Kochanek online

Poznałam czarującego mężczyznę przez Internet, który miał na imię John, i codziennie wymienialiśmy się e-mailami. Zaczęło się od przyjacielskiej pogawędki, a potem szybko zrobiło się gorąco i ciężko. Wraz z rosnącym entuzjazmem związanym z nową przygodą online rosło również nasze pragnienie. Dzieliliśmy się przemyśleniami, sekretami i pragnieniami, a przy okazji wykonaliśmy niesamowitą robotę, nakręcając się wzajemnie do pożądania. Często czytałam i odpowiadałam na jego pożądliwe listy nago i doprowadzałam się do orgazmu z wibratorem między nogami. Pragnęliśmy tchnąć w nasze życie nowe emocje i postanowiliśmy spotkać się w sobotę w ustronnym miejscu nad rzeką. To było ekscytujące spotkać się twarzą w twarz po raz pierwszy, zwłaszcza po tym, jak podzieliliśmy się tak wieloma gorącymi e-mailami.

Odbyliśmy niezręczną pogawędkę, jak to często bywa z ludźmi, którzy spotykają się po raz pierwszy. Były chwile ciszy, kiedy patrzyliśmy sobie w oczy. Podczas jednej chwili ciszy John wziął mnie za ręce i pochylił się w moją stronę. Moje serce podskoczyło, a oddech przyspieszył, gdy delikatnie i delikatnie pocałował moje rozpustne usta. Wtopiłam się w niego, a on pchnął trochę dalej, wbijając język w moje usta, kiedy cicho jęknęłam. Poczułem poruszenie pożądania, gdy nasze usta złączyły się, a nasze języki zmieszały. Jego ręce przesunęły się lekko w górę moich ramion, w poprzek moich ramion, zatrzymując się tuż nad moimi mrowiącymi piersiami. Przysunąłem się bliżej i odwzajemniłem jego pocałunek z pasją, jakiej nie czułem od lat, dając mu cichy sygnał, by poszedł dalej, tak daleko, jak chciał.

Jego ręce zsunęły się w dół, by ująć moje duże piersi i okrążyć je przez mój top. Poczułam, jak moje sutki ożywają i natychmiast twardnieją. John odszukał je opuszkami palców w mojej koszulce, wywołując rozkoszne dreszcze wzdłuż mojego kręgosłupa i wywołując gęsią skórkę na moim ciele. Byłem zdumiony napływem wilgoci między nogami, zamknąłem oczy i westchnąłem z błogości.

Sprawdź:   Gloryhole Cuck - Sex Erotyczne Opowiadania

Niepewnie sięgnąłem w dół i położyłem dłoń na jego twardniejącym wypukłości. Moje oczy rozszerzyły się na widok jego penisa, który puchł w jego nogawkach. Powiedział: „Śmiało, to cię nie ugryzie”, kiedy zobaczył, jak oblizuję usta. Uśmiechnęłam się widząc jego humor i zaczęłam powoli głaskać go przez spodnie. Wziął głęboki oddech i powiedział mi, jakie to przyjemne uczucie. Stając się coraz śmielszy, rozpiąłem jego spodnie i sięgnąłem, by go dotknąć. Podziwiający uśmiech wykrzywił moje usta, kiedy jego kutas zadrgał pod moim delikatnym dotykiem. John jęknął i poruszył się, kiedy wyciągnąłem rękę, by złapać więcej jego twardniejącej miłości, tak ciepłej i zachęcającej.

Rozglądając się dookoła i upewniając się, że jesteśmy dobrze ukryci w pobliskich zaroślach, John stał się śmielszy, wsuwając ręce pod mój top i warcząc z uznaniem, gdy jego ręce obmacywały moje piersi. Nie marnując czasu, zręcznie odpiął mój czarny koronkowy stanik. Poczułam, jak moje piersi go wzywają, kiedy po raz pierwszy dotknął mojej odsłoniętej skóry. Zdjęłam top, aby w pełni odsłonić przed nim moje piękne, duże piersi. Pochylił głowę i przejechał mokrym językiem po każdym sutku, sprawiając, że jęknęłam i wygięłam plecy. Powoli dokuczaliśmy sobie nawzajem. Moja ręka owinęła się wokół jego penisa, którego udało mi się uwolnić, podczas gdy on nadal masował moje cycki i ssał sutki.

– Pragnę cię, Lana – szepnął mi do ucha – tak bardzo cię pragnę. Kiwnęłam głową i spojrzałam na niego szklistymi oczami. Wiedzieliśmy, że nie możemy tego dalej ciągnąć, przynajmniej nie tu i teraz. Ale nie byłem jeszcze gotowy, by odejść. Rozejrzałem się i widząc, że wciąż jesteśmy sami, szybko przeniosłem głowę na kolana Johna i odetchnąłem gorącym oddechem na jego sztywnym kutasie.

Sprawdź:   Naruszenie zasad pracy

Zanim zdążył zareagować, przejechałam językiem po główce jego penisa, a następnie powoli wciągnęłam go do ust. Smakował tak dobrze, że krew we mnie zawrzała. Powoli przesuwałam pomalowanymi ustami wzdłuż jego penisa, wywołując przyjemny jęk z jego ust, gdy przeczesywał palcami moje długie blond włosy. Jego kutas zadrżał w moich ustach i zasugerował, żebyśmy znaleźli bardziej prywatne miejsce do kontynuowania.

Podniosłam głowę znad jego mokrego i lśniącego penisa iz prowokacyjnym uśmiechem na ustach pochyliłem się i pocałowałem go. Po głębokim, jęzorowym pocałunku powiedziałem: „Znam to miejsce”. Dwadzieścia minut później staliśmy przy stanowisku odprawy w przytulnym motelu tuż za granicami miasta. Objęłam Johna ramieniem, starając się zapanować nad podekscytowaniem, kiedy rezerwował dla nas pokój.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.