Młody student ukarany przez gospodynię i jej córkę

Dość szybko zaaklimatyzowałem się w nowym miejscu, mimo że tata kazał gospodyni wymierzać mi kary cielesne, jeśli tego potrzebuję. Melanie, moja seksowna gospodyni, nie potrzebowała zachęty, aby użyć pałeczki i laski na moim nagim tyłku i kutasie.

Udało mi się uniknąć kłopotów przez kilka tygodni, a w przyszłym tygodniu kończył się semestr, więc czułem się zrelaksowany. Właśnie wróciłem ze studiów, kiedy Melanie zatrzymała mnie na schodach.

„Dostałem telefon od twojego taty z pytaniem, czy pozwolę ci zostać tutaj na pół semestru, kiedy wyjeżdżają. Powiedziałem mu, że nie mam nic przeciwko temu i możesz zostać”.

Byłem z tego powodu niezadowolony. „Kurwa, miałem nadzieję…”

Melanie nie cierpiała przeklinać: „Nie używaj takiego języka w moim domu, Mike. Obawiam się, że zasłużyłeś na pół tuzina uderzeń taws.

„Nie, nie możesz być poważny, powiedz mi, że tu utknę…”

„Uważaj, co mówisz. Zarobiłeś już pół tuzina uderzeń tawse i nie chcesz dodawać laski do drugiego wybuchu.

Już miałem zabrzmieć, kiedy zobaczyłem stalowy wyraz jej oczu i zdecydowałem się ograniczyć straty.

W tym momencie zadzwonił telefon i powiedziano mi, że mogę iść do swojego pokoju. Kiedy szłam na górę, usłyszałam, jak krzyczała do telefonu: „Julia, to wspaniała wiadomość, kiedy tu dotrzesz? Co, jesteś teraz na stacji? Czyli jakieś dwadzieścia minut. Wspaniale, przygotuję twój pokój.

Melanie wbiegła po schodach: „To była Julia, moja córka, która wraca do domu na kilka dni”.

Nigdy nie spotkałem Julii. Wyjechała na studia zanim przyjechałem, ale na zdjęciach, które Melanie trzymała w salonie i korytarzu, wyglądała bardzo ładnie.

Niedługo później Melanie zobaczyła ją idącą w stronę domu i krzyknęła do mnie, żebym otworzył drzwi i ją wpuścił.

Otworzyłem drzwi zaraz po jej przybyciu. Otworzyły mi się usta, gdy zobaczyłam tę cudowną brunetkę, ubraną w bardzo obcisłe, gorące spodnie i coś w rodzaju rurki z cyckami, która ledwo zakrywała jej piersi, mocno dociśnięte do wybaczającego materiału.

„Cześć, błądzę, błądzę, wejdź” – wymamrotałem.

Uśmiechnęła się, a jej twarz się rozjaśniła. „Musisz być Mike, wszystko o tobie słyszałem”, a jej oczy skierowały się w dół, na moje krocze. – Czy mama ostatnio używała na tobie swojego tawsa?

Moja twarz poczerwieniała, a ona się roześmiała: „Nie wstydź się, dała mi klapsa wiele razy, więc nie jesteś sam”.

W tych gorących spodniach niemal wyobrażałem sobie, jak jej nagi tyłek zostaje uderzony laską, co sprawiło, że moja twarz stała się jeszcze bardziej czerwona, jeśli to było możliwe.

Sprawdź:   Podprzestrzeń (głębsza niż powierzchnia)

Uchroniło mnie od dalszego zawstydzenia, gdy Melanie podeszła do drzwi wejściowych, mocno uściskała Julię i pomogła jej wejść z jej rzeczami.

Powiedziałem, że zobaczymy się później i ruszyłem po schodach.

„Nie zapomnij o swojej karze, Mike, zaraz po kolacji” – zawołała Melanie z korytarza.

Kiedy zniknąłem w swoim pokoju, usłyszałem z dołu wspólny krzyk śmiechu.

– Nie zamierzasz go ukarać w kuchni, tak jak mnie, prawda, mamo?

„Oczywiście, jak wiesz, nie ma znaczenia, kto tu jest. Dałem mu jednego chłosty, kiedy była tu moja przyjaciółka Sarah. Odrobina zawstydzenia zawsze zwiększa skuteczność kary. Masz już czas, aby położyć swoje rzeczy w swoim pokoju, a ja krzyknę, gdy nadejdzie pora kolacji.

Zjedliśmy razem kolację. Siedziałam w zawstydzonej ciszy, podczas gdy matka i córka rozmawiały. Jedyne, o czym mogłem myśleć, to zbliżająca się kara. Po kolacji jak zwykle pomogłem posprzątać ze stołu, ale teraz pomaga mi cudowna Julia. Kiedy sięgnęła przez stół, jej piersi wypadły spod cienkiego ubrania, powodując reakcję mojego fiuta. Następnie, co gorsza, pochyliła się w tych bardzo gorących spodniach, aby podnieść coś z podłogi, wpychając materiał głęboko w jej wspaniałą szczelinę. Gdy wstała, szybko odwróciłem wzrok, ale zauważyła, że ​​na nią patrzę, i uśmiechnęła się.

– Nie przeszkadza mi, że patrzysz. Przecież za kilka minut będę widywać się z wami znacznie częściej!”

Stół został już uprzątnięty, a Melanie położyła kij i laskę na wyszorowanej sosnie. „Mike, idź na górę, rozbierz się, a potem zejdź na dół, aby odbyć karę. Nie mam dużo czasu, za pół godziny muszę iść na spotkanie.

Moja twarz znów zrobiła się szkarłatna, gdy Julia na mnie spojrzała, a jej wzrok ponownie powędrował w dół do mojego krocza. Prawie wybiegłam z pokoju i pobiegłam po schodach. Rozebrałem się w swoim pokoju, ale już miałem orgazm, nie tylko erekcję, ale pełną sztywność. Wiedziałem, że będę miał kłopoty, jeśli ponownie się włożę, więc kierując się do kuchni, próbowałem zakryć penisa.

Melanie i Julia siedziały przy stole i czekały na mnie. Jedno mroźne spojrzenie Melanie kazało mi odłożyć ręce i mój zabłąkany kutas wyskoczył. Julia sapnęła, co uznałem za komplement, a jej wzrok skupił się na moich prawie ośmiu calach.

Melanie w ciągu kilku sekund zerwała się na nogi, trzask, trzask, dwa uderzenia tawse użądliły moją niechętną do współpracy męskość. Oczy Julii utkwione były w łodygach i obserwowały, jak moja erekcja lata we wszystkich kierunkach. – Mamo – krzyknęła.

Melanie warknęła mi do ucha: „Jak śmiecie pokazywać swojego penisa przed moją córką. Pochyl się nad stołem.

Sprawdź:   Chcę moją przyrodnią siostrę, część 1 - Sex Erotyczne Opowiadania

Musiałem zepchnąć penisa poniżej blatu, aby uniknąć zmiażdżenia jąder o twardą powierzchnię. Został uwięziony, skierowany w dół pomiędzy moimi nogami i niezwykle bezbronny, gdy Melanie rozsunęła moje nogi, gotowa na taws.

Czekałem w bolesnym oczekiwaniu na pierwszy udar. Łuk, łup, łup!

„Aaagh, cholera!” krzyknąłem, gdy ostatni cios przeleciał między moimi udami i złapał mojego kutasa.

Melanie nie zamierzała tego tak zostawić. „Przykro mi, Mike, ale dostajesz dodatkowe sześć za przeklinanie”.

„Czy mam mu dać dodatkową szóstkę, mamo?” – zaproponowała Julia.

Myślę, że Melanie zdawała sobie sprawę, że Julia była podekscytowana tą perspektywą, ale nie mogła wymyślić żadnego rozsądnego sprzeciwu. „Oczywiście, możesz, jak tylko skończę”.

Melanie ujęła taws i podeszła do boku moich świecących pośladków. Puk, puk, puk. Ostatni cios sprawił, że w oku zakręciła mi się łza, ale nie ruszałem się.

Julia chwyciła taws i żartobliwie machnęła nim w powietrzu. „Powinieneś pomasować tyłek, Mike, zanim wykonam sześć uderzeń”.

Mruknęłam, że wszystko w porządku i chciałam mieć to już za sobą, ale Julia była zdeterminowana. „Powiedziałem, że powinieneś pomasować tyłek, Mike”.

Kiedy stałem, jej wzrok był utkwiony w moim kutasie. „Odwróć się i pomasuj tyłek” – poinstruowała.

Zacząłem się obracać, masując pośladek, co oczywiście spowodowało, że mój sztywny członek zaczął się kołysać, tak jak miała nadzieję. Uderzenie tawsem uderzyło mnie w szyb. Wyciągnęła rękę i odsunęła napletek, całkowicie odsłaniając głowę. Uderzenie, żądło na czubku.

Julia kazała mi się pochylić. Kiedy wróciłem na pozycję, zobaczyłem uśmiechniętą Melanie, dotykającą laski. Julia rozsunęła moje uda, korzystając z okazji, aby pogłaskać mojego fiuta i pocierać głowę spermą.

Julia była wyraźnie mniej przyzwyczajona do dzierżenia tawse, więc byłem w stanie utrzymać swoją pozycję przez pełną szóstkę. Przyjrzała się swojemu dziełu i skorzystała z kolejnej okazji, aby chwycić mój sztywny członek swoją małą dłonią.

Zostałem pochylony nad stołem. Wiedziałem, co ma nadejść.

„Wstań, Mike” – szepnęła Melanie.

Kiedy stałem, moja erekcja wyskoczyła, skierowana w górę i teraz sącząca się przed spermą.

Dwie pary oczu wpatrywały się w mojego fiuta, a Melanie wygłosiła zwykłe zdanie, którego używała, aby dać jej pozwolenie na klapsy mojego członka: „Mówiłem ci, że wycelowałeś tym czymś w nas. Połóż się na plecach na stole.”

Wspiąłem się na stół i patrzyłem, jak moja erekcja się obraca, po czym sztywno osiada i wskazuje sufit.

Melanie fachowo zsunęła napletek, aby całkowicie odsłonić hełm.

Sprawdź:   Seks Rekolekcje - Dzień 10

– Myślę, że po sześć uderzeń każdy, prawda, Julio? Ja pierwszy, bo za chwilę muszę wyjść na spotkanie.

Julia skinęła głową, zgadzając się, gdy Melanie podniosła taws.

Uczucie było elektryzujące, zwłaszcza gdy po każdym uderzeniu rozluźniała napletek. Bolało, ale było niezwykle ekscytujące.

Melanie zabrała swoje rzeczy i pożegnała się, zostawiając Julię samą ze mną zdaną na jej łaskę.

Julia pogłaskała mojego penisa. Nie mogło być już trudniej – pomyślałem. Ale potem Julia wyjaśniła, że ​​zrobiło jej się ciepło. Całkowicie niespodziewanie zdjęła rurkę z cyckami, uwalniając cudowną parę jędrnych, małych cycków mocno osadzonych na twardym, płaskim brzuchu. Niezadowolona z efektu, jaki właśnie wywarła na moim kutasie, zdjęła spodenki. Nie miała na sobie majtek. Stała bezpośrednio przede mną, obnosząc się z wygolonym rozcięciem i długimi opalonymi udami, przechadzając się po kuchni, nago, z wyjątkiem botków do kostki.

Podniosła taws i wykonała sześć uderzeń w mojego obolałego członka, po czym powoli wspięła się na stół, gdzie z cichym krzykiem opadła na mojego kutasa. Była dobra. Uniosła biodra do tego stopnia, że ​​znajdowała się w niej sama głowa, po czym powoli opadła, napełniając pochwę moim spuchniętym członkiem.

Udało jej się to dwa razy, zanim nie mogłem już tego utrzymać i strzeliłem. Teraz chciała dojść, a ja wciąż byłem stanowczy, więc nadal wpychała mnie głęboko w siebie. Złapała mnie za rękę i wepchnęła mój palec głęboko do środka, gdzie pogładziłem jej łechtaczkę, aż prawie krzyknęła z przyjemności i poczułem pulsujące pulsowanie, które ścisnęło mojego kutasa, gdy opadła na moją klatkę piersiową.

Chwilę później zeszła od stołu, pozwalając mi przyjrzeć się tej pięknej dziewczynie w całej okazałości.

Pogłaskała mojego teraz wiotkiego kutasa. „Jesteś bardzo niegrzecznym chłopcem” – zaśmiała się, podnosząc ubrania i wychodząc z pokoju.

Jak długo Julia tu została, pomyślałem.

Załóż konto i ciesz się darmowymi opowiadaniami erotycznymi od seksownych kobiet. Dokończ czytanie teraz..

DARMOWA REJESTRACJA | LOGOWANIE

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 4 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.