Fantazje Maryi – część VI

Odpoczywając na słońcu, skończyli piknik i drinki, Mary i Babs wypijają większość alkoholu, ponieważ Mark i Henry jechali. Mary czuła się teraz dobrze ze swoją nagością; nie siedziała już z nogami ciasno zaciśniętymi, by ukryć swoją płeć. Henry już to widział i jadł z niego, Babs też zrobiła to samo. Mark miał rację, jej cipka była piękna i powinna być widoczna.

Babs zawsze czuła się swobodnie z szeroko rozwartymi nogami; była z mężem i kochankiem i jego dziewczyną. Nigdy nie wstydziła się seksu z innymi kobietami, a jeśli chodzi o mężczyzn, jeśli im się podobały, to było ich na życzenie.

Rozmawiali oczywiście o seksie, chociaż Babs mówiła większość. Opowiedziała Mary, jak zdradziła Henry’ego w dniu ślubu, wymykając się z kierownikiem baru do apartamentu dla nowożeńców na szybki numerek przed tańcem weselnym. Jednak Henry już dawno był zdradzany. Kiedy Henry poprosił ją o rękę, powiedziała mu, że nigdy nie będzie mu wierna. Lubiła seks i różnorodność. Ona nigdy nie mogłaby być samotną kobietą.

Wiedział, że zdradziła go podczas ich zalotów, więc nie było to zaskoczeniem. Powiedział jej, że ją kocha i że jeśli wie o jej kochankach i może czasem oglądać, byłby bardziej niż szczęśliwy mogąc zaakceptować małżeństwo na jej warunkach. Kiedy wyszli na parkiet w noc poślubną, aby wziąć udział w pierwszym tańcu, pochyliła się do niego i szepnęła mu do ucha, że ​​właśnie została wyruchana. „Moje ślubne majtki są pełne spermy innego mężczyzny” – powiedziała mu. Henry powiedział im, że zejście na nią później tej nocy, pełne spermy innego mężczyzny, było najlepszym prezentem ślubnym, jaki żona może dać mężowi.

Mary skomentowała, że ​​chociaż Steve zgodził się, by Mark ją pieprzył, nie była pewna, czy pozwoli jej zobaczyć innych mężczyzn. Następnie Babs opowiedziała jej, jak nauczyła dwóch bliskich przyjaciół, by zamienili swoich mężów w rogaczy.

„Wszystko zaczyna się w sypialni” – wyjaśniła. „Poduszka opowiadająca o fantazjach innych mężczyzn ruchających się z tobą, podczas gdy powoli masturbuje się twojego męża, zwykle załatwia sprawę. Niech wyobrażają sobie innych facetów z większymi kutasami, które cię pieprzą. Ubierz się seksownie i daj mu znać, że byłeś w towarzystwie innych mężczyzn. Powiedz mu, że miałeś ochotę zbłądzić. Zobacz jego reakcję. Jeśli nie był agresywny, to jesteś w połowie drogi!

Powiedz, że zostałeś zaproszony na drinka i zapytaj, czy możesz iść. Męska duma może się wtrącić i może powiedzieć nie, ale z rozmowy na poduszce dowiesz się, czy to nie jest naprawdę tak. Przyjmij tego gościa na jego ofertę drinka, wyjdź, ciesz się jego towarzystwem. Uściskaj się z nim, jeśli chcesz posunąć się dalej, ale nie idź na całość. Idź do domu wcześnie. Kochaj się entuzjastycznie ze swoim mężem, daj mu znać, jak bardzo jesteś napalony. Poinformuj go, że facet ma dużego – który będzie miał, jeśli planujesz pójść dalej! Idź na inną randkę, tym razem zostań później. Może uprawiać seks oralny z facetem. Poinformuj o tym męża, kiedy wrócisz do domu. Zrób mu to, co zrobiłeś z facetem. Nie przetrwa tak długo jak facet, ale to nie będzie miało znaczenia. Twoja następna randka będzie tą, która go zaczepi. Idź do domu wczesnym rankiem lub następnego ranka z majtkami pełnymi spermy innego mężczyzny. Twoja podróż właśnie się rozpoczęła!”

Sprawdź:   Urodzinowa niespodzianka dla mojego sąsiada

Słuchanie Babs było podniecające. Obaj mężczyźni mieli erekcje i Mary znów poczuła się napalona. Babs zauważyła podniecenie Marka i Henry’ego i spojrzała na Mary. „Myślę, że nasi ludzie potrzebują opieki”, powiedziała ze śmiechem. Mary się zgodziła.

„Ktoś ma monetę?” – zapytała Babs.

Henry podszedł do spodni i wyjął jeden. Rzucił go w powietrze, złapał grzbietem dłoni i zakrył. „Jeden z was to nazywa. Kto zrobi to dobrze, ma pierwszy wybór”.

Dziewczyny spojrzały na siebie. — Głowy — zawołała Mary.

Myliła się. Babs uśmiechnęła się. — Wezmę Marka — powiedziała.

Henry szybko zerwał się na nogi i podszedł do niej. Mary była rozczarowana, że ​​nie dostała Marka, ale mimo to położyła się i rozłożyła nogi dla Henry’ego. Przez kilka chwil stał między jej nogami, patrząc na nią w dół, głaszcząc swojego kutasa. Krzyk Babs odwrócił jego uwagę od Mary. Babs leżała na plecach z Markiem walącym w nią swoim wielkim kutasem. „Chcesz się pieprzyć czy co?” – zapytała go sarkastycznie Mary.

Odwrócił się od Babs i Marka i skupił się na cipce Mary. Był spuchnięty i mokry. Henry opadł na kolana i wszedł w nią. Mary natychmiast zauważyła różnicę w wielkości. Henry mógł mieć długość, ale brakowało mu obwodu; dziewczyna czuje różnicę. Henrykowi brakowało też samokontroli. Steve mógł się powstrzymać i poczekać, aż dojdzie pierwsza, Mark zawsze mógł się powstrzymać. Ale Henry po prostu walił przez kilka minut, a potem wszedł do niej. Mary była rozczarowana i zła.

Babs i Mark skończyli dziesięć minut później. Mary obserwowała ich obu w agonii seksualnej rozkoszy i spełnienia. Babs wyczuła jej rozczarowanie, podeszła do niej i przytuliła ją. „Teraz wiesz, dlaczego mam kochanków”.

Mary uśmiechnęła się. Babs zwróciła się do Henry’ego. — Idź i pokrój patyk Henry — powiedziała mu. Mary usiadła i patrzyła, jak Henry wyjmuje scyzoryk i przechodzi przez płot. Była zdziwiona.

Sprawdź:   Budząc moje pragnienia rogacza - Sex Erotyczne Opowiadania

– Powinien zostać ukarany – powiedziała do niej Babs.

Henry przeskoczył przez płot ze świeżo ściętą gałęzią. Był dość cienki, ale Mary wiedziała, do czego ma służyć. Wręczył go Babs, ale odmówiła przyjęcia. „To Mary musi go użyć”, powiedziała mu.

Henry zwrócił się do niej. Miał kolejną erekcję. „Henry zostaje ukarany, gdy nie gra właściwie. Jest samolubnym kochankiem, myśli tylko o sobie.”

– T… chcesz, żebym go ukarał? Mary zapytała

– To ciebie zawiódł, więc powinieneś go ukarać.

– Ja… ja nigdy wcześniej tego nie robiłem.

Babs sięgnęła po patyk i wyrwała mu go z ręki. – W takim razie czas się nauczyć – powiedziała do niej Babs. „Dotykaj palców u nóg, Henry”.

Henry odwrócił się i dotknął palców u nóg. Babs wstała i stanęła u jego boku. Spojrzała na Mary i stuknęła Henry’ego w pośladki kijem. — Znasz zasady, Henry.

– Tak, panienko.

Babs cofnęła rękę i mocno ją opuściła. Mary skoczyła zgodnie z Henrym, gdy ten krzyknął, zanim powiedział: „Dziękuję, pani”.

Mary widziała pręgę pojawiającą się na pośladkach Henry’ego, gdy Babs podawała jej kij. Chętnie go wzięła. „Ile mam dać?”

„Tyle, ile potrzeba, aby zrekompensować twoje rozczarowanie” – powiedziała Babs, odchodząc na bok.

Mark uśmiechnął się, gdy Mary zajęła jej miejsce. Nie było mu to obce. Często bił Henry’ego na prośbę Babs i patrzył, jak go karze. Potrafiła być bezlitosna, ale zastanawiał się, jak Mary sobie poradzi.

Powoli cofnęła rękę, pozwalając jej unosić się w powietrzu przez kilka chwil, zanim opuściła ją na ciało Henry’ego. Jego krzyk odbił się echem po polach, sprawiając, że zarówno Mark, jak i Babs wzdrygnęli się.

– Dziękuję, pani – powiedział Henry łamiącym się głosem.

Mary podniosła rękę i powtórzyła proces. Krzyknął i jeszcze raz jej podziękował. Mary dała mu jeszcze trzy i rzuciła kij na ziemię. Babs podeszła do niej i uściskała ją. Mamy tu też kochankę, Mark — powiedziała.

Mary uśmiechnęła się. Wtedy zdała sobie sprawę, że jest bardzo mokra między udami. To nie były tylko resztki spermy Henry’ego, ale także jej własne soki z podniecenia bicia Henry’ego. Babs też to zauważyła. Gdy pocałowała Mary w czoło, jej palce przesunęły się w dół jej ciała do źródła jej wilgoci. „Czy dobrze się dzisiaj bawiłaś, Mary?” zapytała ją.

Sprawdź:   Hodowca - część XXXIV

Uśmiechnęła się. „To było bardzo pouczające, powiedzmy!”

Babs się roześmiała. „Mary, że jest jeszcze wiele do nauczenia się”, powiedziała jej Babs. „Chciałbym pracować razem z Markiem w twoim szkoleniu”.

“Trening? Nie wiedziałem, że trenuję”.

Babs uśmiechnęła się. „Każdy dzień jest dniem szkolnym, kochanie!”

Kilka minut później zaczęli się pakować do wyjazdu. Dopiero gdy wszyscy się ubrali, znów poczuła swoją bezbronność. Wyruszyli z Babs u jej boku, idąc przed dwoma mężczyznami. Tym razem Mary nie miała torby do noszenia i nie miała czym ją przykryć, gdyby ktoś ich spotkał. Podejście na wzgórze było strome, ale powoli ujrzałem jego szczyt. Gdy się do niego zbliżyli, usłyszeli trzaskanie drzwi samochodu. Mary zatrzymała się, ale Babs położyła jej rękę na plecach i przycisnęła ją do przodu. Nagle w polu widzenia pojawiła się młoda para. Byli ubrani do chodzenia.

– Po prostu idź dalej i ignoruj ​​ich, kochanie – powiedziała Babs.

“Łatwo ci powiedzieć,”

Para zbliżała się i wyglądała na zszokowaną, widząc nagą kobietę idącą z trzema ubranymi ludźmi. Kiedy odeszli kilka metrów dalej, para zeszła ze ścieżki i wyszła na pole. Obaj patrzyli na Mary, ale jego oczy były skupione na jej ogolonym kopcu. Gdy mijali się, Babs uśmiechnęła się do nich i powiedziała: „Miłego dnia, prawda?” Dziewczyna zaniemówiła.

Wracając do samochodu, Mary szybko uniosła drzwi bagażnika, gdy Mark otworzył samochód. Pierwszą rzeczą, którą złapała, były majtki i wciągnęła je. Następny był stanik, a potem sukienka. Odetchnęła z ulgą, że znów jest w pełni ubrana. Po pożegnaniu z Babs i Henrym Mark odsunął się i udał do domu. Mary nadal milczała.

„Więc, kiedy Steve wraca do domu i pyta, jaki miałeś dzień, co zamierzasz powiedzieć?” – zapytał Marek.

Wybuchła śmiechem.

© Angieseroticpen 2022

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.