Obietnice W Ciemności

Wyłączasz lampę, aby jedynym światłem w pokoju było odbicie księżyca w wodzie. Zatoka jest dziś spokojna, jej fale cicho obmywają brzeg. Leżymy nadzy na łóżku, gotowi do użycia i użycia, kiedy się obejmujemy. Twoje usta ocierają się o moje, sprawiając, że jestem głodna, a potem twoje chciwe usta pożerają moje, gdy nasze języki tańczą zmysłowo. Nagle mój sutek znalazł się udręczony między twoim palcem wskazującym a kciukiem. Najpierw fachowo rzucasz, a następnie przechodzisz do mocnego szczypania. Krzyczę, a ty kończysz to sadystycznym zwrotem akcji.

„Jesteś moją własnością”, szepczesz, gdy twoje usta unoszą się blisko mojego ucha. Twój gorący oddech na mojej szyi wysyła sygnały podniecenia do mojej łechtaczki, powodując jej puchnięcie z potrzeby. Kiwam głową w porozumieniu, kiedy przechodzisz do drugiej piersi, chcąc mieć pewność, że obie dziewczyny przyciągną twoją uwagę.

Nagradzasz każdy sutek, ssąc go, aby złagodzić pieczenie, podczas gdy moja cipka błaga o uwagę. Moje biodra zaczynają się lekko kołysać, a ty śmiejesz się: „Musisz być cierpliwy; Obiecuję, że cię przelecę i sprawię, że spuścisz się dla mnie ostro, ale musisz mi pokazać, jak bardzo tego potrzebujesz.

Nie muszę pytać, jak chcesz być pokazany, wiem. Zawsze wiedziałem. Mając światło księżyca za przewodnika, znajduję swoje miejsce między twoimi nogami i biorę twój trzonek w swoje ręce. Nie możesz powstrzymać się od jęku; wiesz, co będzie dalej. Zanim wezmę twoją sztywną męskość do ust, szepczę: „Obiecuję, że sprawię, że poczujesz się tak gorąco, że nie będziesz mógł się oprzeć pieprzeniu mnie”.

„Mmm, moja urocza, mała dziwka, zawsze wiesz, jak zadowolić mojego fiuta. A teraz otwórz gardło jak grzeczna dziewczynka” – rozkazujesz.

Liżę i drażnię głowę, zanim połknę twoją grubość w moje zdzirowate usta. Potem przechylam głowę pod odpowiednim kątem, a ty wsuwasz się w moje gardło. Twój sztywny kij w mojej tchawicy jest jak ręce na mojej szyi. Trzymasz mnie mocno przy sobie, podczas gdy oboje cieszymy się intensywnością chwili, zanim rozluźniasz się, pozwalając mi nabrać powietrza.

Sprawdź:   Pocałuj mój pieg w ciemności

Powtarzanie tego ruchu w kółko niesamowicie nas podnieca. Patrzę w górę uwodzicielskimi oczami, które każą ci się położyć i cieszyć się czczeniem kutasa, dopóki nie pomyślisz, że pokazałem ci, jak bardzo potrzebuję cię w sobie.

Gdy jęczę, ciesząc się tobą, wibracje wzmagają twoje pożądanie. Nie można dłużej zaprzeczać Twojej potrzebie, więc wyrywasz się z moich ust i żądasz, abym ofiarował Ci swoją cipkę. Uśmiecham się, zadowolona z siebie, że stworzyłam ten ból, jaki masz dla mnie, i skwapliwie ofiarowuję się Tobie.

Moja wilgoć zaprasza cię do powolnego przesuwania się między moimi błyszczącymi fałdami. Jednocześnie skomlemy i jęczymy, a nasze połączenie wytwarza najbardziej wyrafinowane doznania. Pierwsze kilka pociągnięć jest powolnych i celowych, podczas gdy twoje palce znajdują mój mały twardy guzek i stymulują mnie bezlitośnie.

Moje ciało kołysze się na twoim, gdy kontynuujesz ten erotyczny atak, aż moje plecy wyginają się w łuk, a moje soki rozpryskują się. Dopiero wtedy wbijasz się we mnie jak opętany, aż ponownie wyślesz mnie na krawędź i opróżnisz się głęboko we mnie.

Dysząc, przyciągasz mnie do swojego ciała i mocno trzymasz. Pilna potrzeba została chwilowo stłumiona, a nasze zwierzęce instynkty teraz gotują się, gdy obejmujemy się jak delikatni kochankowie. Obietnice składane i dotrzymywane w ciemności sprawiły, że zostaliśmy rozkosznie nasyceni.

Gdy bicie naszych serc wraca do spokojniejszego tempa, zaczynamy odpływać w swoich ramionach. Ale kiedy to robimy, twoja ręka zsuwa się z mojego ramienia na moją pełną, kremową pierś.

To niewinny gest, a przynajmniej tak mi się wydaje, dopóki nie szepniesz mi do ucha: „Znowu?”

Gdy gryziesz mnie w ramię, uśmiecham się jak kot z Cheshire w ciemności. Mógłbym z łatwością zadowolić się snem, ale kim jestem, by bardziej odmawiać?

– Absolutnie – mruczę.

Sprawdź:   Historia Teresy - Rozdział 27: Jeśli nie możesz być z tą jedyną

Załóż konto i ciesz się darmowymi opowiadaniami erotycznymi od seksownych kobiet. Dokończ czytanie teraz..

DARMOWA REJESTRACJA | LOGOWANIE

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.