Nauczanie może sprawiać satysfakcję

Nauczanie to trudny zawód, zwłaszcza gdy jesteś nauczycielem języka angielskiego w szkole średniej i jesteś tak samo napalony jak uczniowie. Młode, gorące nastolatki, seksowni koledzy, seksowni rodzice – to może być próba. Zwłaszcza, gdy twoja żona straciła zainteresowanie seksem i… ukrywasz swoją homoseksualność.

W dzisiejszych czasach uczniowie mają znacznie większą swobodę wyrażania siebie i swojej seksualności. Nawet w szkole średniej mówią o swojej orientacji seksualnej znacznie bardziej otwarcie, niż kiedykolwiek sądziłam, że mogłabym być w ich wieku. Widok całej tej intensywnej energii seksualnej może doprowadzić napalonego mężczyznę do szaleństwa. Trenowanie tych młodych mężczyzn nie pomaga, zwłaszcza gdy ćwiczą bez koszuli. Gorące, młode, wysportowane, spocone ciała w szczytowej kondycji fizycznej. Dla pożądliwego mężczyzny może być torturą zobaczyć, jak bardzo są seksowni, ale także uświadomić sobie, że nie mają jeszcze osiemnastu lat.

Wchodzi Manuel, osiemnastoletni junior, który niedawno przybył z Wenezueli. Był drobnym, ale silnym gimnastyczkiem i jedynym mężczyzną w drużynie gimnastycznej. Był elegancki, zniewieściały i pyszny.

Chociaż nie był na moich zajęciach, potrzebował korepetycji, aby móc dalej brać udział w zawodach. Manuel był bardzo życzliwym i ujmującym młodym mężczyzną. Nie wspominając o tym, że jego gimnastyczne ciało było wyostrzone i napięte.

Gdy pracowaliśmy nad jego naukowcami, poczuł się bardziej otwarty na podzielenie się swoją historią. Opowiadał, jak bardzo chciałby przewracać się i turlać na polu za swoim domem w Wenezueli, wraz z siostrą i kuzynkami. Manuel wspomniał, że ubiorą go w dziewczęcy trykot, bo tylko taki mają. Poczuł się w nim naprawdę komfortowo i zaczął rozwijać się jako gimnastyczka. Odkrył też, że fajnie było pozwolić kuzynom ubierać go w sukienki i szpilki. Uwielbiał poświęcać mu uwagę, a jego mama i ciotki zaczęły go traktować jak jedną z dziewcząt.

Ale gdy dowiedział się o tym jego ojciec, rozgniewał się on na nich wszystkich i spalił wszystkie ubrania, które mieli dla Manuela. Ojciec bił go, aż poprzysiągł, że nigdy więcej nie będzie nosił dziewczęcych ubrań. Potem tata zaatakował matkę za to, że na to pozwoliła.

Kiedy ojciec Manuela wyszedł jak burza, jego matka zabrała wszystko, co mogła, a ona, Manuel i jego siostra opuścili dom. To był ostatni raz, kiedy widział swojego tatę.

W dniu, w którym opowiedział mi tę historię, Manuel zalał się łzami. Uściskałam go mocno i opowiedziałam o moim ojcu, który był równie okrutny. Mój ojciec był alkoholikiem i nieustannie potępiał mnie za to, że nie jestem „wystarczająco twardy” i nazywał mnie „mężczyzną” lub „księżniczką”, ponieważ bardziej interesowałem się muzyką i sztuką niż grą w piłkę nożną.

Powiedziałam Manuelowi, że moim zdaniem gra w piłkę nożną i bieganie wystarczą, aby zyskać aprobatę taty i przestać mnie ciągle krytykować, ale tak się nie stało.

Sprawdź:   Seks Rekolekcje - Niedziela

Nie wspomniałem, że jedną z zalet gry w piłkę nożną jest to, że ja i moi dwaj najlepsi przyjaciele bardzo chcielibyśmy wziąć razem prysznic po treningu. Dbaliśmy o to, aby wszyscy się „namylili” i dowiadywali się, że mydło może być całkiem dobrym lubrykantem.

Po tym dniu Manuel poczuł, że może mi zaufać i opowie mi, jak uwolnił się od ojca, a jego matka, siostra, ciotki i kuzyni zaczęli pracować nad jego gimnastyką i garderobą. Wszyscy na zmianę pomagali mu przy saltach i makijażu.

Manuel opowiedział, jak jeździł na zawody, rywalizował, wygrywał, a wieczorem wychodził na miasto jako dziewczyna. Najchętniej oszukałby chłopców, którzy myśleli, że jest dziewczyną, i całował się z nimi. Wyjawił nawet, że niektórzy starsi chłopcy chcieliby, aby Manuel szarpał ich podczas całowania, inni chcieliby robić loda, a Manuel chętnie się zgodził. Wkurzyłam się, kiedy wyjawił, że to chłopak jego siostry, który myślał, że jest dziewczyną, odebrał mu dziewictwo analne.

Manuel powiedział chłopakowi, że „nie chce zajść w ciążę”, więc pozwolił mu wyruchać się w dupę. Powiedział nawet, że jego siostra wiedziała i potem nie mogli przestać się z tego śmiać, bo oszukali jej chłopaka.

Musiałem zachować spokój, kiedy wycofywał się z tej historii. Każdy szczegół tak mnie podniecał i niepokoił, że miałem ochotę szarpnąć się tuż przed Manuelem.

Po sesjach korepetycji wracałam myślami do seksu, jaki uprawiałam z moimi najlepszymi przyjaciółmi. Miło wspominałem, jak na zmianę eksperymentowaliśmy ze sobą oralnie i analnie. Potem zaczynałam fantazjować o tym, jak by to było „eksperymentować” z Manuelem.

Robiło mi się tak gorąco i niepokoiła mnie myśl o pieprzeniu Manuela, że ​​fantazjowałam o nim, oglądając porno. Wyobrażałem sobie miękkie usta Manuela na moim kutasie i jego młody, ciasny tyłek, który ruchałem, jednocześnie się podniecając. Kiedy strzelałem do siebie, żałowałem, że to Manuel nie dostawał mojej spermy.

Myślę, że Manuel zaczął podejrzewać, jak bardzo podniecam się samym przebywaniem w jego towarzystwie. Podczas korepetycji siadał coraz bliżej mnie i opowiadał mi więcej o swoich eskapadach. Rumieniłam się na policzkach, wyobrażając sobie Manuela i innych chłopców, gdy mój kutas twardniał jak skała.

Któregoś dnia Manuel przyszedł do nas, jakby był na misji. Poprosił, aby pójść się odświeżyć. Kiedy wrócił, miał lekki makijaż, błyszczyk i odrobinę perfum. Nie można mu było się oprzeć. Kiedy zapytałam, powiedział, że czuje się przy mnie bardzo dobrze i wie, że nie będę go osądzać. Potem zapytał bardzo uwodzicielskim głosem, czy według mnie jest ładną dziewczyną. Powiedziałem mu bez wahania, że ​​według mnie jest cudowną dziewczyną i jestem pewien, że chłopcom bardzo trudno będzie się mu oprzeć. Następnie usiadł tak blisko mnie, jak tylko mógł i zapytał, czy mogę mu się oprzeć.

Sprawdź:   Spotkanie artystów

Zamarzłem. Potem… nie wiem, co mnie opętało, ale pocałowałem go w jego rubinowe usta.

To był długi, trwały i namiętny pocałunek. Natychmiast odskoczyłem i zacząłem przepraszać za przekroczenie granicy. Manuel wśliznął się na moje kolana, pocałował mnie w szyję i mruknął, że ma nadzieję, że przekroczę tę granicę i dlatego tak często przychodził na korepetycje.

Straciłam wszelkie zahamowania. Pocałowałem go mocno w usta. To było cudowne. Całował znacznie lepiej niż moja żona. Przesunął rękę w dół moich spodni i poczuł, jaka już jestem twarda jak skała. Poczułam się, jakbym miała zaraz rozpruć spodnie. Manuel rozpiął mój pasek, rozpiął zamek w spodniach i położył rękę na mojej twardości. Delikatnie zaczął głaskać mojego fiuta, gdy nasze języki się splatały. Znowu poczułam się jak nastolatka. Następnie sięgnąłem w dół i wsunąłem rękę w dół jego szortów. Jego kutas był twardy i długi i doskonale leżał w moich dłoniach.

Po pozbyciu się pośladków usiadł mi na kolanach, gdy się całowaliśmy i szarpaliśmy. To było błogie. Podniosłem jego koszulkę i zacząłem bawić się jego sutkami. To doprowadziło Manuela do szaleństwa i głaskał mnie coraz mocniej. Jego uścisk był tak mocny, a jednocześnie delikatny. Nie mogłem już dłużej wytrzymać i wystrzeliłem strumień spermy na nas oboje. Manuel sięgnął w dół, wziął kropelkę spermy, zlizał ją z palców i zanurzył we mnie język. Smak mojej własnej spermy sprawił, że chciałem więcej.

Położyłem go na plecach, rozłożyłem jego nogi i powoli wziąłem jego twardego jak skała kutasa do ust. Wchodził i wychodził z moich ust, aż wystrzelił ogromny strumień do tyłu mojego gardła. Zamiast przełknąć, złapałam go tak mocno, jak tylko mogłam i przyciągnęłam go do głębokiego pocałunku z wymianą spermy. Jego pokryte spermą usta i język były najsmaczniejszą rzeczą, jaką jadłem od lat.

Oboje zabrakło nam tchu. Kiedy leżeliśmy na podłodze w klasie, wargi i język pokryte spermą, przytulił się blisko i szepnął, że nigdy w życiu nie wystrzelił tak dużego ładunku. Odpowiedziałem mu, mówiąc mu, że nie tylko był moim najlepszym uczniem, ale był dziesięciokrotnie kochankiem kogokolwiek, łącznie z moją żoną, jakiego kiedykolwiek miałem.

Całowaliśmy się jeszcze kilka minut. Płonąłem z pożądania. Przekręciłam się na niego i całowaliśmy się głęboko jak dwoje nowożeńców. Szepnął mi do ucha, lizając moją szyję, że chce mnie głęboko w sobie. Przesunęłam językiem po jego ciele, pomiędzy nogą i głęboko w odbyt, gdy wiercił się z zachwytu. Wzięłam trochę tej resztek spermy i próbowałam nasmarować jego dziurkę.

Sprawdź:   Życie toczy się dalej - Sex Erotyczne Opowiadania

Manuel splunął na mojego kutasa, a ja po prostu potarłam czubkiem jego odbyt. Następnie powoli w niego wszedłem, a on jęknął z całkowitej rozkoszy.

Jego tyłek był taki ciasny. Szedłem powoli i odczuwałem każdą sekundę przyjemności.

Ponieważ był tak elastyczny, uniósł biodra i przyciągnął kolana do uszu. Wszedłem tak głęboko, jak tylko mogłem. Pocałował mnie, gdy wchodziłam i wychodziłam z jego idealnego tyłka. Oboje jęknęliśmy z nieskończonej przyjemności. Doszedł ponownie i poczułam ciepłą spermę na moim ciele, gdy mój twardy jak skała kutas wsuwał się i wysuwał.

Kiedy już miałem ponownie eksplodować, ktoś krzyknął: „Co do cholery! Co tu się dzieje?!?”

Nie mogłem wytrzymać i wszedłem głęboko w Manuela. Tuż przed trenerem gimnastyki, panem Goldenem.

„Do cholery jasnej, ty pieprzony zboczeńcu! Jest tu, żeby udzielać korepetycji, a nie żeby być twoją pieprzoną zabawką! Ty gówniarzu!”

Złapano nas na gorącym uczynku.

Tam byłam naga, spocona, pokryta spermą i próbowałam wyjaśnić, co się stało, gdy mój bardzo wkurzony trener wyprowadzał mojego młodego kochanka z mojego pokoju.

Ubrałem się tak szybko, jak mogłem, wciąż czując na sobie smak i zapach mojego młodego kochanka.

Trener stanął przede mną na parkingu, wyzywał mnie wszystkimi nazwiskami z książki i wypisywał wszystkie szalone błędy, które właśnie popełniłem. Błagałam go, żeby mi wybaczył. Błagałam, żeby mnie po prostu przyłapano i nie pozwolę, żeby to się więcej powtórzyło.

Potem wydarzyło się coś uroczo dziwnego.

Trener obiecał, że nie będzie o tym mówić w tajemnicy, zwłaszcza że mistrzostwa stanowe już za kilka tygodni, ale… pod jednym warunkiem. I tak było, gdybym miał ochotę ssać kutasa, nie miałem ssać kutasa Manuela… ale zamiast tego mogłem ssać jego.

Czekaj, co…?

Trener uśmiechnął się i mrugnął do mnie, po czym klepnął mnie w tyłek.

Myślę, że to początek dobrej zabawy!

Załóż konto i ciesz się darmowymi opowiadaniami erotycznymi od seksownych kobiet. Dokończ czytanie teraz..

DARMOWA REJESTRACJA | LOGOWANIE

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 4 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.