Masaż stóp na imprezie prowadzi do seksu na świeżym powietrzu

W mojej pierwszej prawdziwej pracy po ukończeniu studiów mieszkałem we wspólnym domu z kilkoma przyjaciółmi z pracy. Któregoś weekendu zaplanowaliśmy imprezę w naszym domu. Zaprosiliśmy mnóstwo osób i zaplanowaliśmy grilla w ogrodzie, aby wszyscy się nakarmili, a wieczorem drinki. To był gorący dzień, więc wyszliśmy wcześnie do ogrodu, aby rozpalić grilla, zanim przyjdą ludzie. Uznałem, że dobrym pomysłem będzie przeniesienie sof z salonu do ogrodu, żebyśmy mogli na nich usiąść. Mój przyjaciel Dan przygotował grilla pod przykryciem, więc siedziałem na sofie, pijąc i ciesząc się słońcem.

Zaczęli przybywać goście i przedostawać się do ogrodu. Jeden szczególnie przykuł moją uwagę; dziewczynę, której nie znałem. Dan przedstawił ją nam jako swoją przyjaciółkę Vicky. „Wow, masz sofy w ogrodzie” – powiedziała. „To wspaniale”.

„Tak, są bardzo wygodne, chodź i usiądź” – powiedziałem, a ona podeszła i usiadła obok mnie.

Zaczęliśmy rozmawiać i wkrótce rozmawialiśmy o zwykłych pogawędkach, na przykład: kogo tu znamy, skąd się wszyscy znamy, czym się zajmujesz w pracy itp. Okazało się, że była to pielęgniarka pracująca w pobliskim szpitalu, była interesowała się także sportem i treningiem na siłowni, ale miała sztywne mięśnie pleców, więc w tej chwili unikała siłowni.

Pomyślałem, co do cholery, wydaje się miła, równie dobrze mogę to zrobić i spróbować wprowadzić element fizyczny do naszej interakcji, więc powiedziałem: „Ach, przykro mi to słyszeć, pozwól, że zrobię ci masaż stóp”.

Vicky roześmiała się: „To nie moja stopa mnie boli, tylko plecy, ale i tak przydałby mi się masaż stóp”.

OK, spoko. „Więc usiądź przede mną na trawie” – powiedziałem.

„No dobrze, jestem trochę zdezorientowana” – powiedziała Vicky, ale po moich naleganiach usiadła przede mną. Zdjąłem skarpetki i stopami zacząłem intensywnie masować jej plecy i ramiona.

„Niezupełnie tego się spodziewałam” – zaśmiała się Vicky. „Zwykle masaż stóp oznacza masowanie czyichś stóp rękami”.

Sprawdź:   Rozmowa kwalifikacyjna staje się intymna

„No cóż, pomyślałem, że rozsądniej będzie zrobić ci masaż pleców stopami, w ten sposób będę miał wolną rękę na piwo” – powiedziałem.

Vicky uznała to za zabawne i nie przestawała się śmiać z tego, jaki jestem głupi, ale stwierdziła, że ​​moja technika masażu stóp jest bardzo dobra. Ja też nie byłem do końca pewien, co robię, ale po kilku piwach wydawało mi się to zabawne, a w każdym razie zawsze miałem dość zręczne stopy, nawet mogłem nimi podnosić rzeczy czasami i z pewnością oznaczało to, że mogłem mieć wolną rękę z piwem.

Skończyliśmy masaż. Vicky stwierdziła, że ​​trochę jej to pomogło. Potem było więcej pogawędek, więcej picia i zdecydowanie między nami zaiskrzyło, potem mięso z grilla było gotowe, więc wszyscy wstali i zaczęli nakładać swoje talerze.

Później, gdy impreza zaczęła dobiegać końca, znalazłem się w kuchni z Vicky. Zaczęliśmy trochę rozmawiać, a ona zaproponowała, żebyśmy przeszli się po ogrodzie.

Spacerowaliśmy po ogrodzie w ciemności, rozmawiając o niczym szczególnym. Vicky przycisnęła się do mojego boku i trzymała moją dłoń w swojej. Minęło trochę czasu, odkąd miałam taki kontakt z człowiekiem i było naprawdę miło. Poprowadziłem Vicky do najciemniejszej części ogrodu, gdzie nie było nas widać z domu, a potem naturalnie przyciągnęliśmy się do siebie namiętnym pocałunkiem.

Całowaliśmy się przez wieki, a potem położyliśmy się na trawie obok siebie, po prostu leżąc razem, ciesząc się tą chwilą. Przekręciłem się na niej między jej nogami w pozycji misjonarskiej i przysunąłem się do niej, Vicky owinęła mnie nogami, a następnie przekręciła mnie z powrotem tak, że leżałem na plecach, a ona siedziała okrakiem, a ona delikatnie odchyliła biodra do tyłu i dalej, miażdżąc mnie bardzo subtelnie.

Najwyraźniej dziewczyna lubi być na górze, pomyślałem. Cóż, nie mam żadnych skarg z mojej strony.

Poczułem potrzebę wzruszenia się trochę seksownie, więc powiedziałem do niej: „Więc powiedziałaś, że jesteś pielęgniarką. W takim razie mam pytanie medyczne – sugestywnym głosem.

Sprawdź:   Młody Reggie, fantazja seksualna, część druga

„OK”, zachichotała, „czy to będzie coś głupiego, jak twoja technika masażu stóp?”

„No cóż, mam tutaj szaleńczą opuchliznę” – powiedziałam, uśmiechając się i wskazując na swoje krocze. „Co najlepiej z tym zrobić?”

„Hmm, cóż, zwykle radzilibyśmy: odpoczynek, lód, uniesienie, kompresja” – powiedziała Vicky.

„No cóż, już jest podniesione” – powiedziałam, a Vicky zachichotała. „Szczerze mówiąc, nie czuję się zbyt spokojny, ale kompresja wydaje się dobra, w przeciwnym razie być może będę musiał później położyć na nią trochę lodu, aby go uspokoić, chyba że zapewnisz mu fachową pomoc medyczną”.

„Może w takim razie trochę ucisku” – powiedziała Vicky, delikatnie ściskając mojego fiuta przez spodnie.

„Mmm tak, myślę, że to będzie dobre” – powiedziałem z uznaniem.

W tym momencie oboje byliśmy tak napaleni, że natura musiała przyjąć swój bieg; Wsunąłem rękę pod spódnicę Vicky i delikatnie przesunąłem palcem między jej nogami, z podekscytowaniem zauważając, jak wilgotne są jej majtki. Vicky wzięła głęboki oddech i westchnęła, gdy to zrobiłem. Pochyliła się, żeby mnie pocałować, a jej długie włosy opadły na mnie w bardzo seksowny sposób, a potem sięgnęła w dół, rozpięła moje dżinsy i pociągnęła je. Pomogłem jej je zdjąć, a mój kutas wyskoczył gotowy do akcji.

Vicky przesunęła majtki na bok i zaczęła pocierać swoją szczeliną o mojego fiuta, ocierając się o mnie łechtaczką. Najwyraźniej podobało jej się to, ponieważ jej oddech stał się płytki i zaczęła wydawać ciche jęki.

„O mój Boże, strasznie mnie podniecasz” – powiedziałem, wpychając głowę fiuta prosto w jej otwór.

Vicky zachichotała i zmieniła nieco kąt, abym mógł się wsunąć, po czym zaczęła ten niesamowicie seksowny ruch kołysania biodrami, którym drażniła mnie wcześniej.

Jechaliśmy tak przez jakiś czas, ale oboje byliśmy tak podnieceni, że nasze kulminacje zaczęły się nasilać w mgnieniu oka. Vicky zaczęła się kołysać nieco szybciej, jej oddech stał się znacznie płytszy, po czym spięła się i pisnęła z przyjemności. Kiedy doszła, jej cipka pulsowała i zaciskała się wokół mojego kutasa, a kilka następnych pchnięć było tak niesamowitych, że eksplodowałem, wystrzeliwując w nią tryskający strużkę lepkiej spermy i dodając moje jęki przyjemności do naszej ścieżki dźwiękowej.

Sprawdź:   Żar

Kiedy już oczyściliśmy się z długiej trawy i uspokoiliśmy, wróciliśmy do domu. Dan zauważył naszą długą nieobecność i uśmiechnął się do nas, gdy próbowaliśmy ukryć nasze zawstydzenie. Porozmawialiśmy chwilę z Danem, ale potem przyszedł czas na łóżko.

Zapytałem Vicky, czy chce przyjechać i zostać ze mną, a ona chętnie się zgodziła. Gdy szliśmy na górę, zauważyłem, że część mojej spermy spływa po boku jej nogi. Zwróciłem jej na to uwagę i powiedziałem: „Cała moja sperma wyciekła z ciebie, kochanie. Myślę, że potrzebujesz doładowania.

Vicky zgodziła się, że rzeczywiście potrzebuje uzupełnienia, po czym rozebraliśmy się i razem poszliśmy do łóżka. Oszczędzę Wam szczegółów, ale wystarczy powiedzieć, że tej nocy nie spaliśmy zbyt dużo.

Następnego ranka zamieniłem się numerami z Vicky i spotykaliśmy się potem przez kilka miesięcy. Ostatecznie nie wyszło między nami, ale nadal miło wspominam tę noc jako jedno z moich najseksowniejszych spotkań.

Załóż konto i ciesz się darmowymi opowiadaniami erotycznymi od seksownych kobiet. Dokończ czytanie teraz..

DARMOWA REJESTRACJA | LOGOWANIE

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 1 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.