W króliczej norze — część druga

„Czułam się winna, że ​​byłam odpowiedzialna za zrujnowanie twojej pierwszej pary, a kiedy nie mogłam zdecydować, która z nich wygląda na tobie najlepiej, wiedziałam, że musisz mieć je wszystkie. Wyglądałaś tak cholernie seksownie, a ja czuję się bardzo zmieniona na teraz.”

Sophie uśmiechała się do mnie promieniście, kiedy byliśmy przed sklepem. Aby jej podziękować, zaprosiłem ją z powrotem do siebie, gdzie mogłem przebrać się w majtki i moglibyśmy zjeść pizzę trochę później, jeśli miała ochotę. Ku mojej radości zgodziła się.

Gdy tylko przyjechałem z Sophie z powrotem do domu moich rodziców, nalegała, abym odpowiednio wymodelował jej część majtek. Rozebrałem się, całkowicie zadowolony z tego, że Sophie widzi mnie w ten sposób, mimo że nie czułem się komfortowo we własnym ciele. Nie było żadnej reakcji z jej ostatniej nocy, która sugerowałaby, że oceniła moją chudą sylwetkę, mój niski wzrost, a nawet mojego penisa poniżej średniej. Chodziłem tam iz powrotem po salonie, podczas gdy Sophie siedziała i patrzyła. Muszę przyznać, że najbardziej podobał mi się czarny zestaw majtek i to właśnie te Sophie poprosiła mnie, żebym je dalej nosiła.

Usiadłam obok Sophie na sofie, nogi miałam trochę zmęczone po całym dzisiejszym spacerze. Oparła się o mnie i otwarcie opowiedziała o tym, jak walczyła o kontakt z ludźmi, bardzo lubiła seks i miała już sporo partnerów, ale nic nigdy do nich nie pasowało i po prostu skończyło się na bezsensownych przygodach na jedną noc. Ostatnia noc ze mną była najlepszą nocą, jaką z kimś spędziła, a nawet nie uprawialiśmy seksu. Mężczyźni noszący kobiece majtki byli czymś, o czym słyszała tylko trochę, ale w chwili, gdy zobaczyła ich na mnie i jak wyglądałem, coś się w niej obudziło.

– Jak ci minęła ostatnia noc?

Sophie spojrzała w moją stronę i napotkała moje spojrzenie z nadzieją na twarzy.

„Niesamowite, upokarzające, podniecające”. – podsumowałem po chwili zastanowienia. „W chwili, gdy zobaczyłeś, że mam na sobie majtki, przestraszyłem się najgorszego. Sposób, w jaki przejąłeś kontrolę nad sytuacją, był czymś innym. Uwielbiałem, jak mówiłeś mi, co mam robić”.

– Czy tak? Z pewnością mógłbym się przyzwyczaić do mówienia ci, co masz robić.

Uśmiechnąłem się w odpowiedzi i całowaliśmy się na mojej sofie, mój kutas znów twardniał. Po raz kolejny zaczęła mnie głaskać przez majtki, choć trochę delikatniej iz większą kontrolą.

„Chcę, żebyś spróbował tym razem nie dojść”, wyszeptała Sophie do moich uszu.

Sophie nadal gładziła mojego fiuta przez majtki i bawiła się moimi sutkami swoim językiem. Podwójne uczucie było niemal przytłaczające i starałem się skupić na utrzymaniu kontroli poprzez ustabilizowanie oddechu. W przeciwieństwie do poprzedniej nocy, Sophie dała mi szansę zapanowania nad sobą, zatrzymując się na krótkie chwile. Za każdym razem, gdy znów zaczynała głaskać, zbliżanie się do punktu bez powrotu zajmowało mi mniej czasu, a Sophie mogła poznać po sposobie, w jaki moje ciało zaczęło się trząść, gdy było zbyt blisko. Zaczynałem desperacko pragnąć uwolnienia, skomląc na nią, kiedy ponownie się zatrzymała.

Sprawdź:   Obietnice W Ciemności

– Bardzo lubię cię widzieć w takim stanie.

Sophie uśmiechnęła się złośliwie, po czym przestała mnie głaskać na chwilę przed tym, jak miałam dojść.

„Na razie wystarczy tego. Czas na specjalne traktowanie. Padnij przede mną na podłogę na kolanach”.

Zrobiłem tak, jak powiedziała Sophie, moje ciało się trzęsło, a mój kutas drgał, jakby wystarczyło jedno dotknięcie, żeby to uruchomić. Sophie rozchyliła nogi, ściągnęła majtki i zrzuciła je. Czułem, że była już podniecona, a jej błyszczące usta to potwierdzały. Poleciła mi pochylić się do przodu, skrzyżować nadgarstki za plecami i ją polizać, ale kazała mi to zrobić powoli i delikatnie. Aby w pełni zadbać o to, aby każdy obszar jej płci był odpowiednio pielęgnowany. Musiałem przyznać, że smakowała bosko i uważnie słuchałem jej instrukcji, podczas gdy mój kutas pozostawał twardy i desperacko pragnął jakiejś formy dotyku. Od czasu do czasu Sophie używała swoich stóp, by jeszcze bardziej pogłaskać mojego penisa przez majtki, ale tylko na tyle, aby upewnić się, że trzymam się na krawędzi i jestem całkowicie sfrustrowany. Frustracja tylko zachęciła mnie do zrobienia czegoś lepszego, aby jeszcze bardziej zadowolić Sophie.

– Cześć, Lily.

W panice obejrzałem się za siebie i zdałem sobie sprawę, że Sophie zaczęła rozmawiać przez telefon ze swoją przyjaciółką. Skinęła na mnie, żebym kontynuował to, co robiłem, zanim kontynuowała rozmowę z Lily przez telefon, jakby mnie tam w ogóle nie było. Trzeba przyznać, że to jeszcze bardziej mnie podnieciło.

Zanim Sophie skończyła rozmowę telefoniczną, szczęka zaczęła mnie boleć. Kazała mi jednak zwiększyć moje wysiłki i wepchnęła moją twarz głębiej w nią, podczas gdy ona ocierała się o moją twarz. Poczułem, jak jej nogi zaczynają się trząść, gdy się zbliżyła i słyszałem jej głośny orgazm, podczas gdy ona dalej wpychała w siebie moją twarz. Odetchnąłem głęboko, kiedy uwolniła mnie z uścisku, łapiąc mój oddech.

“Wow, to było intensywne.”

Sophie wstrzymała oddech, a potem powiedziała, żebym dołączyła do niej w łazience i wzięliśmy szybki prysznic. Nie mogłem oderwać od niej rąk, gdy dalej całowaliśmy się pod prysznicem, kiedy się myliśmy. Po wyschnięciu kazała mi założyć inną parę majtek i zaprosiła do siebie, bo w drodze do domu musiała coś odebrać.

Sprawdź:   Znak

Było późne popołudnie i ludzie korzystali z pogody w niektórych barach i kawiarniach w mieście. Trzymaliśmy się za ręce i chociaż czułem się bardzo świadomy majtek, które mam na sobie, lub tego, że obcy mogą kwestionować, jak mogę być z dziewczyną taką jak Sophie, byłem szczęśliwy. Sklep, w którym Sophie musiała się zatrzymać, nazywał się Boots i skierowała się prosto do działu kosmetycznego, wybierając różne przybory do makijażu, o których nic nie wiedziałam. Po tym, jak to kupiła, zaprowadziła mnie do miejsca, w którym mieszkała, ale najpierw zatrzymała się w sklepie z kostiumami, podczas gdy ja czekałem na zewnątrz.

Sophie mieszkała we wspólnym domu w północnym Londynie. Poszedłem za nią na górę do jej pokoju, nie widząc innych mieszkańców, chociaż słyszałem kilku z nich w innym pokoju. Usiadłem na skraju jej łóżka, kiedy zdejmowała z materaca jakieś zużyte ubrania. Usiadła obok mnie i zapytała, jakie dodatki lubię na pizzy, zanim zamówiła ją w aplikacji. Wciąż byłem w jej rękach, kiedy kazała mi rozebrać się do majtek i poprosiła, żebym uklęknął naprzeciwko niej na podłodze.

„Daj mi znać, jeśli czujesz się z tym niekomfortowo”

Kiedy nie sprzeciwiałam się, Sophie zachichotała podekscytowana, sięgając do swojej torby z rzeczami, które kupiła od Bootsa. Byłem trochę zdenerwowany, wiedząc, że w domu są inni, ale w jej drzwiach był zamek, który sprawiał, że czułem się swobodnie. Pierwszą rzeczą, którą Sophie wyjęła z torby, była wyciskana butelka z marką, której nie rozpoznawałam, chociaż nie znałam ich wielu.

„To się nazywa podkład. Pomoże wygładzić cerę, co jak u większości mężczyzn jest okropne”.

Zachowywałam się jak najbardziej nieruchomo, podczas gdy Sophie ostrożnie nakładała krem ​​na moją twarz. Wyjaśniła mi, że wspaniale jest nałożyć to najpierw, zanim dodasz coś innego, ponieważ pomaga to przedłużyć trwałość makijażu, gdy jest nałożony. Było jasne, że świetnie się bawiła, przygotowując inne produkty do ozdobienia mojej twarzy. Sądząc po sposobie, w jaki czułem, jak mój kutas naciska na majtki, też mi się to bardzo podobało.

„Jesteś taką pobudliwą małą istotą”

Sophie zachichotała, kiedy zauważyła moją erekcję, i pogładziła ją trochę, zanim kontynuowała.

Zofia roześmiała się. „Następnie mamy korektor, a potem odrobinę różu i rozświetlacza”.

Te słowa nadal nic dla mnie nie znaczyły, a ja pozostawałem całkowicie nieruchomy z zamkniętymi oczami. Sophie wyjaśniła, że ​​korektor ukryje wiele skaz na mojej skórze, podczas gdy róż i rozświetlacz służą do dodania koloru i poprawienia kolorytu mojej skóry. Zajmie trochę czasu, zanim zobaczę, co zadziałało z moją twarzą, a co nie, ale jak dotąd Sophie wydawała się zadowolona ze swojej pracy.

Oczekiwanie na to, jak będę wyglądać, rosło z każdym kawałkiem produktu, który Sophie nakładała na moją twarz. Mogłem słuchać podekscytowania w jej głosie przez cały dzień, gdy przechodziła do moich oczu, stwierdzając, że dodaje cień do powiek, a następnie przechodzi do robienia tuszu do rzęs i moich rzęs. Końcowym akcentem makijażu była szminka i zacisnęłam usta, kiedy ją nakładała. Myśląc, że skończyła, Sophie sięgnęła do torby ze sklepu z kostiumami i odsłoniła blond perukę. Ukrycie moich długich włosów zajęło jej trochę czasu, ale w końcu była zadowolona.

Sprawdź:   Seksowna mała cipka

„Wiesz, wcześniej mi się podobałeś, ale teraz po prostu wow! Wyglądasz niesamowicie”.

Sophie naprawdę zaniemówiła. Nerwowo czekałem, kiedy podniosła lustro i zobaczyłem prawie nierozpoznawalną twarz. Moje odbicie wpatrujące się we mnie ukazywało uroczą, ale nieśmiało wyglądającą dziewczynę i poczułem, jak szczęka mi opada. Oczywiście, jeśli dobrze się przyjrzałem, były obszary, które rozpoznałem jako własną twarz, a inni też by to rozpoznali. Nie zmieniało to faktu, że wyglądałam ładnie.

– Dziękuję, Sophie – powiedziałam cicho, niepewna, czy będę płakać z emocji, które czułam. Byłem taki szczęśliwy.

„Powinienem ci dziękować, to była świetna zabawa. Pozwolę ci najpierw podziękować mi pocałunkiem”.

Pochyliłem się, by pocałować ją w usta, a ona w ostatniej chwili odwróciła twarz tak, że moje usta wylądowały na jej policzku. Został czerwony odcisk wargi i nie mogłem powstrzymać się od śmiechu, kiedy odwróciła się, by pocałować. Przez chwilę byliśmy zakłóceni, gdy Sophie schodziła na dół po pizzę iw tym momencie nie mogłem się powstrzymać od wpatrywania się w swoje odbicie. Jakaś część mnie, część, która rosła z każdą sekundą odkrywania mojej nowej twarzy, uważała, że ​​tak wyglądam znacznie lepiej. Czułem się komfortowo, jakbym po raz pierwszy odkrywał, kim jestem.

„Cześć, piękna” Sophie uśmiechnęła się, wchodząc z dużą pizzą, która pachniała niesamowicie. Włączyła horror, a ja przytuliłem się do niej, odwracając twarz w jej stronę po przerażającym skoku, gdy jedliśmy pizzę. Czułem się przy niej bezpiecznie i pozwoliłem sobie odpłynąć, gdy film dobiegał końca. Poczułem, jak całuje mnie w czoło, gdy gładzi mnie po głowie. Nigdy nie czułem się tak zaopiekowany i nie trwało długo, zanim zasnąłem, opierając się o jej klatkę piersiową.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.