Connor spełnia swoje życzenie – część 3 – Sex Erotyczne Opowiadania

Nieco ponad godzinę po swoim poniedziałkowym występie w telewizji, pięćdziesięcioczteroletnia Tina Lowe wysłała SMS-a do swojego dziewiętnastoletniego kochanka Connora Harbeya.

– Widziałeś, jak celuję tyłkiem w kamerę tylko dla ciebie? przeczytaj tekst Tiny.

– Tak i tak bardzo chciałem go pogłaskać, a potem zdjąć spódnicę, majtki i pieprzyć cię – odparł Connor.

– Och kochanie, tak bardzo chcę, żebyś wkrótce znowu mnie przeleciał – odparła Tina.

Problem, jaki miała zamężna i sławna Tina, polegał na zorganizowaniu spotkania z młodym mężczyzną z wioski, do której niedawno się przeprowadziła. Zarówno Tina, jak i jej mąż Ray uprawiali seks pozamałżeński i żadnemu z nich nie przeszkadzało, o ile było to dyskretne. Tina była tematem rozmów w wiosce ze względu na jej sławę jako osobowość telewizyjna, ale ani ona, ani jej mąż nie chcieli, aby była to rozmowa w wiosce z powodu jej życia seksualnego.

Connor był na tyle rozsądny, by wiedzieć, że najlepsze, na co mógł liczyć, to okazjonalny seks z Tiną, ale był z tego zadowolony. Był również na tyle rozsądny, że wiedział, że nie musi popychać rzeczy i że Tina da mu znać, kiedy będzie miał wolny czas w swoim napiętym harmonogramie.

Później w tym samym tygodniu Connor otrzymał kolejną wiadomość od Tiny: „Jak łatwo jest ci dostać dzień wolny od pracy, ponieważ jestem wolny przez cały dzień w czwartek w przyszłym tygodniu?”. – spytała Tina.

– Nie powinno być problemu, że zarezerwuję dzień wolny – odparł Connor, podekscytowany perspektywą spędzenia dnia z cudowną Tiną Lowe.

Connor należycie zarezerwował dzień wolny od pracy i potwierdził to, kiedy Tina wysłała mu SMS-a. Chociaż Connor najwyraźniej miał jej numer, uzgodnili, że nie ma się z nią kontaktować. Connor powiedział matce, że ma dzień wolny od pracy i spędza go z przyjacielem i jak zwykle mama Connora nie wypytywała go o to.

Jane Harbey zastanawiała się, dlaczego jej syn nagle zainteresował się poniedziałkowym programem telewizyjnym z udziałem Tiny Lowe, ponieważ zwykle nie był to program, który oglądał. Tym razem Tina nie wskazywała jej tyłka w kamerę, ale Connor był szczęśliwy wiedząc, że za kilka dni powinien zobaczyć jej nagi tyłek.

W środowy wieczór Tina wysłała sms, w którym zalecił Connorowi, aby był w jej domu wkrótce po dziewiątej następnego ranka i Connor to potwierdził.

Tina spotkała Connora w drzwiach jej domu i pocałowali się. “Myślałem, że jest ładny dzień; masz ochotę na spacer po terenie?” uśmiechnęła się Tina.

Pierwszą myślą Connora było to, że brzmiało to jak strata czasu na seks, ale Tina znów się uśmiechnęła, czytając jego myśli. „Czy kiedykolwiek uprawiałeś seks na świeżym powietrzu?” zapytała.

– Um, nie, nie, chyba że liczy się twój domek letniskowy – odparł Connor.

„Nie, to się nie liczy, chociaż wezmę klucz na wypadek, gdybyśmy spędzili tam trochę czasu”, zachichotała Tina.

Na krótko weszli do domu, a Tina zebrała kilka butelek wody źródlanej. – Możemy być spragnieni – wyjaśniła, jej oczy błyszczały. Dostała też klucz do altany.

„Chodźmy i znajdźmy jakieś fajne miejsce do pieprzenia”, powiedziała Tina, ubrana w białą bluzkę i czarne spodnie, jej stanik był wyraźnie czarny.

Para spacerowała przez chwilę, rozmawiając, śmiejąc się i od czasu do czasu całując, aż dotarli do zalesionego obszaru. Tina przycisnęła Connora do drzewa i całowali się, gdy ich ręce wędrowały. Connor po raz pierwszy tego dnia poczuł tyłek Tiny.

Sprawdź:   Och, panie Sandman, przynieś mi sen

Przeszli kawałek dalej i natknęli się na małą polanę, która wraz z kawałkiem trawy i zwalonym pniem drzewa wyglądała na idealne miejsce na seks. Wydawało się, że wspólnie zgadzają się na ten fakt, gdy znów się całowali, a bluzka Tiny i koszula Connora rozpięły się.

Nie było tu wieszaków na ubrania, więc w przeciwieństwie do poprzedniego pobytu w sypialni, ubrania Tiny wylądują na ziemi, drogie czy nie. Jej bluzkę połączyła na ziemi na polanie koszula Connora, a potem Connor rozpiął stanik Tiny, gdy ona rozpinała jego pasek i spodnie.

Connor masował teraz nagie cycki Tiny, gdy miała opuszczone spodnie na tyle, by masować jego sztywnego kutasa przez bokserki.

„Chcę, żebyś mnie pieprzył przez ten pień drzewa, a potem będę cię ujeżdżał” – zaproponowała Tina, a Connor nie zamierzał się sprzeciwiać.

Jeszcze trochę się pocałowali, gdy Connor drapał Tinę po plecach, a potem zaczął opuszczać jej spodnie.

Chociaż spotykali się już po raz trzeci, Connor wciąż nie mógł uwierzyć, że znowu będzie pieprzył sławną kobietę z telewizji.

Tina ściągnęła spodnie Connora, a on wyszedł z nich, a za nimi szybko schodziły i znikały jego bokserki. Jego erekcja stała dumnie, a Tina polizała jej czubek, a następnie wykonała kilka pociągnięć, zanim wstała, umożliwiając Connorowi zdjęcie spodni Tiny.

Tina, wciąż w czarnych majtkach, podeszła do zwalonego pnia i pochyliła się nad nim. Connor podszedł do niej, pogłaskał ją po tyłku, a potem opuścił majtki, by mogła z nich wyjść.

Słońce na nagich pośladkach Tiny Lowe sprawiło, że wyglądały jeszcze bardziej atrakcyjnie, gdy Connor przesunął dłonią po jej policzkach, a potem pogładził jej mokrą cipkę. Tina poruszyła tyłkiem, wskazując, że Connor może wsadzić swojego kutasa w jej cipkę, kiedy tylko zechce.

Connor przesunął swoją erekcją po tyłku Tiny, a następnie w górę iw dół jej pęknięcia, zanim przyłożył go do jej mokrych warg pizdy. Tina odsunęła się, gdy Connor pochylił się do przodu, a jego penis wszedł w jej bardzo przyjemną pochwę.

Nie było pośpiechu, więc Connor powoli wchodził i wychodził z Tiny, rozkoszując się radością posiadania sztywnego dziewiętnastoletniego kutasa wsuwającego się i wysuwającego z jej cipki. Connor trzymał ręce na biodrach Tiny, gdy powoli ją pieprzył, a ona zamruczała radośnie.

Connor przyspieszył nieco tempo, a Tina zaczęła głośniej mówić, zalesiony teren był daleko od drogi, w przeciwnym razie każdy przechodzący wieśniak mógłby usłyszeć ruchanie kobiety.

Connor bardzo szybko taranował i pojawiła się Tina. „Mmm, tak, kurwa, och, kurwa, tak” – wydyszała gwiazda telewizyjna, gdy Connor dalej się pieprzył.

Po raz drugi kazał Tinie cumming, zanim chciała z góry ustaloną zmianę pozycji. „Wsiadaj na plecy, chcę na tobie pojeździć” – powiedziała pani Lowe.

Connor wycofał się i położył na plecach na trawie, a dzikooka Tina opadła na jego wciąż twardego jak skała penisa. Po raz pierwszy jeździli na nim z Tiną, ale potem była ubrana, nie licząc zdjętych majtek i on też, z wyjątkiem obniżonych spodni i bokserek.

Tina opuściła się na trzon Connora i jęknęła, gdy wzięła go do środka. Jej cycki wyglądały olśniewająco z jej sztywnymi sutkami.

Sprawdź:   Przeprowadzka dla Molly

Teraz Tina miała kontrolę, ale nie chciała, żeby Connor jeszcze się bił, gdy powoli poruszała się w górę iw dół wzdłuż jego kija. Wiedziała, że ​​z lekkim przyspieszeniem tempa znów doprowadzi się do orgazmu, ale była zadowolona po prostu ciesząc się chwilą.

Tina Lowe powoli jechała na Connorze, gdy dotykał jej piersi, ale potem figlarny uśmiech pojawił się na jej ustach i szybko przyspieszyła. Zaczęła cumming prawie od razu, jak wiedziała, że ​​tak zrobi, ale zwiększona prędkość tarcia sprawiła, że ​​Connor miał teraz wytrysk, a on właściwie to zrobił, z jękiem.

Penis Connora pluł strumieniem za strumieniem spermy w cipkę Tiny, gdy kontynuowała orgazm.

Kiedy oboje w końcu się zatrzymali, Tina pochyliła się do przodu i pocałowali. – Teraz uprawiałaś seks na świeżym powietrzu – uśmiechnęła się Tina.

“Kurwa tak. Mam, prawda?” zaśmiał się Connor.

Tina zsiadła z konia, całowali się i przytulali, a Connor pieścił jej tyłek.

Siedzieli nago, rozmawiając i ciesząc się ciepłą pogodą. W ich sytuacji każde spotkanie mogło być ich ostatnim i oboje byli tego świadomi. Nagle zdali sobie sprawę, że seks i pogoda sprawiły, że byli spragnieni, więc wypili wodę, którą Tina w zamyśleniu przyniosła ze sobą.

„Nie sądzę, że będziemy zawracać sobie głowę domkiem letniskowym, ale wrócimy do domu i będziemy się pieprzyć w łóżku, dobrze?” powiedziała Tina i jak zwykle Connor nie miał powodu sprzeciwiać się pomysłowi Tiny.

Ubierali się, bo chociaż to z daleka, na drodze powrotnej do domu były pewne punkty, które można było zobaczyć z zewnątrz.

Wrócili do domu i napili się wina, siedząc obok siebie na sofie, całując się.

– Jesteś naprawdę niezwykłą kobietą, Tina – skomplementował młody Connor.

– A ty jesteś niezwykłym młodym człowiekiem, Connor – odpowiedziała Tina, odwzajemniając komplement. Znowu się pocałowali.

Poszli na górę, zabierając ze sobą butelkę wina i kieliszki.

Tym razem rozebrali się i wkrótce stali nadzy i całowali się, a kutas Connora znów był sztywny.

Wypili jeszcze trochę wina, a potem położyli się twarzą do siebie na łóżku, Tina z miłością głaskała erekcję Connora, gdy przesunął dłonią po jej pośladkach. po zrobieniu tego przez chwilę, Tina przewróciła się na plecy, a Connor ją dosiadł, jego penis ponownie wszedł w jej cipkę.

Tina owinęła swoje dość grube nogi wokół młodzieńca, gdy Connor zaczął pchać i rozpoczęło się kochanie. Podobnie jak w przypadku ruchania na świeżym powietrzu, zaczęło się powoli, gdy oboje cieszyli się swoim seksualnym związkiem.

Nastąpiły pewne subtelne zmiany pozycji i Tina miała teraz nogi na ramionach Connora, gdy jego penis stopniowo wsuwał się i wysuwał z niej. Connor trafiał dokładnie we właściwe miejsce za każdym razem, gdy osiągnął dno, a orgazm Tiny nie mógł zostać powstrzymany. „Cholera, kurwa, Cumming”, krzyknęła Tina, ku uciesze Connora.

Connor zaczął pchać mocniej i szybciej, a dźwięk, który wydała Tina, kiedy przyszła, był mieszanką krzyków i śmiechu. Ciągle jeździli w tej samej pozycji, a Tina ponownie przeżywała orgazm, zanim Connor jęknął „O kurwa”, gdy wystrzelił swoją odwagę w dojrzałą cipkę.

Było wczesne popołudnie, więc Connor miał jeszcze czas na odzyskanie sił i znowu się pieprzą, zanim musieli się rozstać, prawdopodobnie po raz ostatni.

Sprawdź:   Hodowca - część XXXIV

Zostali w sypialni i wypili jeszcze trochę wina, które, ponieważ żaden z nich nie jadł od czasu, gdy się zebrali, trochę uderzyło im do głowy.

Tina spędziła trochę czasu na jej froncie, a Connor bawił się jej tyłkiem, ponieważ lubił to robić, a ona lubiła, jak to robił.

Chociaż zrobił to, kiedy spędził noc z Tiną, Connor zdecydował, że jeszcze raz spróbuje jej cipki. Jego pierwsze wrażenie było takie, że cipka Tiny smakowała tak samo jak wszystkie inne, które lizał. Dziwnie pomyślał, że cipa należąca do sławnej kobiety może mieć inny posmak, ale druga wizyta jego ust dowiodła, że ​​tak nie jest.

Tak jak poprzednio, Tina skręciła tyłek, gdy Connor Harbey doprowadził ją do orgazmu.

Tina pomyślała o obciągnięciu Connora, ale zdecydowała, że ​​tego dnia chce jeszcze jednego ruchania się z nim, więc kiedy jego pokryte spermą usta opadły na jej, a jego erekcja musnęła jej cipkę, wsunęła w nią jego kutasa dłonią.

Connor zaczął się pieprzyć i być może wyczuwając, że to może być ich ostatni seks w życiu, co mogło być, ruszył prawie pełną skórą.

Tina bardzo szybko przyszła. „Cholera. O cholera, cholera” – zawodziła, gdy dochodziła do orgazmu.

Connor szedł dalej, ale wiedział, że nie wytrzyma długo w tym tempie, a kiedy Tina wróciła, prawie warknął, gdy w nią wpadł.

Leżeli razem przez chwilę i przysięgali, że spróbują ponownie się spotkać w przyszłości, ale oboje zdali sobie sprawę, że może to nie być możliwe. Wzięli prysznic i ubrali się, a potem, po długim, przedłużającym się pocałunku, Connor wyszedł.

Tina była sama ze swoimi myślami, gdy zadzwonił jej telefon komórkowy, była to Helen Sawyer, jej całkiem bliska przyjaciółka.

— Witaj Helen — powiedziała słodko Tina.

„Ta twoja pieprzona, zdzirowata córka pieprzyła się z moim mężem, właśnie ich na tym przyłapałam” – krzyknęła Helen do telefonu.

Tina powiedziała, dość bezsensownie w tych okolicznościach: — Jesteś pewien?

“Tak, właśnie ci powiedziałam, że znalazłam ich razem w łóżku. moim łóżku” wściekała się Helen.

— Och Helen, nie wiem, co powiedzieć — powiedziała Tina.

– Możesz powiedzieć, że powiesz tej kurwie córki, żeby trzymała się z daleka od mojego męża – narzekała Helen.

„Tak, tak, powiem jej to, oczywiście”, powiedziała Tina i po tym połączenie zostało przerwane.

Kerry wróciła do domu później tego wieczoru i pokłóciła się z Tiną. Ojciec Kerry’ego wrócił do domu w środku tego i on również zbeształ swoją córkę.

Przyszło jej do głowy, że Kerry, która straciła jedno źródło seksu, może okazać większe zainteresowanie Connorem Harbeyem, z którym uprawiała seks przed Tiną, ale cokolwiek się wydarzyło, Kerry musiała trzymać się z dala od swojego zamężnego kochanka.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.