Nic nie przebije MILFa, z wyjątkiem być może dwóch – ciąg dalszy

Debbie i ja leżeliśmy na moim łóżku, nadzy, spoceni i nasyceni. W Londynie był środek dnia. To była jedna z wielu zalet bycia wśród tych szczęściarzy, którzy są na emeryturze i są zdrowi. Poprzedniej nocy byliśmy w Londynie, aby zobaczyć Elbow grającego koncert w jednym z naszych ulubionych miejsc. Nietypowo zostaliśmy późno po koncercie i spaliśmy dziś rano. Kolejną zaletą bycia na emeryturze było to, że nie musieliśmy nigdzie być.

Wstaliśmy jednak na czas, aby wziąć udział w sesji w lokalnej siłowni z naszym osobistym trenerem. Zostaliśmy mocno popchnięci przez Shilpę i oboje odczuliśmy korzyści płynące z jej coachingu.

Od czasu rozstania z naszymi wieloletnimi partnerami i przejścia na emeryturę Debbie i ja zaczęliśmy naprawdę cieszyć się życiem. Oprócz tego, że byliśmy dużo lżejsi, szczęśliwsi i sprawniejsi, oboje znów cieszyliśmy się seksem po długich, pozbawionych radości małżeństwach.

Po spotkaniu na siłowni Debbie i ja zaczęliśmy związek, który szybko zmienił się w seks i przygodę. Dzisiejszy poranek był dość typowy. Po powrocie z siłowni wrzuciliśmy nasze przepocone ubrania do pralki i nago poszliśmy na górę. Położyłem Debbie na moim łóżku z rozłożonymi nogami i lizałem jej gładką cipkę, aż osiągnęła orgazm. Potem dosiadałem jej misjonarskiego stylu i ostro ją pieprzyłem, wbijając w nią mojego kutasa, aż oboje doświadczyliśmy satysfakcjonujących orgazmów.

Leżeliśmy teraz razem w rozkoszy po stosunku, słuchając, jak świat zewnętrzny zajmuje się swoimi sprawami. Rozmowy między nami zawsze były łatwe i szczere, po prostu klikaliśmy na tak wielu poziomach. Ale zaraz po dobrym pieprzeniu wydawało się, że dobrze nam się rozmawia o seksie io tym, jak to było między nami.

Niedawno bawiliśmy się w trójkącie z Caroline, jedną z najstarszych przyjaciółek Debbie. Szczerze mówiąc, nie był to pełny trójkąt. Caroline wylądowała w naszym łóżku po nocnej pogawędce między kobietami. Rano pieprzyłem ją, podczas gdy Debbie patrzyła i masturbowała się obok nas.

Caroline wróciła do naszego domu dzień lub dwa później, pytając, czy może patrzeć, jak się pieprzymy. Debbie i ja zrobiliśmy dla niej niezłe przedstawienie, a ona masturbowała się do orgazmu palcami. Następnie wręczyłem jej szklane dildo i Debbie i patrzyłem, jak z łatwością wsuwa je w swoją owłosioną cipkę. Caroline siedziała na krześle na końcu łóżka, podczas gdy Debbie leżała na jej przodzie, obserwując jej lubieżny pokaz. Na początku leżałem obok Debbie, ale gdy stałem się bardziej podniecony, dosiadłem ją i zerżnąłem ją płytko, jednocześnie obserwując wysoce erotyczny pokaz.

Decyzja o zaproszeniu Caroline do naszego łóżka należała wyłącznie do Debbie. Do późna w nocy długo rozmawiali o tym, jak nieszczęśliwa jest Caroline. Nie lubiła już swojej pracy, była samotna i sfrustrowana w swoim małżeństwie, zwłaszcza teraz, gdy jej dzieci opuściły dom. To było coś, co zarówno Debbie, jak i ja mogliśmy odnieść do tego, że oboje byliśmy w dokładnie tej samej sytuacji.

Tego wieczoru, gdy wino lało się strumieniami, Caroline przyznała, że ​​poza entuzjastyczną masturbacją nie uprawiała seksu od ponad dekady. Debbie nie mogła ukryć faktu, że ona i ja pieprzyliśmy się jak nastolatki i kochaliśmy to i sposób, w jaki oboje się przez to czuliśmy. Debbie poprosiła Caroline, żeby została na noc i wyjaśniła, że ​​ma na myśli nasze łóżko.

Sprawdź:   Uwodzenie szansy

Wydawało się, że to dobry moment, aby o tym porozmawiać i dowiedzieć się, co sądzimy o tej sytuacji. Debbie dała mi do zrozumienia, że ​​pod żadnym pozorem nie wolno mi spotykać się z Caroline bez jej obecności. To było coś, do czego byłem bardziej niż szczęśliwy. Nie zamierzałem zrobić niczego, co zagroziłoby mojemu nowemu życiu z Debbie.

Debbie zawsze była blisko z Caroline, ale nigdy nie czuła pociągu do niej ani do żadnej kobiety. Przyznała jednak, że patrzenie, jak Caroline się masturbuje i jak ją pieprzę, naprawdę ją podnieciło. Przyznałem, że czułem dokładnie to samo.

Z jasnością myśli, która uczyniła Debbie tak dobrym policjantem i detektywem, przyznała, że ​​można przemyśleć takie sytuacje i że powinniśmy po prostu zobaczyć, jak sprawy się potoczą, i nie ugrzęznąć w problemie, który jeszcze się nie pojawił. .

Nasze nowe, niespieszne wspólne życie oznaczało, że Debbie i ja mieliśmy dużo czasu na dobre rzeczy w życiu, a jedną z tych dobrych rzeczy był seks w ciągu dnia. Żaden z nas nie miał nic pilnego do zrobienia i zawsze mogliśmy zrobić to, co było zrobione, kiedy nam to odpowiadało.

Oboje nie byliśmy pod wrażeniem bogactwa, statusu ani materializmu i byliśmy w stanie dobrze żyć z naszych emerytur. Kilka miesięcy po naszym nowym związku Debbie postanowiła zamieszkać ze mną. Miała o wiele ładniejsze mieszkanie niż mój dom, co oznaczało, że łatwo było je wynająć. Mój dom znajdował się w mniej zamożnej okolicy, ale miał zaciszny ogród wychodzący na południe. To pozwoliło nam pozwolić sobie na bycie razem nago.

Spotkaliśmy się w lokalnej siłowni, gdzie przyciąganie do siebie było oczywiste. Oboje odczuwaliśmy korzyści płynące z ćwiczeń i braku presji w pracy. Straciłem dużo na wadze, spadło mi ciśnienie krwi i czułem się znacznie bardziej energiczny, szczególnie w łóżku.

Lata złego seksu lub braku seksu z moją byłą żoną sprawiły, że stałem się zmęczony. Debbie to wszystko zmieniła. Podobnie jak ja, ze względu na dzieci przeżyła długie, pozbawione radości małżeństwo. Mając to wszystko za sobą, oboje chcieliśmy nadrobić stracony czas.

Debbie pozwoliła, by jej włosy stały się naturalnie siwe, ale obcięła je w bardzo modny sposób, dzięki czemu wyglądała o wiele lat młodziej. Jej rutynowe ćwiczenia również się opłacały i zaczęła czuć się bardziej pewna siebie. Wygładziła swoją cipkę woskiem i zrobiła sobie kilka tatuaży. Uwielbiałem oglądać ją nago i powiedziałem jej, jak bardzo mnie to podnieca.

Oboje dużo się masturbowaliśmy podczas naszych pozbawionych radości małżeństw i żadne z nas nie widziało potrzeby, by przestać. Debbie lubiła używać zabawek erotycznych i często wystawiała mi na pokaz. Wiedziała, jak mnie podniecić. Szklane dildo i zatyczka analna były jej ulubionymi.

Chociaż uprawiałem najlepszy seks w życiu, nie da się ukryć, że byłem już po sześćdziesiątce i nie mogłem robić wszystkiego, co chciałem. Ani trochę nie wstydziłem się przyznać, że mam teraz zapas Viagry i pierścień na penisa w szufladzie przy łóżku. Sprawili, że już ekscytujące późniejsze życie było o wiele przyjemniejsze.

Sprawdź:   Od osiemnastolatka do lesbijskiej sekretarki, część 3

Zdecydowaliśmy się na późny lunch w naszym lokalnym pubie i po nacieszeniu się tym wybraliśmy trochę jedzenia na obiad później tego wieczoru. Zauważyłem kilka golonek jagnięcych w oknie naszego zwykłego sklepu mięsnego, a potem zatrzymałem się, aby kupić warzywa, które miały im towarzyszyć.

Wróciliśmy do domu i zabrałam się za przygotowywanie obiadu. Wkrótce dom wypełnił się cudownym zapachem pikantnej jagnięciny. Nie mając żadnych konkretnych planów na wieczór, Debbie włączyła muzykę i otworzyliśmy butelkę Merlota, żeby się razem napić.

Zadzwonił telefon Debbie, dzwoniła Caroline i była wyraźnie przygnębiona. Debbie zaprosiła ją na kolację i psotnie przypomniała jej, żeby zabrała szczoteczkę do zębów.

Caroline przyjechała, żeby nam powiedzieć, że wróciła z pracy po długim dniu i śmieciowej podróży metrem, by odkryć, że jej mąż rozpoczął projekt dekoracji, a potem stracił zainteresowanie, opuszczając dom w kompletnym bałaganie. To była ostatnia rzecz, jakiej Caroline potrzebowała po tygodniu, który właśnie przeżyła.

Nalałem jej duży kieliszek Merlota i oboje ją przytuliliśmy. Po tym, jak skończyła swoje wino, Debbie zasugerowała, żeby wykąpała się w naszej wannie, podczas gdy ja kończę kolację.

Debbie przygotowała olejki do kąpieli dla Caroline i obie zniknęły na górze. Kiedy kończyłem obiad, przedsięwziąłem środki ostrożności i wziąłem tabletkę Viagry. Instynkt podpowiadał mi, że to będzie dobry pomysł.

Obie kobiety zeszły na dół w sukienkach Debbie, wyglądały niesamowicie.

Kolacja była pyszna, zrelaksowaliśmy się, śmialiśmy i cieszyliśmy się jedzeniem, winem i atmosferą. Seksualne napięcie między nami było podniecające.

Po uprzątnięciu obiadu i załadowaniu naczyń do zmywarki zapytałem Caroline, czy mógłbym spędzić chwilę z Debbie.

Zabrałem Debbie na górę, rozebrałem ją do naga i przywiązałem do naszego łóżka, a potem zawiązałem jej oczy starą maską do spania z linii lotniczych.

Zanim ją opuściłem, kilka razy przejechałem językiem wzdłuż jej rozcięcia.

Następnie rozebrałem się i zszedłem na dół, aby znaleźć Caroline, już miałem przyzwoitą erekcję.

Spojrzenie w oczach Caroline, kiedy mnie zobaczyła, można było opisać jedynie jako bezmyślne pożądanie. Pocałowałem ją, a potem śmiało poprosiłem, żeby ssała mojego fiuta.

To było coś, czego nie robiła od lat. Caroline opadła przede mną na kolana i zabrała się do tego z zapałem.

Po kilku minutach błogości dla mnie nadszedł czas, aby zabrać Caroline na górę i rozpocząć imprezę.

Caroline sapnęła, gdy zobaczyła rozłożoną Debbie, bezpiecznie przywiązaną do łóżka. Natychmiast podeszła do wezgłowia łóżka i pocałowała swojego dobrego przyjaciela w usta. Ukląkłem na drugim końcu łóżka i wznowiłem lizanie cipki Debbie.

Podniosłem wzrok i zobaczyłem, że Caroline i Debbie całują się głęboko i że Caroline dotyka piersi Debbie i delikatnie szczypie jej sutki, które były teraz twarde. Debbie nie mogła nic zrobić, ale najwyraźniej nie sprzeciwiała się uwadze, jaką poświęcała jej Caroline.

Sprawdź:   Wstrząsy na pierwszej randce

Palcami rozwarłem zewnętrzne wargi cipki Debbie i przejechałem językiem wzdłuż odsłoniętego różowego ciała. To zawsze doprowadza Debbie do szału i dzisiejszy wieczór nie był wyjątkiem. Czułem, jak walczy z miękkimi linami, gdy ogromny orgazm rozdarł jej ciało.

Poprosiłem Caroline, aby dołączyła do mnie na końcu łóżka i zachęciłem ją, by zaczęła lizać cipkę Debbie. Położyłem obok niej szklane dildo i powiedziałem jej, że Debbie uwielbia być nim pieprzona.

Podczas gdy Caroline schodziła na Debbie językiem, palcami i dildo, rzuciłem ją na kolana i podniosłem jej sukienkę, aby odsłonić jej różowy tyłek i owłosioną cipkę. Zrównałem mojego twardego jak skała kutasa z otworem Caroline i pchnąłem go do końca za pierwszym razem. Była przemoczona, a ja wślizgnąłem się w nią z łatwością.

Zacząłem pieprzyć Caroline, podczas gdy ona zaspokajała Debbie, to było intensywne i niesamowicie podniecające. Straciłem rachubę, ile razy słyszałem orgazm Debbie.

Caroline odpychała się ode mnie, aby sprostać każdemu pchnięciu. Poprosiła mnie, abym sięgnął i dotykał jej łechtaczki, podczas gdy ja w nią wbijałem. Nie była w stanie nic zrobić, ponieważ w jednej ręce trzymała dildo, a palce drugiej dłoni znajdowały się wewnątrz Debbie.

Coś tak ekscytującego jak to mogło mieć tylko jeden skutek i poczułem, jak zaciskają mi się jaja. Zacząłem wpychać się w Caroline ze zwiększonym wigorem i bardzo szybko wystrzeliłem ogromny ładunek w jej cipkę. Nie byłam pewna, czy Caroline osiągnęła orgazm, ale miałam przygotowany plan awaryjny.

Poprosiłem Caroline, aby przeniosła się na drugi koniec łóżka i usiadła na twarzy Debbie, podczas gdy ja przejąłem dildo i zacząłem nim pieprzyć Debbie. Wszelkie wątpliwości, jakie miałem, co do popychania sytuacji między nami trzema za daleko, zostały rozwiane, język Debbie odszukał fałdy Caroline i obie kobiety były w stanie głośno osiągnąć orgazm.

Odwiązałem liny i uwolniłem Debbie z jej więzów, natychmiast obie kobiety zostały zamknięte w intymnym uścisku.

Zeszłam na dół i zagotowałam czajnik. Wziąłem trzy małe miseczki do mieszania i napełniłem je gorącą wodą. Potem dostałem trzy szklane butelki z pompkami i napełniłem je olejkami do masażu. Włożyłem butelki do szklanych misek, żeby ogrzać olejki do masażu i zabrałem je na górę, Caroline miała zostać z nami w ten weekend. Nie było potrzeby zbyt wczesnego szczytu.

Załóż konto i ciesz się darmowymi opowiadaniami erotycznymi od seksownych kobiet. Dokończ czytanie teraz..

DARMOWA REJESTRACJA | LOGOWANIE

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.