Zużyty przez ogień

Nasza zakazana miłość zaprowadziła nas do tej prowizorycznej kryjówki, gdzie brudna podłoga skaziła moją brokatową suknię, a rozgałęziony dach rozdarł jego lnianą koszulę. Ale mnie to nie obchodziło. Byliśmy tu razem. Tak blisko, że czułem zapach olejku z uprzęży, którego używał na siodłach dla koni, a on olejek różany, którego użyłem do kąpieli.

Spojrzał na mnie tymi oczami. Oczy, które przemówiły do ​​mnie tysiącem słów miłości, a ja wtopiłam się w jego objęcia. Wyszeptał tę samą obietnicę, którą złożył kilka miesięcy temu, przytulając się w gajach pomarańczowych: „Bez względu na to, co ktoś powie, nasza miłość przekroczy ten świat”.

Potem dotknął ustami moich tak delikatnie, jak słońce pocałowało horyzont o pierwszym brzasku. Jego oddech wypełnił moje płuca powietrzem, którym będziemy dzielić się na wieczność. Na chwilę świat się rozpadł, gdy staliśmy się jednym. Kiedy w końcu się odsunęliśmy, poruszył się, by pocałować mnie z większą siłą w szyję i ramię. Kiedy zaczął zdejmować moją suknię i gorset, zamknęłam oczy na zaledwie kilka sekund. Otworzyłam je, kiedy poczułam dotyk ciepła naszego ciała, a energia przepłynęła przez moje dziewicze ciało.

Mój kochanek pochylił się, by spojrzeć na moją porcelanową figurkę, gdy moja pierś podniosła się, a moje sutki stwardniały na widok jego pięknie wyrzeźbionego ciała i wyprostowanej męskości. Uśmiechnął się słodko na mój szkarłatny rumieniec. Jego dłonie dotknęły moich piersi, ale odsunął się, przepraszając za zrogowaciałe dłonie na mojej kremowej skórze. Przyłożyłam palec do jego ust, by go uspokoić, i położyłam jego rękę z powrotem na miejscu, by kontynuować eksplorację.

I zbadał, że to zrobił. Jego ręce wędrowały, jak Cygan wędrował po okolicy, po całym moim młodym ciele. Wkrótce jego palce powędrowały między moje nogi. Gdy powoli rozchylił krzak, oboje byliśmy zaskoczeni, jak łatwo jego palce wślizgnęły się do mojego tunelu. Byłem już taki mokry. Moje ciało szarpnęło się z każdym przyjemnym ruchem jego palców. Zmarszczyłam brwi, kiedy wyciągnął palce, ale uśmiechnął się, gdy powoli zlizał moje soki z palca. Sapnąłem z zaskoczenia! Ale byłem jeszcze bardziej zaskoczony, kiedy podał mi drugi palec. Z wahaniem ssałam jego środkowy palec, smakując mój miód. Odwzajemniłem jego uśmiech i zachichotałem; Smakowałam dobrze.

Sprawdź:   Pozwolenie na ruchanie żony mojego przyjaciela

Nasz oddech przyspieszył, a intensywność w kryjówce wzrosła. Bez wysiłku położył ręce wokół mojej talii, przesuwając mnie na podłogę, jednocześnie poruszając się na mnie. Całując mnie namiętnie, przysunął swojego sztywnego kutasa między moje nogi do moich ust. Wyraz jego twarzy poprosił po raz ostatni o pozwolenie. Kiwnąłem głową i tuż przed tym, jak we mnie wszedł, przemknęła mi przez głowę myśl, że nie było to coś, o czym dyskutowaliśmy w kręgach krawieckich na wysokim dworze.

Zamknęliśmy oczy podczas jego początkowej penetracji, ale otworzyliśmy je jednocześnie z szybkim wdechem ekstazy. Gdy zaczął szybciej wchodzić i wychodzić ze mnie, pocałowaliśmy się tak głęboko, że mogliśmy się nawzajem pochłonąć.

Moje dłonie przeczesywały jego gęste, ciemne włosy, a jego usta znalazły moją giętką szyję, gdy jego kutas nadal zanurzał się i wysuwał z mojej cipki. Jęczaliśmy po kolei, błogo wiedząc, że dogadzamy sobie nawzajem.

Ale zatrzymał się w połowie pchnięcia i położył rękę na moich ustach. Zbliżając się do kryjówki usłyszeliśmy zbliżający się huk naszych katów. Łzy wypełniły mi oczy. Wiedzieliśmy, że to koniec. Mój ojciec skazał nas na śmierć za naszą zdradziecką miłość, ale wydawało mi się, że mamy trochę więcej czasu.

Głaszcząc mój policzek, jego oczy przypominały mi, że będziemy razem poza tym światem. Gdy znów zaczął się ze mną powoli kochać, słyszałam, jak brutalni mężczyźni schodzą z koni i brną przez las. Gdy tupali w ziemię, wjechał we mnie mocniej.

Kiedy wołali o pochodnie, płakałam, żeby nigdy nie przestawał. Jego usta znalazły moje sutki i ssały jak dziecko, którego nigdy nie poznam.

Moje dłonie chwyciły jego plecy i mocno wbiłam paznokcie, zmuszając go do pchnięcia głębiej. Czułam, jak puchnie we mnie, a moje mięśnie zaczęły się napinać. Nie wiedziałem, co się stanie, ale wiedziałem, że coś wychodzi poza to, co już czułem.

Sprawdź:   Stara panna kuzynka żony 3

Ucisk w plecach i brzuchu wzmocnił moją prognozę. Kiedy moje plecy wygięły się w łuk, moje sutki mrowiły, a ogień trzaskał i palił moje ciało od sutków do pochwy i znikał aż do palców stóp. Poczułam przepływ płynów między moimi nogami i zobaczyłam wyraz czystej radości na jego twarzy, gdy obserwował, jak osiągam swój ostateczny punkt kulminacyjny.

Na zewnątrz płonął kolejny płomień. Dopiero gdy zszedłem z kulminacji i mogłem otworzyć oczy, zdałem sobie sprawę, że nasza klatka się paliła, a nasz dach prawie zniknął. Spojrzałem na niego ze strachem, ale był spokojny.

Objął mnie mocno ramionami, pocałował głęboko i znów zaczął się we mnie wbijać. Nasz zapał rósł z każdym uderzeniem i zamknąłem oczy, gdy staliśmy się w jedno. Wypchnąłem biodra do góry, żeby mu się spotkać. Gdy płomienie do nas dotarły, zapał ogarnął mnie w brzuchu i ścisnęłam go mocno, gdy nasze soki się zmieszały. Ognie miłości trawiły ognie nienawiści. I przekroczyliśmy.

*****************

Copyright © 2022

Wszelkie prawa zastrzeżone. Ta historia lub jakakolwiek jej część nie może być powielana ani wykorzystywana w jakikolwiek sposób bez wyraźnej pisemnej zgody wydawcy, z wyjątkiem użycia krótkich cytatów w recenzji. To jest fikcja.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.