Spotkanie z moim kochankiem w moim pokoju hotelowym

Otwieram drzwi i widzę Cię stojącą tam z szerokim uśmiechem na twarzy. Wciągam cię do pokoju, a ty podchodzisz blisko i mnie obejmujesz. Całujesz mnie głęboko, ale nie możesz pozostać nieruchomy; jesteś wyraźnie podekscytowany. Rozstajemy się, a ty szybko podajesz mi opaskę na oczy, o którą cię prosiłem. Uśmiecham się, po czym pomagam Ci ostrożnie umieścić go na miejscu, upewniając się, że nic nie widzisz.

Przyciągam cię bliżej do pokoju. Biorę od ciebie torbę i rzucam ją na kanapę. Zdejmujesz kurtkę i podajesz mi ją; Szybko wyrzucam go również na kanapę.

Czujesz, jak się do ciebie zbliżam, gdy stoisz sam na środku pokoju. Czuję łaskotanie na twojej szyi, kiedy pochylam się, aby cię tam delikatnie pocałować. Drżysz, gdy całuję twoją szyję.

Czujesz, jak moje dłonie wędrują do twoich spodni. Rozpinam je i pozwalam zsunąć się z Twoich pięknych nóg. Kucam, a moje ręce przesuwają się w dół po twoich udach, za kolanami, aż do łydek, gdzie unoszę je pojedynczo, aby zdjąć spodnie. Przesuwam ręce z powrotem do góry, tym razem od wewnątrz, aż do twoich majtek. Moje dłonie biegną od przodu, wokół twoich bioder, aż do tyłka, delikatnie cię pieszcząc. Ściągam Twoje majtki, powtarzając tę ​​czynność, zostawiając Cię nagą od pasa w dół.

Wstaję, chwytam cię za rękę i ciągnę przez pokój. Zatrzymuję Cię przed łóżkiem, przesuwam ręką po Twoich plecach, aby pieścić i chwycić Cię za tyłek, a następnie ponownie całuję Twoją szyję. Następnie prowadzę Cię ostrożnie do łóżka, każąc Ci uklęknąć na łóżku. Podchodzę do Ciebie od tyłu i otaczam Cię ramionami, a następnie całuję Cię po drugiej stronie szyi.

Moje ręce opadają na Twoje nogi i proszę Cię, abyś szeroko rozłożył nogi, prowadząc je moimi rękami. Następnie przenoszę dłonie na Twoje plecy i popycham Cię do przodu, tak abyś był pochylony. Jesteś na skraju mojego łóżka, bez dna, szeroko rozłożony i pochylony. Twój tyłek jest uniesiony w powietrze i jesteś całkowicie odsłonięty.

Lekko się trzęsiesz, gdy czujesz, jak moje ręce przesuwają się po krzywiźnie Twojego tyłka. Czujesz, jak moje kciuki sięgają w stronę Twojej cipki i delikatnie rozszerzają ją jeszcze bardziej. Nie jesteś pewien, czego się spodziewać dalej… Lubisz być pieprzony od tyłu… mocno… Czekasz, aż poczuję mojego kutasa…

Sprawdź:   Masturbuj się dla mnie

Mam wrażenie, że mija wieczność. Nagły wstrząs cię zaskakuje! Chwilowo zaskoczona, szybko zdajesz sobie sprawę, że mój język gładzi czubek Twojej pochwy, kierując się w stronę łechtaczki….

Liżę wokół Twojej łechtaczki, a następnie w górę przez szeroko rozłożoną cipkę. Jesteś taki mokry. Ciągle liżę, z powrotem w stronę Twojej łechtaczki. W dół, potem dookoła, przesuwając językiem tam i z powrotem. Podniecaj się, gdy wzrasta Twoja wilgotność i podniecenie.

Twój oddech wzrasta.

Jesteś bardzo napalony.

Dopiero po chwili zorientujesz się, że przestałem. Twoja cipka drży w oczekiwaniu na to, co może być dalej.

Czekasz, aż mój kutas w ciebie wejdzie; w ciebie wpaść.

Rozlega się nagły trzask i szok przechodzi przez całe twoje ciało, pozornie nadchodzący ze wszystkich stron na raz. Zaskoczenie jest szokujące, po którym następuje odrobina bólu i fala przyjemności. Zdajesz sobie sprawę, że uderzyłem twoją nabrzmiałą cipkę, a twoja wilgoć i moja ślina sprawiły, że uderzenie zabrzmiało tak głośno.

Moja dłoń wraca do Twojej pochwy, tym razem delikatnie, czując Twoje nabrzmiałe wargi, lekko pocierając od końca do końca. Moje palce krążą po twojej łechtaczce, wywołując z ciebie cichy jęk. Moje palce, nasmarowane twoją wilgocią, cofają się i jeden z nich powoli wchodzi w ciebie, powodując, że jęczysz znacznie częściej. Pieprzę Cię palcem przez chwilę, zanim włożę drugi palec i zaczynam stymulować Twój punkt G, powoli budując Twój orgazm.

W ciemności, twarzą w dół, na moim łóżku, szeroko rozłożony, skupiasz się na moich palcach, gdy poruszają się w Tobie. Nie jesteś pewien, czy to może stać się jeszcze bardziej intensywne…

Subtelne poruszenie moich palców, a potem znowu czujesz mój język na łechtaczce; moje palce wciąż są w Tobie.

Ciągle cię liżę i dotykam, a drugą ręką sięgam pod twoją koszulkę, by znaleźć twoją pierś. Pocieram lekko Twój sutek, ponieważ w odpowiedzi staje się twardy.

Twój oddech staje się intensywniejszy. Jesteś blisko orgazmu, zbliżasz się z każdym zgięciem palców w sobie i przesuwam językiem po Twojej bardzo wrażliwej łechtaczce.

Potem przestaję. Odciągnij wszystko. Zdusisz pół krzyku – byłeś tak blisko…!

Sprawdź:   Przygody w seks-klubie

Drżysz, gdy czujesz przeciąg chłodnego powietrza na pulsującej cipce. Wydychasz powietrze, próbując się zrelaksować, czekając na to, co będzie dalej, ciesząc się, jak moje dmuchanie na ciebie sprawia, że ​​nerwy w twojej cipce tańczą.

Moje ręce chwytają Twój tyłek, trzymają Cię mocno i rozszerzają jeszcze szerzej, jeśli to możliwe… Wtedy to czujesz… Mój kutas przy wejściu do Twojej pochwy delikatnie wpycha się do środka. Czuję się, jakby minęła wieczność. wślizgnąć się w ciebie, w końcu zakopując się po rękojeść. Czujesz, jak moje jądra przylegają do Twojej łechtaczki. Lekko się kurczysz, gdy przyzwyczajasz się do mojej obecności w tobie.

Potem zaczynam się wycofywać, wycofując się powoli. Twoja cipka desperacko próbuje mnie powstrzymać przed całkowitym wyciągnięciem.

Zatrzymuję się z głową w Tobie, czekając…

Czekasz, aż do ciebie wrócę…

Mój uścisk na twoim tyłku staje się silniejszy…

Następnie uderzam w ciebie, zakopując się do końca, po czym ponownie się wycofuję. Pieprzę cię mocno, a ty warczysz gardłowo w odpowiedzi z przyjemności. Czujesz, jak zaczyna narastać orgazm, gdy uderzam w ciebie i rucham cię tak, jak lubisz.

Czuję, jak zaczynasz osiągać orgazm, i wycofuję się, przerywając kaskadę, której tak oczekujesz. Z twoich ust wydobywa się westchnienie, gdy uderzam cię w tyłek.

Przewracam Cię na plecy i prowadzę Twoje dłonie, tak aby Twoje nogi były wyprostowane i szerokie. Twoja cipka ocieka wilgocią, gdy jest wystawiona na mój widok. Uderzam twoją łechtaczkę moim kutasem, wywołując mini wstrząsy w całym twoim ciele.

Czujesz ciepło mojego języka na swoim sutku, gdy delikatnie liżę i ssę najpierw lewą, a potem prawą pierś. Twój oddech przyspiesza, gdy przewidujesz, że mój kutas ponownie w ciebie wejdzie, podczas gdy ja nadal liżę twoje sutki.

Ale potem zaczynam całować twoją klatkę piersiową. W dół brzucha. Prosto do twojej cipki. Liżę obie opuchnięte wargi sromowe, wokół pochwy i z powrotem do łechtaczki. Niemal natychmiast powracasz do progu kulminacji. Całe Twoje ciało napina się w nadziei, że to już ten czas…

Odsuwam się, a ty jęczysz. Sięgasz ku swojej cipce, mając nadzieję, że sam dokończysz robotę. Ale biorę Twoje dłonie i szepczę, że to jeszcze nie całkiem czas.

Sprawdź:   Gloryhole Cuck - Sex Erotyczne Opowiadania

Podnoszę cię z łóżka. Prowadzę Cię do rogu łóżka i ponownie rozkładam nogi. Trzymam ręce na twojej dupie, prowadzę cię, żebyś usiadł. Zdajesz sobie sprawę, że siedzisz na moich kolanach, gdy mój kutas dotyka Twojej cipki i delikatnie zaczyna się w Tobie wsuwać.

Wsuwam Twoje nogi w Twoje i rozkładam nas oboje szeroko. Ciągnę Twoje ręce za plecami, do klatki piersiowej. Siedzisz nadziany na mojego fiuta, twoje nogi na moich; trudno ci się poruszać. Sięgam i masuję Twoje sutki.

Moja ręka przesuwa się w dół do Twojej pochwy i zaczynam pocierać Twoją łechtaczkę, zaczynając w nią wbijać. Moja druga ręka sięga do twojej szyi i obejmuje ją. Odciągam cię do tyłu i całuję w szyję, ruchając cię i masując łechtaczkę.

Twój oddech jest nierówny. Każdy nerw ma wrażenie, że płonie. Nie możesz się skupić, przytłoczony doznaniami szalejącymi w Twoim ciele. Zaczynasz drżeć. Masz nadzieję, że cały twój stłumiony orgazm spłynie kaskadą wspaniałej eksplozji błogości.

Wypowiadasz bulgoczącą prośbę: „Tak!” Kąt mojego kutasa w Tobie uderza w Twój punkt G. Twoja łechtaczka płonie. Kręcisz biodrami, ocieraj się o mnie ile tylko możesz. Nie możesz już myśleć. Wszystko przez szalejący ogień…

Wybuchniesz.

Twój orgazm uderza w ciebie jak eksplodująca tama. To jest jak bomba, która cię przedziera, niszcząc każdy nerw. Trzęsiesz się, gdy każdy mięsień twojego ciała kurczy się. Mam wrażenie, że czas się zatrzymuje godzinami. Upadasz na bok, całkowicie wyczerpany. Pomagam ci, delikatnie kładąc cię do łóżka, pozwalając ci odzyskać siły, gdy błogość nadal cię ogarnia.

Załóż konto i ciesz się darmowymi opowiadaniami erotycznymi od seksownych kobiet. Dokończ czytanie teraz..

DARMOWA REJESTRACJA | LOGOWANIE

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.