Angie, część 4

Następnego ranka założyłem spodnie od piżamy i T-shirt i poszedłem do kuchni zrobić kawę. Znalazłam na stole moją zwykłą listę codziennych obowiązków, ale tym razem Rebecca dodała jeszcze jedną pozycję.

*Wynieś śmieci
* Załaduj zmywarkę
*Czysta łazienka
*Odbierz karę (część pierwsza)

Stałem tam przez chwilę, próbując ustalić, co oznacza „część pierwsza” i jaki rodzaj kary miała na myśli Rebecca. Wiedziałem już, za co zostanę ukarany, a wspomnienie Angie, która przyłapała mnie ze spuszczonymi spodniami, wywołało kolejną erekcję. Zacząłem dotykać się przez spodnie od piżamy, pozwalając mojej wyobraźni szaleć. Tak bardzo, jak chciałem go wyjąć i masturbować się tam, postanowiłem nie ryzykować ponownego złapania. Miałem już wystarczająco dużo kłopotów. Odwróciłem się, żeby wrócić do swojego pokoju i zobaczyłem stojącą tam Rebeccę, trzymającą laskę, której użyli na mnie wcześniej.

– Dzień dobry – powiedziała. „Co powiesz na to, żebyśmy teraz odhaczyli ostatnią pozycję z twojej listy rzeczy do zrobienia?”

Nie wiedziałam, jak zareagować, więc po prostu tam stałam, próbując zakryć rzucające się w oczy wybrzuszenie w moich spodniach.

„Wiem, że słuchałeś nas zeszłej nocy” – kontynuowała – „i z tego, co słyszę, trochę za bardzo ci się podobało. Więc teraz twoja kolej. Opuść spodnie i pochyl się”.

Postukała laską w poręcz kanapy. Spuściłam głowę zawstydzona, idąc w jej stronę. Sięgnąłem za siebie i ściągnąłem tył moich spodni od piżamy tuż pod tyłkiem i pochyliłem się nad brzegiem kanapy.

– Nie musisz być skromna – powiedziała, ściągając mi spodnie aż do kostek. – Widziałem już, co masz.

Poczułam, jak zimne, wąskie drewno trzciny ociera się o moje nagie policzki. Dotknęła nim wewnętrznej strony moich ud.

– Rozłóż trochę nogi – poleciła.

Sprawdź:   Coventina

posłuchałem. Czułem chłodne powietrze pokoju na moich jądrach, a moja erekcja stała się bardziej intensywna.

– Wygląda na to, że wyzdrowiałeś po ostatnim razie – powiedziała. „Myślę, że nadszedł czas na nowe znaki, które pomogą ci zapamiętać, jak się zachować. Czy jesteś gotowy?”

– T-tak, proszę pani – odpowiedziałem.

– Dostaniesz teraz dziesięć uderzeń. To będzie pierwsza część twojej kary. O drugiej części dowiesz się za kilka dni.

Zaczęła mnie bić laską. Pierwsze dwa wylądowały na obu policzkach. Następne dwa zostały dostarczone do tyłu moich nóg. Moje kolana ugięły się od nagłego bólu, a ona cierpliwie czekała, aż wznowię pozyton, zanim kontynuowała. Wykonała jeszcze jedno uderzenie w moje pośladki, a potem obeszła mnie i usiadła na kanapie, trzymając laskę na kolanach. Wiedziałem, że jesteśmy dopiero w połowie, więc pozostałem w pozycji, z całkowicie odsłoniętą dolną połową, czując ukłucie w plecach.

– Chcesz wiedzieć, za co zostałem ukarany zeszłej nocy? zapytała. „Wiem, że jesteś ciekawy. Angie była na mnie zła, bo zapomniałem czegoś zrobić. Mamy przyjaciółkę z jednej z naszych grup internetowych, która przylatuje tutaj za dwa dni. Spotkamy ją po raz pierwszy osobiście. Angie jest dziwna, jeśli chodzi o nowe osoby, które przychodzą do naszego mieszkania. Chce najpierw lepiej poznać tę osobę. Ponieważ to ja zaproponowałem tę wizytę, moim zadaniem było zarezerwowanie jej pokoju w hotelu. Ale ja nie zrobiła tego na czas i skończyło się na tym, że nie było wolnych pokoi na te dni, kiedy tu będzie. Angie była na mnie zła, że ​​upuściłam bal i powiedziała, że ​​będziemy musieli odwołać. Błagałam ją, żeby po prostu pozwoliła nasza przyjaciółka została tutaj, kiedy była w mieście, ale Angie już podjęła decyzję. Jednym z powodów, dla których nie chciała nikogo tu gościć, jest ty.

Sprawdź:   Nieznajomy i jego przyjaciel

– Przepraszam – powiedziałam, wciąż utrzymując swoją pozycję na oparciu kanapy. – Jeśli chcesz, mogę spróbować znaleźć inne miejsce na nocleg.

„Nie”, powiedziała z uśmiechem, „to nie będzie konieczne. Wypracowaliśmy to. Twój mały wyczyn zeszłej nocy pomógł zmienić zdanie Angie. Powiedziała mi, co robisz i oboje zgodziliśmy się, że musisz zostać ukarany za to. Angie zadzwoniła do naszej przyjaciółki zeszłej nocy po tym, jak skończyła mnie bić i wymyśliliśmy plan. Zamierza zrobić wyjątek od swojej zasady dotyczącej mieszkania. Nasza przyjaciółka zostanie tutaj podczas jej wizyty. Będzie tu pojutrze, kiedy odbierzesz drugą część swojej kary”.

Mój umysł pędził, gdy próbowałem odgadnąć, co zamierzają mi zrobić.

— To — powiedziała, podnosząc laskę — to tylko na początek.

Laska zagwizdała, przecinając powietrze, łącząc się z moim nagim tyłkiem. Po kolejnych trzech uderzeniach w pośladki i dwóch kolejnych w tył moich nóg, Rebecca kazała mi podciągnąć spodnie i zająć się innymi obowiązkami z mojej listy. Ani ona, ani Angie nie dały mi żadnej wskazówki co do tego, co dla mnie zaplanowały, a ja bałam się zapytać. Zamiast tego posłusznie wykonałem wszystkie zadania z mojej listy, a nawet zrobiłem kilka dodatków.

Przez następne dwa dni patrzyłem w lustro na świeże pręgi na moich pośladkach, odtwarzając w głowie zakłopotanie chwili, gdy weszła do mnie Angie, i moją późniejszą karę ze strony Rebeki. Ślady były nadal bardzo widoczne, kiedy ich przyjaciel w końcu przybył, chociaż uczucie pieczenia ustąpiło. Spodziewałem się więcej klapsów w drugiej części mojej kary, ale tak naprawdę to, co zaplanowali, było trochę inne.

Załóż konto i ciesz się darmowymi opowiadaniami erotycznymi od seksownych kobiet. Dokończ czytanie teraz..

DARMOWA REJESTRACJA | LOGOWANIE

Sprawdź:   Klub bez wstępu, rozdział 3 - Stella, Himari i Lindsey

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 4 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.