Ogród; Spotkanie 2:3

Zastanawiam się, czy możesz być gotowy, aby wziąć mnie w siebie, teraz, gdy przestałaś drżeć, a ja stoję między twoimi szeroko rozstawionymi udami, a na stole wystawiono mi cipkę.

“Jesteś gotowy?” Pytam, ale nie jesteś jeszcze pewien. Więc możemy tylko spróbować.

Popycham mojego kutasa w dół do poziomu i powoli wsuwam głowę w twoją rozwartą cipkę. Obie dziewczyny jednocześnie krzyżują nogi ze współczuciem, wiedząc, jak wrażliwy musisz być i wyobrażając sobie, jak to jest, gdy twardy kutas wchodzi w ciebie tak szybko po tym orgazmie.

Stopniowo wsuwam się w ciebie coraz głębiej, a ty nagle piszczysz, a twoje ciało odskakuje ode mnie.

– Nie, nie, Simon… jeszcze nie, jestem na to zbyt wrażliwy… możesz chwilę poczekać?

„Mogę”, mówię, „o ile to naprawdę jest tylko krótka chwila, ponieważ moje jaja eksplodują, jeśli wkrótce nie dostanę ulgi!”

Wysuwam się z ciebie tak wolno i delikatnie, jak potrafię, ale drgasz w niekontrolowany sposób, gdy w końcu opuszczam twoją cipkę, a mój kutas znów unosi się w górę, głowa przeskakuje nad twoją nabrzmiałą łechtaczką i rzuca mi sok z cipki na mój brzuch.

Dziewczyny głośno jęczą i odsuwają się, powtarzając, że po prostu nie mogą uwierzyć w to, co do tej pory widziały. Ale co jeszcze przed nami?

Konspirują razem, aby wymyślić plan, a kiedy w końcu wstajesz od stołu i próbujesz stanąć na drżących nogach, podchodzą, by szeptać ci do ucha. Wyraźnie lubisz ich myślenie i szeroko się do mnie uśmiechasz. „Jestem pewien, że mu się to spodoba”, mówisz, „i ja też”.

Twój orgazm teraz ustąpił, ale twoja cipka jest wciąż mokra i zachęcająca; wnętrze twoich ud jest wilgotne od twoich własnych soków i odrobiny mojej śliny. Teraz jesteś gotowy, aby zostać zerżniętym do końca i wiem, że możesz znowu osiągnąć orgazm, jeśli nie spiesz się, ale cokolwiek się stanie dalej, będziesz cieszyć się dzisiejszą sesją. Dziewczyny też – są zachwycone swoim dotychczasowym doświadczeniem i mówią, że tak wiele się od nas nauczyły.

Pytam, o czym z tobą rozmawiali, a Lise mówi: „Właśnie wpadliśmy na nowy pomysł, jak możesz kontynuować. Oczywiście, kiedy będzie gotowa”.

Pytam, co ma na myśli.

„Cóż, kiedy przyjechałeś, leżała na słońcu na leżaku i zadzwoniła do nas przez swoją komórkę. Nasmarowałeś jej plecy i pochyliłeś się nad jej ramionami, aby przywitać się z nami na ekranie. Szczerze mówiąc, znając cię, oboje myśleliśmy, że mogłeś być głęboko w niej w tym czasie, ale oczywiście nie byłeś – przepraszam! A teraz właśnie widzieliśmy najbardziej ekscytujące rzeczy, obserwując, jak na nią spadasz.

„Wszystko to rozumiem”, mówię, „ale obawiam się, że muszę już niedługo wysiąść, więc co wszyscy planujecie?”

„Cóż”, mówisz, „wiesz, że psi styl jest ulubioną pozycją dla nas obojga”.

– Tak, oczywiście, to byłby świetny sposób na zakończenie – mówię. „Pozwala mi zagłębić się w tobie tak głęboko, jak to możliwe, a ja po prostu uwielbiam patrzeć, jak mój kutas wsuwa się i wysuwa z ciebie, gdy wijesz się przede mną”.

„Ale mi brakuje tylko tego”, mówisz, „jest to, że czuję tylko to, co mi robisz, i nie widzę niczego takiego jak ty. cudowne uczucie, ale nic nie widziałem; dziewczyny widziały wszystko z bliska i czuły wiele z tego, co zrobiłem. Sugerują sposób, w jaki mogę uzyskać to, co najlepsze z obu światów!”

Sprawdź:   Jego Office Kitten Pt. 1

“Po prostu wyjaśnij!” Mówię. „Jeśli wszyscy macie ochotę na jakąś metodę, cieszę się, że mogę to zrobić, o ile to się wkrótce stanie! Moje jaja są pełne i myślę, że czekałem wystarczająco długo”.

Bierzesz mnie za rękę i znów prowadzisz na leżak. Leżysz na nim tak, jak przedtem, ze zwisającą głową nad końcem. Ale tym razem podciągasz kolana i opuszczasz ramiona, otwierając nogi, aby jeszcze raz odsłonić cipkę.

“Więc pomysł jest po prostu w psim stylu, prawda?” Mówię.

„Po prostu zacznij”, mówisz, „a dziewczyny wyjaśnią swój plan, jeśli nie spiesz się”.

– Och, zawsze zabieram tyle czasu, ile mogę; wiesz o tym! O co w tym wszystkim chodzi, dziewczyny?

Marie podchodzi do wezgłowia łóżka do opalania i kładzie telefon komórkowy na ziemi pod tobą, tak jak to było wcześniej, aby zobaczyć zbliżenie ekranu. Lise zabiera komórkę na drugi koniec leżaka i włącza ekran wideo.

– Zadzwonię do ciebie teraz – mówi, a twoja komórka dzwoni. W ciągu chwili patrzysz na obraz wideo na żywo, przedstawiający siebie z tyłu.

“Mój Boże”, mówię, “cuda technologii! Więc teraz chcesz, żebym cię pieprzył na psie modę, podczas gdy dziewczyny pokazują ci, co się dzieje – za twoimi plecami, że tak powiem! Brzmi dobrze, po prostu będę się pieprzyć Ty i oni możecie pokazać wam to, co uważają za najlepsze. Czy jesteście tego pewni?

“TAk!” nadchodzi chór składający się z trzech głosów, więc ustawiam się za tobą, by wykonać ostatnie uderzenie.

Marie daje ci poduszkę, abyś mógł wygodnie oprzeć ramiona i nadal widzieć poniższy ekran, a potem dołącza do Lise obok mnie. Lise skupia kamerę na polu akcji.

“O mój Boże!” mówisz: „Widzę teraz swoją własną cipkę dąsającą się na mnie. Gdzie jest Simon?”

„Och, jest tutaj”, mówi Lise, „z istotnym składnikiem!” i obraca kamerę w moją stronę, skupiając się na twardym kutasie, który teraz zbliża się do ciebie od tyłu.

„Cóż, widziałem wcześniej filmy porno”, mówisz, „ale nigdy wcześniej nie widziałem, jak jestem pieprzony na żywo! Dzięki za ten pomysł, dziewczyny”. Wyginasz plecy, aby zapewnić mi najlepszy kąt; w końcu robiliśmy to już wiele razy.

Klękam teraz między twoimi nogami i ustawiam główkę mojego kutasa do wejścia, podczas gdy Lise filmuje nas obie, a wszyscy patrzycie z podziwem, jak mój kutas zbliża się do twojej cipki. Po raz pierwszy Marie wyciąga rękę i delikatnie chwyta trzon mojego kutasa, aby wskazać mi dokładnie Twoją cipkę.

Głowa delikatnie otwiera usta twojej cipki, a ja powoli wciskam się w ciebie, gdy Marie niechętnie mnie puszcza. „Chryste, czuję to i widzę teraz”, mówisz, „to jest po prostu cudowne”. Nasi operatorzy kamer stoją po obu stronach nas i skupiają się na akcji z bliska.

Prosisz ich, aby pokazali szersze ujęcie, a Lise cofa się, aby pokazać nam razem, ja wbijam się w ciebie i wysuwam, podczas gdy Marie uśmiecha się w tle i subtelnie bawi się sobą. Zaczynasz napierać na mnie, ale mocno kładę ręce na twoim pośladku i trzymam cię z dala. Tylko pierwsze kilka centymetrów jest teraz w tobie, a desperacko pragniesz więcej. Twoje orgazmiczne ciśnienie znów narasta, podobnie jak moje.

Sprawdź:   Sue pozostawia Defacto

„Pokaż mu jeszcze bliżej”, mówisz, a Lise podchodzi do leżaka, celując aparatem w resztę mojego penisa, który pozostaje poza tobą. Jakby dla zademonstrowania tego, co ma jeszcze nadejść, Lise sięga teraz do przodu i jednym palcem gładzi trzon mojego kutasa, od nasady do twojej cipki iz powrotem. Właściwie nie może się oprzeć, że zrobi to kilka razy, podczas gdy ja trzymam nas nieruchomo.

“Proszę!” mówisz „pozwól mi mieć więcej” i patrzysz, jak powoli, centymetr po centymetrze, wsuwam się w twoją wydętą cipkę i czuję, jak mój brzuch przyciska się mocno do twojego pośladka, podczas gdy głowa mojego kutasa drga głęboko w tobie, tak jak moje palce wcześniej . Chcesz mnie teraz mocno ujeżdżać, ale jestem zdeterminowany, aby przedłużyć akcję i wchodzić i wychodzić z ciebie stabilnie i powoli, podczas gdy ty jednocześnie obserwujesz i czujesz.

„Nie mogę dłużej czekać”, mówisz, „proszę po prostu mnie teraz ostro zerżnij!” a moje ruchy nabierają tempa.

Obie dziewczyny są zachwycone widokiem przed nimi, tak bliskim, tak realnym; i każdy z nich miał teraz swój pierwszy fizyczny kontakt z każdym z nas. Bardzo trudno jest im teraz utrzymać się w bezruchu i utrzymać ostrość kamery, podczas gdy ich własna presja narasta.

Widzę wilgotne majtki po obu stronach mnie i cudowną cipkę bezpośrednio przed sobą, z moim własnym kutasem wsuwającym się i wysuwającym – zarówno oglądam, jak i czując, tak jak ty też. Obie dziewczyny ciężko oddychają, zsynchronizowane z wami, a ciśnienie osiąga punkt krytyczny dla was wszystkich. Zmuszasz swoje ciało z powrotem do mnie, raz, dwa, trzy razy z rzędu, potem zamarzasz sztywno i piszczysz, gdy twoja cipka zaciska się wokół mojego kutasa i próbuje go wydoić – ale nie spuszczam się, mimo że dziewczyny są wyraźnie teraz dołączasz do twojej orgazmicznej reakcji.

“Proszę dojść, Simon!” oboje mówią: “ale zobaczmy to!”

Twoja cipka na chwilę rozluźnia uścisk na mnie, a ja ponownie w ciebie wpycham kilka długich, głębokich pchnięć, po czym nagle się z ciebie wyrywam. Wszyscy możecie zobaczyć mojego pulsującego kutasa skierowanego w stronę słońca. Kładę ręce po obu stronach twojego tyłka i ściskam twoje pośladki wokół mojego kutasa, tak śliskiego od soków z twojej cipki.

Dziewczyny i ty patrzysz z otwartymi ustami, jak w końcu przestaję się pchać, teraz w pełnym rozciągnięciu, a pierwszy strumień spermy wystrzeliwuje w górę i idealnie łukiem nad twoimi plecami, poza twoją głową i ląduje na ekranie telefonu. ponownie oglądać. Drugi zryw ląduje między twoimi łopatkami i dosłownie krzyczysz – tak jak obie dziewczyny. Ciągle jednak filmują, gdy trzeci i późniejszy zryw wpada na plecy. A kiedy znowu upadasz do przodu, kałuża spermy powoli spływa w górę twoich pleców, aby dołączyć do dryblingów schodzących z twoich łopatek. Padam na ciebie i sperma przykleja się do mojego brzucha i klatki piersiowej, gdy wszyscy uciekniemy.

Dziewczyny również rzucają się na nas z obu stron, ale szybko się wycofują – mimo wszystko myślę, że nadal czują, że nie powinny się zbytnio angażować fizycznie – i ja też się odsuwam.

Sprawdź:   Potrzebujesz klapsa – Ashley – część 15

Leżysz teraz na leżaku, pokryta moją spermą, cieknąc sokami z Twojej cipki i jęcząc z wyczerpania. Dziewczyny również upadły na trawę i zrezygnowały z prób filmowania.

Kiedy jednak wstaję, zauważam, że Lise ukradkiem dotyka twoich pleców, aby zebrać trochę spermy na opuszkach palców i przenieść ją na usta. Jej oczy zamykają się, gdy smakuje, ale potem odwraca się, prawdopodobnie myśląc, że przekroczyła niewypowiedzianą zasadę. Marie przyciąga jej wzrok i zbiera dla siebie trochę spermy. Może jakaś siostrzana konkurencja? Nie przeszkadza mi to – wcale – ponieważ udało mi się doprowadzić nas wszystkich do szczytowania, bez żalu i obaw.

Leżysz tak nieruchomo, że wydaje się, że prawie śpisz i ledwo możesz się wybudzić ze śpiączki po orgazmicznej. Dziewczyny znów się ruszają i mówią, jakie to wszystko było ekscytujące. Pytają, czy podobało ci się to wszystko, a ty podnosisz komórkę, wycierając spermę z ekranu.

„To było fantastyczne”, mówisz, ale teraz wszystko wydaje się takie zamazane. Myślę, że przeciążenie sensoryczne! Szkoda, że ​​nie mogę zobaczyć tego wszystkiego jeszcze raz”.

„Cóż”, mówi Marie, „Lise nie tylko wysyłała ci zdjęcia na żywo, ale także tworzyła kopię wideo tego wszystkiego – więc możemy dać ci to do oglądania, kiedy tylko chcesz!”

„Wow”, mówimy oboje, „to niespodzianka! Ale bardzo mile widziane; dziękuję za twój pomysł, a reżyseria filmu była świetna”.

„Stała kamera nie oddałaby całej sprawiedliwości”, mówi Lise. „Potrzebował kogoś, kto będzie sterował kamerą na żywo dla ciebie, i byłem zachwycony, że mogę to być ja. To było oszałamiające przedstawienie i bardzo się cieszymy być świadkiem tego na żywo… po raz kolejny! Ale tym razem zbliżyliśmy się do siebie o wiele bardziej niż kiedykolwiek wcześniej i ostatecznie wszystko stało się nieco przytłaczające. Myślę, że zajmie nam trochę czasu, zanim to wszystko wchłoniemy – czy jeśli zachowamy kopię filmu?

Oczywiście nie mamy nic przeciwko i wyobrażam sobie, że później będą się zadowalać, gdy przeglądają swoje doświadczenia w prywatności, a może razem?

Powoli zbieramy się i ponownie siadamy przy stole, kończąc wino. Teraz mogę mieć więcej!

Zmęczenie nas teraz przytłacza i żegnamy się z dziewczynami, dziękując wszystkim. Oczywiście będą chcieli jeszcze raz przyjechać i bardzo się z tego cieszymy – trudno czasami utrzymywać przyjaźnie, gdy intymność przekracza pewne granice, ale myślę, że wszyscy rozumiemy, co się stało i dlaczego, i chętnie powtórzymy coś podobnego w przyszłości.

Marie i Lise ponownie wyruszyły w dół wzgórza, rozmawiając z podekscytowaniem o spotkaniu i dzieląc się tym, co każda z nich zobaczyła lub zauważyła. Każdy z nich miał swój pierwszy dotyk ciebie i mojego kutasa i chichotał, gdy porównywali myśli. Jestem pewien, że znowu tu będą, ale na razie mogliśmy tylko wycofać się do łóżka i paść z wycieńczenia, by spać bardzo mocno.

KONIEC?

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.