Duża piękna młoda nauczycielka – część pierwsza

Każdy nowy rok szkolny przynosi nowe możliwości. Po dwudziestu pięciu latach pracy jako nauczycielka w klasie, przyjęłam na ten rok szkolny posadę „Coach – Mentor”. Obowiązki są proste, pomagają nowym nauczycielom stać się lepszymi nauczycielami.

Przydzielono mi dwudziestu nauczycieli, dziesięciu zupełnie nowych i dziesięciu nowych w naszej dzielnicy. Mój harmonogram był prosty: spotykam się z dwoma nauczycielami dziennie, co oznacza, że ​​spotykałem się osobiście z każdym nauczycielem co drugi tydzień.

Poniedziałek był pierwszym dniem szkoły dla naszego okręgu. Mamy dziwny harmonogram „Zmodyfikowany tradycyjny”, w którym zaczynamy pierwszy tydzień sierpnia i kończymy pierwszy tydzień czerwca. Po każdym kwartale mamy również dwutygodniowe przerwy (początek października, koniec grudnia i początek marca).

W poniedziałek pomyślałem, że zacznę rok z powrotem w mojej starej szkole podstawowej, ponieważ mieli czterech nowych nauczycieli, z których dwóch było w moim zespole. Wspaniale było zobaczyć całą kadrę i uczniów pierwszego dnia szkoły i pomagałem uczniom w znalezieniu nowych sal lekcyjnych przed pierwszym dzwonkiem.

Moja pierwsza połowa dnia miała być z panną Drysdale, nową nauczycielką pierwszej klasy. Wiedziałem tylko, że była nowa w naszym dystrykcie i miała tylko roczne doświadczenie w nauczaniu na wsi oddalonej o godzinę drogi.

Gdy zadzwonił poranny dzwonek, udałem się do pokoju numer dziewięć. Kiedy uczniowie ustawili się w kolejce na asfalcie, stałem na tyłach trzech rzędów klas pierwszej klasy. Drzwi do pokoju dziewiątego otworzyły się i wyszła z nich niezwykle wysoka i duża kobieta. Prawdziwa duża piękna kobieta.

Panna Drysdale była ubrana w stylowe, czarno-białe spodnie w pepitkę z wysokim stanem z dużym wzorem, prostą czarną koszulkę z niskim dekoltem w szpic i dwucalowe czarne szpilki. Nie zwykłe obuwie nauczycielskie. Jej makijaż był na miejscu, w tym urocza i seksowna kocie oko Amy Winehouse i odważna czerwona szminka. Poczułem, jak mój kutas drga. Miała kruczoczarne włosy, które spływały kaskadą na ramiona.

Szczerze mówiąc byłem trochę w szoku. Nigdy nie widziałem tak dużej kobiety, ubranej tak ładnie i, co ważniejsze, tak pewnej siebie. Jeśli jest jedna rzecz, która mnie kręci, to pewna siebie, krągła kobieta, która wie, jak ubrać swoje ciało. A ta młoda kobieta dokładnie wiedziała, jak to zrobić.

Gdy nauczyciele zebrali się w swoich kolejkach, podszedłem i dwóch pozostałych nauczycieli mnie powitało. Następnie panna Drysdale przedstawiła się: „Mr. Peterson, miło cię poznać. Jestem Ashley Drysdale.

„Przepraszam, powinienem był cię ostrzec, że będę dzisiaj w kampusie. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, ale chciałbym posiedzieć na twojej klasie przez jakieś dziewięćdziesiąt minut – powiedziałem jej.

Wszystkie trzy klasy przeszły krótkim korytarzem do swoich pokoi, a ja poszedłem na tyły. Zajęłam miejsce w tylnym rogu pokoju, kiedy panna Drysdale rozpoczynała zajęcia.

Kiedy tak siedziałem, słuchając jej obecności na telefonach, byłem sparaliżowany amazońskim pięknem. W swoich dwucalowych obcasach prawie spojrzała mi w oko, a ja mam sześć-dwa lata. Panna Drysdale miała szerokie ramiona, a porównanie z pływaczką z NRD nie byłoby nie na miejscu. Była grubokoścista, jak niektórzy by powiedzieli, ale proporcjonalna. Nazwałbym ją też zmysłową. Kim Kardashian nie ma nic na pannie Drysdale, ponieważ jej tyłek przyciągał wzrok.

“Pan. Peterson? zawołała, wyrywając mnie z transu.

„Tak”, odpowiedziałem.

Po prostu przedstawiała mnie klasie. Podszedłem do przodu i poprosiłem ją o arkusz obecności. Kiedy przeglądałem listę, rozpoznałem wiele nazwisk. Zapytałem pierwszoklasistów: „Ilu z was ma starszego brata lub siostrę w Lincoln Elementary?” Większość klasy podniosła ręce. Zadzwoniłem do kilku uczniów, zapytałem ich imiona, a następnie wyrecytowałem imiona ich starszego rodzeństwa.

Sprawdź:   Żona dokucza i gra

Kiedy panna Drysdale przeszła przez typowy pierwszy dzień szkolnej rutyny z regułami klasowymi i tym podobne, zaczęłam marzyć o rozbieraniu się z tą boginią BBW. I ile zabawy mógłbym mieć z jej wielkimi cyckami. Domyśliłem się, że jej rozmiar biustu wynosi co najmniej 40DD.

Klasa pracowała nad typowym arkuszem „poznaj mnie”, w którym uczniowie wymieniali członków swojej rodziny i kilka swoich ulubionych rzeczy, takich jak kolor, jedzenie itp. Panna Drysdale udała się na tyły, gdzie siedziałem na stole.

„Cóż, jak się miewam?” zapytała.

„Jak dotąd, tak dobrze”, odpowiedziałem.

– Zauważyłam, że się na mnie gapisz – powiedziała.

“Tak mi przykro. Mam nadzieję, że nie sprawiłem, że poczułeś się niekomfortowo – wyjąkałem, przyłapany na sprawdzaniu jej.

Panna Drysdale zaczęła się pochylać i położyła obie dłonie na stole, pochylając się bliżej mnie. Moje oczy automatycznie spojrzały w dół jej koszuli z dekoltem w serek i jej obfitych biustów i szybko z powrotem do jej oczu. Szepcząc: „Tak, mam duże cycki. Wiem, o czym myślisz. I tak, jestem świetna w łóżku” – wstała i podeszła do przodu klasy.

Byłem oszołomiony. Ta młoda kobieta wezwała mnie. Byłem zakłopotany, ale też bardzo podniecony. Jej seksowny biustonosz z czarnej koronki błysnął mi w pamięci.

Zadzwonił dzwonek i nadszedł czas przerwy. Kiedy dzieci wyszły, miałam powiedzieć pannie Drysdale, że porozmawiam z nią pod koniec dnia, ale ona odezwała się pierwsza. “Pan. Peterson, dołączysz do mnie na lunch w mojej klasie? Mam kilka rzeczy, o których chciałbym z tobą porozmawiać.

Nieco zdziwiony odpowiedziałem tak. Powiedziałem jej, że idę na inną klasę na następną sekcję, ale wrócę na lunch.

Wiedząc, jaki może być frajer pierwszego dnia w szkole, zwłaszcza doprowadzenie pierwszoklasistów do stołówki, spotkałem pannę Drysdale i jej klasę na korytarzu i pomogłem jej przejść przez kolejkę po lunchu do wyznaczonego stolika.

Kiedy wracałyśmy do pokoju numer dziewięć, powiedziała: „Dziękuję bardzo za pomoc w doprowadzeniu dzieci na lunch. Byłaś wielką pomocą.

“Cała przyjemność po mojej stronie. Wiem, jak szalone są rzeczy w pierwszym tygodniu, nie mówiąc już o pierwszym dniu – zachichotałem.

Byłam trochę ciekawa, o czym chciała rozmawiać panna Drysdale. Przyłapała mnie na gapieniu się na jej duże cycki, ale też zażartowała.

Kiedy usiedliśmy do obiadu przy tylnym stoliku, odbyliśmy krótką pogawędkę o tym, gdzie każdy z nas chodził do college’u, o naszym doświadczeniu w nauczaniu i ogólnie o życiu.

– Ashley, chcę przeprosić za moje błądzące oczy wcześniej – powiedziałam poważnym tonem, patrząc jej w oczy.

„Cóż, jestem do tego przyzwyczajony. Bycie dużą dziewczynką ma swoje zalety i wady. Od czternastego roku życia mężczyźni gapią się na moje cycki. Mój biust miał 38D, kiedy poszłam do liceum” – powiedziała mi. – A ja miałem pięć-dziesięć lat.

Powiedziała mi, że oboje jej rodzice też są duzi. Tata ma sześć pięć lat, a mama sześć stóp. I wszystkie mają szerokie i grube ramki. Byłem trochę zaskoczony jej szczerością i otwartością na dyskusję o swoim rozmiarze ze starszym mężczyzną, którego właśnie poznała.

Sprawdź:   Po czacie

– Czy mogę cię zapytać, co o mnie myślałeś, kiedy zobaczyłeś mnie po raz pierwszy dziś rano? zapytała.

Zatrzymałem się na kilka sekund, zanim odpowiedziałem. „Cóż, najwyraźniej zauważyłem twój wzrost i rozmiar. Ale potem zauważyłem, jaka jesteś atrakcyjna. A twoje rzęsy, brwi i kocie oko wyglądają niesamowicie – powiedziałam, będąc całkowicie szczera. „Myślę, że jesteś bardzo atrakcyjną młodą kobietą”.

“Dziękuję Ci. A ty jesteś przystojnym starszym mężczyzną. Jesteś totalnym DILF – powiedziała.

Zaśmiałem się: „Jak MILF?”

– Tak – powiedziała z uśmiechem i mrugnięciem. „Czy znasz termin FWB? Przyjaciele z korzyściami?” Jej uśmiech był bardziej diabelskim uśmiechem, a jej oczy błyszczały pożądaniem.

“Oczywiście, że tak. Byłem w kilku takich związkach – powiedziałem jej.

Uśmiechając się: „Naprawdę? Dobrze wiedzieć — powiedziała panna Drysdale.

„Czy to jest coś, co proponujesz?” Zapytałam.

“To jest. Czy jesteś zainteresowany?” odpowiedziała.

“Bardzo. Uważam cię za bardzo atrakcyjną. I sexy. I uwielbiam twój strój.

Zaplanowaliśmy, że po szkole spotkamy się na drinka w sieciowej restauracji. Zaplanowałem w głowie, żeby sprowadzić ją z powrotem do mojego domu na nagą zabawę. Kiedy skończyliśmy lunch, postanowiłem przetestować wody, więc poszedłem się przytulić. Kiedy się złamaliśmy, zaskoczyła mnie i pocałowała mnie w usta. I ponownie. A potem nasze języki spotkały się na szybki taniec.

– Ładnie całujesz – powiedziała. „Nie mogę się doczekać dzisiejszego popołudnia.” Kiedy skończyła to zdanie, potarła dłonią mojego fiuta. „Jestem wielkim flirciarzem”.

Cofnąłem się i posłałem jej uśmiech. „Tak, jesteś flirciarzem”. Gdy szłam do drzwi, zadzwonił dzwonek, sygnalizując koniec przerwy na lunch. Odwróciłem się i spojrzałem na nią. „To musi pozostać ściśle tajne”.

– Absolutnie – powiedziała.

Udałem się do pokoju nauczycielskiego, gdzie mogłem odpowiedzieć na kilka e-maili i zrobić kilka raportów na temat panny Drysdale i innego nauczyciela, którego widziałem rano. Mój umysł wędrował, myśląc o tym, co przyniosło nam to popołudnie.

Nasz czas w barze minął i w ciągu godziny rozluźniliśmy się, wypijając po dwie margarity. Ashley zasugerowała, żebyśmy wyszli, a ja się zgodziłem. Poszła za mną do domu i poszliśmy ceglaną ścieżką do drzwi wejściowych.

W środku zabrałem ją do kuchni i zapytałem, czy ma ochotę na coś do picia, na co odmówiła.

„Zabierz mnie do swojej sypialni. Zacznijmy się całować i pozwólmy naturze obrać swój bieg” – powiedziała.

„Uwielbiam sposób w jaki myślisz” – powiedziałem jej.

Zaczęliśmy po prostu siedzieć na łóżku i całować. W ciągu piętnastu minut rozebraliśmy się nawzajem i zaczęliśmy „ciężkie pieszczoty”. Ashley pieściła mojego fiuta i jądra, a ja masowałem jej duże cycki i bawiłem się jej sutkami.

„Muszę włożyć twojego wielkiego białego kutasa do ust” – powiedziała o mojej grubej, dziewięciocalowej męskości.

Objąłem prowadzenie i kazałem jej uklęknąć. Podszedłem do krawędzi łóżka, szeroko rozłożyłem nogi i skinąłem na nią, żeby weszła między moje nogi.

Mój kutas był na wpół wyprostowany, tak jak duży kutas potrzebuje dużo krwi, aby się nabrać. Gdy Ashley zaczęła głaskać mój trzonek, jej język potrząsał moją głową, gdy patrzyła mi głęboko w oczy.

– To jest tak cholernie gorące – powiedziałem jej. – A twoje oczy są takie ładne.

Sprawdź:   Podróż poddania: niezapomniana niespodzianka urodzinowa, która przekroczyła granice

Uśmiechnęła się i powoli zaczęła schodzić na mojego fiuta. Człowieku, ta dziewczyna była utalentowana. Jej nos wkrótce został wciśnięty w moje okolice łonowe i poczułem, jak moja korona uderza w tył jej gardła. Następną rzeczą, jaką poczułem, był język Ashley liżący moje ogolone jądra.

Polizała całą drogę z powrotem do mojego wału, cały czas zamykając się w moich oczach. Jej język zawirował wokół mojej głowy, a następnie przesunął spód, wysyłając dreszcz wzdłuż mojego kręgosłupa. Cholera, ta dziewczyna była utalentowana. Ashley z łatwością wylądowała na mojej liście Top Three Blowjobs.

Kontynuowała przez dobre dziesięć minut, aż powiedziałem jej, że powinniśmy się zamienić, ponieważ byłem zbyt blisko wciągnięcia mojego dużego ładunku w jej usta.

“Dobrze. Chcę, żebyś spuścił się w moich ustach. Uwielbiam smak spermy” – powiedziała.

Ashley wróciła na mojego penisa i wyciągnęła wszystkie swoje sztuczki. Kiedy odchyliłam się do tyłu z ramionami podtrzymującymi mnie na łóżku, patrzyłam, jak ta młoda bogini BBW liże i ssie mojego kutasa i jądra, mając na celu doprowadzenie mnie do orgazmu. A potem zobaczyłem jej wielkie, stare cycki i wiedziałem, co chcę zrobić.

„Włóż mojego fiuta między swoje cycki. Zaraz spuszczę się na twoje cycki – powiedziałem jej.

Uśmiechnęła się i zebrała całą swoją ślinę w ustach i spuściła ją w dekolt. Jej duże piersi z łatwością otoczyły mojego dużego kutasa, a kiedy zaczęła poruszać tymi cyckami w górę iw dół wokół mojego kutasa, wiedziałam, że to nie potrwa długo.

„Kurwa, tak!” Powiedziałem. „Twoje cycki wyglądają tak dobrze wokół mojego penisa. Szybsze dziecko!”

Ashley zaśmiała się: „Dojdź dla mnie ty wielki ogieru. Spuść się na moje cycki!”

Wyciągnąłem mojego fiuta z uścisku jej dekoltu i wykonałem dwa uderzenia, po czym wypuściłem tryskać za strunami odwagi na jej melony sutkowe. Kiedy moja sperma zaczęła spływać z mojej głowy, wzięła ją do ust i połknęła wszystko. Ashley upewniła się, że wylizała mojego penisa do czysta.

– Wstań – powiedziałem jej. Gdy to zrobiła, zlizałem duży sznur spermy z jej lewego cycka i pocałowałem ją. Chętnie przyjęła moje ciasto dla niemowląt.

„Jesteś trochę perwersyjny jak na faceta w twoim wieku” – powiedziała Ashley. Wytarła na palcu dużą plamę spermy i przyłożyła ją do moich ust. Polizałem jej palec. „To jest takie gorące. Większość facetów nie zbliży się do swojego wytrysku.

Zaśmiałem się: „Jak powiedziałeś, jestem trochę brudny jak na swój wiek”. Po długiej przerwie kontynuowałem: „Czy jesteś gotowy na lizanie cipki?”

— Myślałam o tym cały dzień — powiedziała sarkastycznym tonem.

Koniec części pierwszej.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.