Sesja terapeutyczna

Minęło trochę czasu, odkąd poczułem dotyk kobiety. Moje małżeństwo było bezpłciowe przez ponad dziesięć lat po tym, jak mnie zdradziła. Powinienem był ją zostawić, ale nie chciałem, żeby to wpłynęło na nasze dzieci, więc stłumiłem swoje uczucia.

Nawet po tylu latach nigdy nie dotknąłem innej kobiety. Nie żebym nigdy o tym nie myślała, ale nie chciałam znaleźć się w sytuacji, w której mogłabym zostać złapana, a wtedy cała wina spadłaby na mnie. Mimo że nie uprawiałem seksu, cały czas się masturbuję. Ale. Bardzo się pilnuję, żeby nie dać się złapać, bo żona by mnie za to skrytykowała. Zwłaszcza, że ​​oglądam porno, kiedy to robię.

Od jakiegoś czasu rozmawiam z terapeutką Carlie, która wie wszystko o mojej historii io tym, że jestem w zasadzie sam, będąc wciąż żonaty. Nigdy nie polecała mi zdradzania żony, ale czuła też, że ważne jest, żebym był szczęśliwy i spełniony. Tak więc, pod koniec jednej z naszych sesji, miała dla mnie rekomendację. Poleciła mi wizytę u specjalnego masażysty. Powiedziała, że ​​to dobrze zrobi mojemu ciału i umysłowi.

Dotarłem do budynku i wszedłem do środka. Recepcjonistce podałem swoje nazwisko i kazano mi przejść przez drugie drzwi. Nie myślałem o tym, ponieważ ludzie wchodzili i przechodzili przez wszystkie drzwi. Ale po przejściu przez drugie drzwi zauważyłem, że w drugiej poczekalni nie ma nikogo innego. Tylko jedno krzesło. Więc usiadłem i czekałem.

Po kilku minutach oczekiwania kobieta wyszła przez jedyne inne drzwi w pokoju. Była atrakcyjna, około 5’6 “i miała na sobie obcisły biały fartuch, który był trochę za ciasny na jej klatkę piersiową. Nie miała wielkich cycków, ale wystarczająco duży, aby pokazać dekolt. Zaprowadziła mnie do innego pokoju i kazała rozebrać się tak bardzo, jak mi wygodnie i wejść pod prześcieradło. Potem wyszła z pokoju.

Byłem już wcześniej u masażystów i zdecydowałem, że tym razem pójdę zupełnie nago. Podczas poprzednich masaży nic się nie działo i czułem, że mogę się kontrolować i nie dostać erekcji, kiedy się przewracam, mimo że masażystka (zakładając, że to kobieta mnie wprowadziła) była atrakcyjna.

Wróciła po kilku minutach i przedstawiła się jako Ashley. Wyjaśniła, że ​​Carlie, moja terapeutka, od czasu do czasu poleca swoim klientom to miejsce, aby im pomóc. Powiedziała, że ​​jest to bardzo specjalny masaż leczniczy. Nie mogłem się doczekać relaksującego masażu i tak naprawdę nie zrozumiałem znaczenia. Następnie zapytała, czy byłoby w porządku, gdyby do pokoju weszło dwóch praktykantów, aby obserwować masaż. Powiedziałem jej, że jest w porządku.

Kiedy weszli, przedstawiła ich jako Deb i Brada. Ja też się temu dobrze nie przyjrzałem, ponieważ leżałem na brzuchu i nie miałem dobrego widoku na drzwi.

Masaż rozpoczął się jak każdy normalny masaż. Pracowała nad moimi ramionami, szyją i plecami, a potem przeszła do moich nóg. Czasami czułem, jak jej ręce poruszają się w moich udach, bliżej moich obszarów niż jakikolwiek inny masaż wcześniej. Byłem lekko podniecony, ale starałem się nie być zbyt podniecony, żeby się nie wyprostować. Po około dwudziestu minutach kazała mi się odwrócić. Kiedy to zrobiłem, mogłem szybko rzucić okiem na Deb i Brada. Deb była podobna kształtem i rozmiarem do Alshey, ale tam, gdzie Ashley miała długie, jasnobrązowe włosy, Deb miała ciemne, krótkie włosy. Nie za krótkie, ale takie typu bob. Tak naprawdę nie spojrzałam na Brada, poza tym, że zauważyłam, że ma ciemnoblond włosy.

Sprawdź:   Wizyta przyjaciela Kay

Kiedy leżałem na plecach, Ashley masował mi klatkę piersiową i brzuch. Byłem bardzo zrelaksowany. Następnie przeniosła się na moje nogi. Kiedy leżałem na plecach, kiedy masowała moje nogi, jej ręce poruszały się po wewnętrznej stronie mojego uda, coraz bliżej mojego penisa. Wciąż nie byłem jeszcze twardy, ale czułem, że wkrótce mogę przegrać tę bitwę.

Kiedy mój umysł zaczął trochę wędrować, pomyślałem sobie, że cieszę się, że ostatnio się tam przygotowałem. Nie żeby ktoś na to patrzył, ale poczułam się lepiej, kiedy byłam schludnie uczesana.

Jej ręce lekko musnęły moje jądra, nie na tyle, by pomyśleć, że miała taki zamiar, ale na tyle, by wyrwać się z trzymania mojego fiuta miękkiego. Zaczęło twardnieć. Wiem, że nie jestem największy, ale jestem przeciętny, nie ma się czego wstydzić. Szybko zerknąłem na Ashley, żeby sprawdzić, czy to zauważyła. Miała lekki uśmiech na twarzy, a mój kutas trochę pulsował. Nachyliła się do mojego ucha i powiedziała: „Teraz przejdziemy do prawdziwego powodu, dla którego Carlie cię tu wysłała”.

Następnie cofnęła się, by masować moje górne części nóg, poruszając się po wewnętrznej stronie mojego uda, a potem jej dłonie przeniosły się na moje jądra. Mój kutas natychmiast stał się twardy… twardszy niż od dłuższego czasu. Jej ręce przeniosły się na mojego fiuta i koc opadł. W tym momencie przypomniałem sobie Deb i Brada w pokoju ze mną i podskoczyłem trochę. Ashley kazała mi się zrelaksować… Deb i Brad wkrótce dołączą. Chciała mnie tylko przygotować.

Problem, zdałem sobie sprawę z lekką paniką, polegał na tym, że nikt mnie tam nie dotykał od dłuższego czasu i czułem się, jakbym miał eksplodować. Kiedy Ashley masowała mojego twardego kutasa, pochyliła się i powiedziała, że ​​pierwszym krokiem jest doprowadzenie mnie do orgazmu, ponieważ wiedziała, że ​​minęło trochę czasu, aby mogli przejść do fazy drugiej. Kiedy skończyła mi to mówić, nie mogłem nic więcej zrobić, aby się powstrzymać, a mój kutas zaczął pulsować. Czuła, że ​​się napinam i nadal mnie głaskała.

Jęknąłem: „O Boże… Idę się spuścić”. Potem zacząłem spuszczać się na całą klatkę piersiową.

Moje ciało zadrżało, gdy ostatnie krople spermy opuściły mojego mięknącego penisa. Ashley powiedziała wtedy Deb i Bradowi, żeby przyszli i mnie sprzątnęli. Oboje przynieśli ciepłe ręczniki i zaczęli wycierać spermę z mojej klatki piersiowej i brzucha. Byłem świadomy, że wciąż tam leżę, zupełnie nagi. Ta myśl znów sprawiła, że ​​mój kutas stwardniał. Zauważyłem, że Deb spędziła trochę więcej czasu na czyszczeniu wokół mojego fiuta, poruszając nim trochę mocno, gdy dostała każdą ostatnią jego część. Zauważyłem też, że gdy Brad wracał do lady, zdawał się zlizywać coś z palców. Domyślałam się, że to moja sperma. To również sprawiło, że mój kutas stał się twardy.

Sprawdź:   Zadowolenie szefa

Nigdy wcześniej nie myślałam o innym mężczyźnie, ale nie byłam w stanie myśleć inaczej.

Deb i Brad usiedli z powrotem i zauważyłem, że Ashley się zbliża. Przebrała się z białego fartucha i teraz miała na sobie przezroczysty stanik i majtki. Mogłem dostrzec jej sutki przez stanik. Mój kutas znów zaczął pulsować. Odwróciła się, żeby coś przygotować, a ja dobrze przyjrzałem się jej tyłkowi. Miała na sobie małe stringi, a jej ładny, krągły tyłek był na widoku. Mogłem powiedzieć, że dbała o siebie. Mimo że była krągła, to była dopasowana krągłość. Fajny tyłek, wąska talia i piękne cycki. Kiedy odwróciła się w moją stronę. Zerknąłem na jej cipkę. Przez bardzo cienki materiał mogłem stwierdzić, że była całkowicie ogolona.

Kiedy wróciła do mnie, powiedziała, że ​​chce się dowiedzieć, jak podaję ustnie. Mówiąc to, zdjęła majtki, aby odsłonić swoją ogoloną cipkę. Zauważyłem, że trochę się błyszczy. Sięgnęła ręką w dół i włożyła palec. Kiedy go wyjęła, podniosła do ust i sama spróbowała. Powiedziała mi, że jest na mnie gotowa.

Wspięła się na stół, z każdą nogą po obu stronach mojej klatki piersiowej i umieściła swoją cipkę tuż przed moją twarzą. Czułem zapach jej słodkiej cipki, a także widziałem jej soki na ustach. Dłońmi rozchyliła swoje wargi sromowe i zbliżyła się do mojej twarzy. Nie musiałem podnosić głowy, a jedynie wystawiłem język, aby spenetrować jej cipkę. Przesuwałem językiem po jej łechtaczce, w górę iw dół i dookoła. Jej cipka smakowała niesamowicie. Słyszałem jej jęki, gdy nadal ją lizałem.

Potem zaczęła się trząść i powiedziała, że ​​ma zamiar dojść. Mogłem posmakować jej spermy, gdy nadal wirowała na mojej twarzy. W tym samym czasie zdałem sobie sprawę z rąk na moim kutasie. Ręce poruszały się w górę iw dół mojego penisa, a potem poczułem język liżący główkę mojego penisa. Byłem pewien, że na moim kutasie było dużo pre-cum. Potem poczułem drugi język na moim kutasie i zdałem sobie sprawę, że zarówno Deb, jak i Brad bawią się mną. Jeśli to możliwe, podnieciło mnie to jeszcze bardziej.

Po tym, jak Ashley skończyła cumming, wstała z łóżka. Po raz pierwszy mogłem zobaczyć, jak Brad i Deb liżą mój penis w górę iw dół. Obie były zupełnie nagie. Z kąta, w którym stała Deb, mogłem zobaczyć, że nie była całkowicie ogolona, ​​ale miała mały pas startowy nad jej szparą. Zauważyłem również, że Brad był również całkowicie ogolony i miał wyprostowanego penisa.

Ashley nawet nie próbowała się umyć, ale podeszła do Deb i uklękła, podnosząc jedną z nóg Deb przez ramię i zaczęła lizać jej cipkę.

Przez to wszystko, co się działo, nie mogłem już nad sobą zapanować. Zacząłem znowu cum. Tym razem Deb wzięła całego mojego kutasa do ust, gdy tryskałem w kółko. Chyba nigdy wcześniej nie spuściłem się tak bardzo. Kiedy mój kutas był gotowy, podniosła głowę i pocałowała Brada, dzieląc się z nim moją spermą.

Mój kutas natychmiast stwardniał na ten widok. Ashley przestała lizać cipkę Deb i skinęła na Deb. Następnie Deb wspięła się na stół, siadając na mnie okrakiem. Sięgnęła do tyłu i chwyciła mojego penisa, wsuwając go w swoją wilgotną cipkę. Tak dobre, jak lodzik, czując mojego kutasa w swojej cipce, poruszającego się w górę iw dół, czułem się o wiele lepiej. Gdy Deb leżała na mnie, mogłem dobrze przyjrzeć się jej nagości. Miała ładne jędrne piersi z małymi sutkami, które były niezwykle twarde. Sięgnąłem w górę, złapałem je i masowałem, bawiąc się sutkami. To sprawiło, że jęknęła.

Sprawdź:   Fantazje Maryi - część VI

Ashley podeszła do Brada, który stał przy stole i zaczęła mu robić loda. Wystarczyło kilka minut, by jej głowa kołysała się, zanim powiedział, że zamierza się spuścić. Ashley odsunął się od niego, a on skończył głaskać swojego kutasa i doszedł do mojej klatki piersiowej. To popchnęło mnie do przekroczenia limitu, gdy Deb jechała na mnie. Powiedziałem, że zaraz dojdę, więc Deb przestała mnie ujeżdżać i pogłaskała mojego kutasa, kiedy zacząłem spuszczać się na brzuch i klatkę piersiową. Byłem pokryty zarówno swoją spermą, jak i spermą Brada. Cała trójka zebrała się wokół mnie i zlizała całą spermę z mojej klatki piersiowej i brzucha.

Kiedy wszyscy skończyli, Ashley powiedziała, że ​​mogę wziąć prysznic w sąsiednim pokoju, a oni przygotują dla mnie ubranie. Poszłam pod prysznic i wzięłam długi gorący prysznic, myjąc ciało. Tak naprawdę nie chciałem pozbyć się wszystkiego, co się stało, ale wiedziałem, że nie mogę tego zatrzymać na ciele. Usłyszałem otwieranie drzwi i zauważyłem, że Deb właśnie weszła. Dołączyła do mnie pod prysznicem i powiedziała, że ​​potrzebuje tylko trochę więcej czasu ze mną. Na widok jej nagiego, mokrego ciała mój kutas znów stwardniał,

Odwróciła się i pochyliła, co było moim znakiem, aby wejść w nią od tyłu. Wprowadziła mojego fiuta w swoją cipkę, a ja zacząłem go wbijać w kółko. Jęczała z rozkoszy. Sięgnąłem i pieściłem jej piersi i bawiłem się jej wciąż twardymi sutkami. Czułem, jak jej cipka trochę się zaciska, a ona powiedziała, że ​​dochodzi. Powiedziałem jej, że też zamierzam się spuścić. Odwróciła się i wzięła mojego kutasa do ust, kiedy zacząłem dochodzić. Połknęła to wszystko. Kiedy skończyła, wstała, uśmiechnęła się do mnie i pocałowała w policzek.

Skończyłam się myć i ubrałam. Ashley była z powrotem w swoim fartuchu, tym razem niebieskim, i powiedziała mi, że sesja się skończyła, ale jeśli Carlie przepisze kolejną sesję, zaopiekuje się mną. Wyszłam z gabinetu najbardziej zrelaksowana i odświeżona, jaką kiedykolwiek czułam.

Załóż konto i ciesz się darmowymi opowiadaniami erotycznymi od seksownych kobiet. Dokończ czytanie teraz..

DARMOWA REJESTRACJA | LOGOWANIE

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.