Siadanie na twarzy znowu i znowu

Kiedy skończyłem, zostawiłem ci moją wizytówkę, mając nadzieję, że dostanę kolejną szansę, by zjeść twoją cipkę. Kilka dni później zadzwoniłeś i powiedziałeś, że masz coś dla mnie do obejrzenia. Moje myśli powędrowały prosto do Ciebie siedzącej na mojej twarzy, aż do orgazmu. Ta myśl tkwiła w mojej głowie od naszego pierwszego spotkania. Twoje soki smakowały tak słodko, gdy spływały po moich policzkach. Wiedziałem, że muszę włożyć tam język. To było wszystko, co mogłem wymyślić.

Przyjechałem i zapukałem do twoich drzwi. Otworzyłaś drzwi ubrana w bardzo krótką satynową szatę. Uściskałeś mnie i powitałeś w swoim domu. Następnie wskazałeś palcem korytarz i kazałeś mi iść do swojej sypialni. Sposób, w jaki rozkazałeś mi swoim głosem, sprawił, że po moim kręgosłupie przeszedł ekscytujący dreszcz. Mogłem być posłuszny tylko dobrowolnie.

Poszedłem korytarzem przed tobą i zbliżyłem się do twojej sypialni. To jest ten sam pokój, zaledwie kilka dni wcześniej, kiedy przesunąłeś swoją cipką po mojej twarzy i języku. Cała moja twarz była mokra od twoich soków. Od tamtej pory nie mogę pozbyć się tej myśli z głowy.

Kiedy wszedłem do twojej sypialni, a ty kazałeś mi usiąść na krześle, kiedy wszedłeś za mną do pokoju.

„Zdejmij koszulę, ale zostaw spodnie. Chcę zobaczyć, jak dobrze możesz znowu lizać moją cipkę. Poszło ci tak dobrze za pierwszym razem. Chcę zobaczyć, czy możesz ponownie doprowadzić mnie do orgazmu”.

Ten dźwięk wywołał u mnie uśmiech. Miło było wiedzieć, że korzystasz z moich usług. Wiem, że podobało mi się dzielenie się nimi z tobą.

Siedziałem na krześle bez koszuli i patrzyłem, jak idziesz do łóżka i kładziesz na nim poduszki. Potem usiadłaś i położyłaś się na nich. Kiedy patrzyłem, jak ustawiasz się przede mną, sięgnąłem w dół, aby zacząć pocierać mojego twardego kutasa.

“Przestań” – powiedziałaś. „Nie dotykaj się, dopóki nie powiem, że wszystko w porządku. Rozumiesz?”

Kiwnąłem głową, że tak. Znowu twój władczy głos poruszył mnie głęboko w środku. Myśl o dominującej kobiecie zawsze sprawiała, że ​​czułem się podekscytowany, a teraz doświadczyłem tego na własnej skórze. Chciałem więcej.

Skupiłem się teraz na tobie. Seksownie opierałaś się o poduszki. Następnie otworzyłaś szlafrok, ukazując koronkowe majtki. Widok twoich majtek sprawił, że mój kutas całkowicie stwardniał. Można powiedzieć, że byłem podekscytowany wypukłością w moich spodniach. Kazała mi stanąć na skraju łóżka, a ty wziąłeś jedną stopę i zacząłeś śledzić zarys mojej erekcji. Powoli sięgnęłaś w dół, by potrzeć ustami przez koronkę majteczek. Pocierałeś teraz powoli. Nie mogłem oderwać wzroku od twojej okrytej majtkami cipki. Chciałem wskoczyć na ciebie i uprawiać z tobą seks w każdy możliwy sposób. Czułem się jak zwierzę.

Widziałem teraz wilgoć na tych majtkach. Następnie zsunąłeś te piękne majtki i kazałeś mi do siebie podejść. Następnie wziąłeś majtki i potarłeś mokrą plamę na całej mojej twarzy. Sprawiłeś, że zlizałem z nich sok. Następnie wziąłeś majtki i wepchnąłeś je w moje spodnie.

– Możesz je zachować na później. Uśmiechnęłaś się i mrugnęłaś.

Sprawdź:   Świetna jedna noc

Kazałeś mi usiąść i cię obserwować. Z niecierpliwością patrzyłem, jak twoje majtki dotykają mojego fiuta w moich majtkach. Następnie powoli rozkładasz nogi. Twoje kolana były uniesione i rozstawione. Widziałem twoje piękne, spuchnięte usta. Wyglądało na to, że byłeś naprawdę podekscytowany. Następnie zacząłeś pocierać swoją cipkę. Wsuwałeś i wysuwałeś palec, pocierając łechtaczkę. Twoje biodra powoli kręciły się w małym kółku.

„Chodź tutaj i zbliż swoją twarz do mojej cipki”. Ustawiłem się zaledwie kilka centymetrów od twojej cipki. Włożyłeś dwa palce głęboko do środka i zaczął nimi kręcić. Następnie wyciągnąłeś je i zaoferowałeś mi te palce do lizania i ssania. Chętnie je ssałem i zlizywałem cały twój sok. Robiłeś to raz za razem, gdy za każdym razem radośnie ssałem twoje soczyste palce.

Następnie położyłeś obie stopy na moich ramionach, podczas gdy twoje kolana wciąż były skierowane w górę. Dało mi to bardzo dobry dostęp do twojej mokrej dziury. Dziurę, którą chciałem lizać, lizać i lizać.

Chciałeś tego samego, więc zacząłem.

Mój język był całkowicie wysunięty, gdy wkładałem go do twojej cipki. Powoli zacząłem pieprzyć twoją cipkę językiem. Od czasu do czasu spłaszczałem język i lizałem twoją cipkę i soki od góry do dołu. Lizałem każdą część i wydawałeś się bliski orgazmu. Twoje oczy były zamknięte, a ty dyszałeś i jęczałeś. Gorączkowo to wszystko lizałem i koniuszkiem języka szybko lizałem twoją łechtaczkę, która stawała się coraz bardziej wrażliwa. Twoje ciało zaczęło drgać, gdy mój język lizał cię po całym ciele. Zacząłem delikatnie ssać twoją łechtaczkę, gdy zaczął się twój orgazm. Pieściłeś moją twarz, podczas gdy mój język nadal koncentrował się na twojej łechtaczce. Następnie eksplodowałeś w wstrząsającym orgazmie, podczas gdy moje usta były na całej twojej cipce. I nadal powoli lizać, aż miał dość i odepchnął mnie.

„Załóż z powrotem koszulę i zostaw te majtki na pamiątkę. Zadzwonię do ciebie, kiedy znów będę potrzebować twoich usług. A teraz idź”.

~

Otrzymałem twój telefon po kilku tygodniach. Powiedziałeś mi, że moje usługi są potrzebne i chciałeś mnie, gdy tylko będę mógł się tam dostać. Po godzinie zbliżyłem się do twoich drzwi. Przypomniałem sobie, jak cudownie mokra i kremowa była twoja cipka, kiedy opuszczałeś ją na moją twarz. Złapałeś mnie za włosy i pieprzyłeś moją twarz wściekle do orgazmu. Te wspomnienia są świeże w mojej głowie, kiedy dzwoniłem do twoich drzwi.

Otworzyłaś drzwi ubrana w seksowną czarną przezroczystą koszulę nocną zawiązaną z przodu. Kazałeś mi iść za tobą, gdy szedłeś korytarzem do swojej sypialni. Patrzyłem z uwagą, jak twój piękny tyłek kołysze się w przód iw tył. Widziałem twoje czarne majtki pod koszulą nocną, co doprowadzało mnie do szału. Sposób, w jaki drażniłeś się ze mną swoimi majtkami, był bardzo doceniany. Nigdy nie wiedziałem, że tak bardzo interesuję się seksownymi majtkami, dopóki nie spotkałem ciebie.

Kiedy zbliżyłem się do twojej sypialni, miejsca, w którym mój język cię lizał i lizał, przeniosłeś się i usiadłeś na skraju łóżka.

Sprawdź:   Mężczyzna z mężczyzną, od kutasa do kutasa

„Stań przede mną i pozwól mi patrzeć, jak się rozbierasz” – powiedziałaś.

Powoli zdjąłem koszulkę, gdy patrzyłem, jak uważnie mi się przyglądasz. Miałaś przebiegły uśmiech, jakbyś spodziewała się, że wydarzy się coś dobrego. Kiedy zsuwam spodnie, twój uśmiech rośnie. Patrzyłeś na moją twardość zamkniętą w moich majtkach. Były ciasne, a mój twardy kutas był widoczny.

„Precz z nimi teraz” – rozkazałeś mi.

Zsunąłem majtki i zdjąłem je. Stałem tam nagi przed tobą.

„Sięgnij w dół i potrzyj swojego twardego kutasa. Powoli – poinstruowałaś.

Położyłem na nim rękę i zacząłem powoli głaskać. Nadal siedziałaś na skraju łóżka z rozłożonymi kolanami. Twoja krótka koszulka nocna ledwo zakrywała to piękne źródło miodu, którego pragnąłem.

„Teraz drugą ręką masuj jądra.”

Byłem tam gładząc i masując a Ty patrzyłeś z wielkim zainteresowaniem.

Dajesz mi znak, abym podszedł i uklęknął przed tobą. Ukląkłem i oparłem się na nogach. Mój kutas jest twardy od głaskania. Kiedy nadal sprawiałem sobie przyjemność, odepchnąłeś moją rękę.

„Chcę, żebyś zrobiła mi masaż stóp”. Zbliżyłeś swoją stopę do mojej twarzy i czekałeś, aż ją złapię.

Powoli zaczynam pocierać twoje podeszwy kciukiem, aby naciskać na łuk. Trzymałem teraz twoją stopę obiema rękami i oba kciuki pocierały spód twojej stopy. Moje palce znajdowały się na twojej stopie, również pocierając górę. Czułem, jak twoje ciało zaczyna się rozluźniać.

Kiedy kontynuowałem twój masaż, ty położyłeś drugą stopę na moim fiucie. Zaczęłaś masować stopą w górę i w dół. Twoje palce były niesamowite, gdy twoja stopa trzymała mnie twardą jak skała. Miałeś teraz powolny rytm, w górę iw dół mojego wału. Zaczynałem tracić kontrolę i mogłem poczuć poruszenie orgazmu. Widziałeś, jak bardzo jestem podekscytowany, więc odsunąłeś się trochę i pozwoliłeś mi się uspokoić. Twoja stopa zaczęłaby ponownie, podnosząc mój poziom podniecenia, tylko po to, by znowu odpuścić. Podobało mi się, że stawiałeś mnie na krawędzi, a potem się wycofywałeś. Głowa mojego penisa była spuchnięta, gdy dotknąłeś mnie palcami. Mój masaż się ślizgał i można było to zauważyć.

„Wracaj do pracy nad moim masażem”, słyszałem, jak mówisz. Podniosłeś stopę do mojej twarzy. Nadal trzymałem na niej obie ręce i lekko pocałowałem twoje palce. Stopa. Moje dłonie nadal ocierały się, gdy moje pocałunki przeniosły się na twoją kostkę. Moje kciuki naciskały łuk twojej stopy, zacząłem pracować ustami poza twoją kostkę. Twoja noga była rozluźniona, kiedy zacząłem przesuwać ręce do twojej kostki i mojej stopy. pocałunki powędrowały do ​​twojej łydki.Masowałem twoją kostkę obiema rękami i całowałem wokół całej łydki od przodu do tyłu.Dotarłem do twoich kolan całując przód i tył.Nie opuściłem żadnego miejsca na twojej nodze bez pocałunku lub polizać.

W końcu pchnąłem wyżej za twoje kolano. Moje usta prowadziły, gdy wirowałem wokół twojego uda. Moje ręce pocierały teraz twoją łydkę delikatnym masażem. Moje usta zbliżały się coraz bardziej do celu. Zacząłem biec do celu, ale odepchnąłeś mnie i zamieniłeś nogi. Chwyciłem twoją drugą stopę i przystąpiłem do wykonania tej samej usługi dla tej stopy i nogi. Moje kciuki pocierały łuk twojej stopy, a moje palce masowały wierzch twojej stopy, tak jak robiłem to z drugą. Znowu moje pocałunki dotarły do ​​twojej kostki, a potem do łydki. Moje dłonie pocierały twoją stopę delikatnie, ale stanowczo, gdy moje pocałunki przesunęły się na twoją łydkę.

Sprawdź:   Wysłane do gabinetu dyrektora

Tymczasem swoją wolną stopą szybko zbliżałeś mnie do orgazmu, a potem wycofywałeś się. Twoje palce mocno naciskały na mojego penisa, pocierając się w górę iw dół na całej mojej długości. Położyłeś piętę na mnie i zacząłeś naciskać w górę iw dół. Na początku powoli, ale potem jechałeś szybciej. Właśnie wtedy, gdy myślałem, że wybuchnę orgazmem, zatrzymałeś się i pozwoliłeś mi być, dopóki znów się nie zrelaksuję. Raz po raz doprowadzałeś mnie do krawędzi. Głowa mojego pulsującego penisa była teraz czerwona i spuchnięta, bolesna do spermy.

Kontynuując masaż, moje ręce sięgnęły ponad twoje kolano. Zacząłem całować twoje udo, gdy pocierałem twoją łydkę. Robiłem teraz więcej lizania niż całowania, kiedy byłem w połowie twojego uda. Obie ręce masowały twoje udo, gdy moje usta zbliżyły się do tego, czego szukałem. W końcu moje usta dotarły do ​​koszuli nocnej, która ledwo Cię zakrywała. Powoli przesunąłem twarz pod koszulę nocną, gdy twoje nogi rozłożyły się szerzej. Moje ręce były teraz na twojej talii, gdy mój język znalazł twoje miejsce. Sięgnąłeś w dół i powoli zdjąłeś majtki, a potem raz potarłeś nimi moją twarz, zanim mi je podałeś.

„Zachowaj je dla przypomnienia” – powiedziałeś.

W końcu dotarłem do twojej soczystej cipki. Odchyliłeś się do tyłu, gdy moje usta zaczęły wściekle lizać. Skupiłem się na Twojej nabrzmiałej łechtaczce i zacząłem ją delikatnie ssać. Pozwoliłbym mojemu językowi naciskać na to i lizać, a ty reagowałeś z podekscytowaniem. Mój język był teraz głęboko w tobie. Sięgnąłeś w dół, by chwycić mnie za włosy i przystąpiłeś do ocierania się cipką o moją twarz. Ujeżdżałeś moją twarz, jakbyś mnie pieprzył. Przesuwasz się w górę iw dół po moim podbródku, języku i nosie. Miałem twoje soki na całej twarzy, gdy twoja intensywność rosła.

Wkrótce, ku mojej przyjemności, spuszczałeś się na moją twarz, podczas gdy mój język kontynuował lizanie. Twoje ciało trzęsło się, gdy orgazm ustępował.

Spojrzałeś na mnie i zapytałeś: „Co chciałbyś, żebym zrobił z tym pulsującym twardym kutasem, którego masz…?”

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.