Zmiażdżenie kolegi z pracy – powrót do pracy

Kolejne dni wolne od pracy mijały szybko, były do ​​pewnego stopnia odprężające, ale większość czasu spędzałam na myśleniu o Mary. Nie rozmawialiśmy od tamtej nocy, ale to nie powstrzymało mojej wyobraźni.

Przyjechałem do pracy w południe, wiedziałem, że to był spokojny dzień, w którym niewiele się działo. Wiedziałem też przed wejściem, że to tylko ja i Mary na wieczornej zmianie kierowniczej. Zdecydowałem, że dziś jest dzień, w którym porozmawiamy o tym, co się stało i co będzie dalej.

Czekałem cierpliwie, aż Mary przyjdzie na wieczorną zmianę, szczerze mówiąc, moja głowa tego dnia była wszędzie, tylko nie w pracy. Mijały godziny i właściwie nie pamiętam, co w tym czasie robiłem, a potem drzwi recepcji otworzyły się i weszła Mary.

Oto ona, w swoim mundurze, jej ciało zawsze wyglądało świetnie w mundurze. Jej wzgórki sterczały, a koszula i marynarka były idealnie uformowane wokół nich. Jej spódnica wydawała się wyższa niż normalnie, ale była na tyle niska, że ​​zachowała skromność. Inaczej niż zwykle, jej włosy były związane w długi kucyk, który schodził wzdłuż jej kręgosłupa. Moja wyobraźnia zaczęła płynąć, myśląc o ściągnięciu tego kucyka w jakiejś seksualnej eskapadzie. Dobrze się stało, że siedziałem przy biurku, bo wybrzuszenie w moich spodniach nie było profesjonalne.

Mary spojrzała na mnie i posłała ten uroczy uśmiech i mrugnęła, co sugerowało, że wspomnienia z naszej nocy są mocno w jej umyśle. Kiedy przechodziła obok biurka, zauważyłem, że jej koszula jest trochę luźna i ma dodatkowe wybrzuszenie na piersi. To stworzyło szczelinę między dwoma guzikami, które ustawione pod kątem prostym dawały wspaniały widok na pojedynczą pierś, stłumioną przez koronkowy biały stanik.

Weszła po schodach do swojego biura, jej uroczy tyłek kiwał się lekko, a kiedy dotarła na górę, jej spódnica była na tyle krótka, że ​​można było zobaczyć, gdzie zaczyna się krzywizna jej pośladków.

Nie chcąc się spieszyć, postanowiłam dać jej trochę miejsca na zadomowienie się w pracy. Gdy zaczął się serwis obiadowy, skupiłem się na opiece nad gośćmi, spokojna noc z dziesięcioma osobami oznaczała, że ​​szybko się skończyło. Mając czas do zabicia, skorzystałem z okazji, aby udać się do biura Mary i porozmawiać.

Zapukałem grzecznie i wszedłem. Mary siedziała przy biurku i pisała kilka e-maili. Nogi miała skrzyżowane, jak robi to wiele kobiet, miała na nosie okulary i pisała na klawiaturze. Okulary tylko dodały jej seksapilu, wyglądała jak standardowa seksowna sekretarka z podstawowego filmu porno.

Sprawdź:   Para Ch. 07: Noc gier

Od razu przerwałem ciszę, „Hej ty, jak leci?”

Odpowiedź Mary była krótka i szybka, jak ktoś zajęty i skupiony, “Ja mam się dobrze a ty?”

Usiadłem na biurku naprzeciwko, upewniając się, że mój kąt pozwala mi podziwiać jej piersi przez szczelinę w jej koszuli. Upewniłem się również, że moje krzesło jest wystarczająco wysokie, aby podziwiać jej uda modelki, które były nieco szersze niż normalnie ze względu na pozycję, w której siedziała.

Kiedy skończyła pisać e-mail, obróciła się na krześle i zaczęliśmy rozmawiać o nocy namiętności. Kiedy rozmawialiśmy, moje spodnie zrobiły się ciaśniejsze, sama myśl o naszych wygłupach wystarczyła, żebym się podekscytował.

Mary zaczęła rozmowę, jakby próbowała udawać, że to pijacka pomyłka: „Wiesz, to, co stało się w piątek, było wynikiem za dużo wypicia”.

„Więc mówisz, że to pomyłka, Mary, no cóż, następnego ranka nie byliśmy wtedy pijani”.

Moja odpowiedź sprawiła, że ​​Mary zaniemówiła. Wyczułam, że próbuje to zbagatelizować, jakby poczucie winy przeważało nad tym, co się stało. Jej następne słowa zaskoczyły mnie: „Dałam się ponieść emocjom, to nigdy nie powinno się zdarzyć, mogłeś być kimkolwiek w tym momencie, ponieważ byłam po prostu bardzo napalona!”

Nie mogłem uwierzyć w to, co słyszałem, nie wierzyłem w to przez sekundę. Zdecydowałem, że to jest mój moment, aby udowodnić jej, że się myliła.

Wstałem z krzesła, podszedłem do biurka po jej stronie i stanąłem obok niej. Zacząłem wyrażać fantazje seksualne, które miałem o niej io mnie w biurze, o tym, że jej biurko jest zbyt uporządkowane i że powinniśmy zrobić bałagan. Mówiłem o wysokości jej krzesła, która jest idealna dla mojego fiuta io tym, że po prostu musiała rozpiąć mi spodnie. Kiedy mówiłem, bawiłem się jej kucykiem, owijając go wokół dłoni, podobnie jak mężczyźni zmuszają dziewczyny do głębokiego gardła.

Mary nie próbowała zachować między nami dystansu, w pewnym momencie przewracając oczami i kładąc ręce na biurku, jakby próbowała zachować nad sobą kontrolę. Wziąłem drugą rękę i położyłem palec na jej ustach, po czym powoli przejechałem nim po guzikach jej koszuli, a następnie na jej udzie. Była trochę wrażliwa i wzdrygała się, gdy łaskotałem ją w udo, za każdym razem przesuwając rękę bliżej bramki.

Kiedy przesuwałem palcem coraz wyżej, Mary obróciła swoje krzesło i spojrzała na mnie. Było jasne, że Mary zaczynała zdawać sobie sprawę, jak bardzo ją podniecam i jaki jestem niegrzeczny. Wyszeptała do mnie: „Nie powinniśmy tego robić, a co jeśli ktoś wejdzie i co z Davem?”

Sprawdź:   Umowa - Część II

Nie odpowiedziałem, odwróciłem się i podszedłem do drzwi i zamknąłem je moimi kluczami. Odwróciłem się do niej z bezczelnym uśmiechem na twarzy i wyjaśniłem, że Dave nie musi nic wiedzieć.

Patrząc na Mary, widziałem, jak trybiki obracają się w jej głowie, a gdy trybiki się obracają, zaczyna się pojawiać realizacja tego, czego chce. Opuściła prawą rękę do talii rajstop i wróciła, jej dwa palce były pokryte mokrymi lepkimi sokami, które elegancko wyssała.

Cofnąłem się do niej, a ona bez wahania wzięła palce i rozpięła zamek moich spodni. Opuściła moją bieliznę i spodnie razem i wzięła mojego penisa w dłonie. Zaczęła gładzić go w górę iw dół jedną ręką, jednocześnie ściskając moje jaja drugą. Zanim się zorientowałem, miała usta wokół czubka i zaczęła powoli brać go coraz bardziej. Tak jak drażniłem się wcześniej, złapałem jej kucyk i owinąłem go wokół dłoni, po czym głęboko ją gardziłem.

W tym momencie byłem już zbyt podekscytowany, gdy wciągnęła głęboko w gardło mieszankę śliny, a pre-sperm zaczęła spływać po jej brodzie. Odgłosy dławienia wypełniły pokój, ale nie było odwrotu, sposób, w jaki brała mojego penisa, był taki, jakby była wygłodniała. Nigdy wcześniej nie byłem tak wyssany i nie mogłem się powstrzymać. Moje jądra spuchły, a mój trzon pulsował, wystrzeliwując ładunek prosto w jej gardło. Przełknęła ślinę i przełknęła ślinę, zanim w końcu wyszła, by zaczerpnąć powietrza.

Nie byłem gotowy na zakończenie naszych dodatkowych zajęć w pracy, więc złapałem ją za rękę i podniosłem na nogi. Mój kutas zwiotczał po osuszeniu, ale to nie powstrzymało mnie przed pochyleniem jej nad biurkiem. Podniosłem jej spódnicę na pośladki i rozdarłem jej rajstopy, przesunąłem jej majtki na bok i włożyłem palec między jej wargi sromowe i znalazłem jej łechtaczkę.

Zacząłem powoli, zanim przeszedłem do wybuchu, jęki i jęki przyjemności pochodzące od Mary były ożywcze. Połączenie jej dźwięków i uczucie jej soków na moich palcach sprawiło, że mój kutas wrócił na pełny maszt. Szepnąłem jej do ucha: „Czy jesteś gotowa na mojego fiuta?”

Na co mruknęła, O tak… wbij to we mnie i zerżnij mnie do nieprzytomności.

Wetknąłem tylko końcówkę, zanim ponownie chwyciłem ją za włosy, tym razem pociągnąłem za włosy i zacząłem wsuwać i wysuwać mojego fiuta. Kiedy ja i Mary złapaliśmy rytm, prędkość wzrosła, moje jądra uderzały o jej tyłek, a Mary wiła się przy każdym uderzeniu. Ciągle mamrotała O tak, to jest to, nie przestawaj, idę do spermy!

Mogłem wypełnić moje jaja, które zaczęły się regenerować w miarę trwania naszej eskapady, a gdy miałem ponownie osiągnąć punkt kulminacyjny, poczułem, jak Mary zaczyna dochodzić. Tryskanie, którego tym razem doświadczyłem na twarz, miało uderzyć w mojego penisa, jakby cholera rozerwała jego ściany. Poczułem narastającą presję, a kiedy zdjąłem fiuta, spuściła się na mojego fiuta, jądra i na dywan.

Sprawdź:   Karen

Ciało Mary pulsowało, jej głowa opadła płasko na biurko, a kolana zwiotczały, jakby uginały się z wyczerpania. Oddychała ciężko i gorączkowo, gdy zaczęła schodzić z bzyczenia, kałuża jej białych, smacznych soków zaczęła gromadzić się na górze i spływać po biurku. Upadłem na kolana i wyczyściłem jej pochwę językiem.

Obróciłem ją i pochyliłem się nad nią, spojrzałem jej w oczy i zaczęliśmy się całować. Kilka romantycznych pocałunków przerodziło się w namiętną grę między naszymi językami. Zaczęliśmy schodzić z dreszczyku emocji wywołanego tym, co właśnie się stało, kiedy usłyszeliśmy pukanie do drzwi.

W panice Mary szybko wstała od biurka, ściągnęła spódnicę, by zakryć rajstopy, chwyciła kubek i odłożyła go na bok, symulując rozlanie. Chwyciłem spodnie, wciągnąłem je z powrotem na miejsce i zacisnąłem. Otworzyłem drzwi i znalazłem Jessicę, recepcjonistkę szukającą Mary, powiedziałem jej, żeby zaczekała na dole.

Kiedy zamknąłem drzwi, szok i przerażenie Mary doprowadziły do ​​pytania: Kto to był? I jak długo stali na zewnątrz?.

Próbowaliśmy odzyskać spokój, Mary przed wyjściem z gabinetu sprawdziła, czy wygląda normalnie. Zacząłem sprzątać. Myślałem o tym, co miała Jessica, ale byłem pewien, że nic nie słyszała… przynajmniej miałem nadzieję, że nie.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 4 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.