Kolejna historia o mojej pierwszej dziewczynie i naszej drugiej wizycie w Yorkshire – część 1

Wydarzenia, o których tutaj piszę, miały miejsce kilka tygodni po czerwcu, kiedy to spędziłem wieczór ze Stevem i jego trzema starszymi przyjaciółmi w jego wielkim domu w Yorkshire. Ci z was, którzy znają tę historię, oczywiście wiedzą, co się stało, i powinni pamiętać, jak Steve prosił mnie o szybki powrót do Yorkshire z uroczą June, na powtórkę sesji z nim i chłopakami.

Po tej nocy June i ja wróciliśmy do Londynu, oboje pełni erotycznych wspomnień z jej pierwszego gangbangu z chłopakami. Powiedziała mi, jak dobrze się bawiła i jak uwielbiała być ich „zabawką” podczas wieczoru w uroczym domu Steve’a. Długo rozmawialiśmy o tym, jak bardzo podniecało to nas oboje, mnie w takim samym stopniu jak ją, i wyznała, że ​​chciałaby wkrótce ponownie tego doświadczyć.

Steve i chłopaki obiecali nam, że wkrótce wrócimy do Yorkshire, więc zaplanowaliśmy to około miesiąca po tym niesamowitym wieczorze.

Czytelnicy zaznajomieni z moją inną historią będą w pełni świadomi wieku June w tamtym czasie, ale dla tych, którzy czytają ją po raz pierwszy, niedawno skończyła osiemnaście lat.

Po powrocie do Londynu w ciągu kilku dni zadzwoniłem do Steve’a zgodnie z instrukcjami June. Był oczywiście uszczęśliwiony i powiedział, że tego dnia opowie innym o naszych planach szybkiego powrotu do Yorkshire.

Powiedział: „Marku, to wspaniała wiadomość, i to tak szybko po naszym ostatnim wieczorze z June”.

– Zasugerowała to, Steve, i poprosiła, żebym się z tobą dzisiaj skontaktował – powiedziałem.

Steve powiedział: „Pamiętasz, co jej powiedziałem? Kiedy już raz doświadczy porządnego gangbangu z facetami takimi jak my, którzy wiedzą, jak w ten sposób cieszyć się nastolatką, będzie chciała tego znowu i znowu, Mark, nie popełnij błędu.

„Chciałbym tym razem przedstawić June kolejnego z moich długoletnich przyjaciół, jeśli nie masz nic przeciwko, Mark?” on zapytał.

Wspomniałem o tym June, która poprosiła mnie, abym dowiedział się od Steve’a więcej o jego drugim przyjacielu.

„Ma na imię Martin, jest trochę starszy ode mnie, ma pięćdziesiąt osiem lat, ale uwielbia młode nastolatki, które są uległe i chętne na gangbang” – odpowiedział. Dodał: „Podzieliłem się z nim kilkoma zdjęciami June i nie może się doczekać, kiedy ją pozna”.

„Dziękuję, Steve, czy będzie chciał tego samego, co wasza czwórka z June?” Zapytałam.

„Z całą pewnością tak, Mark”, odpowiedział Steve, „Jak bardzo June jest chętna na powtórkę sesji z nami wszystkimi, Mark?”

Odpowiedziałem: „Jest bardzo chętna, ponieważ naprawdę podobało jej się to, co zrobiliście jej tamtej nocy, Steve”.

„Wspaniale to słyszeć, Mark, i sprawimy, że następna sesja będzie jeszcze przyjemniejsza dla twojej uroczej dziewczyny, obiecuję ci” – powiedział.

– Przekażę to June, Steve – powiedziałem.

„Tym razem też mam dla niej kilka miłych niespodzianek” – dodał. „Proszę, nie mów jej tego, Mark”.

Zgodziłem się ze Stevem, że nie będę o tym wspominał June.

– Mark, rozumiem, że June nadal nie bierze pigułek? on zapytał.

Ostrożnie odpowiedziałem: „Eee, zgadza się, Steve, ona nie bierze jeszcze pigułek”.

Steve szybko odpowiedział, mówiąc: Mark, cudownie to słyszeć, proszę upewnij się, że nie zacznie brać pigułek porodowych, zanim odwiedzisz nas tutaj w Yorkshire.

Sprawdź:   Wycieczka do Kenii

– Ok, Steve, hm, tak, oczywiście. Odpowiedziałam, ponieważ ostatni raz, kiedy June nie brała pigułek, pojawiła się w rozmowie ze Stevem, nie byłam pewna, co jeszcze mogę na to powiedzieć.

– Daj ją teraz do telefonu, dobrze? on zapytał.

Przekazałem telefon June, po czym ona i Steve zaczęli rozmawiać o naszym planowanym powrocie do Yorkshire. Nie słyszałem, co zostało powiedziane, ale June trochę zachichotała i kilka razy powiedziała Steve’owi „tak” i „ok, pewnie”. June zakończyła rozmowę, mówiąc: „Ok, zgadzam się”.

Zapytałem ją, na co Steve chciał, żeby się zgodziła, a ona odpowiedziała: „Chciał, żebym się zgodziła, przedstawiając tym razem kolejnego z jego przyjaciół, faceta o imieniu Martin. powiedziała ta sama szyfonowa sukienka i te same szpilki co ostatnim razem.

„Och, wow!” Powiedziałem: „Myślę, że musieli cię naprawdę kochać w tej sukience, wyglądasz w niej niesamowicie” — dodałem.

Dodała, że ​​Steve bardzo nalegał, aby nie brała tabletek porodowych przed planowaną podróżą na północ, i powiedziała mi, że zgodziła się ze Stevem, że nie planuje jeszcze brać pigułek.

„Powiedziałem mu to samo”, powiedziałem, „Wydaje się, że ma dość tego, że powstrzymujesz się od pigułek, prawda, kochanie?”

June odpowiedziała: „Steve powiedział, że on i chłopaki chcą mnie tylko w ten sposób, Mark, więc zgodziłam się na to, czego chcą”.

Zapytałem ją, czy jest podekscytowana tym, że wracamy do Steve’a i jego przyjaciół na kolejny wieczór z nimi w jego domu. June odpowiedziała: „Tak, bardzo, teraz wiem, jak bardzo podobało ci się oglądanie tego, Mark, bardzo chcę, żebyśmy poszli ponownie”.

„Och, uwielbiałam oglądać cię ze Stevem i chłopakami, kochanie, byłaś niesamowita” – powiedziałem. „Powinniśmy się skontaktować z Timem i zapytać, czy nadal chciałby z nami jechać” – zapytałem ją.

– Tak, powinniśmy – odparła.

Następnego dnia zadzwoniłem do Tima i opowiedziałem mu o naszych planach i zbliżającym się weekendzie w Yorkshire. Oczywiście, tak jak podejrzewałem, był bardzo chętny i powiedział, że chętnie pojedzie z nami.

Umówiliśmy się, że za trzy tygodnie pojedziemy do Yorkshire na weekend. Tym razem June i ja zarezerwowaliśmy sobie mały pensjonat ze śniadaniem, z dodatkowym pokojem dla Tima. Zrobiliśmy to, aby nie wywoływać żadnych dziwnych pytań ze strony brata June, ponieważ miało to nastąpić niedługo po naszym pobycie u niego w Todmorden.

W końcu nadszedł weekend i Tim i ja załadowaliśmy nasze torby na noc do mojego samochodu, bardzo wcześnie w sobotni poranek. Następnie nasza trójka rozpoczęła długą podróż do Yorkshire.

Zanim wyruszyliśmy, zadzwoniłem po raz ostatni do Steve’a, mówiąc mu, że Tim jedzie z nami i że wszyscy jesteśmy spakowani i zaraz wyjeżdżamy z Londynu.

„Prowadź bezpiecznie, Mark, i to dobrze, że twój przyjaciel, Tim, przyjeżdża. Jestem pewien, że spodoba mu się oglądanie tak bardzo, jak wiemy, że tobie będzie”, dodał. „Skontaktowałem się ponownie z chłopakami, w tym z Martinem, i wszyscy będą tutaj w czerwcu w sobotni wieczór w The Tavern około 20:00, Mark”.

Sprawdź:   Kręgle dla obciągania - finały

„Nie mogę ci powiedzieć, jak bardzo wszyscy nie możemy się doczekać, aby cieszyć się razem cudownym czerwcem, jeszcze raz, Mark i wszyscy wstrzymywaliśmy się od głosu przez ostatnie trzy tygodnie, tylko dla niej”.

– Powiem jej to, Steve – odparłem, a serce waliło mi w piersi na dźwięk jego słów.

Po kilku godzinach dotarliśmy do Yorkshire, jazda przebiegała bez przygód, a pogoda była nadal niesamowita jak na późne lato tego roku, szczególnie w Yorkshire. Godzinę później wszyscy byliśmy zakwaterowani w naszym małym domu gościnnym, który był uroczy. Miał w sobie ten cudowny klimat starego świata, który angielskie pensjonaty tak dobrze potrafią stworzyć. Po miłej kolacji poszliśmy we trójkę do June i mojego pokoju, gdzie siedzieliśmy z Timem popijając kawę, podczas gdy June przygotowywała się na wieczór w domu Steve’a.

Kiedy się ubierała, Tim i ja rozmawialiśmy więcej o nadchodzącym wieczorze, a on zapytał mnie o gangbang June ze Stevem i innymi ostatnim razem. Kiedy opowiedziałem mu więcej szczegółów, oczy mu się zaświeciły i powiedział: „To musiało być niesamowite, Mark, muszę przyznać, że nie mogę się doczekać dzisiejszego wieczoru”.

„Było, Tim i ja jesteśmy z tobą w tej kwestii. ‘Odpowiedziałem.

Około godziny później z sypialni wyłoniła się June. Wyglądała tak jak ostatnim razem, rewelacyjnie!

Miała na sobie tę samą czarno-różową szyfonową sukienkę w kwiaty, którą miała na sobie tego dnia zaledwie kilka tygodni temu, i te same czarne zamszowe szpilki z paskiem na kostce. Jej włosy wyglądały wspaniale i ułożyła je w ten sam krótki, falisty styl, jaki zrobiła dla Steve’a i chłopaków ostatnim razem. Jej makijaż był nienaganny, a jej usta wyglądały na błyszczące i miały seksowny odcień ciemnego różu. Dodała kilka srebrnych kolczyków w kształcie kółek i pasujący naszyjnik jako biżuterię.

– Masz coś pod sukienką, kochanie? Spytałem się jej.

June uśmiechnęła się nieśmiało i powiedziała: „Oczywiście, że nie. Steve wyraził się o tym bardzo jasno, tak jak ostatnim razem, Mark”.

„Wszyscy będą cię dzisiaj kochać, kochanie” – powiedziałem. Tim powiedział to samo, a po tym, jak June wypiła kawę i poprawiła szminkę, nałożyła trochę perfum i powiedziała, że ​​jest gotowa.

‘Czuć się zdenerwowanym?’ Spytałem się jej.

– Trochę tak, ale nie tak jak ostatnio – odparła.

Umówiliśmy się najpierw na drinka ze Stevem i innymi w The Tavern na Stoodley Pike, zanim wszyscy udamy się do domu Steve’a na resztę wieczoru. Więc nasza trójka wzięła to, czego potrzebowaliśmy, wyszliśmy z naszego pokoju gościnnego, a potem udaliśmy się do mojego czekającego samochodu, aby odbyć krótką wycieczkę w górę i dalej w kierunku Tavern Inn. Po około pół godzinie jazdy dotarliśmy na szczyt góry i naszym oczom ukazały się światła pubu. Zaparkowałem samochód w pobliżu Range Rovera Steve’a, którego rozpoznałem. Zaparkował z dala od głównego wejścia pod jasnym górnym światłem, a obok niego stał inny samochód, który również rozpoznałem z naszej pierwszej wizyty w jego domu.

Sprawdź:   Mężczyzna z mężczyzną, od kutasa do kutasa

Tim i ja wysiedliśmy, a za nami June, która nie mogła powstrzymać się od pokazywania nam obojgu swoich nóg, gdy krótka, zwiewna sukienka podjechała wysoko na jej cudowne nogi. Stała tam z kopertówką w dłoni, a wiatr kusząco szarpał rąbkiem sukienki.

Wziąłem ją za rękę i razem z Timem po drugiej stronie poszliśmy wszyscy w kierunku wejścia do gospody.

Po wejściu do pubu zauważyłem Steve’a, Micka i pozostałych dwóch facetów przy barze. Pomachali do nas i wszyscy podeszliśmy się przywitać. Tim przedstawił się mężczyznom, którzy uścisnęli sobie dłonie jemu, a potem mnie. Wszystkie oczy były oczywiście skupione na June, która uśmiechała się i witała, gdy każdy z chłopaków brał jej delikatną dłoń i całował ją po kolei.

Steve odezwał się pierwszy i powiedział: „Wyglądasz oszałamiająco, June, całkowicie oszałamiająco”.

– Dziękuję, Steve – odparła, rumieniąc się lekko.

Mick powiedział: „Popieram to, córeczko, ja, bo nie ma cię dość w tej seksownej małej sukience”.

Paul i Ray również pochwalili June za to, jak wyglądała, wszyscy mężczyźni spojrzeli na nią od góry do dołu, a Ray gwizdnął nisko, mówiąc: „Te twoje nogi, laleczka, powinny nosić ostrzeżenie zdrowotne”.

June roześmiała się i podziękowała im obojgu. Steve nachylił się bliżej jej ucha, po czym powiedział cicho: „Mam nadzieję, że nic pod tym, o co prosiliśmy?”

June, wciąż zarumieniona, powiedziała: „Nic, Steve, dotrzymałam obietnicy”.

— Dobra dziewczynka — powiedział.

Steve kupił kolejkę drinków dla naszej trójki i drugą dla siebie. Następnie wziął June za rękę, przyciągając ją bliżej siebie i innych mężczyzn.

– Mamy dla ciebie dzisiaj małą niespodziankę, córeczko – powiedział.

June już miała coś powiedzieć, gdy nagle zza miejsca, w którym stał Mick, pojawił się kształt. Spojrzałem w kierunku ruchu i zobaczyłem stojącego tam ogromnego faceta.

„To jest nasz kumpel, Martin, który dołączy do zabawy z nami wszystkimi później, w czerwcu” — powiedział Steve.

Kiedy Mick odsunął się na bok, po raz pierwszy zobaczyłem Martina. Był ogromny, miał co najmniej sześć stóp i sześć cali wzrostu i był zbudowany jak gracz rugby. Jednak jego rozmiar nie był w nim najbardziej zauważalną rzeczą. Od razu było widać, że jest czarny. Martin pochylił się bliżej grupy i ujął drobną rączkę June, po czym powiedział: – A więc to jest ten niegrzeczny nastolatek, o którym tyle słyszałem.

Pocałował June w rękę, po czym dodał: „Jesteś cudowną małą dziewczynką i nie mogę się doczekać, aż dołączę później do innych, dzieląc się twoim gorącym, małym, ukochanym ciałem”.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.