Spotkanie IRL 3 : Część 1

Nasze relacje online nie układały się tak dobrze od naszego drugiego spotkania IRL i twojego powrotu do USA.

Staraliśmy się kontynuować jak poprzednio, ale nie możemy uciec od wrażenia, że ​​czegoś nam teraz brakuje. Rzeczywiście, jest to „uczucie”, czyli zmysł dotyku, którego tak naprawdę brakuje. Oczywiście zawsze tak było, ale teraz, kiedy naprawdę „czuliśmy” się nawzajem (a także pachnęliśmy i smakowaliśmy!), świat online ograniczony do obrazu i dźwięku wydaje się wyjątkowo niespełniony.

Nawet po dodaniu pikanterii do naszych udostępnionych filmów, w tym z udziałem Elli i Anny, emocje zaczęły słabnąć. Próbujemy ożywić nasz poprzedni entuzjazm, ale stale tracimy zainteresowanie zwykłym widzeniem i słyszeniem siebie nawzajem podczas masturbacji; równie dobrze moglibyśmy oglądać bezduszne, bezosobowe porno online.

Po pewnym czasie sam zgłaszasz problem, a my szczerze go omawiamy. Okazuje się, że skontaktowałeś się już z Ellą i Anną, aby udostępnić nasze filmy za pośrednictwem swoich telefonów komórkowych i zareagowały na nie entuzjastycznie. Każdy z nich miał głęboko w sobie mojego kutasa, o czym świadczą twoje zbliżenia, ale nie pozwolono im pieprzyć mnie do końca. Oboje powiedzieli ci, że by im się to podobało, ale wbrew ich zwierzęcym popędom uszanowali twoje pierwsze roszczenie dotyczące mojej spermy.

Pytasz mnie, czy byłbym gotów spotkać się z nimi ponownie, w celu ożywienia naszych własnych spotkań online.

Muszę nad tym zastanowić się trochę, bo chociaż takie spotkanie byłoby bardzo ekscytujące (dla mnie!), podejrzewam, że może być dla ciebie bardzo frustrujące, nawet jeśli „kierowałeś” dziewczyny w ich interakcji ze mną. Postanawiam i mówię ci, że uważam, że jest to desperacka próba ożywienia naszego związku. Myślę, że to mogłoby całkowicie zakończyć nasz związek.

Czujesz jednak, że warto spróbować, pomimo ryzyka, że ​​się zgadzasz. Faktem jest, że przez dłuższy czas nie będziemy mogli spotykać się z IRL, więc kontakt online jest naszą jedyną opcją na najbliższą przyszłość.

Więc po dojrzałej dyskusji i rozważeniu opcji, decydujesz się porozmawiać z dwiema dziewczynami o propozycji. Myślę, że najlepiej będzie, jeśli spróbujesz nawiązać współpracę z nimi, a nie ze mną, jeśli celem jest uratowanie naszej relacji online – będziesz musiał decydować o granicach i procesach z nimi.

Po kilku dniach wracasz do mnie z propozycją do dyskusji. Zasugerowałeś dziewczynom, aby działały jako twoje agentki podczas spotkania online między tobą a mną, postępując zgodnie z twoimi instrukcjami. Ich nagrodą byłaby później prywatna sesja ze mną, na której każdy mógł mnie poprosić, żebym zrobił, co tylko zechce. W tym momencie śmiejesz się i mówisz: „Nie pozwoliłbym im pieprzyć cię, kiedy spotkaliśmy się ostatnim razem, więc myślę, że ta opcja będzie wysoko w ich programie!”

Oczywiście zgadzam się. Nadal martwię się, że nie uznasz doświadczenia online za dużo bardziej satysfakcjonujące, nawet jeśli kierujesz „działaniem”; nadal jesteś ograniczony do wzroku i dźwięku. Dla mnie jest to zdecydowanie lepsza opcja, ponieważ zyskam dotyk dziewczyn, ich zapach (choć nie twój) i ewentualnie ich smak (ale znowu nie twój).

Wygląda na to, że zaproponowałeś, aby dziewczyny obie dołączyły do ​​mnie, a następnie wybrały, kto będzie kierował kamerą internetową, a kto będzie działał zgodnie z twoimi instrukcjami. Zaproponowałeś z nimi dwie sesje online, aby każdy mógł odegrać każdą rolę. Po tym mogą się ze mną skontaktować samodzielnie i prywatnie. Nadal nie podasz mi ich bezpośrednich numerów.

Sprawdź:   Makaron - Część 10

Podaję ci kilka dat, w których mogę zagwarantować nieprzerwany czas online, a ty mówisz, że znowu porozmawiasz z dziewczynami. Po kilku dniach potwierdzasz datę i godzinę, kiedy oboje mogliby się ze mną spotkać i kiedy Ty też możesz być online.

W miarę zbliżania się tego dnia bardzo się denerwuję i mówię ci to. Jesteś równie zdenerwowany, ale jesteś zdecydowany spróbować tego eksperymentu w nadziei na przywrócenie „normalnej służby”.

Tak więc nadchodzi wyznaczony dzień i łączymy się online, podczas gdy ja czekam na dziewczyny. Mówię: „Trish, myślę, że to świetny pomysł – z mojego punktu widzenia! Mam tylko nadzieję, że spodoba ci się to tak samo jak mnie.

Możesz tylko odpowiedzieć, że nigdy nie byłeś zazdrosnym typem i zawsze byłeś gotowy, aby się mną podzielić, ale masz nadzieję, że poczujesz więcej podniecenia, którego doświadczyliśmy, gdy po raz pierwszy odkryliśmy seks online.

Potem pojawiają się dziewczyny, wyglądające na bardzo zdenerwowane i trochę zakłopotane. Nie widzieli mnie (w prawdziwym życiu), odkąd wszyscy spotkaliśmy się w twoim hotelu, chociaż odtworzyłeś im nagranie wideo online. Oboje się uśmiechają i odprężają, kiedy mnie przytulają i machają do ciebie przywitaniem, gdy widzą cię w telewizji. Przesłałem obraz z komputera przez duży telewizor z płaskim ekranem na ścianie i podłączyłem kamerę internetową za pomocą długiego przewodu, dzięki czemu można ją łatwo przenosić.

Uśmiechasz się do nich i prosisz, aby rzucili monetą, aby zobaczyć, kto będzie Cię dzisiaj reprezentował. Robią to i Anna wygrywa. Wydaje się bardzo zadowolona; Ella mniej, teraz ma za zadanie zarządzać kamerą internetową dla Ciebie. Ale teraz wszyscy znamy swoje role. Ty, Trish, jesteś reżyserem, Ella zespołem technicznym, a Anna i ja jesteśmy głównymi gwiazdami produkcji.

Jako dyrektor przejmujesz teraz kontrolę, przemawiając przede wszystkim do mnie:

„Simonie, stań przed krzesłem twarzą do ekranu i załóż ręce za głowę; nie możesz ich przenieść, chyba że tak powiem.

„ Ella, skup kamerę oczywiście na Simonie, ale najpierw upewnij się, że zrobisz zdjęcie całego ciała”.

„Anno, twoim pierwszym zadaniem jest rozebranie Simona, powoli i ostrożnie, aż stanie całkowicie nagi na ekranie i przed nami wszystkimi.”

Dziewczyny zajmują swoje pozycje. Wyjaśniasz, że nasza akcja online zwykle polegała na tym, że oboje się rozbieraliśmy, a potem ja głaskałem się do pełnej erekcji, podczas gdy ty bawisz się własną cipką. Potem głaszczę się, z twoją zachętą, aż dojdę, a widok tego normalnie popycha cię na krawędź i do własnego orgazmu. Ogólnie rzecz biorąc, chcesz, aby sesja przebiegała zgodnie z tym planem, ale jest miejsce na improwizację, o ile ją zaakceptujesz.

A więc zaczynamy: obserwuję cię na ekranie, gdy rozbierasz się powoli – wydaje się, że ubrałeś się do rozebrania, w seksownych ubraniach zaprojektowanych tak, aby można je było łatwo i stylowo zdjąć. Z pewnością działa na mnie jak zwykle, ponieważ twoje ciało jest odsłonięte i siedzisz twarzą do mnie na swoim zwykłym krześle. Twoje nogi są teraz szeroko rozstawione i zmysłowo gładzisz swoje wewnętrzne uda w górę od kolan do starannie przygotowanej cipki. Robisz to od czasu do czasu, z oczami skupionymi na moich reakcjach, dopóki nie każesz Annie mnie rozbierać.

Sprawdź:   Autostopowicz

Anna już pochwyciła zmysłowość okazji i podchodzi do mnie z przesadnymi ruchami bioder. Stoi napierając na mnie całym ciałem, po czym powoli rozpina moją koszulę od szyi do pasa, zrzucając ją z powrotem na moje ramiona. Na Twoje polecenie krąży za mną, a ponieważ nie odpięła guzików od ciasnych mankietów mojej koszuli, może ściągnąć rękawy za mną i mocno je zawiązać. Nie mogę teraz ruszać rękami.

Ella również traktuje swoją rolę poważnie i porusza się wokół mnie i Anny, wychwytując każdy ruch i dotyk, dzięki czemu możesz mnie widzieć pod każdym kątem. Widok wydaje Ci się ekscytujący, gdy zaczynasz bawić się własną cipką, w pełnym widoku na ekranie telewizora, a ja słyszę wdzięczne odgłosy nie tylko od Ciebie, ale także od dziewczyn.

Mówisz Annie, żeby rozebrała mnie teraz do naga, podczas gdy Ella okrąża mnie kamerą, od czasu do czasu przybliżając i oddalając, aby uchwycić każdy szczegół. Właściwie jest całkiem uzdolniona w posługiwaniu się kamerą. Anna klęka przede mną i rozpina moje dżinsy, ukazując pokaźną erekcję stojącą przed jej twarzą. Przygląda mi się uważnie, być może pamiętając, jak to było, kiedy weszłam do niej po raz ostatni, podczas gdy Ella robi zbliżenie, a potem Anna mówi: „Trish, wiem, że chcesz, żebym go pogłaskała, ale czy mogę po prostu dać mu najpierw trochę ssać? Pomoże mu nasmarować go na później.

Masz ręce pracowicie pracujące wokół swojej cipki i wzdychasz „Tak, przygotuj go teraz”.

Wychodzę z dżinsów, zrzucając buty. Na ekranie jestem zupełnie naga, z wyjątkiem zwisającej za mną koszuli i wiązania moich ramion. Myślę, że może Anna jest uspokojona, wiedząc, że nie mogę jej chwycić, gdy opuszcza głowę, by objąć główkę mojego wyprostowanego kutasa.

Pamiętam, jak zrobiła to po raz pierwszy i przyszło mi do głowy, że ćwiczy od tego czasu, a może została przez ciebie poinstruowana! Ssie i wiruje wokół mnie językiem tak dobrze, jak ty, i pozwala, by jej ślina swobodnie spływała po moim kutasie. Kapie z moich jaj.

Ella też klęka i zbliża się, by pokazać ci wszystkie szczegóły, w jakich Anna mnie traktowała. Brzmi to tak, jakbyś doceniał to, co widzisz na własnym ekranie i widzę, jak twoje ręce poruszają się szybciej między nogami, gdy pochylasz się coraz bliżej ekranu.

Łapiesz powietrze i mówisz: „Anno, proszę, pogłaszcz go teraz mocno i pozwól mi zobaczyć obrzęk głowy, Ella”.

Oboje się podporządkowują, a ja odchylam głowę, by wytrzymać podekscytowanie, patrząc teraz w sufit, podczas gdy Anna głaszcze mojego kutasa coraz mocniej, szybciej i szybciej, mocniej i mocniej. Jęczy w rytmie z tobą, podczas gdy Ella zbliżyła kamerę tak blisko, że możesz zobaczyć pulsujące żyły w moim twardym kutasie. Nie mogę ruszyć rękami, żeby wziąć udział, ale moje biodra zaczynają napierać na uścisk Anny i czuję, jak narasta kulminacja. „Wkrótce, niedługo”, mówię, a dziewczyny wiją się i piszczą z przyjemności, gdy oboje zbliżamy się do orgazmu – mnie w Londynie, ty w USA.

Sprawdź:   Niezapomniane i niewiarygodne przeżycie z moją przyrodnią siostrą boginią - część pierwsza

Nagle staję się sztywna i czuję pulsowanie spermy pulsujące przez mojego fiuta, od głęboko w moich jądrach do spuchniętej czerwonej głowy. Anna nie przestaje mocno głaskać, jak ja bym to zrobiła, ale jeszcze mocniej chwyta mojego fiuta. Wołam, gdy z główki mojego kutasa wystrzeliwuje pierwszy impuls, a obie dziewczyny piszczą z zachwytu na widok mojej spermy przelatującej łukiem w powietrzu nad ich głowami.

Dochodzisz również do orgazmu, gdy z bliska widzisz spermę tryskającą z mojego kutasa i raz za razem zanurzasz palce głęboko w sobie.

Gdy zrywy zmniejszają się w siłę i objętość, moje nogi uginają się w kolanach, a Anna pomaga mi zejść na podłogę, plamy spermy pozornie na całej twarzy i głowie – ale ona uśmiecha się z dumą, myślę, że z tego, co osiągnęła, my oboje. Ella wciąż próbuje skupić kamerę, ale wyraźnie drży z powodu uwolnienia napięcia.

Padasz do tyłu na swoje krzesło z pozycji, którą przyjąłeś, aby jak najdokładniej przyjrzeć się ekranowi. Jesteś teraz wyczerpany, tak jak ja; Myślę, że oboje twoi wspólnicy mogą być równie dobrze, chociaż zauważam ciągłe ukradkowe ruchy palców między nogami.

„Boże”, mówisz, „To było intensywne! Przypomina mi to pierwszy raz, kiedy to zrobiliśmy, Simon, i to było tak szokująco podniecające. Może nie byłem w stanie cię dotknąć ani posmakować, ale dajesz najbardziej ekscytujące z pokazów! Mogłabym udawać, że dłoń Anny była moja i wyobrażać sobie uczucia, gdy twoja sperma pulsowała na jej ciasnych palcach. I prawie mogłem posmakować spermy, gdy padało!”

Dziękujesz dziewczynom za pomoc i mówisz, że zostawisz je, aby wyzdrowiały i oczyściły się; musisz iść i wziąć prysznic, teraz.

Ja też dziękuję dziewczynom, które proszą o możliwość umycia mnie do czysta, na co z wielką przyjemnością się zgadzam. Są ze mną bardzo delikatne! Dziękuję im raz za razem, gdy oblewają mnie ciepłą wodą i zmiatają spermę rękami. Ella może teraz uczestniczyć więcej i robi to z zapałem, ale mówi, że nie może się doczekać następnej okazji, kiedy będzie odgrywać bardziej aktywną rolę. Jest już uzgodnione, że będzie jeszcze co najmniej jedna taka „produkcja” z Ellą na czele i już nie mogę się jej doczekać – tak jak się wydaje.

Porozmawiam bezpośrednio z tobą później, gdy dziewczyny wyjdą, ale z pewnością sprawiała ci przyjemność ta okazja. Pomimo względnego braku rzeczywistego odczucia, zmysłowa prezentacja trochę się zrekompensowała i na pewno przyszedłeś tak ciężko, jak kiedykolwiek widziałem cię w poprzednich sesjach online.

Bez wątpienia porozmawiamy o tym jutro.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.