Moje Nagie Dni Ch. 01

Ta historia ma miejsce w 2018 roku. Miałam wtedy osiemnaście lat. Skończyły się egzaminy i nie miałam planów na wakacje. Na szczęście zadzwoniła do mnie ciocia (starsza siostra taty), która zaprosiła mnie do swojego domu. Moja ciocia mieszkała z mężem i córką. Kiedy byłem dzieckiem, odwiedzałem ich raz w roku z rodzicami, ale przestałem je odwiedzać, gdy zacząłem studiować i inne rzeczy. Mój kuzyn miał wtedy dwadzieścia lat. Chociaż byliśmy kuzynami, bardziej przypominałyśmy siostry, a ona była dla mnie jak starsza siostra. Dzieliliśmy się nawet najdrobniejszymi tajemnicami.

Więc następnego dnia spakowałem walizkę i wyjechałem do domu ciotki. Do ich mieszkania dotarłem późnym popołudniem. Nacisnąłem dzwonek i moja ciocia Sunaina otworzyła drzwi. Sunaina była po czterdziestce i miała na sobie czerwoną kwiecistą sari i dopasowaną bluzkę bez rękawów. Przytuliła mnie z uśmiechem na twarzy, a ja przytuliłem ją z powrotem. Przywitała mnie i zaprowadziła do domu. Tam znalazłam moją kuzynkę Ananyę, siedzącą na kanapie w różowym topie i białych szortach. Podeszła do mnie i przytuliła. Odpowiedziałem na jej uścisk, obejmując ją również ramionami.

– Jak się masz, Susmito? – spytała Ananya, przerywając uścisk.

„Jestem dobry”, odpowiedziałem i zapytałem, jak się czuje.

Powiedziała, że ​​też była dobra.

„Gdzie jest wujek?” – zapytałem zwracając się do ciotki.

Powiedziała mi, że był poza miastem w podróży służbowej. Potem powiedziała Ananyi, żeby zabrała moją walizkę do swojego pokoju. Ananya wzięła walizkę z moich rąk i poszła do swojej sypialni.

– Zostaniesz w pokoju Ananyi. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, kochanie — powiedziała Sunaina.

– Wcale nie, ciociu – powiedziałem z uśmiechem.

„Wyglądasz na zmęczoną, powinnaś wziąć prysznic” – powiedziała i poprosiła Ananyę, by podała mi ręcznik.

Wyjąłem z walizki dżinsowe szorty i kasztanowy top. Biorąc je w jedną rękę, a ręcznik w drugą, udałam się pod prysznic.

Po zamknięciu drzwi łazienki zdjąłem ubrania i włożyłem je do kosza na pranie. Spojrzałem w lustro przymocowane do ściany łazienki. To nie było lustro pełnej długości. Widoczne były więc tylko moje piersi. Delikatnie ujęłam piersi 34C w dłonie i zaczęłam odczuwać, jak miękkie i pełne są. Moje małe sutki twardniały. Odkręciłam prysznic i usiadłam na podłodze z szeroko rozwartymi nogami. Siedziałem bezpośrednio pod kaskadą wody, mocząc całe moje ciało. Moja prawa ręka powoli znalazła drogę do schludnie wygolonej cipki, a lewa wciąż pieściła lewą pierś. Zacząłem kręcić palcami wokół warg cipki, aż poczułem potrzebę spermy. Coraz mocniej pocierałem cipkę. Mój oddech stał się cięższy, gdy powoli wspinałem się w kierunku orgazmu. Moje nogi zaczęły się trząść. Zamknąłem oczy i wytrysnąłem duży ładunek spermy na podłogę. Przez kilka minut nie mogłem się ruszyć. Wreszcie powoli wstałem i skończyłem kąpiel.

Po kolacji ciocia życzyła nam obu „dobrej nocy” i poszła do swojego pokoju. Ananya i ja też poszliśmy do naszego pokoju.

„Ananya di (siostra), przepraszam, że musisz dzielić ze mną swój pokój”, powiedziałem, gdy usiedliśmy na łóżku.

Sprawdź:   Przyłapuję moją żonę na masturbacji - co stało się później

„Nie ma problemu, Susmita, jesteśmy kuzynami, prawda?” uśmiechnęła się.

Ananya i ja leżałyśmy obok siebie w łóżku. Gdy zgasiła światła, w pokoju zrobiło się ciemno i mogliśmy tylko słyszeć nawzajem swoje oddechy.

Minęła minuta…

„Byłam podekscytowana, kiedy mama poinformowała mnie, że nas odwiedzisz” – powiedziała Ananya.

„Też byłem podekscytowany, siostrzyczko”, odpowiedziałem, „nie mogłem się doczekać, żeby was wszystkich zobaczyć”.

Znowu długa przerwa…

— Suśmicie? Obudziłeś się?”

“Tak.”

“Czy mogę cię o coś zapytać?”

“Pewnie.”

„Czy wiesz o nudystach?”

“Co to jest?”

„Są grupy ludzi w obcych krajach, którzy cały czas pozostają nago. Nazywają się nudystami”.

Nie rozumiałem sensu mówienia o takich rzeczach w środku nocy. Odwróciłem się do miejsca, w którym leżała. Nie widzieliśmy się nawzajem, ale mogłem śmiało powiedzieć, że była trochę podekscytowana. Czułem, że oddycha ciężej niż wcześniej.

„Dlaczego o nie pytasz?” Zapytałam.

Milczała.

„Ananya di?” Zadzwoniłem po jej imieniu.

– Ananya di? Obudziłeś się?” Powiedziałem ponownie i popchnąłem ją trochę, iw tej samej chwili poczułem coś niezwykłego. Moje dłonie przypadkowo otarły się o jej nagą pierś, gdy ją popchnąłem. Natychmiast cofnąłem rękę. Byłem cholernie pewien, że moje palce dotknęły jej nagiej piersi i wyprostowanego sutka.

Już miałem coś powiedzieć, kiedy usłyszałem, jak mówi: „Podobało ci się?”

Nie wiedziałem, jak odpowiedzieć na jej pytanie. Biorąc głęboki oddech, odpowiedziałem: „O czym ty mówisz, di?”

„Nie bądź niemądra, Susmita, wiesz, czego właśnie dotknęłaś?” powiedziała żartobliwym tonem.

Milczałem. Ku mojemu zdziwieniu włączyła światło i moja szczęka opadła na widok przed moimi oczami. Mój starszy kuzyn leżał zupełnie nago w łóżku. Leżała na plecach, opierając ręce na brzuchu. Patrzyła mi prosto w oczy z uśmiechem pomieszanym z odrobiną zakłopotania. Moje oczy rozszerzyły się, ponieważ nie mogłem uwierzyć w to, na co patrzę. Wstała i usiadła na łóżku ze skrzyżowanymi nogami. Wyglądało na to, że coś mnie zamroziło. Nie mogłem się ruszyć. Ananya zachęcała mnie, bym tak jak ona usiadła na łóżku, delikatnie trzymając mnie za rękę. Siedzieliśmy naprzeciw siebie. Wciąż nie mogłam uwierzyć, że patrzę na moją kuzynkę siedzącą i rozmawiającą ze mną bez jednego szwów zakrywających jej ciało.

— Co o mnie myślisz, Susmito? zapytała.

„T-tak, dobrze wyglądasz” – odpowiedziałem.

„Poczekaj, pozwól, że ci coś pokażę”.

Wstała z łóżka, wzięła laptopa ze stołu i wróciła po kilku sekundach. Poszła do Google, wpisała coś i kazała przeczytać post. Chodziło o styl życia nudystów. Po przejściu przez post zacząłem rozumieć styl życia nudystów. Zrozumiałem, że nudyści zawsze pozostawali nago i uważali nudyzm za naturalną formę życia. Nudyzm nie był dla nich ani żenujący, ani seksualny. Był też akapit o rodzinnym nudyzmie.

Oddając laptop Ananyi, zapytałem: „Czy jesteś teraz nudystą?”

Zrozumienie, że moja dwudziestoletnia kuzynka przystosowała się do tego stylu życia, to nie była fizyka jądrowa, inaczej nie pokazałaby mi postu o nudyzmie i nudystach. Chciałem jednak wiedzieć dlaczego.

Sprawdź:   Och, panie Sandman, przynieś mi sen

Skinęła głową.

“Czemu?” Zapytałam.

„Długo siedziałem nago w swoim pokoju. Nigdy nie podzieliłem się z tobą sekretem, bo myślałem, że będziesz się śmiał i pomyślisz, że jestem szalony. Ja też zawsze śpię nago”.

„Czy wujek i ciocia wiedzą o twoim małym sekrecie? I… dlaczego mi teraz mówisz?

– Jesteś już wystarczająco dorosła. Cieszę się, że podzieliłem się już z Tobą tą tajemnicą i wcale się nie śmiejesz. I nie, moja mama i tata nie wiedzą o tym i proszę, nie mów im.

Skinąłem głową i zapewniłem ją, że będzie między nami. Ananya położyła laptopa na stole i odwróciła się.

“Jak wyglądam?” zapytała, rozkładając ramiona.

Nie była wysportowana, ale wyglądała na taką, jaką mogła być. Jej długie ciemne włosy dotykały jej talii. Miała 5’6”, miała ładne piersi 36C, średniej wielkości otoczki i ciemne sutki. Między nogami miała pas do lądowania. Nie wiedziałem, dlaczego czułem się wilgotny między nogami. Nigdy nie spodziewałam się, że widok mojego kuzyna stojącego zupełnie nago sprawi, że będę napalony i mokry.

„Świetnie wyglądasz, di”, odpowiedziałem.

“Dzięki. Ty też chcesz spróbować?”

“Próbować? Umm… masz na myśli rozbieranie się tak jak ty?

“Tak czemu nie?”

„Umm… nie, jestem dobry. Nigdy nie byłam nago przy nikim. Nie jestem pewien, czy czułbym się komfortowo”.

– Powiedziałeś, że nigdy nie byłeś nago przy nikim. To znaczy, że byłeś sam nago.

Przekląłem się w myślach za to, że powiedziałem to beztrosko. Ona miała rację. Często przebywałem nago w swoim pokoju i masturbowałem się kilka razy w tygodniu. Jednak nigdy nie wiedziałem o nudystach. Milczałem i nie nawiązywałem kontaktu wzrokowego z Ananyą. Podeszła do mnie i ponownie uklękła na łóżku.

— Spójrz na mnie, Susmito. Wiesz, że możemy dzielić się wszystkim. Podzieliłam się z tobą swoim sekretem – powtarzała to i pocierała moją dłoń obiema rękami. Nie wiedziałem, czy to ciągłe pocieranie, czy coś innego sprawiło, że zrobiło mi się cieplej niż wcześniej. Ananya wiedziała, jak łatwo kogoś przekonać.

„Tak, zostaję nago, kiedy jestem sam”, w końcu się odezwałem.

„Więc zróbmy to razem”, powiedziała z szerokim uśmiechem na twarzy.

“Jednak…”

Już miałem coś powiedzieć, kiedy położyła palec wskazujący na moich ustach i powstrzymała mnie przed powiedzeniem czegokolwiek.

„Nie martw się kochanie, to będzie między nami. Nikt się nigdy nie dowie.

Ujęła mnie za rękę i poprowadziła do dużego lustra. Stojąc za mną, uniosła moje ręce nad głowę i zdjęła mi bluzkę. Nie miałam na sobie stanika ani majtek, jak nigdy przed snem. Potem uklękła na podłodze i zsunęła mi pośladki. Stałam zupełnie naga przed lustrem. Moje wyprostowane sutki i starannie wygolona cipka były na pełnym ekranie, a moja kuzynka stała za mną nago. Odruchowo próbowałam jedną ręką zakryć piersi, a drugą cipkę. Kiedy zacząłem to robić, Ananya, wiedząc, że to zrobię, chwyciła mnie za ręce i zatrzymała.

Sprawdź:   Dziwny dzień w biurze

„Nie martw się, nie ma się czego wstydzić. Przez lata bardzo się zmieniłeś. Masz cudowne ciało, siostrzyczko.

Zarumieniłam się. Zakręciła palcem mój prawy sutek i lekko uszczypnęła. Zaczęła pieścić moją prawą pierś. Położyła lewą rękę na moim brzuchu i zaczęła przesuwać ją w dół, znajdując drogę między moimi nogami.

„Och… co za niespodzianka! Ktoś już jest podniecony!”

Moja twarz poczerwieniała ze wstydu. Gdy to powiedziała, szybko zacisnąłem mocno nogi. Zapomniałem, że jej palce były już między moimi nogami, a kiedy je zacisnąłem, jej palce otarły się o moje wewnętrzne uda i wargi cipki, co jeszcze bardziej mnie podnieciło. Nie mogłem się powstrzymać i zacząłem głośno jęczeć. Ananya natychmiast położyła mi rękę na ustach, powstrzymując mnie przed jękiem. Ciotka spała w pokoju obok i za wszelką cenę nie powinniśmy jej budzić.

Ananya włożyła najpierw jeden palec, potem dwa w moją cipkę i wsuwała je i wysuwała. Mój oddech stał się cięższy i powoli wspinałem się w kierunku orgazmu. Pieściła moją pierś i gryzł ją delikatnie. Zaczęła mocniej dotykać mojej cipki. Moje oczy były zamknięte, a mięśnie napięte. I chociaż właśnie spuściłem się pod prysznicem, po kilku sekundach gwałtownego palcowania, wytrysnąłem ogromny ładunek spermy na jej rękę i na podłogę. Ciężko oddychałem, a nogi mi się trzęsły. Ledwo mogłem znieść. Otworzyłem oczy i zobaczyłem, że Ananya patrzy na mnie z niegrzecznym uśmiechem na twarzy. Wyciągnęła swoje pokryte spermą palce z mojej namoczonej cipki i włożyła je do ust.

„Mój mały kuzyn smakuje tak słodko!”

Mrugnęła do mnie i pocałowała mnie w usta. Po raz pierwszy spróbowałem własnego soku zmieszanego ze śliną kuzyna. Nogi wciąż mi się trzęsły i potrzebowałam wsparcia, żeby podejść do łóżka. Zabrała mnie do łóżka trzymając mnie za ramiona.

“Podobało ci się?” zapytała.

„To najlepsze doświadczenie, jakie kiedykolwiek miałem, dzięki” – odpowiedziałem i odwzajemniłem pocałunek w usta.

„Pocałunek to za mało, moja siostrzyczko”.

“Co masz na myśli?”

„Na razie śpijmy. Potrzebujesz trochę odpoczynku. Niespodzianka czeka na ciebie jutro.”

Ananya kazała mi położyć się na łóżku, a ona leżała obok mnie. Nie obchodziło mnie bycie nago i oboje zasnęliśmy nago z ramionami owiniętymi wokół siebie.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 4.3 / 5. Liczba głosów: 3

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.

Dodaj komentarz