy jest w szóstym miesiącu ciąży i spodziewam się, że będę musiała lecieć po coś dla niej ze sklepu, bo Paul jest zajęty.

„Po prostu czuję się teraz brzydka. Paul mnie nie chce; jestem gruba. Chcę tylko wiedzieć, czy jestem piękna”. Czytając, a następnie ponownie czytając tekst, staram się pomyśleć o odpowiedzi dyplomatycznej. Katy jest wspaniała; zawsze była, ale Paul jest moim partnerem i nigdy nie pomyślałbym, że jego żona i ja robimy cokolwiek.

„Katy, jestem pewien, że Paul nadal cię kocha, nadal jesteś piękna, nie jesteś gruba”. Naciskam „wyślij” i relaksuję się, dopóki nie słyszę, jak telefon ponownie się wyłącza. Otwieram Whatsappa, który wysłała Katy, wybałuszam oczy, a mój kutas twardnieje. To zdjęcie Katy, zupełnie nagiej i wyglądającej tak dobrze, że można ją zjeść.

Jej piersi są piękne, zwieńczone nabrzmiałymi sutkami, a jej nabrzmiały brzuch nie jest przeszkodą (wręcz przeciwnie). Cicho przeklinam, desperacko pragnąc, żeby była singielką. Ale ona jest żoną mojego kumpla.

„Słuchaj, Katy”, zaczynam odpisywać, „jesteś niewiarygodnie seksowna. Ale jesteś żoną mojego najlepszego kumpla. Nic nie mogę zrobić”.

Niemal natychmiast dostaję SMS-a, tym razem od samego Paula. „Doceniam, że nic nie robisz, ale Katy się za to dławi. A ja jestem wykończona. Chodź, nie mam nic przeciwko”.

Jazda do ich domu jest niewyraźna. Wszystko, co pamiętam, to Katy otwierająca drzwi w czerwonej jedwabnej bieliźnie, jej brzuszek wygląda seksownie jak diabli, a jej cycki praktycznie wylewają się z miseczek jej topu.

Sprawdź:   Dawca spermy (część druga)

Gdy tylko wchodzę do domu, rzucam się na nią i namiętnie całuję. Mocno przyciskam ją do ściany. Czuję, jak jej ręka chwyta mojego wyprostowanego penisa i czuję jej uśmiech, gdy moje usta spotykają się z jej. Sięgam dłonią do jej stringów i stwierdzam, że materiał jest mokry. Odsuwam stringi i wsuwam palec, a jęk, który słyszę w odpowiedzi, jest odurzający.

Cycki Katy praktycznie wylewają się z jej czerwonej jedwabnej bielizny, nie mogę dłużej się powstrzymywać i brutalnie pociągam za cienką bieliznę, jej górne łzy uwalniają jej piękne piersi. Nie waham się i zaczynam ssać jej wyprostowany i nabrzmiały sutek. Katy jęczy, gdy kontynuuję ssanie, palcami masując jej spuchniętą łechtaczkę.

Tak bardzo, jak chcę ją przelecieć tutaj, na korytarzu, wiem, że jej mąż czeka, aż zrobimy przedstawienie. Prowadząc ją do salonu, widzę Paula siedzącego na krześle w rogu, ignorując moją przyjaciółkę. Prowadzę Katy na kanapę.

Nachylając ciężarną dziewczynę na kanapie, ściągam cienkie stringi na bok. Przesuwam palcem po przemoczonej cipce Katy, a ona mocno naciska na moje palce, próbując zmusić mnie do jej palcowania. Wszystko, co robię, to podnoszę rękę i uderzam dziwkę w tyłek. Ona nie panuje nad tym, co ja.

Kontynuując pocieranie Katy, słyszę charakterystyczny dźwięk mężczyzny uderzającego w mięso. Przynajmniej Paulowi podoba się program. Katy jest już zdesperowana, by dojść, więc klękam za moją nową dziwką. całuję ją w dupę; najpierw jej lewy policzek, potem prawy. Ściągam stringi w dół, a następnie rozsuwam tyłek Katy, wsuwając język głęboko w dupsko dziwki.

Jej jęki rozbrzmiewają w całym pokoju, błagając o więcej. Katy mocno przyciska swój tyłek do mojego języka. Wsuwam dwa palce głęboko w jej cipkę, smak jej tyłka sprawia, że ​​mój język pragnie więcej.

Sprawdź:   Podprzestrzeń (głębsza niż powierzchnia)

Czuję, jak pizda Katy zaciska się wokół moich palców, gdy kontynuuję pompowanie ich do środka i na zewnątrz. Katy, krzyczy głośno do pokoju, a ja czuję płyn kapiący z jej cipki. Kapiąc na podłogę, Katy upadła na kanapę.

Rozpinam rozporek, gdy Katy odzyskuje oddech, widzę Paula masturbującego się w kącie. Jeśli mu się to podobało, pokocha to. Podchodząc od tyłu Katy, wsuwam mojego sztywnego penisa w mokrą cipkę Katy. Jej tyłek jest nadal wyraźnie mokry od mojego lizania, jęczy moje imię, ale nie włożę go, jeszcze nie. Widzę jej ręce masujące jej piersi, dziwka jest napalona.

Katy błaga mnie teraz, potrzebuje mnie w sobie, nie miała fiuta od miesięcy. Nie mogę się już dłużej powstrzymywać i powoli w nią wchodzę. Krzyki Katy, gdy całkowicie w nią wchodzę, są odurzające. Lekko się wyciągając, ponownie mocno wsuwam, a mała dziwka chrząka.

Budując rytm, gdy jej pomruki stają się głośniejsze, chwytam Katy za szyję i wsuwam się w nią. Czuję, jak cipka Katy zaciska się, gdy zbliża się jej drugi orgazm tej nocy.

Podwajam wysiłki, gdy jej płyny kapią na kanapę. Katy krzyczy w swoim orgazmie, przyciągam ją blisko siebie i wiem, że nie wytrzymam dłużej. Już mam wyciągnąć i spuścić się na jej tyłek, kiedy zdaję sobie sprawę, że jest w ciąży. Nigdy nie będę miał okazji tego zrobić przy zerowej możliwości zajścia w ciążę. Więc strzelam moim ładunkiem głęboko w chętne cięcie Katy.

Mój kutas drga w niej, gdy wypełnia ją ładunek za ładunkiem mojego nasienia. Słysząc jęk, mogę powiedzieć, że Paul też właśnie się spuścił.

Znowu jestem twardy, kiedy wysuwam się z Katy, ona się odwraca, a ja przesuwam kutasem po jej ustach. Nie potrzebując wiele zachęty, Katy bierze moją twardość do ust. Jebać tę dziwkę, która potrafi ssać penisa, nabierając prędkości, gdy robi mi głębokie gardło. Czuję, jak się zbliżam. Kiedy kołysze się w przód iw tył na moim penisie, Katy wie, że nie wytrzymam zbyt długo i kieruje moją drgającą męskość na jej twarz.

Sprawdź:   Dzień na plaży

Mimo że skończyłem zaledwie pięć minut temu, drugi ładunek uderza Katy w twarz, zalewając ją moim nasieniem. Biały wytrysk zakrył jej oczy i spłynął na cycki. Bez słowa zapinam rozporek i wychodzę na dwór. Twarz Paula wygląda na napaloną, gdy ssie cycki Katy, liżąc moją babeczkę z cycków swojej żony. Niech poniosą konsekwencje.

Załóż konto i ciesz się darmowymi opowiadaniami erotycznymi od seksownych kobiet. Dokończ czytanie teraz..

DARMOWA REJESTRACJA | LOGOWANIE

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 3.5 / 5. Liczba głosów: 2

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.