Opowieść o Nottingham o nieoczekiwanym

Atrakcyjna fasada budynku Heathcoat Street w Nottingham ukrywała fakt, że było to jedno z dwóch kin dla dorosłych, które istniały w mieście na początku lat 80-tych. Było to miejsce, które odwiedziłam kilka razy i zawsze wychodziłam z uśmiechem na twarzy! W ten szczególny piątek wiosną 1982 roku skończyłem pracę wcześnie i postanowiłem tam spędzić resztę popołudnia.

Otworzyłem ozdobne, czarne drzwi wejściowe, zapłaciłem za wejście i wszedłem do kina, które znajdowało się na tyłach budynku. Był dość duży z miejscami dla około osiemdziesięciu osób, więc nietrudno wyobrazić sobie naładowaną testosteronem atmosferę, jaka panowała tam, gdy było tłoczno. Jednak tego szczególnego dnia moje serce zamarło, gdy pchnąłem drzwi iw ciemności widziałem rząd za rzędem pustych siedzeń. W rzeczywistości tylko dwa były zajęte – przez bardzo starszych klientów, którzy prawdopodobnie mocno spali!

Po zapłaceniu za wejście pomyślałem, że równie dobrze mógłbym przez chwilę popatrzeć na akcję na ekranie i usiadłem około pięciu rzędów od tyłu. Zrezygnowałam z robienia niewiele poza oglądaniem pokazywanego filmu bukkake, z mnóstwem kutasów uwalniających swoje ładunki na twarzach dwóch przystojnych młodych mężczyzn klęczących przed nimi.

Po około dwudziestu minutach drzwi do kina otworzyły się i wszedł mężczyzna z transseksualistą. Przeszli do tylnego rzędu i usiedli na środku. Mój umysł wpadł w bieg i zacząłem myśleć o tym, jakiej taktyki powinienem teraz użyć. Chcąc się wysikać, poszedłem do toalety i pomyślałem jeszcze raz. Postanowiłem być odważny i po wyjściu z toalety nie wróciłem na swoje pierwotne miejsce, ale w ciemności udałem się do tylnego rzędu i usiadłem na miejscu obok tranny. Jego partner obejmował go prawą ręką i lewą ręką na kolanie, ale żadna z nich nie zmieniła pozycji po tym, jak usiadłem obok nich. Moje serce waliło teraz z oczekiwaniem, a moje spodnie zaczynały twardnieć, gdy kątem oka patrzyłam na siedzących obok mnie ludzi.

Rozpiąłem zamek, chwyciłem wybrzuszenie w spodniach i przesunąłem lewą stopę, aż dotknęła buta na wysokim obcasie, który miał na sobie tranny. Ku mojej radości nie odsunął tego. Następnie położyłem lewą rękę na jego kolanie, a on znowu się nie sprzeciwił. Mężczyzna po jego lewej głaskał teraz udo transwestyty przez spódnicę, więc zacząłem głaskać nogę transwestyty. Robiąc to, poczułem rękę na moim wybrzuszeniu i uczucie przyjemności przeszywające całe moje ciało. Moje spodnie zostały odsunięte na bok, a grzybkowa główka mojego odciętego kutasa wkrótce otoczyła go palcami tranny, głaszcząc go lekko.

Powoli przesunąłem lewą rękę wzdłuż uda transwestyty w kierunku jego pachwiny. Nagle rzeczywistość olśniła mnie, gdy moje palce dotknęły nie kutasa i pary jąder, ale najdelikatniejszego z ciepłych, mokrych, aksamitnych otworów, do których weszły moje palce. To nie była tranny, ale gorąca kobieta bez bielizny, która była wyraźnie podniecona! Nie mogłem się oprzeć, by sięgnąć i położyć prawą rękę na jej ubraniu, żeby poczuć jej pierś. Spojrzała na swojego partnera, szepnęła mu coś, a potem powiedziała do mnie: „Potrzebuję toalety, do zobaczenia później”.

Sprawdź:   Karen

Kiedy odeszła, jej partner nabazgrał notatkę, którą mi przekazał. Napis brzmiał: „Bądź na parkingu Nottingham Knight o 7.30” i podawał numer rejestracyjny samochodu. Po tych słowach wstał, położył rękę na moim fiucie i uśmiechnął się. Nieco zaskoczona patrzyłam, jak idzie w kierunku wyjścia, czeka, aż jego partner wróci z toalety, i oboje wyszli.

Rozmyślałem o tym, co się właśnie wydarzyło. Była już 17.00 i mając kilka godzin do zabicia, postanowiłem coś zjeść. Kiedy szedłem do Capocci’s na Parliament Street, zastanawiałem się, jak to wszystko się potoczy, ale jeśli się na to nie zgodziłem, nigdy się nie dowiem.

Pub Nottingham Knight stoi na południowej granicy miasta io 7.20 tego wieczoru byłem na parkingu w miejscu, z którego mogłem łatwo zobaczyć wjeżdżające inne samochody. Nie było tam samochodu z numerem, który dostałem, więc siedziałem, obserwując przyloty. Nadal nie byłam pewna, czy to wszystko będzie stratą czasu, czy nie. Kiedy było wpół do ósmej, wciąż czekałem, ale nie musiałem się martwić. W ciągu kilku minut oczekiwany przeze mnie samochód wjechał na parking i wjechał w kosmos. Wysiadłem i podszedłem, gdy kierowca wysiadał.

W świetle widziałem go teraz wyraźnie – wysokiego, przystojnego mężczyznę po czterdziestce, który uśmiechnął się, gdy mnie zobaczył. Powiedział mi, że ma na imię Pete i jest żonaty z Janem, który był z nim tego popołudnia w kinie. Nie mieli dzieci i w młodości zajmowali się huśtawką. Teraz od czasu do czasu po prostu szukali odpowiedniego mężczyzny, który mógłby dołączyć do nich na trójkąt. Powiedział mi, że mają dwa sklepy piekarnicze, jeden w Sherwood, a drugi w Clifton, gdzie mieszkają w mieszkaniu powyżej. Zatrudniając pracowników do prowadzenia sklepów, mieli dużo czasu na zabawę!

– Chodź za mną – powiedział, a dziesięć minut później podjeżdżałem za jego samochód, gdy dotarliśmy do jego sklepu przy Farnborough Road. Przeszliśmy przez boczną bramę i po schodach dotarliśmy do mieszkań nad rzędem sklepów. Pete otworzył jedne z drzwi i wszedłem za nim.

W salonie było ciepło i wygodnie, a na czarnej skórzanej sofie siedział Jan w szlafroku. Była moim pomysłem na idealną MILF – ładną blondynkę z włosami do ramion, po czterdziestce, jak jej mąż. Była prawie nie do poznania jako ta sama osoba, którą wziąłem za transwestytę w przyćmionym świetle obskurnego kina tego popołudnia. Uśmiechnęła się chętnie i z szerokim akcentem z Yorkshire powiedziała: „Tu jest za ciepło na ubrania”. Zrozumiałem aluzję i w krótkim czasie moje ubrania leżały na podłodze, a mój kutas wskazywał na sufit! Pete też rozebrał się do naga i teraz miałam okazję podziwiać jego stonowane, opalone ciało i spojrzeć na jego penisa. Jeszcze nie w pełni wyprostowany, był trochę większy niż mój i miał duży nawis napletka. Natychmiast Jan miała usta wokół mojego fiuta, obejmując całą jego długość. Oglądając to, Pete wkrótce osiągnął pełną erekcję.

Sprawdź:   Poręczny człowiek

Następnie Jan chwyciła mojego kutasa jedną ręką, a kutasa Pete’a drugą, przesuwając po nich miękkimi dłońmi i znajdując wrażliwe miejsca na moim, o których nigdy nie wiedziałem, że je mam! Uczyniła nas oboje twardymi jak skała i wkrótce odwróciła napletek Pete’a. Klęcząc na podłodze, zsunęła nasze rozcięcia sików tak, że się zetknęły, a potem przesunęła napletek Pete’a do przodu i na moją gałkę! Nigdy wcześniej nie byłam zadokowana, ale kutas Pete’a był do tego idealny, a Jan zaczął masturbować nas oboje z moimi żołędziami teraz ukrytymi głęboko w napletku. Nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem, a uczucie było rewelacyjne. Czułem początek kulminacji, który narastał dalej, gdy Jan używała jednej ręki do pracy z naszymi zadokowanymi kutasami, podczas gdy jej druga ręka była między nogami i głaskała się.

Mając całkowitą kontrolę nad dwoma bardzo uległymi mężczyznami, Jan wyłączyła nas z portu, wstała i zdjęła szlafrok, odsłaniając najpiękniejsze z ciał. Podobnie jak jej mąż, była opalona i umięśniona, z idealnymi piersiami i pięknie przyciętymi łonami w kształcie serca. Następnie uklękła na dywanie i wzięła kutasa męża głęboko do ust, tak jak to zrobiła wcześniej ze mną. Nie chcąc po prostu stać i patrzeć, usiadłem na niej okrakiem, jakbym jechał na koniu. Z nogami po obu jej stronach i kutasem skierowanym w stronę tyłu jej głowy, moje ręce były wolne, by badać erogenne obszary jej ciała. Jej zwisające piersi prosiły o pieszczoty. Sięgnąłem pod i wziąłem po jednym w każdą rękę, delikatnie przesuwając kciukami wokół jej w pełni wyprostowanych sutków. Jan wciąż była całkowicie zajęta penisem męża, więc sięgnęłam niżej i włożyłam palce do jej wypełnionej sokiem pochwy. Jej duża łechtaczka była twarda i wymagała uwagi, którą poświęciłem jej należycie, naciągając jej kaptur tam iz powrotem i masturbując ją w podobny sposób do penisa.

Pete wykazał dużą siłę do przetrwania, gdy jego żona nadal mocno go ssała, jedną ręką pieszcząc jego jądra, podczas gdy jej druga była z tyłu, pracując nad jego odbytem. Mój kutas wymagał teraz trochę uwagi, więc opuściłem go wzdłuż jej pleców, aż znalazł się bliżej jej pośladków. Wyczuwając moją zmianę pozycji, przesunęła swoje pośladki z boku na bok, a ja szybko znalazłem czubek gałki przy wejściu do jej odbytu. Cofnęła się na mnie i to zniknęło w niej. Potrzebowałem dużo samokontroli w tym momencie i mogłem pchać bardzo powoli, aby nie dojść.

Po około dziesięciu minutach pracy z jego kutasem, Pete był gotowy do cum i zaczął jęczeć, gdy osiągnął punkt, z którego nie było powrotu. Myślałem, że może wyrwać się, by strzelić, ale usta Jan utrzymały chwyt na jego drzewcu i połknęła każdą kroplę.

Sprawdź:   Spotkanie z moim kochankiem w moim pokoju hotelowym

Klęcząc na czworakach, Jan zmieniła pozycję tak, że mój kutas wyślizgnął się z jej tyłka. Następnie umieściła go w bardzo mokrym otoczeniu swojej cipki, gdy wszedłem w jej „modę na pieska”. Jan najwyraźniej cieszyła się wrażeniami, jakie moje palce dawały jej łechtaczce i nie minęło dużo czasu, zanim mruknęła do mnie: „Szybciej, szybciej”, co zrobiłem.

Była już prawie na miejscu i chowając w niej mojego kutasa tak głęboko, jak tylko mogłem, poczułem pierwsze wrażenie zbliżającego się orgazmu. „FFUUUUUUU!” Krzyknąłem, gdy pierwsza lina spermy wystrzeliła z moich jąder, biegnąc wzdłuż mojego wału i wystrzeliwując, ochlapując ściany jej cipki moimi gorącymi sokami. Z moimi kolejnymi zrywami na ich drodze, Jan wydała ogromny krzyk, jako połączenie mojego orgazmu wewnątrz niej, a bodziec moich palców ciągnących jej twardy pączek tam iz powrotem doprowadził ją do wstrząsającego kulminacją. Kontynuowałem rozładowywanie mojego ładunku, podczas gdy jej ściany cipki chwyciły mojego szalejącego kutasa zakopanego głęboko w niej. Moje serce wciąż biło szybko, gdy po mniej więcej minucie zacząłem się wycofywać, chociaż nadal czułem, jak mnie ściska. Mając w sobie tylko głowę mojego penisa, spojrzałem w dół na jej ciało, które, podobnie jak moje, było skąpane w lekkim połysku potu.

Oboje leżeliśmy na plecach, ramię w ramię, pławiąc się w poświacie tego, co było wspaniałym doświadczeniem. Pete ukląkł i wziął mojego fiuta w usta, wyciągając resztki spermy z mojego ciała. Potem oboje spojrzeliśmy na Jan, która leżała tam z mieszanką mojej spermy i jej soków sączących się z jej cipki i na zmianę wylizywaliśmy ją do czysta. Wszyscy leżymy na podłodze przez kilka chwil, a następnie pozwalamy, aby nasze ciała splotły się w miłosnym trójstronnym uścisku.

Jan wstała pierwsza, włożyła z powrotem szlafrok i powiedziała: „Zrobię dla nas filiżankę herbaty!”

Pete i ja ubraliśmy się, a kiedy Jan wrócił, odprężyliśmy się na sofie i pogawędziliśmy. Nadszedł czas, żebym odeszła, a kiedy wstałem, żeby wyjść, Jan zarzuciła mi ręce na szyję i namiętnie pocałowała w usta, podczas gdy Pete uścisnął mi dłoń i powiedział: „Przyjdź i zobacz nas wkrótce, stary! ”

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.