Dziękuję, siostro Ella (część 1)

W połowie naszej ósmej dekady, produktywnych lat za nami i wciąż w dobrym zdrowiu, seks jest naszym ulubionym tematem. Dzisiaj wypełnia mnie wdzięczność i podniecenie, gdy przypominam sobie moje wprowadzenie do mojego pierwszego prawdziwego kutasa. Spoglądając wstecz na minione dziesięciolecia, na nierówny teren przemian społecznych, moja wieloletnia najlepsza przyjaciółka Ella i ja postrzegamy siebie jako dwie świecące odstające istoty, wysokie maki na polu niskich traw. Niemal elektryzujące, nasze uznanie wśród mas na pierwszym w roku apelu w szkole średniej. Więź między nami od razu stała się tak fascynująca, to cud, mieszkać przez szesnaście lat w tym samym, małym mieście, mieć tyle zainteresowań, że po raz pierwszy nasze oczy się spotkały. Samotnicy, wzajemnie wybraliśmy sobie rodzeństwo i tak już zostało. Sześć dekad później, my, dwie niezbyt stare damy, w ostatnich rozdziałach ekscytującego życia, znów żyjemy razem, bawiąc się (między innymi!) wspominając dawne przygody, zanim o nich zapomnimy. Może ktoś z przyjemnością przeczyta nasze historie.

– o –

Z mojego starannie zachowanego dziennika, 18 września 1964 r Miałem rację co do Elli, wiolonczelistki. To tak, jakbyśmy byli przyjaciółmi od zawsze. Dotarliśmy do Berkeley High różnymi drogami, ale było między nami coś szczególnego. Rozmowa z nią jest jak zupełnie inny poziom niż z jakimkolwiek znajomym wcześniej, jak intymna, jakby widzi w środku! Nasze urodziny dzielą dokładnie miesiąc, więc jesteśmy prawie urodzinowymi bliźniakami. Transakcja została zamknięta w Orkiestrze, kiedy usiedliśmy obok siebie w sekcji wiolonczeli. „Dlaczego wybrałeś wiolonczelę?” Zapytałam.Ponieważ uwielbiam czuć jego wibracje między nogami – odpowiedziała natychmiast Ella. 1 października 1964 Ten drętwy brat Ben nazwał nas dzisiaj „siostrami”, a potem roześmiał się do rozpuku. Była niska, krągła i koloru kawy, ja taka chuda i blondynka. Uwielbiam na nią patrzeć, a ona ciągle dotyka mojego ramienia, kiedy siedzimy razem po szkole, więc chyba jej to nie przeszkadza. Nie chciałbym mieć tak dużych cycków, ale nie miałbym nic przeciwko trochę większym. Piżamowa impreza w sobotę, mój dom. Taty jak zwykle nie będzie w domu, a ja chcę pokazać mamie Elli. 4 października 1964
Sprawdź:   Moje wprowadzenie do piekła
Tak jak przewidział pan T! kiedy powiedział, że inteligentni nastolatkowie są bardziej seksowni. Mama i Ella przylgnęły do ​​siebie jak przeciwne bieguny magnesu, klik! Myślę, że chcieliby się adoptować. Po obiedzie poszliśmy z E do mojego pokoju i puściliśmy płytę, którą przyniosła, Single, jednej z jej mam, aby wyjaśnić, dlaczego ma na imię Ella. Ciepła indyjska letnia noc, późne, niskie słońce wrzące przez moje duże zachodnie okno. Mama weszła, żeby nas posłuchać, jak zwykle w szlafroku, bez niczego pod spodem i dość swobodnie, jeśli chodzi o to, żeby go nie rozpinać. Kiedy taty nie ma w domu, mama chodzi nago, ja też, bo nasz dom jest na zachodnim wzgórzu i nikt nie może zaglądać przez frontowe okna! Zacząłem się wstydzić. . .ale Ella ściągnęła skórę ze swoich dresów aż do stanika i majtek i powiedziała: „No dalej, Gracie, pokaż nam trochę tej pysznej białej skóry! Tu jest gorąco.”Masz taki cudowny kolor, Ella – mówi mama. – Czy ona nie sprawia, że ​​czujesz się albinosem, Grace? Tak, Ella nosiła swoją pyszną czekoladową skórkę z takim wdziękiem. . . i te globusy! Sprawia, że ​​moja biuściasta mama wygląda na małą. Później, kiedy E i ja wcisnęliśmy się na moje wąskie łóżko, nie mogliśmy się powstrzymać od dotyku – jest bardzo drażliwa – i mrowiłem w miejscach, o których nawet nie wiedziałem, że je mam! Obudziłam się, gdy para zielonych oczu przyglądała mi się uważnie, a potem E wyciągnęła rękę i przesunęła palcem wskazującym po moim nosie. Kiedy dotknęła moich ust, nie wiem dlaczego, otworzyłem usta i polizałem jej palec. Czy to był słaby smak cipki? Po chwili wahania, więc wiedziałam, że to w porządku, wycofała się. Tak bardzo chciałem jej dotknąć z powrotem!

– o –

To zabawne, jak milczy mój dziennik na temat tego, jak rozwinęła się nasza intymność – jakieś poczucie przyzwoitości? Na szczęście w dzisiejszych czasach wspomnienia tych wspólnych lat licealnych są jednymi z naszych najżywszych.
Sprawdź:   Seksowna mała cipka
„Pamiętasz, jak pierwszy raz się dotknąłem, kiedy byliśmy sami?” pyta Ela. Czy kiedykolwiek! Oczywiście masturbowałem się; moja mama dała mi artykuł do przeczytania, pokazała mi, jak to zrobić, a potem podzieliła się ze mną swoimi materiałami do przemówienia, do tego stopnia, że ​​przestałem się wstydzić. Jednak w jakiś sposób autostymulacja była bardziej jak uwolnienie kliniczne, coś, co można zrobić, aby zmniejszyć stres. Oto moja rozkoszna najlepsza przyjaciółka, leżąca na moim łóżku w kałuży popołudniowego słońca, z rozłożonymi nogami i dłonią w majtkach, a ja gapiłem się na nią jak sparaliżowany. – Chcesz mi w tym pomóc? przedsięwzięcia Ella. Znowu kolory: tak różne. Może nigdy tak naprawdę nie widziałem własnej płci, dopóki nie ściągnąłem majtek Elli z jej muskularnych nóg i nie zobaczyłem jej ciemnoróżowych ust i łechtaczki wystających z czarnego krzaka i brązowej obwódki. „Daj mi rękę” – poleciła Ella i wsunęła mój palec wskazujący w jej soczystą szczelinę i uniosła go, by pogłaskać jej wrażliwy guzek moim drugim palcem. Wstrząs elektryczny przeszedł prosto z mojej ręki do mojej cipki i poczułem, że jestem wilgotny. Niezapomniany weekend: mama pojechała na konferencję, tata jak zwykle wyjechał, a przez cały weekend tylko my dwoje, nadzy lub skąpo ubrani, rządzący domem. A teraz to! Na szczęście miałem drugą rękę, która sama znalazła drogę do moich majtek i zanurzyła się w mojej już mokrej dziurze. „Tak, pamiętam ten weekend” — mówi Ella. „Pamiętam, jak przychodziłem do każdego pokoju w twoim domu. Podchodziłeś do mnie od tyłu w kuchni, kiedy siekałem marchewkę, przesuwałeś dłonią między moimi policzkami i w górę mojej zawsze gotowej szparki i… . . Bum!” „Dołączyłeś do mnie pod prysznicem i pokazałeś mi, jak moje sutki są połączone z moją łechtaczką. Doznałem orgazmu, gdy gorąca woda płynęła między moimi nogami, a ty stałaś za mną i pieściłaś moje sutki.
Sprawdź:   Potrzebujesz klapsa – Ashley – część 15
„O mój Boże, Grace: te dziewicze sutki! Puffy i tak szybko marszczą się i dumnie wysuwają jak gumki do ołówków. Pamiętam, jak bardzo chciałem je ssać”. „Ale nie zrobiłeś tego. Nie w ten weekend. „Ile nam to zajęło, cały tydzień przed pójściem do ust?” „Może dwa? Pamiętam, że w niedzielę wieczorem obiecaliśmy sobie zwolnić. Myślę, że w ten weekend miałem tuzin orgazmów i to zupełnie innego rzędu, trzęsienia ziemi, runęły ściany mojej skromności”. – Chyba tak, bo byłeś tym jedynym. . ”. „Och, słodki kwiatku, twoje cycki były takie obfite, te otoczki takie kuszące. Udawałaś drzemkę w słoneczne popołudnie, niemożliwie jędrna i wydatna. Tak zazdrościłem tych kul! Nie chciałem cię obudzić i próbowałem delikatnie pocałować twoje sutki. “Ja wiem. Udawałam, że śpię, żeby zobaczyć, jak daleko się posuniesz, jak długo wytrzymam tę farsę. Wiedziałeś, prawda, że ​​udawałem oposa, kiedy sięgnąłeś w dół i wsunąłeś palec w moją śliską szczelinę? “Może. Nie pamiętam, bo wspomnienie mojej własnej żądzy przyjemności ciebie było tak intensywne. Pamiętam tylko, jak twoja ręka znalazła moje wilgotne centrum i wniknęła we mnie. To był pierwszy raz, kiedy coś poza moimi palcami było we mnie”. – Grace, podnieca cię mówienie w ten sposób? Ja jestem. Chodźmy się zdrzemnąć. . ”. Z pewnością jednym z trwałych błogosławieństw bycia kobietą jest to, że zdolność do orgazmu nie zmniejsza się wraz z wiekiem.
Załóż konto i ciesz się darmowymi opowiadaniami erotycznymi od seksownych kobiet. Dokończ czytanie teraz.. DARMOWA REJESTRACJA | LOGOWANIE

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.