Po czacie

Po pożegnaniu i dobranoc na czacie, wznowiłem swoje zajęcia. Byłem na krawędzi, próbując kontrolować to, co budowało się we mnie podczas naszej rozmowy. Nasza rozmowa zaryzykowała dzielenie się fantazjami seksualnymi podczas noszenia różnych części garderoby. Byłem boleśnie twardy, kiedy się rozstaliśmy. Ale koniec z obramowaniem… Chcę to teraz

Sięgnęłam do szuflady przy łóżku po lubrykant. Ścisnąłem trochę główkę mojego penisa, pozwalając, by mała strużka spłynęła po moim penisie, zanim chwyciłem go dłonią i poruszałem nim powoli w górę iw dół, kciukiem wywierając nacisk na moją głowę.

Mój umysł dryfował w bezmiar mojej erotycznej wyobraźni. Obraz, z którym mnie zostawiłeś: opis twoich czarnych koronkowych majtek bez krocza, teraz zadomowił się w mojej głowie.

Pomyślałem o twoich majtkach idealnie obramowujących twoją cipkę. Myślałem o wejściu w ciebie, tym pierwszym dotknięciu twojego ciepła i wilgoci, powolnym ruchu, który wykonuję, gdy patrzę, jak twój seks go przyjmuje. Przytrzymuję przez sekundę, a potem cofam biodra, czując rozkoszne uczucie, gdy ciągnę ciało mojego fiuta wzdłuż koronki. Następnie poruszam biodrami w twoim kierunku, moja twardość rośnie w tobie, pchając w przód iw tył. Uwielbiam odkrycie tego, jak się czujesz, jak twoje majtki łaskoczą mojego twardego kutasa i jak się pieprzysz.

W myślach wycofuję się, owijając palcami mój twardy jak skała penis, podziwiając powłokę twojej wilgoci na nim. Patrząc na twoje koronkowe majtki pokazujące twoją świeżo zerżniętą cipkę, pojawia się. Uwalniam się, płacząc. Spoglądając w dół, jęczę, gdy strumienie gorącej białej spermy przecinają czarną koronkę. To wspaniałe.

Inne opowowiadania:

Sprawdź:   Opowieść Karoliny: Przebudzenie smoka

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.