To, co zobaczyłem, podnieciło mnie

Byłem na sobotnim porannym biegu wzdłuż George Washington Parkway. Temperatura wynosiła osiemdziesiąt stopni pod słonecznym niebem. Wiał lekki wietrzyk, a moje myśli odpływały, gdy myślałem o Maxie. Spotkaliśmy się kilka tygodni wcześniej na szlaku i widywaliśmy się w każdą sobotę. Zawsze mnie chwytał i przytulał. Na początku pomyślałem, że to dziwne, ale podobało mi się.

Max ma sześć stóp wzrostu, średnią budowę ciała i dobrze zarysowane mięśnie. Zawsze biegał bez koszulki. Kiedy się objęliśmy, czułam jego spocone ciało. Miałem nadzieję, że przejdziemy dziś rano. Nie wiedziałam, czy interesują go faceci. Biegnąc, miałam seksualne myśli o Maxie i o tym, co chciałabym z nim zrobić. Myślałem o tym, jak duży jest jego kutas i czy jest gładko ogolony. Pomyślałem o tym, jak jego kutas będzie czuł się w moich ustach i o smaku wytryskającej spermy. Trudno było mi się skoncentrować na bieganiu.

Skręciłem i poszedłem pod górę, kiedy spojrzałem przed siebie i zobaczyłem zbliżającego się do mnie Maxa. Starałem się nie wyglądać na podekscytowanego. Kilka innych osób przechodziło obok, a Max był bliżej.

„Hej, Zak, jak się masz?” powiedział Maks.

– Mam się dobrze, a ty?

Objęliśmy się i poczułam jego ramiona wokół mnie. Próbowałam się opanować i chciałam go przytrzymać dłużej.

– Właśnie o tobie myślałem kilka chwil temu.

„Mam nadzieję, że myśli były dobre”.

„Mam o Tobie same dobre myśli”.

Robiłem co mogłem, żeby stłumić swoje uczucia. Biegaliśmy razem i rozmawialiśmy. Kilka metrów pod ścieżką Max zatrzymał się nagle i chwycił się za nogę.

“No cholera. Mam skurcz.

Byliśmy blisko ławki i kazałem mu usiąść.

„Pozwól mi masować twoją nogę, żeby złagodzić skurcz”.

„OK, to brzmi dobrze. Nie wiem, skąd się to wzięło.”

Uklęknęłam przed nim z wyciągniętą nogą. Widziałem napięcie w jego łydce. Położyłem dłonie na jego łydce i delikatnie masowałem.

„O tak, tak jest lepiej. Możesz zwiększyć presję.”

Podniosłam wzrok i zobaczyłam, że ma zamknięte oczy. Cieszył się uczuciem moich dłoni na jego łydce.

„Jakie to uczucie? Twoja łydka jest napięta, spróbuję ją rozmasować.

„To dobre uczucie. Powinienem pozwolić ci masować całe moje ciało.

– Chętnie cię wymasuję.

Czekałem, aż dowiem się, czy przyjmie moją ofertę.

“Jesteś dobry. Dlaczego nie pomasować drugiej łydki?”

Nie chciałam przepuścić okazji, by poczuć jego gładką, spoconą skórę, gdy moje dłonie przesuwały się w górę i w dół po jego łydce. Przesuwałam ręką po jego nodze, masując ścięgno podkolanowe. Zauważyłem, że poprawił się na ławce.

„Czuję się lepiej i tylko trochę dłużej. Jeśli nie będę ostrożny, mogę zasnąć.

– Mogę kontynuować, jeśli nie masz nic przeciwko. Twoja skóra jest gładka, a ja lubię to robić.”

Kiedy moja ręka przesuwała się w górę jego prawej nogi, jego spodenki przesunęły się w stronę dołu, gumka w majtkach zaskoczyła mnie tym, co zobaczyłam. Przyjrzałem się bliżej i był to grzybek jego pięknego penisa. Przy otworze zauważyłem kroplę smaru. Im bardziej pocierałem jego ścięgno podkolanowe, tym większa stawała się jego głowa.

„O Boże, czuję się lepiej. Co ty mi robisz? Chcę od ciebie masażu całego ciała.

Musiałem ustalić datę, zanim zmieni zdanie. Chciałam, żeby moje dłonie dotykały każdego centymetra jego ciała. Chciałem trzymać jego penisa w dłoni i poczuć, jak robi się twardy.

Sprawdź:   Lato seksualnego przebudzenia – część 2

„Robi się późno i lepiej dokończmy bieg”.

„Czy możesz przyjechać w przyszły weekend? Możemy uciec ode mnie, a ja mogę skorzystać z masażu ciała.

„Tak, nie mogę się tego doczekać”.

„W porządku, wyślę Ci SMS-a z moim adresem. Widzimy się w przyszłym tygodniu.”

Patrzyłam, jak Max znika z pola widzenia. Zostałem sam ze swoimi myślami. Spojrzałem na swoje spodenki do biegania i zauważyłem mokrą plamę z wyciekającego płynu. Podnieciłem się, gdy zobaczyłem czubek jego penisa. Jego głowa była piękna i chciałam ją ssać. Wyobrażałem sobie, jak bardzo stwardnieje mi w ustach.

Miałem cały tydzień na czekanie, aż poczułem obiekt mojej obsesji. Pojawiła się pokusa, aby wysłać SMS-a z przypomnieniem Maxowi, żeby nie masturbował się w ciągu tygodnia. Chciałem, żeby jego kutas był pełen kremowej spermy, żebym mógł poczuć, jak tryska mi do ust. Chcę się pospieszyć i dokończyć bieg, żeby móc się masturbować. Byłem napalony. To będzie ciężki tydzień.

Tydzień minął szybko i byłem w drodze do Maxa. Zaczynałem się denerwować i nie wiedziałem, czego się spodziewać. Przez cały tydzień fantazjowałem o tym, co chcę zrobić. Znalazłem miejsce parkingowe przed jego mieszkaniem; Moje serce biło szybciej, gdy zbliżałem się do drzwi. Zadzwoniłem.

– Zak, czy to ty?

“Tak to jest.”

Usłyszałem brzęczyk, pchnąłem drzwi i wszedłem do środka.

„Jestem w sypialni. Wróć, już się przygotowuję.

Kiedy szedłem, moje myśli krążyły. Dotarłam do drzwi i zamarłam.

“W czym problem? Wiem, że widziałaś już nagiego faceta.

– Tak, ale nie spodziewałem się, że zobaczę cię w takim stanie. Myślałem, że pójdziemy pobiegać.

– Jeśli nadal chcesz jechać, możemy. Chcę mój masaż.

Jąkałem, szukając właściwych słów.

„Możemy pominąć bieg i zacząć masaż”.

Patrzyłam na jego umięśnione ciało i pozbawione owłosienia okolice łonowe. Podeszłam bliżej, objęłam go w pasie i mocno przyciągnęłam. Nie mogłam się powstrzymać od pocałowania go. Jego usta były miękkie i wepchnął język do moich ust. Objęłam dłonią jego półtwardego penisa. Delikatnie nacisnęłam, słysząc jego jęk. Pozwalam mojej dłoni poruszać się w górę i w dół. Sięgnęłam ręką i poczułam jego gładkie policzki.

„Myślałem o Tobie od ostatniej soboty. Kiedy masowałeś moje nogi, robiłam się napalona. Chciałem dojść. Byłam gotowa krzyczeć, dopóki nie zdałam sobie sprawy, że jesteśmy na zewnątrz. Możesz się rozebrać, żebym mógł zobaczyć twojego kutasa.

„Nie wiesz, co przyszło mi do głowy, kiedy zobaczyłem główkę twojego kutasa. Widok twojego kutasa z grzybkowatą główką podniecił mnie. Chciałem twojego kutasa w ustach.

„Jestem cały twój i możesz robić, co chcesz”.

Klęczałam i patrzyłam na jego penisa. Mój język poruszał się po jego głowie i ssałem jego jądra. Wziąłem do ust całą długość jego twardego kutasa; Trzymałam go za policzki.

„Chcę pieprzyć twoją twarz. Lubię czuć mojego twardego kutasa w Twoich ustach. Chcę, żebyś mnie ssał.

„Możesz pieprzyć mnie w twarz, ale nie chcę, żebyś się spuścił. Chcę nacieszyć się twoim kutasem, zanim strzelisz.

„To był ciężki tydzień bez masturbacji. Będziesz zjadał dużo mojej lepkiej, gorącej spermy.

Sprawdź:   Coupé Glace

Uczucie tryskającej spermy uderzającej w tył mojego gardła jest ekscytującym przeżyciem. Uwielbiam smak ciepłej spermy. Moje usta były wypełnione jego dość twardym kutasem, który przesuwał się tam i z powrotem.

“O mój Boże. Mój kutas dobrze czuje się w twoich ustach. O kurwa! Tak, kochanie, bardzo dobrze. Nie mogę znieść tego za dużo. Agghh, chcę się spuścić, kochanie. Pozwól swojemu językowi bawić się moją głową”

To był pierwszy kutas, jakiego miałem w ustach od tygodni. Nie chciałam się spieszyć i sprawić, żeby tryskał zbyt szybko. Cieszyłem się dotykiem jego twardego penisa. Smak jego lubrykantu był słony i lepki. Jego piękny kutas był twardy jak skała, gdy wyciągnął go z moich ust.

– Muszę położyć się do łóżka.

Max leżał na plecach z ugiętymi nogami. Miałem widok na jego ciasny otwór odbytu. Moja ociekająca ślina zamoczyła jego otwór. Na myśl o tym, że mój kutas zostanie wepchnięty w jego ciasną dziurkę, przeszły mnie dreszcze. Sięgnąłem, żeby nałożyć trochę oleju na czubek jego penisa. Patrzyłem, jak olej kapie po jego penisie, pomiędzy nogami i przez ciasną dziurkę. Wzięłam palec i przesunęłam go po jego ciasnym otworze.

„O kurwa. Tak. Ojej, posmaruj mnie jeszcze trochę. Baw się z moim ciasno otwierającym się dzieckiem. To cudowne uczucie. O tak. Wciśnij we mnie palec.

Kiedy mój palec pocierał jego ciasny otwór, drugą ręką mocno chwyciłam jego penisa. Kiedy dotykałam jego ciasnego otworu, poczułam, jak jego mięsień ściska mój palec. jego penis pulsował przy każdym pociągnięciu.

„Och, kochanie, co za piękny widok, widzieć moją rękę wędrującą w górę i w dół po twoim grubym kutasie. Sprawię, że dojdziesz, ale jeszcze nie teraz. Chcę się pobawić twoim kutasem. Twoje jądra przylegają ściśle do podstawy penisa. Wiem, że chcesz dla mnie dojść, kochanie, ale jeszcze nie teraz.

„No dalej, kochanie, przestań mnie drażnić. Tak bardzo chcę się dojść i czuję, że mogę eksplodować. O kurwa. Spraw, żebym doszedł, teraz. ProszęChcę tryskać do twoich ust.

Z przyjemnością słuchałem jęków. Miałem nad nim władzę. Chciałem cieszyć się jego ślicznym kutasem. Wyjęłam rękę i pochyliłam się, aby mój język dotknął czubka jego penisa. Chciałem posmakować jego lepkiej spermy. Pozwoliłam mojemu językowi kręcić się wokół grzybkowatej główki jego penisa.

„Proszę, przestań mnie drażnić. Spraw, żebym się spermą. Och, kurwa. Proszę, spraw, żebym się spermą. Doprowadzasz mnie do szaleństwa.”

Wziąłem do ust tyle jego penisa, ile tylko mogłem. Moja głowa skakała w górę i w dół. Poruszał biodrami, by dotrzymać kroku mojemu ssaniu. Włożyłam dwa palce głęboko w jego ciasny otwór.

“O mój Boże. To cudowne uczucie. Tak kochanie. Tak dobrze. Aggh. Ssij mnie, kochanie. Włóż we mnie kolejny palec. Chcę poczuć Cię głęboko we mnie.”

Poczułem smak jego słonej precum. Nadszedł czas, aby opróżnić jego jaja. Chciałem całej jego gorącej spermy. Pozwoliłam, żeby jego kutas wyskoczył z moich ust.

„Masz całkiem grubego kutasa i bardzo mi się to podoba. Mogę cię ssać cały dzień. Smak Twojej spermy jest pyszny. Myślę, że najwyższy czas spróbować prawdziwego smaku. Chcę, żebyś wyruchał moje usta i wypełnił mnie gorącą spermą. Chodź, kochanie, pozwól mi spróbować twojej gorącej i lepkiej spermy. Tak, kochanie, spuść się na mnie.

Sprawdź:   Wstrząsy na pierwszej randce

Z powrotem owinęłam wargami jego penisa i mocno zassałam. Usłyszałam jęki, a on uniósł biodra z łóżka. Brzmiał jak zwierzę.

“Oh kochanie. Jestem gotowy na spermę, kochanie. Pieprzę twoją twarz. Mój kutas chce eksplodować w twoich ustach. Zjedz moją spermę, kochanie, proszę, ssij mnie szybciej. Aggh. Tak, kochanie, weź całego mojego fiuta. O tak.”

Poczułam, jak trzęsą mu się nogi, gdy napierał biodrami na moją twarz. Jego mięśnie brzucha napinają się.

„Och, kurwa. Och, kurwa. Ssij mnie, kochanie. Głębiej. O tak, idę się spuścić. Aggh. Aggh. Cumuję. Dochodzę, kochanie. Zjedz całą moją spermę. Ssij mnie, kochanie.

Poczułem potężny trysk gorącej spermy uderzający w tył mojego gardła. Starałem się nadążać za każdym tryskaniem. Siła była niewiarygodna. Miał mnóstwo zaoszczędzonej spermy. Nie mogłem przełknąć wystarczająco szybko, gdy wyciekało mi z kącików ust.

“O Boże. Tak kochanie. To dobre uczucie. Nie przestawaj, proszę, wyssij mnie do sucha. Zjedz całą moją spermę, kochanie.

Miałem jego grubego kutasa pulsującego w moich ustach, gdy wyciskał ostatnie krople swojej ciepłej spermy. Pozwoliłam, żeby jego kutas wysunął się z moich ust, a strumień spermy spłynął na jego udo. Lepka sperma pokryła jego penisa. Wylizałem jego penis do czysta.

Ułożył się wygodniej na łóżku i spojrzał na mnie.

„Podejdź tutaj, kochanie, żebym mógł posmakować siebie. Uwielbiam widzieć moją spermę na twojej twarzy.

Przesunęłam się na górę, a on polizał bok mojej twarzy, aby usunąć lepką spermę. Całowaliśmy się, a ja dzieliłem się ustami pełnymi spermy. Oboje jęknęliśmy, podczas gdy nasze języki mieszały się z jego spermą. Poczułam jego wiotkiego, nasiąkniętego spermą penisa ocierającego się o moją nogę.

Przerwaliśmy uścisk.

„Mówiłem ci, że mam dla ciebie mnóstwo gorącej spermy”.

„ Smakowałeś wyśmienicie, a kiedy zacząłeś tryskać mi do ust, było fantastycznie. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie doświadczyłem. Twój kutas wydawał się większy w moich ustach. Nie mogłem ssać wystarczająco szybko.”

„Doprowadzałeś mnie do szału, bo tak bardzo chciałem się dopuścić. Nigdy wcześniej tak nie cumowałem. Jest tak wiele rzeczy, które chcę, żebyśmy zrobili razem. Kiedy wepchnąłeś we mnie palec, to mnie zdenerwowało. Szczerze mówiąc, chciałem czegoś większego. ”

Przetoczyliśmy się na boki, objęliśmy i zasnęliśmy, tylko po to, by marzyć o tym, co będzie dalej.

Załóż konto i ciesz się darmowymi opowiadaniami erotycznymi od seksownych kobiet. Dokończ czytanie teraz..

DARMOWA REJESTRACJA | LOGOWANIE

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.