Mój wymagający szef w końcu pokazał mi, czego chce.

Pracowałam dla pana Every’a już jakiś rok i przyzwyczaiłam się do jego dziwactw. Jego biznes kwitł, a on miał reputację wymagającego, ale hojnego szefa. Zostałem zatrudniony jako specjalista ds. marketingu produktów, co wiązało się z zarządzaniem kampaniami marketingowymi i reklamowymi jego produktów. Wiedziałem, że oczekuje się, że będę pracować do późna, a to był fakt w tej branży, więc byłem na to przygotowany.

Kiedy jednak pewnego wieczoru przybyłem do biura, ze zdziwieniem stwierdziłem, że pan Every nadal tam jest. Na początku nie myślałem o tym zbyt wiele, ale potem poprosił mnie, abym został i pomógł mu przy projekcie. Wahałem się, czy zostać, ale nie mogłem odmówić szefowi. Nie wiedziałem, że ten projekt doprowadzi do czegoś znacznie bardziej intymnego, niż kiedykolwiek mogłem sobie wyobrazić.

Pracowaliśmy razem, ramię w ramię, godzinami i jego obecność przyciągała mnie. Był pewny siebie i władczy w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyłam. W miarę upływu nocy zacząłem odczuwać do niego silne pragnienie. Nigdy wcześniej nie czułam takiego pociągu i bałam się do tego przyznać.

Ale czułam, że moja nieśmiała i powściągliwa powierzchowność powoli ustępuje miejsca moim prawdziwym pragnieniom. Kiedy pracowaliśmy, spoglądał na mnie i czułem, jak wali mi serce. Tak bardzo go pragnęłam, a mimo to bałam się wykonać jakikolwiek ruch.

Potem, nie wiadomo skąd, pochylił się i mnie pocałował. Byłam bardzo zaskoczona, ale czułam, że pragnę, żeby przejął kontrolę. Oddałam mu pocałunek z pasją, jakiej nigdy wcześniej nie czułam, i w tym momencie wiedziałam, że pragnę go bardziej niż czegokolwiek. Powoli pchnął moją głowę w dół i zdałam sobie sprawę, czego chciał.

Wahałem się przez chwilę, wzbierała we mnie nieśmiałość, ale w końcu uległem swoim pragnieniom. Zacząłem sprawiać mu przyjemność ustami. Poczułam się silna i kontrolowana, i chciałam, żeby czuł się tak dobrze, jak on sprawiał, że czułam się ja. Był o wiele większy, niż się spodziewałem, i czułem, jak jego ciało drżało z przyjemności, gdy badałem każdy jego centymetr. Poczułam się jak w transie, gdy poruszałam ustami w górę i w dół jego penisa. Wydawało mi się, że mogę go zmusić do zrobienia wszystkiego, czego chcę. Szliśmy dalej, aż on nie mógł już tego znieść.

Sprawdź:   Zabawa w bungalowie na plaży, część 2

Złapał mnie za głowę i wydał z siebie głośny jęk, gdy doszedł. Poczułam, jak zalewa mnie fala przyjemności, gdy posmakowałam jego uwolnienia. To było niepodobne do niczego, czego kiedykolwiek wcześniej doświadczyłem, i byłem uzależniony.

Następnego ranka poszłam do pracy z nowo nabytą pewnością siebie. Poczułam się potężna i seksowna i wiedziałam, że chcę więcej. Chciałem poznać swoje pragnienia i dowiedzieć się więcej o sobie. Nie byłam już tą nieśmiałą i powściągliwą kobietą, jaką byłam wcześniej. Byłem gotowy przejąć kontrolę i zrobić wszystko, co chciałem.

Załóż konto i ciesz się darmowymi opowiadaniami erotycznymi od seksownych kobiet. Dokończ czytanie teraz..

DARMOWA REJESTRACJA | LOGOWANIE

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.