Kontrolowany ogień

Ceremonie są ważne. Dzisiejszy wieczór jest przy ognisku otoczonym sceną ze świeżo poplamionych sosnowych desek.

Zastaw i jego erekcja stoją na chwiejnej skrzyni. Samce kochają swoje erekcje i powinny. Złoty pierścionek, niedawno przebity między jego penisem a moszną, błyszczy w blasku ognia. Jego Pani relaksuje się po królewsku pod moim podium w wyściełanej wiklinowej huśtawce z wysokim oparciem, twarzą do niego przez płomienie.

Rozpina nogi, co na chwilę odsłania pasujący pierścionek. Dokucza sobie, dokucza mu, zanim wsadzi stopy między poduszki. Jego nerwowy kutas zdradza jego kamienną twarz.

Flanking Fire of Death and Resurrection to dwaj mężczyźni noszący tylko czarne pończochy i szpilki. Mają tendencję do kontrolowanego pożaru z długimi kijami, które jak na ironię przywołują nieuwagę w maleńkich plastikowych więzieniach, w których znajdują się ich kutasy. Szturchają i pchają, aby wywoływać iskry i żar oraz zasilać płomienie powietrzem.

Za milczącym celebransem siedzi siedem kobiet, których sylwetki widać w świetle księżyca w pełni, który migocze nad nieruchomym stawem. Karmazynowe kaptury osłaniają ich twarze, a peleryny spływają tylko do pleców. Piersi unoszą się i opadają zgodnie z każdym nieświadomie zsynchronizowanym oddechem. Wstaję, żeby coś powiedzieć, zdejmując własny kaptur. Pożar mnie obnaża.

Żyłem dłużej niż inni — znacznie dłużej niż niektórzy. Jestem dumna z moich ciężkich piersi, które opadają pod klatką piersiową. Jestem tak samo dumna z mojego wieku, jak z moich krągłości i krzaczastej cipki. Jeśli kochankowie mają lata, to ja jestem nieśmiertelny.

“Świętujemy!” Zaczynam. Strażacy rzucają proszki, które barwnie zapalają się i rozświetlają. Kobiety powstają i otaczają ogień. Mężczyźni, na których plecach siedzieli, stoją i pozostają w ciemności. „Ten mężczyzna poprosił o pozbycie się niepotrzebnej męskości, a my wyszorowaliśmy go ognistym kamieniem”.

Ceremonia jest dla wszystkich, ale zorganizowałem ją dla własnej korzyści. Samiec czołga się na moją stronę ognia. Jego Pani wstaje, by dać mu swój tyłek, który natychmiast pożera, chowając twarz między jej policzkami. Kobiety ustawiają się za nim i jedna po drugiej, jedna po drugiej, biją go batem zrobionym własnymi rękami.

Sprawdź:   Nic nie przebije MILFa, z wyjątkiem być może dwóch - ciąg dalszy

Samce tworzą półkole po drugiej stronie ognia i szarpią się ostrożnie, aby nie spuścić się bez urlopu. Dołączają do nich strażacy, głaszcząc udawane kutasy. Wszystkie są wysportowane i wykończone, zdeterminowane, aby być pięknymi dla swoich Kochanek.

Nowa kochanka zwraca swoją otwartą cipkę w stronę mężczyzny, który czeka. Patrzy na mnie z pożądaniem, a ja daję. – Nakarm – rozkazuję. On to robi.

Jęczy i wykrzykuje nieskryptowane libretto, gdy jego język bije w rytm jego smagań. “Jeden!” oświadcza.

“Jeden!” powtarzam. Zatrzymują się, pali się więcej proszków, a on wstaje, wciąż na kolanach. Zawiązuje wstążkę w swoim kolorze wokół jego kutasa. Wstążka ciemnieje w miejscu, w którym styka się z wyciekającym, złamanym koralikiem, który trzymał się wzdłuż jego trzonu.

Kobieta odzyskuje własną tawsę i dołącza do kolejki oprócz jednej ze swoich Sióstr. Mężczyzna ponownie pada na czworaka i odważa się wdychać zapach świeżej cipki, czekając.

“Karmić!”

Zastaw używa swojej szczęki, ust i języka tak, jak zamierzył sam Bóg, a Kobieta wkrótce woła swój numer, kolejny z wielu. Zawiązuje swoją osobistą wstążkę obok pierwszej.

Moja satysfakcja zamienia się w rozczarowanie, gdy wypatruję zza sceny łuku kremowego triumfu masturbacji, który zanika w ogniu. Sprawca wie, że lepiej nie przepraszać i po prostu pada na twarz. Jego Pani każe mu objąć stanowisko, a ona wiąże go i knebluje.

Schodzę na dół, zwilżam długie dildo moją cipką i wpycham go w jego odbyt, podczas gdy ona zamyka to, co zostało z jego penisa. Wyraźne czerwone paski zostawiam z własną tasiemką. Pamiętam to – mógł zrobić to celowo.

Posłuszny zastaw nie śmie się męczyć. Każda Kobieta dostarcza grzebień po grzebieniach klimatycznych soków do swoich gorliwych ust, antidotum przeciwko jego toksycznemu wychowaniu i dodaje wstążki innym po tym, jak to zrobią. Jego tyłek jest ognistoczerwony. Mniejszy, niewytrenowany mężczyzna mógł krzyczeć lub po prostu płakać, ale ten traktował każde uderzenie jako paliwo do ognia. Kiedy z nim kończą, jego kutas jest dumnie oblepiony kolorowymi zachodzącymi na siebie wstążkami.

Sprawdź:   Istota

„Ogień oczyścił tego samca, ale ogień, podobnie jak samce, musi zostać powstrzymany” – oświadczam. Celebrans leży na plecach, aby dać dostęp do kucających Kobiet, gdy ich ciepłe strumienie go gasią. Jestem ostatni, siadam okrakiem na jego twarzy z wysoka. Nie trzeba mu mówić, żeby otwierał usta i pił.

Kobiety znów siedzą po drugiej stronie dogasającego ogniska, podczas gdy ogniste miotacze uderzają o niego kijami. Rozsypujące się iskry topią małe dziurki w ich pończochach.

„Cieszymy się! Za każdym odnoszącym sukcesy mężczyzną jest czerwony tyłek i kochająca Pani. Wołam nową Panią i jej mężczyznę na kolanach przede mną. Przypinam długi złoty łańcuszek do jej pierścienia warg sromowych, owijam go siedem razy wokół jej dłoni i łamię drugi koniec poniżej jego penisa. „Niech zachwyceni służą ci siedem załamań za każde ogniwo w tym łańcuchu. Niech cię kocha, szanuje i niech będzie ci posłuszny przez wszystkie dni twojego życia”.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.