Mój pierwszy masaż z happy endem

To prawdziwa historia, wydarzyła się latem 2008 roku.

Byłem w domu w sobotę i byłem napalony. W tym czasie nie miałem zbyt wielu partnerów seksualnych. Było ich kilka, ale nasze harmonogramy nie zawsze wychodziły. To był jeden z tych dni.

Zacząłem przeglądać sekcję spotkań erotycznych na Craigslist. Natknąłem się na reklamę masażu, która przykuła moją uwagę. W tym ogłoszeniu była piękna dojrzała czarna kobieta, która miała pięć zdjęć. Miała duży, piękny tyłek i kilka innych zdjęć bielizny. W reklamie miała na imię Mia. Wyszukałem w internecie jej numer, żeby sprawdzić, czy jest prawdziwa.

Pojawiło się kilka stron, na których została zrecenzowana. Z tego co widziałem, miała bardzo dobre recenzje. Najlepsze było to, że była w Woodland Hills, w tym samym rejonie co ja.

Nigdy wcześniej nie miałem masażu z happy endem. Moi przyjaciele opowiadali mi o tym, jacy byli wspaniali. Wcześniej oglądałem reklamy na Craigslist. Kiedyś wezwałem eskortę na seks. To było pośpieszne i zimne doświadczenie.

Postanowiłam zadzwonić do Mii. Miejmy nadzieję, że byłoby inaczej. Telefon odebrała kobieta, miała bardzo seksowny głos. Powiedziała mi, że za godzinę było sto czterdzieści. Powiedziałem, że to było w porządku. Podała mi swój adres i kazała być o trzeciej.

Zacząłem kierować się pod adres, który mi podała. Zatrzymałem się przy bankomacie, żeby pobrać jej opłatę. Potem jechałem dalej na zachód Ventura Blvd. W końcu dotarłem do jej ulicy i pojechałem na południowe wzgórza. To była przyjemna okolica. Dojechałem do jej domu, który z zewnątrz był bardzo ładny. Zaparkowałem na ulicy i podszedłem do jej drzwi.

To był gorący dzień w Woodland Hills. Trochę się pociłem. Zadzwoniłem domofonem i otworzyła mi dziewczyna z ogłoszenia. Była prawdopodobnie po czterdziestce. Miała na sobie krótką letnią sukienkę.

“Cześć, jestem Mia. Proszę wejść,” powiedziała z szerokim i zachęcającym uśmiechem.

Sprawdź:   Autostopowicz

Poszedłem za nią do jej salonu, miała tam ustawiony stół do masażu. Wszystkie rolety w oknach były opuszczone. Na szczęście miała włączoną klimatyzację. Położyłem jej honorarium plus napiwek na stole do masażu.

“Czy mogę skorzystać z toalety?” Zapytałam.

„Oczywiście, tamtędy schodami” – odpowiedziała.

Będąc w łazience, ręcznikiem wytarłem pot z twarzy. Prawie chciałem wziąć drugi prysznic, ale wziąłem tylko jeden przed wyjściem. Zacząłem wchodzić z powrotem po schodach. Mia kładła ręcznik na stole, odwrócona do mnie plecami. Pochylała się. Jej sukienka zakrywała tylko połowę jej tyłka. Nie miała na sobie majtek. Nawet nie próbowała tego ukryć. Jej pośladki wyglądały niesamowicie. Poczułem, jak mój kutas się porusza, zaczynał się wyprostować.

Weszłam po schodach i podeszłam do stołu.

– Zdejmij ubranie i połóż się na stole twarzą do dołu, dobrze? powiedziała.

Zrobiłem, jak kazała, ale zostawiłem bokserki. Zacząłem iść w stronę stołu.

“Nie wstydź się. Zdejmij to. Zaufaj mi,” powiedziała i roześmiała się.

Zdjąłem je i położyłem się na stole twarzą w dół. Leżałem tam przez minutę, a potem Mia podeszła do mnie po prawej stronie. Dotknęła moich pleców, a ja lekko podskoczyłem. Zaśmiała się.

„Czy to twój pierwszy masaż?” zapytała.

– Tak. Kusiło mnie to, ale do tej pory tego nie zrobiłem – odpowiedziałem.

“Upewnię się, że będzie wyjątkowy. Będziesz uzależniony,” powiedziała Mia uwodzicielskim głosem.

Mia zrobiła mi niesamowity masaż. Miała swoje certyfikaty, rozmawialiśmy o tym podczas masażu. Zaczęła od moich ramion i schodziła w dół moich pleców. To był głęboki masaż i niezwykle relaksujący. Potem pracowała na moich policzkach. Potem przesunęła się w dół moich nóg i do stóp. Byłem pokryty olejkiem do masażu.

Zaczęło się robić gorąco, kiedy wspięła się na moje nogi. Podeszła do moich ud i poprosiła, abym rozłożył nogi. Pracowała na wewnętrznej stronie moich ud, robiąc im głęboki masaż. Potem masowała mi uda. Jej dłoń delikatnie ocierała się o moje jądra. Łaskotała je paznokciami. To było cudowne. Mia kontynuowała pieszczoty mojego tyłka. Drażniła moją skazę i dupę opuszkami palców.

Sprawdź:   Miłość matki jest na zawsze, Jonathan powraca

– Śmiało, odwróć się dla mnie – powiedziała niskim i seksownym głosem.

Byłem trochę zdenerwowany. Nie było na mnie ręcznika. Poszedłem do przodu i przewróciłem się na plecy. Mój na wpół wyprostowany kutas był tam, żeby mogła zobaczyć. Zobaczyłem, że zdjęła sukienkę i była naga.

Mia zaczęła od moich ramion i klatki piersiowej. Pochylała się nad moją twarzą i przykładała swoje cycki w miseczce B tuż przy moich ustach. Chciałem włożyć je do buzi, ale nie byłem pewien, czy jej to odpowiada. Pozwoliłem jej dalej mnie masować. Znów skierowała się w dół mojego brzucha i kilka razy otarła się o mojego fiuta.

Następnie Mia znów pracowała nad moimi nogami. Głęboko masowała moje uda. Następnie powoli podniosła prawą rękę i zaczęła pocierać dłonią moje jądra. Czułem się tak dobrze z całym olejkiem do masażu. Użyła swoich paznokci, by lekko podrapać moje jaja i skazę.

– Cieszysz się, że do mnie zadzwoniłeś? Powiedziała Mia i zaśmiała się.

— Bardzo — odpowiedziałem.

Następnie Mia wzięła trzonek mojego fiuta w swoją prawą rękę. Zaczęła go powoli głaskać. Postanowiłem spuścić wzrok i obserwować, co robi. Przez chwilę głaskała mojego penisa prawą ręką. Potem używała obu rąk, by głaskać moje jaja. Przesunęłaby je niżej i potarła moją skazę. Potem z powrotem do szybu.

– Nie wstydź się. Ty też możesz mnie dotknąć – powiedziała Mia.

Nie byłem pewien, co było poza zasięgiem.

„Gdzie mam cię dotknąć?” Zapytałam.

– Połóż rękę na moim tyłku – powiedziała.

Położyłem prawą dłoń na jej lewym pośladku. To było duże w dobry sposób. To było bardzo twarde.

Zaczęła głaskać mojego penisa mocniej i szybciej. Dłużej bym nie wytrzymała.

„Oooh, masz precum na swoim kutasie” – powiedziała Mia.

Sprawdź:   Annals of College Cunnilingus: Lauren Britt

Chwyciła mojego penisa u podstawy prawą ręką i włożyła go do ust. Mia gładziła trzonek prawą ręką, obracając językiem wokół główki mojego fiuta. Nie mogłem się już dłużej powstrzymywać. Następnie Mia wróciła do bardzo agresywnego głaskania mnie. Zacząłem cumming. Przyszedłem bardzo ciężko. Przeleciały nade mną dwa strumienie spermy. Przeszli jakieś pięć stóp i wylądowali na jej dywanie. Reszta była w jej rękach i na moim brzuchu.

„Wow, jesteś strzelcem. Uwielbiam to” – powiedziała Mia.

„Przepraszam, że namieszałem” — odpowiedziałem.

– Niezły bałagan. Nie martw się – powiedziała.

Mia chwyciła mokry ręcznik i wytarła mnie. Następnie wzięłam szybki prysznic, aby zmyć z siebie olejek. Ubrałem się. Mia i ja przytuliliśmy się i pocałowałem ją. Złapałem ją za policzki po raz ostatni tego dnia.

„Proszę, wróć. Chcę cię lepiej poznać” – powiedziała.

Wracałem wiele razy. Mia i ja zostaliśmy przyjaciółmi. Nie jesteśmy najbliższymi przyjaciółmi, ale rozmawiamy do dziś.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 1 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.