Masturbacja i seks lesbijski z moim współlokatorem

Przez lata członkowie naszej grupy masturbacyjnej wchodzili w interakcje seksualne w najróżniejszych kombinacjach. Seks jeden na jednego zdarzał się za każdym razem, gdy się spotykaliśmy, trójkąty były stosunkowo powszechne i wszyscy widzieli, jak wszyscy inni się masturbują i uprawiają seks. Ale niektórzy członkowie nigdy wcześniej nie byli razem.

Najwyraźniej dla kaprysu Tiff zasugerowała Samancie, aby ona i Thomas spróbowali uprawiać seks. To była sugestia, którą natychmiast próbowała wycofać. Pomimo tego, że Samantha całkowicie lubiła kobiety, odpowiedziała własnym wyzwaniem: jeśli Fiona i ja uprawiamy lesbijski seks, zrobi to z Thomasem.

— Zapomnij o tym — powtórzyła Tiff — to był głupi pomysł. Po prostu mnie poniosło.

Chociaż bardzo chciałem zobaczyć Thomasa i Samanthę razem, nie zależało mi na naszej części umowy. „To się nie uda. Żaden z nas nie lubi kobiet.

‘Ale już to robisz z lejkami’ powiedziała Samanta. „To po prostu to samo”.

– To nie jest – dodała Fiona – nie całujemy się ani nie dotykamy. W każdym razie nie celowo.

„Więc dlaczego zacząłeś to robić?” powiedział Tiff. — Nie wiem, czy już mówiłeś.

„To było, kiedy dołączyłem do grupy i nie mogłem znaleźć pigułki, która by mi odpowiadała. Chciałem wiedzieć, jak to jest mieć w sobie czyjeś soki, więc w zasadzie – wskazała na mnie – ponieważ ona tryska, a inna kobieta nie może zajść w ciążę, to właśnie zrobiliśmy.

„Więc dlaczego wciąż to robisz?”

— Przypuszczam, że to po prostu miłe uczucie.

— Przepraszam, byłam po prostu ciekawa — powiedziała Tiff. – W każdym razie, jak powiedziałem, to okropny pomysł, więc nie musisz nic robić.

„Cóż”, powiedziała Samantha, „nie sądzę, żeby to był taki zły pomysł. Nie dla mnie. Uprawiałam już seks z mężczyznami, ale nie przez bardzo, bardzo długi czas.

‘Naprawdę?’ zapytał Jacek.

„Zanim poznałam siebie lepiej. Nie przypominam sobie, żeby to było straszne, po prostu nie moja filiżanka herbaty. Samantha zaczęła powoli się masturbować, żeby się zmoczyć. Zacząłem głaskać własną łechtaczkę z tą samą prędkością, a Thomas utrzymywał erekcję na wypadek, gdyby było to potrzebne. ‘Więc co będziemy robić?’

— Dziesięć minut — powiedział Ryan. — Co powiesz na dziesięć minut? Jeśli ci się to nie podoba, po prostu przestań.

Starałem się tego nie okazywać, ale byłem entuzjastycznie nastawiony do tej sugestii. Widziałem na własne oczy, jak Tiff i Samantha mogły uprawiać seks godzinami, więc dziesięć minut nie wydawało się takie złe. Po dłuższej dyskusji między nami wszystkimi zgodziliśmy się spróbować.

— Ale jak zaczniemy? — spytała Fiona.

Samantha klęczała i poprosiła Thomasa, aby stanął przed nią. Tuż przed tym, jak wzięła jego penisa do ust, powiedziała: „Zacznijcie się całować, a potem bawcie się swoimi cyckami”.

Sprawdź:   Ocieplenie Jej Pośladków

– Twój czas zaczyna się teraz – powiedział Ryan, patrząc na zegarek.

– Czy ty też chcesz to zrobić ze mną? zapytał Jacek.

„Nie, nie jestem gejem”.

– Tracisz, gwarantuję.

Ich rozmowa trwała dalej, ale wkrótce przestałem zwracać na to uwagę.

Fiona i ja powoli i ostrożnie pochyliłyśmy się, żeby pocałować się w usta. Żadne z nas nie próbowało używać języków i szybko się od siebie oderwaliśmy. Próbowaliśmy tego jeszcze kilka razy, wciąż nie używając języków. Coś już było nie tak. Nawet kiedy całowałem mojego brata, czułem się podniecony, ale to nie dawało mi tego samego uczucia. Fiona wzięła jeden z moich cycków w swoją dłoń, ale jej palce były rozstawione i nie dotykały mojego sutka, więc zrobiłem to samo z nią. Zakładając, że była tak wrażliwa jak ja, zacząłem powoli wsuwać palce do środka, aż delikatnie dotknęły jej sutka, a ona cicho jęknęła. Mimo to gąbczastość jej piersi niewiele mi zrobiła i zdecydowanie nie byłem tak podniecony, jak byłbym z twardszą klatką piersiową i mniejszymi sutkami.

Ponownie spojrzałem na Samanthę. Lizała koniec jego penisa, jakby stymulowała łechtaczkę. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​to nie zadziałało w przypadku chłopców; potrzebowali solidnego ruchu in-out. Mimo to nie narzekał. Wkrótce zmieniła pozycję na pieska, gotowa wziąć Thomasa od tyłu. Wyjaśniła już, że bierze pigułki, aby uregulować swoje miesiączki, a to wiązało się z pozytywnym skutkiem ubocznym antykoncepcji. Mimo wszystko nie chciała celowo w sobie odwagi, więc kazała mu obiecać, że się wycofa, jeśli poczuje, że to się dzieje. Mówiąc to, zatopił się w jej pochwie, wywołując u niej szybkie westchnienie. Tymczasem Tiff leżał twarzą do góry na podłodze przed Samanthą, więc mogli się całować i dotykać.

Fiona teraz bez celu gładziła mnie od ramienia do biodra. Skorzystałem z okazji, by ponownie dotknąć jej cycka, a potem wykonałem jeden długi ruch w dół do jej tyłka, a następnie przesunąłem dłonią po przodzie jej ciała. Zbliżając się coraz bardziej do jej łechtaczki, w końcu szybko stuknąłem ją środkowym palcem. Nadal nie czułem się bardzo podniecony tą interakcją, ale byłem ciekawy, jak by to było pogłaskać go. Kiedy głaskałem, lubiłem przesuwać kaptur dość daleko w górę iw dół, ale Fiona była na to zbyt wrażliwa i kazała mi wykonywać mniejsze i szybsze ruchy w jednym miejscu.

— Muszę iść na swój front — powiedziała. – Możesz włożyć we mnie palec, jeśli chcesz. Dałem jej swobodę ruchu i zrobiłem to, o co prosiła. Jej była nieco bardziej szorstka niż moja i nie tak mokra, jak się spodziewałem. – Czy mogę dotknąć twojego?

Pozwoliłem jej mieć dostęp. Poczułem jeden z jej palców na mojej łechtaczce. Następnie zsunęła go w dół i weszła we mnie. ‘Jak to jest?’

Sprawdź:   Zjazd - Sex Erotyczne Opowiadania

— Hmmm — powiedziała. „Jest po prostu inny”.

— Mniej więcej tak myślałem.

„Chcesz jeszcze raz spróbować pocałunku?”

Uznałem, że kiwam głową. Jeszcze raz pochyliliśmy się ku sobie, tym razem wymieniając kilka małych pocałunków, a potem używając małego języczka. Pomiędzy pocałunkami, ta pozycja ponownie dawała mi dobry widok na Thomasa i Samanthę. Nie zwracała na niego większej uwagi, mimo że w nią wbijał. Zamiast tego skupiła się na oraniu Tiff, która wyglądała, jakby dobrze się bawiła.

Nie wydawało się, że minęło dużo czasu, zanim Ryan powiedział: „Zostały dwie minuty”.

‘Naprawdę?’ Zapytałam. ‘Czas leci.’

Samantha przerwała na chwilę swoją akcję językową. „Kiedy dobrze się bawisz”.

– Nie wytrzymam tego dłużej – powiedział ponaglająco Thomas.

‘W takim razie zatrzymaj się’, powiedziała Samantha. Od razu się od siebie oderwali. Usunęła się z drogi i zaczęła głaskać własną łechtaczkę.

— We mnie — powiedziała Tiff. Postąpił zgodnie z jej instrukcją i nie zajęło mu dużo czasu, by strzelić w nią.

Po złapaniu oddechu powiedział: „Czy twoja łechtaczka jest większa niż ostatnim razem? Wiem, że to brzmi jak głupie pytanie.

– Jest większy niż ostatnim razem. Pracowałem nad tym.

— Och, racja — powiedział, wyciągając — rozumiem. Wypłynęła z niej znaczna ilość spermy.

„Może pewnego dnia uda mi się włożyć to do Sama”.

„Wow”, powiedziała Samantha, „to tak dużo. Czy wiesz, że prawie doprowadziłeś mnie do orgazmu? Właśnie skończyłem tutaj.

‘Poważnie?’ on zapytał.

„Czas minął” – powiedział Ryan.

‘Poważnie.’ Pocałowała go krótko w usta. „Ale zdecydowanie nadal chodzi mi o va-jay-jay. Nic osobistego. Jak wam poszło, panie?

Zerwaliśmy ostatni pocałunek i wyjęliśmy palce ze swoich pochw. „Nie dla mnie” – odpowiedzieliśmy niemal jednocześnie, po czym zaśmialiśmy się z tego, co właśnie powiedzieliśmy.

‘Jaka szkoda. Przynajmniej już tego spróbowałeś.

— Ale wciąż możemy mieć czas na lejek? — spytała Fiona.

„Och, zdecydowanie. Tylko żadnych pocałunków i palcówek.

‘Umowa.’

Jacek wstał. – Mam pomysł, co powinniśmy zrobić na zakończenie szkoły.

„Nie teraz,” powiedziała Samantha, pomagając posprzątać bałagan po Thomasie. „Przeczytaj pokój. Jesteśmy teraz trochę zajęci.

Zignorował ją. „Powinniśmy zrobić specjalne przyjęcie, a ja mam na to idealne miejsce: siłownię”.

Jęknęła. — Powiedziałem, że nie teraz. Czy kiedykolwiek zamykasz się na temat tego miejsca?

– O tak, wy, chłopcy, nie będziecie wiedzieć. Pracuję teraz na siłowni: Lumbermax. Posiada go mój kumpel. Nie byłem tam nawet tak długo, a już prowadzę to miejsce. W każdym razie, właśnie pomyślałem, że w noc ceremonii rozdania dyplomów około miliona studentów pójdzie się napić. Więc zamiast tego wszystkiego, możemy wszyscy pójść na siłownię i to będzie nasza prywatna impreza.

Sprawdź:   Ciocia Beth - Rozdział 02

– Chcesz, żebyśmy poszli na trening? Odlicz mnie.

– Nie, mam na myśli wspólne szarpanie się. Mamy tam prysznice, mamy saunę, mnóstwo ręczników, mnóstwo ławek. Będzie świetnie, po prostu coś innego.

– Poczekaj chwilę – powiedział Thomas. „Lumbermax? Ten obok Williams Park?

‘Tak.’

„Najbardziej modna siłownia na świecie?”

‘Nie jest tak źle.’

– Mój kuzyn tam chodzi. Pełno w nim lubieżnych kulturystów, mówi, że gdyby nie było tak tanio, poszłaby gdzie indziej.

„Oni tylko się popisują; są nieszkodliwe. A co do brudu, to ja praktycznie prowadzę teraz to miejsce i zamierzam zlecić gruntowne sprzątanie całego budynku.

— Po tym, jak wszyscy zostawimy tam nasze płyny? powiedziała Samanta.

‘Więc co powiesz? To będzie wielki huk na zakończenie studiów, coś, co będziemy pamiętać do końca życia.

— W zasadzie tak — powiedziała Fiona. „Ale nie zapominaj, że wszystkie nasze rozdania dyplomów odbywają się w różne dni iw różnych miejscach”.

— Coś wymyślimy. Po prostu daj mi znać, a przekażę to Maxowi. Możemy otworzyć po godzinach.

– Poczekaj – powiedział Thomas. „Powiedziałeś, że rządzisz, potem powiedziałeś, że praktycznie rządzisz, a teraz musisz wyprzedzić kogoś innego? Który to jest?’

„Oczywiście nie mogę być tam osobiście przez cały czas, więc muszę go tylko powiadomić, żeby wiedział, że może zostawić mi klucze”.

— Więc nie prowadzisz tego miejsca?

Oczywiście, że tak.

„Dlaczego zmyślasz na bieżąco?”

Ponieważ jego historia często się zmieniała, ja też miałam wątpliwości. To powiedziawszy, podobało mi się brzmienie jego pomysłu, więc taktycznie mu przerwałem. Jestem na to gotowy. Ktoś jeszcze?’

„Czy mogę przyjść, jeśli nie kończę?” zapytał Ryana.

– Byłbym zły, gdybyś tego nie zrobił. To jest dla wszystkich. Czy to postanowione? Wokół pokoju zapanowała cisza. ‘Wezmę to za tak.’

– Dobrze – powiedział Thomas. – Przyjdę, ale tylko po to, żeby zobaczyć, czy naprawdę prowadzisz to miejsce, tak jak mówisz.

„Udowodnię to”.

‘Świetnie’ powiedziała Samanta. „A skoro mowa o głębokim czyszczeniu, Jack, możesz zacząć od zdobycia szmatki do tego całego bałaganu”.

Załóż konto i ciesz się darmowymi opowiadaniami erotycznymi od seksownych kobiet. Dokończ czytanie teraz..

DARMOWA REJESTRACJA | LOGOWANIE

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.