Zabawa w bungalowie na plaży, część 2

Następny ranek Anna i ja obudziłem się do innego pięknego porannego wschodu słońca. Wyszliśmy na nasz taras słoneczny, kiedy personel hotelu przyniósł nam śniadanie. Kiedy wyszli i zniknęli nam z oczu, rozebraliśmy się. Kiedy chłodna poranna morska bryza owiewała ciasne małe ciało Anny, jej sutki stały się ładne i twarde. Nie tylko oni twardnieli, tak samo jak mój kutas. Spojrzałem w dół między jej nogi i zobaczyłem, jak jej soki z cipki już robią bałagan na krześle. Oboje byliśmy napaleni w oczekiwaniu, że znów zobaczymy naszego nowego przyjaciela biegacza.

Szybko zjedliśmy nasze jedzenie i nie mogliśmy tego dłużej znieść. Anna wstała, chwyciła mnie za rękę i zaprowadziła do łóżka w naszym bungalowie, zostawiając szeroko otwarte przesuwane drzwi. Położyłem się, a Anna upadła na mnie. Jej miękkie usta złączyły się z moimi, a nasze języki tańczyły w swoich ustach, gdy namiętnie się całowaliśmy. Anna zaczęła ocierać się cipką o mojego fiuta i pokrywała go swoimi sokami. Po prostu musiałem spróbować jej słodkiego nektaru. Obróciłem ją tak, że jej cipka znalazła się tuż nad moją twarzą. Jej różowe usta wyglądały tak apetycznie. Otworzyłem usta, gdy kropla jej soku wpadła do środka. Wysunąłem język do jej łechtaczki, to było tak, jakby miał prąd elektryczny, a ona zadrżała w ekstazie, gdy nawiązał kontakt.

Zacząłem naprawdę pracować językiem na Annie, upewniając się, że jej łechtaczka, cipka i tyłek przyciągnęły uwagę mojego języka. Poczułem usta mojej żony na moim fiucie, było tak ciepło i mokro. Mogłem powiedzieć, że była bardzo zadowolona z tej sześćdziesiątej dziewiątej sesji, ponieważ wibracje jej ust jęczących na moim kutasie były niesamowite. Czułem, jak mój ładunek zaczyna wrzeć coraz bardziej za każdym razem, gdy jej usta schodziły na mój wał, jej język kręcił się wokół głowy.

Poczułem, jak usta Anny na sekundę unoszą się z mojego fiuta, żeby mogła złapać oddech, ale nadal dotykała mojego penisa ręką. Z jej ustami pozbawionymi mojego fiuta, jej jęki były znacznie głośniejsze, gdy mocniej ssałem jej łechtaczkę i pracowałem z nią językiem.

Sprawdź:   Nieznajomy i jego przyjaciel

Po mniej więcej minucie zauważyłem, że jęki Anny znów stały się stłumione, jakby miała pełne usta, ale nie czułem jej ciepłych ust na moim kutasie. Spojrzałem w tamtą stronę i zobaczyłem naszego nowego znajomego biegacza ze swoim kutasem w ustach mojej żony.

Wypełzłem spod Anny i ustawiłem się za jej seksownym tyłeczkiem. Pocierałem głową penisa w górę iw dół od jej łechtaczki do jej ciasnego, małego dupka. Zmoczyłem mojego kutasa jej sokami, a następnie powoli wepchnąłem go do jej ciasnej, ciepłej dziurki w cipce. Anna wydała głęboki jęk na penisa naszego przyjaciela, jej podbródek do jego jaj.

Zacząłem nabierać prędkości i weszliśmy w przyjemny rytm, gdy mój kutas pracował z mokrą cipką Anny, a ona kołysała głową w górę iw dół na kutasie naszego nowego przyjaciela.

Jej cipka jest niesamowita, zawsze jest mokra i ciasna. Wszystkie wypukłości w środku po prostu trafiły we właściwe miejsca na moim kutasie. Został stworzony, aby zadowolić.

Anna uwielbia małe zabawy analne. Wytarłem trochę jej soków z mojego fiuta i zacząłem masować palcami jej ciasny, mały dupek. Masowałem i mocniej naciskałem jej dziurkę, aż jeden z moich palców wskoczył do środka. Moja żona wydała kolejny głęboki jęk na penisa naszego przyjaciela.

Pieprzyłem Annę naprawdę dobrze, wyciągając tylko do czubka iz powrotem w jądrach. Cały czas wsuwając i wysuwając jeden palec z jej tyłka, a potem wyskoczył drugi. Wszystko to sprawiło, że Anna była bliska spuszczenia się z ustami na kutasie naszej nowej przyjaciółki, jęcząc z absolutnej przyjemności. Mogłem powiedzieć, że on też nie będzie w stanie wytrzymać dłużej. Wibracje jęków Anny były dla niego zbyt trudne i zaczął wpychać swój ładunek do jej gardła. Gdy pompował swój ładunek do ust Anny, poczułem, jak jej cipka zaczyna skurczyć się na moim kutasie, a jej tyłek zaczął się kurczyć, wypychając moje palce.

Sprawdź:   Uwielbiam ogromne organy na Boże Narodzenie

Nasza nowa przyjaciółka biegaczka mocno się spuściła, podobnie jak Anna, ale nie skończyłem i oczywiście chciała więcej. Odchyliłem się do tyłu i położyłem na łóżku, chwytając jednocześnie seksowne ciało mojej żony. Odchyliła się i usiadła na moim fiucie, ale wycelowałem go w jej ciasny mały dupek. Chętnie to zaakceptowała i powoli zsunęła się w dół, aż całkowicie się w niej znalazłam. Zaczęła ocierać się tyłkiem o mojego fiuta, powoli wsuwając go i wysuwając. Jej tyłek tak mocno zaciskał się na moim dużym kutasie. Sięgnąłem i zacząłem pocierać jej łechtaczkę. Jej cipka była całkowicie przemoczona.

Mimo że nasz nowy przyjaciel biegacz właśnie się spuścił, widok mojej żony biorącej mojego wielkiego kutasa w swoją dupę sprawił, że jego kutas nadal był w pełni wyprostowany. Z cipką Anny szeroko otwartą i wyeksponowaną, pochylił się i zaczął sondować językiem jej cipkę. Nie minęło dużo czasu, zanim Anna znów zaczęła dochodzić. Jej tyłek znów zaczął się kurczyć, próbując wypchnąć mojego penisa, ale mocno przytrzymałem jej biodra, więc zostałem w niej. Jej cipka tryskała sokami.

Nasz nowy przyjaciel biegacz ukląkł, a ponieważ cipka Anny była tak mokra, jego kutas wślizgnął się z łatwością, gdy opuścił na nią swoje ciało. Czułam jego penisa głęboko w niej pomiędzy cienką ścianą oddzielającą jej tyłek od cipki.

Leżeliśmy tam przez chwilę, aby Anna mogła przyzwyczaić się do wypełniania jej dwoma dużymi kutasami w każdej z jej dziurek. Zaczęliśmy poruszać biodrami, tak aby nasze fiuty były zsynchronizowane, wchodząc i wychodząc z niej.

Cóż to było za uczucie – tyłek i cipka Anny pulsujące na naszych kutasach. Z każdym pompowaniem w nią czuliśmy, jak nawzajem kutasy wsuwają się do naszych odpowiednich dziur.

Cipka Anny płynęła jak rzeka, jej soki spływały do ​​mojego fiuta, utrzymując go dobrze nawilżonym przez jej ciasny mały tyłek. Jej jęki stawały się coraz głośniejsze za każdym razem, gdy głęboko wypełnialiśmy jej jaja. Jej tyłek i cipka zaczęły się kurczyć, a ona zaczęła ostro spuszczać się na nasze kutasy.

Sprawdź:   Życie 1.

Anna jęknęła, że ​​spuszcza się i żebyśmy oboje spuścili się dla niej. Nie musiała mówić więcej i oboje wrzuciliśmy nasze ładunki głęboko w nią. Czuliśmy, jak nawzajem kutasy pompują każdy strumień naszej gorącej spermy w jej tyłek i cipkę.

Anna została na naszych kutasach przez jakiś czas, ciesząc się uczuciem sytości, aż nasze kutasy zaczęły opadać i robić się miękkie. Wyślizgnęliśmy się z jej dziurek i wyciekła sperma. Zsunąłem Annę z siebie i położyłem ją na łóżku. Wstałem i chwyciłem kilka butelek wody dla naszego nowego przyjaciela i dla mnie. Staliśmy na końcu łóżka, nawadniając się i po prostu ciesząc się widokiem używanych dziurek Anny, z których wylewała się nasza sperma.

Nasz nowy przyjaciel biegacz zwrócił się do mnie i powiedział: „To było absolutnie niesamowite! Został mi jeszcze tylko jeden dzień wakacji, ale mam nadzieję, że jeszcze raz spróbuję jej cipki, zanim wyjadę.

Potem zauważył czas i musiał iść, zanim jego rodzina zaczęła się martwić. Z tymi słowami zostawił nas, aby cieszyć się resztą dnia.

Anna zapytała mnie: „Czy kiedykolwiek dosłyszałam jego imię?”

Powiedziałem jej: „Nie, ale może jutro się dowiemy”.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 3.8 / 5. Liczba głosów: 4

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.