Gloryhole Cuck – Sex Erotyczne Opowiadania

Po niegrzecznym przebudzeniu w moim rogatym życiu i wprowadzeniu do crossdressingu, moja żona zdecydowała, że ​​nadszedł czas, aby bardziej upublicznić naszą nową aranżację.

„Chodźmy do sex shopu”, powiedziała do mnie, „Ale załóż to pod dżinsy”, moja żona powiedziała mi, podając mi małą torebkę z kilkoma ubraniami. strój, który kazała mi moja żona. Wewnątrz torby znajdował się czerwony sznurek g, który był wystarczająco duży, aby zmieścił się w nim mój fiut, i para czerwonych kabaretek. Powiedziano mi, że włożyłem je, skończyłem się przebierać i udaliśmy się do sex shopu.

Po przyjeździe młoda dama w recepcji przywitała nas i zapytała, czy potrzebujemy pomocy.

“Tak, byłoby wspaniale. Mój partner słyszał, że potrzebuje seksownych szpilek na imprezę. Impreza przebierańców – zaśmiała się, podobnie jak młoda dama.

Usiadłem i przymierzyłem seksowną czarną szpilkę. Ku mojemu zdziwieniu było to idealne dopasowanie.

„Chodź kochanie, chodźmy z tyłu i zobaczmy, jak wygląda twój strój”.

Poszedłem za żoną do tylnego pokoju i do małego pokoju. Rozejrzałem się. Poduszki na podłodze, mały ekran grający porno, lubrykant i kilka dziur w ścianie! To nie była szatnia, to była chwała dziura.

“Co my tu robimy!” – powiedziałem w szoku.

„Zdejmij dżinsy, załóż te szpilki, a oto trochę szminki, która musi sprawić, że ten strój będzie przekonujący. Mam nadzieję, że twoja gotowa kochanie będzie dzisiaj brudną dziwką. “

W ciągu kilku minut od nałożenia szminki, przez ścianę przebił się kutas. Zacząłem się pocić. Nie wiedziałem, co robić.

„Tutaj ci pokażę”, powiedziała moja żona cicho klękając i owijając dłonie wokół penisa. Tutaj znowu moja żona szarpała się i ssała kutasa, a ja robiłem się twardy jak skała, tylko tym razem w bieliźnie. Uklęknąłem obok niej i otworzyłem usta. Na początku było to obrzydliwe na moich ustach, ale potem było to naturalne. Tam iz powrotem, smarując losowego kutasa moją śliną. Nagle ciepła maź wystrzeliła w tył mojego gardła, gdy jego kutas drgnął i oderwał się od ściany. Nie miałem wyboru, który musiałem przełknąć.

Sprawdź:   Kanapka

Odwróciłem się do mojej żony, a kciuki do góry to wszystko, co mam, ponieważ jej druga ręka i usta były zajęte dmuchaniem innego nieznajomego kutasa. Z powrotem w tej samej dziurze inny klient. Zacząłem siorbać ślinę spływającą mi po brodzie. Stukam w ramię, kiedy odwracam się, by zobaczyć moją żonę wskazującą na drugą ścianę. Kolejny kutas wpatrujący mi się w oczy. Teraz miałem obie ręce. Naprawdę stawałem się dziwką chwały dziury.

„Zdejmij majtki” – powiedziała moja żona. Zanim minęli moje kolana, zimny chłód metalowej zatyczki wszedł w mój tyłek.

„To dlatego jesteś gotowy.”

“Po co?” Zastanawiałem się.

Kontynuowałem pracę z obydwoma fiutami, aż trzeci wpadł przez okno. — Co ja wiem? pomyślałem sobie.

„Wyjmij wtyczkę, obróć się. Czas zrobić dziurę zajętą” – powiedziała moja żona.

Odwróciłem się i powoli poczułem, jak kutas wchodzi w mój śliski tyłek. Właściwie czułem się całkiem nieźle. Coraz szybciej szarpałem fiuty i teraz odpychałem się od fiuta na całej długości. Moja żona była w tej samej pozycji po drugiej stronie budki. Twarzą w twarz. Kutas w rękach. Kutas w dupie. Dziury chwały.

Prawie w tym samym czasie kutasy w mojej dłoni eksplodowały, strzelając strunami po mojej twarzy. W tym samym czasie kutas w mojej dupie dmuchnął, pozostawiając ciepłe, wilgotne uczucie w moim tyłku. Kiedy wyciągnął ślinę, zaczął wyciekać z mojej dziury. Tyle spermy.

“Włóż wtyczkę z powrotem. Zatrzymaj tę spermę na później.”

Z drugiej strony dobiegł głośny jęk, gdy przypadkowy nieznajomy wpadł w tyłek mojej żony. Największy ładunek, jaki widziałem, wystrzelił z jej tyłka.

„Chodź tutaj i umyj mnie. Nie wyjdziemy, dopóki nie zjesz całej tej spermy. Dobry maminsynek.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.