Seks Rekolekcje – Dzień 10

Budzę się. 7 rano. Jaki dziś dzień? Wydaje mi się, że zgubiłem się w czasie. Środa. Mój dziesiąty dzień w tym odosobnieniu seksualnym. Jeszcze trzy dni i zakończę tę misję: uczenie się nowych doświadczeń, by uratować moje małżeństwo.

Jednak muszę być szczery. Czy naprawdę próbuję uratować moje małżeństwo, czy po prostu próbuję cieszyć się seksem, którego nigdy w życiu nie uprawiałem?

Na początek muszę wam wszystkim powiedzieć o pewnych aspektach mojego życia, o których zwykle nie czułem się komfortowo. Wychowałem się w bardzo konserwatywnym, katolickim domu, w środowisku, w którym potępia się seks i inne „złe zachowania”. Pierwsze doświadczenie seksualne z moim chłopakiem miałam w wieku osiemnastu lat, tuż przed przeprowadzką do nowego miasta, aby rozpocząć studia. Do tego czasu kilka moich koleżanek miało już aktywne życie seksualne od mniej więcej czterech lat.

Sprawy z tym chłopakiem nie układały się ze względu na odległość, ponieważ mieszkał w moim rodzinnym mieście, starając się zarobić na życie. Na drugim roku studiów poznałam Jorge, mojego drugiego chłopaka. Był miłym Latynosem. Zakochałam się w nim, ale ten związek też się nie udał. Uprawiałem z nim seks kilka razy i dobrze było być z nim.

Potem, w pierwszej klasie, poznałam Paula i totalnie się w nim zakochałam. Nie zaczęliśmy uprawiać seksu aż do końca mojego trzeciego roku, ponieważ chciałem robić to powoli, ale to było naprawdę wyjątkowe. Jednak nigdy nie lubiłem dzikiego seksu, używania pewnych słów podczas uprawiania go, uprawiania seksu w nienormalnych miejscach itp. Chyba moje wychowanie naprawdę ingerowało w sposób, w jaki postrzegałem seks, dopóki nie przybyłem tutaj, do sex spa. A potem nagle, w ciągu zaledwie kilku dni, wszystko się dla mnie zmieniło. To było tak, jakby obudziła się inna Maria, która teraz rządzi moim zachowaniem, myślami i pragnieniami w miejscu, gdzie nikt nie może mnie osądzać.

Chcę też myśleć, że robię to, ponieważ Paul był mi niewierny z tym swoim kolegą, i dobrze jest czuć, że mogę się zemścić. Bez względu na powód, nie chcę przegapić żadnej okazji do odkrywania nowych granic i cieszenia się tymi wszystkimi nowatorskimi doświadczeniami. I nawet jeśli zachowuję się jak dziwka, nadal chcę wierzyć, że to pomoże Paulowi i nam odzyskać to, co kiedyś mieliśmy. Zobaczmy więc, co przyniesie nowy dzień.

—o—

Wstaję i idę do kawiarni. Biorę trochę owoców, miskę płatków śniadaniowych z mlekiem, trochę jajecznicy i kromkę chleba. Siadam i widzę Andrew kilka stolików dalej. Macham na powitanie, a on się do mnie uśmiecha. Nie mogę iść i porozmawiać z nim, ponieważ jedną z zasad tutaj jest nie rozmawianie z innymi pacjentami, jeśli nie jesteśmy upoważnieni.

O 10 rano mam sesję z Claudią, blond terapeutką, z którą uprawiałam seks w zeszłym tygodniu. Więc po śniadaniu i powrocie do pokoju, żeby umyć zęby i trochę odpocząć, idę się z nią zobaczyć.

Uśmiecha się do mnie, kiedy mnie widzi i prosi, żebym usiadł. Mówię o wszystkich rzeczach, których się do tej pory nauczyłem io tym, jak pomogło mi to zmienić niektóre perspektywy dotyczące mojego małżeństwa, seksu i życia. Jednak opowiadam jej również o moich wcześniejszych myślach io tym, że jedna część mnie nie czuje się całkiem dobrze z tym, co robię ostatnio. Wyznaję również wszystkie te problemy z moją rodziną i tym, jak zostałem wychowany.

Sprawdź:   Istota

Klaudia uważnie mnie słucha. Następnie spędza trochę czasu na rozmowie o tym, jak społeczeństwo, władza, a nawet religia chcą nas kontrolować i sprawić, że poczujemy się źle z powodu każdego zachowania, które łamie wymyślone przez nich zasady.

– Tu nie chodzi o zabicie kogoś, Mario. To jest seks. Miłość. Nie wyrzucasz kogoś z domu, ponieważ nie może spłacić kredytu hipotecznego, tak jak robią to potężni. Dajesz sobie możliwość odkrycia swojej seksualności i tego, co możesz zrobić. Otóż ​​to. Nie chcę, żebyś się z tym źle czuła. Oczywiście zdradziłaś męża, ale wszystkie te rzeczy, które robiłaś, mogą pomóc ci odbudować wasz związek”.

Ona idzie dalej i wciąż próbuje usprawiedliwić moje działania. W pewnym sensie wszystkie te rzeczy, które mi mówi, sprawiają, że czuję się lepiej. Wspomina też kilka rzeczy o kolejnych dniach, kiedy wrócę do domu io tym, jak mogę się czuć. Daje mi kilka wskazówek i kilka zadań umysłowych do wykonania przed opuszczeniem spa. Na koniec mówi, że po południu dowiem się o pełnej satysfakcji. Zastanawiam się co to jest.

Kiedy kończymy, przytulam Claudię i żegnam się. Idę do swojego pokoju i myślę o Paulu io tym, kim kiedyś byliśmy. Naprawdę mam nadzieję, że uda nam się znaleźć klucz do otwarcia tego skarbca, w którym ukryte są nasze dawne ja.

W południe wracam do stołówki i jem lunch. Lekki. Następnie wracam do swojego pokoju i biorę prysznic zgodnie z instrukcją, ponieważ o 15:00 mam sesję praktyczną. To daje mi trochę czasu na małą drzemkę.

15:00

Kieruję się do jednego z gabinetów masażu. Kazali mi mieć jak najmniej ubrań, więc mam na sobie tylko biały sportowy stanik i czarne szorty. Nie nosiłam nawet majtek.

Recepcjonistka każe mi iść do pokoju 104, więc idę tam i pukam do drzwi. Męski głos każe mi wejść. Otwieram drzwi i ku mojemu zdziwieniu widzę dwóch nagich facetów ze wyprostowanymi kutasami stojących przede mną.

„Witamy na dzisiejszej sesji” – mówi jeden z nich.

Ma bródkę i mówi, że nazywa się Carlos. Drugi facet mówi, że ma na imię Steve. Jest trochę wyższy i ma ogoloną głowę. Obie są muskularne i seksowne.

„Dzisiaj otrzymasz podwójną satysfakcję. Czy jesteś na to gotowy?” Zapytał Steve’a.

“Ja jestem. Tak!”

Nawet w najśmielszych fantazjach nie marzyłem o ruchaniu dwóch facetów. Wkładam’t wiedzą co zrobić, ale oni są specjalistami, więc myślę, że właśnie muszę czekać i zobaczyć.

„Proszę, zdejmij szorty” – mówi Carlos.

Zdejmuję szorty, a oni proszą, żebym podeszła bliżej. Dołączam do nich, a oni zaczynają pieścić moje ciało. Steve ściąga mój stanik, chwyta jeden z moich cycków i liże go. Carlos trzyma drugi cycek i ściska go. To cudowne uczucie. Siadam na małej ławce, którą tam mają i chwytam ich kutasy. Zaczynam głaskać ich sztywne kutasy, podczas gdy Carlos masuje moją łechtaczkę, a Steve masuje szyję i plecy.

Sprawdź:   Poręczny człowiek

Bawię się ich kutasami, kiedy mnie dotykają. Wydaje się, że kochają moje cycki, a ja lubię patrzeć i czuć, jak się nimi bawią, ściskają i liżą.

„Chcesz, żebym ssał twoje fiuty?” Pytam.

– Okej – mówi Steve, uśmiechając się do mnie.

Tydzień temu nigdy bym nie pomyślał, że powiem coś takiego, ale w tej chwili to normalna część tego, czego się nauczyłem. Muszę zakomunikować, czego chcę lub potrzebuję.

Siadam na poduszce i zaczynam ssać ich twarde kutasy. Robię to powoli, jeden po drugim i upewniam się, że daję im wystarczającą satysfakcję. Podczas gdy ja jem ich kutasy, oni bawią się moimi cyckami.

Ciągle ssę i ssę i słyszę jęki. Ale potem Carlos mówi, że powinienem pozwolić im się mną zaopiekować. Na podłodze mają materac, więc każą mi się tam położyć. Robię to, a Carlos natychmiast rozkłada moje nogi. Wyrównuje swoją głowę z moją cipką i zaczyna ją lizać.

Liże go ostrożnie i powoli, a palcami bada wnętrze mojej jaskini i dotyka mojej łechtaczki. Steve leży obok mnie, chwyta moje cycki i całuje je. On również pieści moje ciało, aż dociera do mojej twarzy. Potem chwyta go delikatnie, obraca i zaczyna mnie całować. Jestem w niebie.

Czuję, że płynę w jakimś równoległym wymiarze. Mój umysł jest odrętwiały, podobnie jak moje ciało. Sposób, w jaki mnie całują i liżą, jest magiczny i czuję, że opuszczam tę planetę. Doświadczenie trwa, dopóki Carlos nie użyje nowych technik, by zaspokoić moją cipkę. Więc teraz jestem bardziej świadomy i skoncentrowany. Przyjemność jest teraz tak ekstremalna, że ​​w mniej niż minutę doświadczam pierwszej serii orgazmów tego dnia. To jest po prostu wspaniałe.

Pozwalają mi odpocząć przez minutę, a potem, prawie tego nie zauważając, kutas Carlosa jest w mojej cipce. Wydaję z siebie głośny krzyk. Steve klęka na materacu obok mojej głowy i zbliża swojego kutasa do moich ust. Przechylam głowę i wpuszczam jego kutasa do środka.

Carlos pcha rytmicznie, podczas gdy Steve porusza swoim kutasem w przód iw tył i pieprzy mnie w usta. Lubię to uczucie być z dwoma mężczyznami i zastanawiam się, czy Paul, mój mąż, kiedykolwiek pozwoliłby mi tego spróbować. „Nie sądzę” to odpowiedź, która od razu pojawia się w mojej głowie.

Pozostajemy w tej pozycji przez chwilę, a potem Steve mówi, że chce mnie przelecieć. Steve obejmuje mnie w talii i sprawia, że ​​się odwracam. Następnie podnosi moje biodra, penetruje mnie i zaczyna pieprzyć mnie na pieska. Carlos leży na materacu i przykłada swojego penisa do mojej głowy. Pochylam się, chwytam jego penisa i zaczynam go jeść.

Podoba mi się, jak Steve mnie pieprzy. Lubię różne doznania w mojej cipce, a jednocześnie staram się zadowolić Carlosa, dobrze ssąc jego penisa. Oboje nadal cieszą się moimi okrągłymi cyckami, a ja uwielbiam sposób, w jaki je dotykają i liżą.

Steve zaczyna zwiększać tempo, a moje cycki odbijają się w przód iw tył. Zaczyna też grzebać w mojej dupie. Uwielbiam to uczucie mieć w nim palec.

Carlos próbuje złapać moje podskakujące cycki, a Steve naciska teraz mocniej i szybciej. Po prostu nie sądzę, że będę w stanie wytrzymać to tak długo. Jestem bliski ponownego przyjścia i już po jednej minucie ponownie osiągam orgazm.

Sprawdź:   Nieoczekiwany gość - Sex Erotyczne Opowiadania

Moje ciało opada i zanurzam głowę w miednicy Carlosa. Liżę jego jaja, podczas gdy Steve dotyka mnie palcami i sprawia, że ​​znów dochodzę. Wszystko jest takie dzikie i muszę mu powiedzieć, żeby się na chwilę zatrzymał. Ledwo oddycham.

Odzyskanie oddechu zajmuje trochę czasu. Steve kładzie się i prosi, żebym go przejechała. Siadam na nim, chwytam jego penisa i pozwalam mu wślizgnąć się do mojej cipki. Zaczynam czuć, że trochę puchnie, ale myślę, że wytrzymam jeszcze trochę.

Kiedy ujeżdżam Steve’a, czuję, że Carlos jest za mną i kopie mnie w dupie. Wnika w nie palcem i próbuje wejść głębiej. Czuję się dobrze, z wyjątkiem chwili, kiedy muszę mu powiedzieć, żeby zrobił to delikatniej. Stara się nie zrobić mi krzywdy i po dużym wysiłku dociera do głębszej części.

Potem zaczyna poruszać swoim kutasem w kierunku mojego odbytu i już wiem, co zamierza zrobić. Po kilku sekundach część jego penisa jest w mojej dupie. Steve zwalnia, pozwalając Carlosowi wejść głęboko do środka. Dobrze jest czuć, że Carlos nie spieszy się. Popycha delikatnie i posuwa się trochę dalej. Wsuwa się trochę, stopniowo i nie wiedząc, jakim cudem jego kutas jest teraz całkowicie w moim odbycie. Po raz pierwszy w życiu jestem podwójnie pieprzona.

Całuję Steve’a, podczas gdy oba kutasy wykonują swoją pracę. Trudno opisać, co dzieje się w moim ciele, ale czuję się bardzo dobrze.

Pchają się, a ja dziko krzyczę. To niesamowite być tak ruchanym i dotykanym. Lubię kontakt z ich skórą, kontakt ich kutasów i moją wewnętrzną skórę. To wszystko jest po prostu nie do opisania. I wkrótce znów znajduję swoją nagrodę. Kolejny wielki orgazm, który nasila się, gdy Carlos wpycha swojego kutasa głęboko w moją dupę. Krzyknęłam jak szalona i poczułam coś bardzo ciepłego w odbycie. Chyba przyszedł Carlos.

Szepczę Steve’owi do ucha i mówię mu, żeby wszedł do środka. Naciska jeszcze kilka razy i też kończy. Co za niesamowita przygoda.

Czuję, jak ich fiuty zaczynają tracić rozmiar, a kiedy nie mogą już chować się w moich dziurach, postanawiamy się tam trochę położyć. Całujemy się i dotykamy, aż obaj wstają i mówią, że muszą się przygotować na kolejnych pacjentów. Odpoczywam tam jeszcze przez minutę i czuję, jak tony spermy wypływają z moich dwóch dziurek. Kiedy zaczynam wstawać, żeby się ubrać, patrzę na nich jeszcze raz i zastanawiam się, czy kiedykolwiek będę mógł cieszyć się tak cudowną chwilą.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.