Duża piękna młoda nauczycielka – część druga

Przez następne kilka tygodni panna Drysdale i ja spotykaliśmy się w każdym z naszych domów, a raz zrobiła mi loda w swojej klasie podczas lunchu. Ta młoda kobieta sprawiła, że ​​poczułem się jak mężczyzna o trzydzieści lat młodszy. To prawda, byłem wystarczająco duży, by być jej ojcem, ale nie było wątpliwości, że ona i ja łączyliśmy się na kilku poziomach, nie tylko seksualnych.

W połowie października przybyłem do Lincoln Elementary, aby zobaczyć się z Ashley i moim drugim nowym nauczycielem, kiedy zobaczyłem panią Douglas, dyrektorkę, na korytarzu, zanim zaczęła się szkoła.

„Marku”, powiedziała, „chciałabym z tobą porozmawiać”.

„Jasne, pani D., co słychać” — odpowiedziałem.

Pani Douglas rozejrzała się po korytarzu, czy ktoś nie idzie w naszą stronę. — Chodzi o pannę Drysdale. Słyszałem plotkę. Czy jesteście w związku?

Byłem zszokowany. Jakim cudem ona coś usłyszała? Ashley musiała komuś powiedzieć. Byliśmy bardzo profesjonalni w kampusie i bardzo uważaliśmy na nasze połączenia.

“Związek?” Zapytałam. “Nie. Ale widzieliśmy się kilka razy poza kampusem na drinku – przyznałem.

Pani Douglas była starą Afroamerykanką, która ciężko pracowała, żeby zdobyć stopnie naukowe i awansować na stanowiska administracyjne w naszym dystrykcie. Po sześćdziesiątce nie wierzy w „poprawność polityczną”.

“Tylko bądź ostrożny. Jesteś zbyt blisko emerytury — powiedziała Alice. „Nie chcesz dać się złapać w sytuację „Ja też”, w której zarzuca się, że wykorzystałeś swoją pozycję władzy nad kobietą do seksu.

Pani Douglas miała rację; Byłem zbyt blisko emerytury. Przyjąłem pozycję „Coacha – Mentora”, aby wyjść z klasy i odpocząć przez ostatnie dwa lata mojej kariery, zanim oficjalnie przejdę na emeryturę.

– Alice, czy rozmawiałaś o tym z Ashleyem? Zapytałam.

– Nie, najpierw chciałam z tobą porozmawiać – powiedziała. „Ledwo ją znam i byłoby to bardzo niezręczne. Znamy się od około dwudziestu lat, odkąd razem uczyliśmy w szkole podstawowej przy Park Avenue.

„Dobra, pogadam z Ashley” — powiedziałem.

Tradycyjnie zatrzymałem się w sekretariacie szkoły, aby przywitać się z personelem administracyjnym i podrzucić dwa tuziny pączków do stołówki, a potem wyszedłem na plac zabaw przed pierwszym dzwonkiem, aby połączyć się z uczniami i kilkoma nauczycielami na podwórku obowiązek.

Sprawdź:   Coventina

Pierwsze dziewięćdziesiąt minut na zajęciach panny Drysdale wydawało się trwać wieczność. Kiedy dzieci wyszły na przerwę, powiedziałem Ashley, że muszę z nią porozmawiać o czymś ważnym. Kiedy skończyłem informować ją o mojej rozmowie z panią Douglas, mogłem zobaczyć, jak rumieniec odpływa jej z twarzy.

– O cholera – wymamrotała. „Okej, skończyliśmy. Nie mogę stracić tej pracy tylko dla FWB.

Po kilku minutach racjonalnej rozmowy zrozumiała, o co mi chodziło, że musimy być super profesjonalistami na terenie kampusu i spotykać się tylko w naszych domach. Zaprzeczyła też, by komukolwiek mówiła o naszej „przyjaźni”.

„Myślę, że najlepiej będzie, gdy przestaniemy wychodzić do ludzi. Po prostu spotykamy się w naszych domach – powiedziałem.

Ashley zgodził się. „Czy możemy się dzisiaj połączyć? Jestem bardzo napalony i miałem nadzieję, że zjesz mojego kotka.

„Twoje miejsce czy moje” – zapytałem.

„Chodźmy dzisiaj do twojego domu. Później możemy pójść na kąpiel nago – powiedziała, mrugając.

**

Usłyszałem, jak samochód zatrzymuje się przed moim domem, więc wyjrzałem przez okno i zobaczyłem wielkiego, czterodrzwiowego jeepa Ashley. Kiedy pokonywała krótki spacer po mojej ceglanej ścieżce, otworzyłem drzwi. Gdy była w środku, zamknąłem i zamknąłem drzwi.

Bez słowa pociągnąłem obie jej ręce za plecy. „Wypieprzę ci dzisiaj łeb, gorąca, seksowna dziwko. Posiadam twoją cipkę.

Poprowadziłem ją korytarzem, gdzie przygotowałem swoje łóżko z paskami na nadgarstki i kostki, zmieniłem boczne lampy stołowe na czerwone żarówki i przygotowałem kilka zabawek i olejek dla dzieci.

– Zdejmij wszystkie ubrania – poleciłem jej. – Pospiesz się, dziwko.

Patrzyłem z uwagą, jak się rozbiera, podczas gdy ja zdejmuję koszulę i chinosy. Dziś miała na sobie seksowny komplet ze stanikiem i stringami w panterkę. Śmiejąc się, powiedziałem jej: „Powinieneś był mi powiedzieć, co miałeś na sobie. Mogliśmy odgrywać role Tarzana i Jane”.

Sprawdź:   Seks Rekolekcje - Dzień 10

Bez wiedzy Ashley wiedziała, co robić, gdy jest naga. Położyła się na łóżku i ułożyła ręce i nogi w pobliżu pasów. Najpierw zabezpieczyłem jej nadgarstki, a potem nogi. Następnie założyłem opaskę na jej głowę, aby zakryła jej oczy. Biorąc oliwkę dla niemowląt, wytrysnąłem strumieniem na jej tors, a następnie w pobliżu jej świeżo ogolonego kotka. Moje ręce pocierały jej duże cycki, rozprowadzając olej po jej ramionach i brzuchu. Delikatnie pogładziłem jej wzgórek, zanim przesunąłem palcami po jej wargach sromowych.

– Proszę, zrób mi palec – jęknęła.

“Co?” Zapytałam.

– Wskaż mi palcem, Mistrzu – powiedziała celowo.

– Tak lepiej, dziwko – odparłem.

Dodałem więcej olejku dla dzieci niż potrzeba i potarłem dwoma palcami w górę iw dół jej szczeliny. Nadmiar oleju płynął na południe, pokrywając jej rozgwiazdę. Powoli włożyłem dwa palce do jej pudełka. Po kilku ruchach zwinąłem palce w poszukiwaniu jej punktu G.

– Tak, właśnie tam – wyszeptał Ashley.

Kontynuując łaskotanie jej miejsca przyjemności, pstryknąłem językiem jej łechtaczkę, powodując jej drżenie. Następnie polizałem jej łechtaczkę, zanim zacząłem ssać jak odkurzacz Hoover.

– O mój Boże – jęknął Ashley. – To takie przyjemne, Mistrzu.

Lewą ręką delikatnie przesunąłem palcem po jej pąku róży. Powoli wsuwam jeden palec na cal. Potem dwa cale. Była dość zrelaksowana i podejrzewałem, że nosi zatyczkę analną, którą jej kupiłem. W końcu wsadziłem palec w jej tyłek.

„Użyj wibratora. Chcę być rozciągnięta – powiedziała.

“Co?” Powiedziałem.

„Proszę, Mistrzu, użyjesz wibratora i rozciągniesz mnie” – błagała.

Wyjąłem palce z jej tyłka i cipki i podniosłem ze stołu ośmiocalowe fioletowe dildo. Miał duże jaja tuż nad podstawą przyssawki, co ułatwiało trzymanie go, kiedy pieprzyłem nim dupę mojej młodej dziwki. Pokryłem go lubrykantem i uderzyłem kilka razy w jej łechtaczkę, żeby Ashley wiedziała, że ​​wkrótce go włożę.

Sprawdź:   Masaż stóp na imprezie prowadzi do seksu na świeżym powietrzu

„Otwórz szeroko”, zażartowałem, wciskając główkę dildo w jej brązowe oko. Powoli wsuwałem cal po calu, aż jej tyłek połknął połowę fioletowego silikonowego fiuta.

– Cholera, to takie przyjemne – powiedziała.

“Dobrze. A teraz błagaj o mojego fiuta, dziwko – powiedziałem jej.

„Mistrzu, pieprz mnie swoim wielkim kutasem” – błagał Ashley.

Dosiadłem ją, wbijając mojego penisa w jej mokrego kotka. Kiedy pchnąłem, jęknęła. Wydawało się, że to dwadzieścia minut, ale może trzy, wiedziałem, że zaraz zwariuję.

Chciałem, żeby wiedziała, że ​​jestem jej właścicielem, więc zdjąłem maskę, żeby Ashley mogła zobaczyć. Wyciągnąłem fiuta, wskoczyłem na jej tors i pogładziłem mojego fiuta.

— Tak, pogłaskaj go, Mistrzu — powiedziała. „Uczyń mnie swoją dziwką spermy”.

Kiedy chrząknąłem, pierwsza strużka mojego lepkiego męskiego mleka wystrzeliła, trafiając Ashley tuż pod jej lewym okiem. Następny wybuch trafił prosto w jej otwarte usta. Kilka następnych małych kuleczek spermy znalazło się na jej cyckach. Przyjrzałem się swojej pracy i uśmiechnąłem.

„Moja praca dobiegła końca” – zaśmiałem się. Wstałem i poszedłem do kuchni, wziąłem puszkę piwa i wróciłem do sypialni, gdzie usiadłem na fotelu klubowym. Zauważyłem, że fioletowe dildo wciąż było w jej tyłku, więc wyciągnąłem je i rzuciłem na łóżko.

– Czy możesz mnie rozwiązać, mistrzu – zapytał Ashely.

„Kto powiedział, że skończyłem” – odpowiedziałem.

Koniec

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.