Moje pierwsze ekshibicjonistyczne doświadczenie – Sex Erotyczne Opowiadania

Cześć wszystkim, nazywam się Martina i to jest moja pierwsza historia tutaj na Lush. Odkąd pamiętam, zawsze byłem trochę ekshibicjonistą. Zaczęło się prawdopodobnie w liceum, kiedy nosiłam dżinsy z niskim stanem i odcięte topy, co bardzo podniecało, gdy chłopcy patrzyli, jak mój tyłek i piersi wyskakują, kiedy się schylałem.

Potem przeniosłem się i mieszkałem z kilkoma facetami podczas mojego czasu na uniwersytecie, a nawet tam miałem dużo zabawy chodząc po domu bez stanika i znowu zawsze schylając się i pokazując moje stringi lub tyłek przez moje dżinsy (to wciąż jest podniecające po całym tym czasie!). Sprawy się zmieniły, kiedy poznałam mojego chłopaka, kiedy się do niego wprowadziłam, a on był dość zazdrosny, co oznaczało, że kazałby mi się zakrywać przez większość czasu, gdy byliśmy razem.

Po tym, jak byliśmy razem przez rok, moja ekshibicjonistyczna strona zaczęła powoli zanikać, ponieważ był dość zazdrosny, a ja zawsze chciałam uniknąć dyskusji. To dopóki nie zarezerwowaliśmy naszej podróży na Ibizę. Nigdy nie byłem w Hiszpanii i właściwie różni się od Włoch, a przynajmniej na Ibizie. Wiele dziewczyn jest skąpo ubranych i – jak od razu się dowiaduję – wiele z nich było na plaży topless. Z jakiegoś powodu to ponownie obudziło moją ekshibicjonistkę, ale wiedziałam, że skoro mój chłopak był tam i jak bardzo mógł być zazdrosny, byłoby prawie niemożliwe, abym rzeczywiście coś pokazał, zwłaszcza w porównaniu z wszystkimi innymi dziewczynami.

Więc po trzech dniach ukrywania się, zacząłem czuć się naprawdę napalony i sfrustrowany. Naprawdę chciałem się trochę pochwalić, do tego stopnia, że ​​dziewczyny na plaży podniecały mnie, kładąc się i chodząc topless i mając na sobie tylko małe stringi, do tego stopnia, że ​​masturbowałem się myśląc o nich pod kabina prysznicowa. Musiałem coś zrobić, nawet najmniejszą rzecz, po prostu nie mogłem się już oprzeć! Tak więc nadarzyła się okazja, gdy byliśmy w naszej sypialni, a mój chłopak brał prysznic. Nasz pokój miał mały balkon z widokiem na basen, a z balkonów obok nas można było zobaczyć, co się dzieje na naszym balkonie i odwrotnie.

Sprawdź:   Naruszenie zasad pracy

Siedziałam więc na łóżku i słyszałam, jak niektórzy faceci piją drinki obok i – kiedy mój chłopak był pod prysznicem – zdjęłam stanik i wyszłam na zewnątrz bez biustonosza i ubrana w białą koszulkę, żeby moje sutki były trochę widoczne . Facet zobaczył mnie, przywitał się i wyraźnie widział moje sutki przez podkoszulek, więc przywitałam się i pogadałam, a potem wróciłam do środka. Byłem taki napalony i tak mokry tylko dlatego, że faceci widzieli mnie w tym białym T-shircie i trochę żałowałem, że nie wyszedłem topless.

Więc następnego dnia tak samo, cały dzień wychodzimy na plażę, a kiedy wracamy do domu, chłopaki są na balkonie i piją drinki. Znowu zacząłem być naprawdę napalony, ale nadal nie odważyłem się po prostu wyjść i zdjąć bluzkę. Więc zamiast tego założyłem tę samą białą koszulkę, założyłem małe czarne stringi, wyszedłem na zewnątrz i znów przywitałem się z chłopakami i dałem im dobry widok na mój tyłek.

Umierałam, byłam tak napalona, ​​że ​​jak tylko mój chłopak skończył w łazience, poszłam się masturbować i przyszłam dwa razy. Myślałem, że to będzie główna atrakcja moich wakacji, został tylko jeden dzień i byłem całkiem zadowolony z tego, co zrobiłem, biorąc pod uwagę, że nie popisywałem się od prawie roku!

Więc następnego dnia znowu idziemy na plażę i dostajemy kilka leżaków i parasol plażowy tuż za tymi trzema facetami, którzy wszyscy byli ze swoimi dziewczynami. Więc faceci z przodu wciąż się na mnie gapią, a mój chłopak zaczyna się denerwować, do tego stopnia, że ​​chce zmienić miejsca. W tym momencie zacząłem być naprawdę sfrustrowany, ponieważ zaczął wpadać w stan paranoi i rujnował nam dzień, więc powiedziałem mu, żeby przestał i że to nie moja wina, że ​​jestem piękną dziewczyną i czasami zwracam na siebie uwagę . W tym momencie zaczyna się na mnie atakować, mówiąc, że zachowywałam się jak dziwka i że wszystko, czego pragnęłam, to uwaga, a on nie chciał być z taką dziewczyną, co właściwie mnie zdenerwowało i złościło na o tym samym czasie. Zachowywałem się jak najlepiej, chociaż chciałem tylko trochę się popisać, czego oczywiście nie robiłem! Aby zwiększyć moją frustrację, jedna z dziewczyn przed nami zdjęła górę bikini, pokazując swoje piękne piersi, co spowodowało, że jeszcze bardziej mnie podnieciła.

Sprawdź:   el Lago de la Luna.

Postanowiliśmy więc popływać, a potem usiedliśmy na brzegu. Wciąż mi mówił, że jest wściekły, bo powinniśmy się ruszyć, więc w tym momencie straciłam cierpliwość i powiedziałam mu, że jeśli nazywa mnie dziwką, to będę się zachowywać jak jedna i nawet nie myśląc Właśnie zdjęłam górę bikini. Stało się to tak szybko. Po raz pierwszy w życiu siedziałam z wysuniętymi cyckami, wciąż mokra po kąpieli. Zdałem sobie sprawę, co zrobiłem dopiero po tym, jak to zrobiłem i kiedy pierwszy facet, który wyszedł z wody, spojrzał na nich. To było niesamowite uczucie, a z moim chłopakiem wciąż w szoku było jeszcze lepiej.

Widziałem chłopaków wychodzących z wody, patrzących na moje cycki i to sprawiało, że byłem coraz bardziej napalony i napalony. Do tego dnia tylko trzech facetów oglądało moje cycki, którymi byli mój obecny chłopak i dwóch byłych chłopaków. Teraz ta liczba wzrosła ponad dwukrotnie w ciągu dziesięciu sekund. Zaczął więc na mnie krzyczeć i kazać mi założyć z powrotem bluzkę, czego oczywiście nie chciałam, więc po prostu powiedziałem mu, żeby się odpieprzył, wróciłem na leżaki i usiadłem z cyckami wystawionymi na widok facetów, którzy byli wpatrując się we mnie wcześniej. Wyraz ich twarzy był bezcenny, po prostu nie mogli przestać się gapić i widziałem, jak ich dziewczyny wściekają się na facetów, co czyniło to jeszcze bardziej wyjątkowym.

Mój chłopak był oczywiście wściekły, ale im więcej mówił, tym więcej robiłam, więc po pokazaniu trzem facetom przede mną poszłam popływać i wyszłam z wody, aby cała plaża mogła mnie zobaczyć w topless, z moje sutki twarde od zimna i od tego, że jestem tak napalona.

Nie odzywał się już do mnie i powiedział mi, że po prostu wyjeżdża, więc powiedziałem mu, że jadę z nim. Nie założyłam topu z powrotem i po prostu szłam brzegiem, idąc z powrotem do naszego hotelu, oczywiście bez piersi. Więc wróciliśmy do hotelu i prawdopodobnie mieliśmy jedną z największych kłótni, jakie kiedykolwiek mieliśmy, co doprowadziło do najlepszego seksu z nim, jaki kiedykolwiek miałam. Miałem wrażenie, że był zarówno wściekły, jak i podniecony tym, co właśnie zrobiłem, w rzeczywistości po tym, jak uprawialiśmy seks, kazał mi usiąść na balkonie z odkrytymi cyckami, chociaż faceci byli obok i mieli na sobie tylko trochę stringi, co oznaczało, że widzieli mnie i kilku innych facetów z basenu, którzy patrzyli w górę i patrzyli na moje cycki.

Sprawdź:   Potrzebujesz klapsa – Ashley – część 15

Jest to więc pierwsze prawdziwe doświadczenie ekshibicjonizmu w moim życiu, pierwsze z wielu po nim. To było prawdopodobnie najbardziej napalone, jakie kiedykolwiek czułem i jedno z najlepszych doświadczeń w moim życiu. Przejście od tylko trzech facetów, którzy kiedykolwiek widzieli moje cycki do 100, było szalone i nadal się na nim masturbuję!

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.