Od osiemnastolatka do lesbijskiej sekretarki, część 3

Byłam zamknięta w tym samym gorsecie przez sześć godzin, a gorset naprawdę zaczynał być nie do zniesienia. Miałem być w nim przez najbliższą przyszłość i nie byłem w stanie nic z tym zrobić. Uświadomiłem sobie również, że macocha założyła mi na ciało porządną parę gaflowych majtek. Wyglądałam tam teraz jak kobieta. Powoli zdałem sobie sprawę, że nie jestem już przywiązany do łóżka. Powoli wstałam, bo w gorsetze ciężko było wejść do pozycji siedzącej.

Macocha musiała mi pomóc się ubrać na cały dzień. Wybrała czarny koronkowy stanik, który pasował do gaflowych majtek, które miałam na sobie. Zaczęła wsuwać stanik na cały komplet mojej bielizny. Następnie kazała mi usiąść na skraju naszego łóżka, powoli wsuwać czarne jedwabne pończochy wzdłuż nóg i upewniając się, że szwy są proste z tyłu moich nóg. Następnie złapała mnie za ręce i powiedziała: „Zamknij oczy i pozwól, że pokażę ci resztę twojej niespodzianki Mi Amore”.

„OK, ale nie sądzę, żebym była w stanie poruszać się przez bardzo długi czas, ponieważ czuję, że zemdleję z powodu gorsetu”.

„Po prostu rób, co ci mówię, ponieważ nie jest daleko od niespodzianki, którą mam dla ciebie, Bianca. Postanowiłem nazwać cię tym imieniem, ponieważ jest takie samo jak kobieta na zdjęciu, które ci pokazałem. Była jedyną osobą, o którą nie byłem zazdrosny, kiedy musiała być w pobliżu twojego ojca. Była zdeklarowaną lesbijką i faktycznie próbowała mnie uwieść”.

– Rozumiem, mamo, ale na pogrzebie nie będę mógł nazywać cię matką. Więc chyba będę musiał mówić do ciebie po imieniu. Czy to w porządku, Carmen?

– Tak, ale musisz zrobić to, co ci kazałem.

Więc niechętnie zamknąłem oczy i poczułem, jak zaczyna prowadzić mnie korytarzem domu. Dotarliśmy do schodów, które prowadziły w górę zamiast w dół. Nie miałam pojęcia, że ​​w ogóle tam jest. Wyjaśniła, że ​​zabiera córkę do swojego pokoju zabaw. Nie żebym na to narzekała, ale zdecydowanie nie było to coś, o czym wiedziałam.

Sprawdź:   Golić

Poprowadziła mnie po schodach prosto na środek pokoju. „Otwórz oczy i przyzwyczaj się do nowej klasy”. Kiedy otworzyłam oczy, zobaczyłam, że pokój był całkowicie różowy i totalnie dziewczęcy. To była najbardziej kobieca sypialnia z pokrytym satyną łóżkiem z baldachimem w rozmiarze queen. Kiedy się rozglądałem, nie zdawałem sobie sprawy, że jestem sam w pokoju, dopóki nie usłyszałem wyraźnego kliknięcia drzwi.

– Będziesz musiał tam zostać przez jakiś czas, bo przyjeżdża rodzina. Obiecuję ci, wypuszczę cię stamtąd tak szybko, jak to możliwe. Możesz położyć się na łóżku lub zwiedzić cały pokój. Wyciszyłem go i nie jest łatwo się tu dostać, jeśli nie wiesz, jak to zrobić.

Załóż konto i ciesz się darmowymi opowiadaniami erotycznymi od seksownych kobiet. Dokończ czytanie teraz..

DARMOWA REJESTRACJA | LOGOWANIE

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.