Zauroczenie kolegi z pracy – lekarstwo na kaca

W pewnym momencie w nocy musiałem odpłynąć, mimo że czułem się, jakbym nie spał całą noc. Obudziłem się z jedną ręką pod jej głową, drugą nad jej ciałem, z moją ręką spoczywającą na jej brzuchu i moim wielkim potworem spoczywającym twardo między pęknięciem jej pośladków.

Miałem to typowe uczucie kaca; z suchością w ustach, zmęczony i trochę niewyraźny po poprzedniej nocy. Kiedy tak leżałem, myśląc o shenaniganach, które miały miejsce, mój kutas natychmiast zaczął pulsować z podniecenia, gdy usłyszałem szept spod kołdry obok mnie: – Czy to coś kiedykolwiek się rozluźnia?

Zabrałem rękę spod jej głowy i odgarnąłem jej włosy za ucho, po czym pocałowałem ją w szyję. szepnąłem z powrotem, „Nie z tobą obok mnie!”

Poczułem, jak ramię Mary wysuwa się spod jej głowy i ściska mój twardy kawałek, zanim obróciła się i mnie pocałowała. To, co zaczęło się jako zwykłe cmoknięcie, szybko przekształciło się w namiętną grę w tenisa migdałowego, nasze języki siłowały się ze sobą, jakby stawką był tytuł mistrza świata. Minęło kilka minut, zanim telefon Mary zaczął dzwonić, dzwonił Przyćmiony Dave.

Wszystko, co mogłem usłyszeć, to niewyraźny ton kogoś mówiącego po drugiej stronie, cokolwiek on i Mary rozmawiali, wkrótce stało się debatą, po której Mary odłożyła słuchawkę.

Mary była zdenerwowana i przygnębiona, widać było troskę na jej twarzy, ale nie odsunęła się od moich ramion, jakby trzymała się mnie dla bezpieczeństwa i wygody. Przytuliłem ją, aż była gotowa mówić, ale cisza się nie skończyła.

Dałem jej wspierający pocałunek w głowę, jak przyjaciel oferujący wsparcie przed wyrażeniem radości z poprzedniego wieczoru. Żadne słowa nie były potrzebne w odpowiedzi, wystarczył prosty, uroczy, ale zawstydzony uśmiech.

Zeszłam na dół, żeby zrobić nam obojgu mocną kawę, zanim wróciłam chwilę później. Kiedy wszedłem, Mary zdjęła z siebie kołdrę, była tam z głową opartą o ścianę w samej bluzie z kapturem, która zakrywała tylko jej górną połowę. Jej nogi były elegancko skrzyżowane, by nie odsłaniać zbyt wiele, a bujne loki brązowych włosów opadały na jej ramiona, jak grzywa lwa w całej okazałości.

Kiedy siedzieliśmy, delektując się kawą, wdaliśmy się w głęboką dyskusję o tym, jak to możliwe, że już nigdy nie będzie można mówić o tej nocy. Wymyśliliśmy przykrywkę dla wszelkich potencjalnych pytań, które mogą zostać zadane, czy to przez Dave’a, czy przez kolegów, z którymi byliśmy na zewnątrz. Byłem wstrząśnięty, że nie mogliśmy być wyłączni w kwestii naszych zajęć pozalekcyjnych, ale także podekscytowany na myśl o tajemnicy.

Sprawdź:   Dziękuję, siostro Ella (część 2)

Powaga dyskusji nie trwała długo, oboje skończywszy kawę wróciliśmy do jednego stłoczonego tobołka. To, co zaczęło się jako uścisk, wkrótce stało się bardziej całowaniem i dotykaniem, a wraz ze wzrostem namiętności unosił się w powietrzu zapach seksualnych wygłupów.

Kiedy opierałem się na prawej ręce, aby się podnieść, moja lewa ręka powoli przesuwała się od szyi Mary w dół jej ciała. Kiedy moja ręka wędrowała w dół jej ciała, mogłem poczuć jej wspaniałe kopce wielkości dłoni pod bluzą, a następnie pasek Adonisa, który idealnie poprowadził moją rękę do jej świętego otworu. Czułem, jak dół bluzy powoli staje się wilgotny i było jasne, że Mary jest równie podekscytowana jak ja.

Kiedy podniosłem nieco bluzę, aby nawiązać kontakt, poczułem dokładny zarys starannie przyciętego krzaka w kształcie pasa startowego. Kiedy zacząłem delikatnie pocierać wargi sromowe Mary, oderwała swoje usta od moich i wypuściła oddech przyjemności. Chwilowa przerwa w całowaniu pozwoliła mi wziąć palce i włożyć je do ust, by posmakować jej smakowitych soków.

Jednak gdy chwila zaczynała stawać się bardziej owocna, telefon Mary zadzwonił ponownie. Dopey Dave postanowił spróbować pogodzić się ze swoją drugą połówką i pod koniec rozmowy zdecydował, że przyjedzie po nią. Mary odłożyła słuchawkę i poprosiła o prysznic, prawie sprzątając, gotowa do powrotu do swojego mężczyzny. Byłem rozczarowany, ale udzieliłem jej wskazówek, jak dostać się do łazienki, usiadłem i patrzyłem, jak wychodzi z łóżka i powoli odchodzi.

Czekałem cierpliwie przez pierwsze pięć minut relaksując się, zanim mózg w moich spodniach przejął kontrolę i rozmyślałem o Mary nagiej pod prysznicem. Widziałem w lustrze, że drzwi nie były zamknięte, ale uchylone, zdecydowałem, że to może być zaproszenie, iw ciągu kilku sekund znalazłem się tuż przed łazienką.

Zanim przejrzałem, miałem chwilę wahania, jakby moje zmysły wiedziały, że to jest złe, ale to wahanie nie trwało długo. Zajrzałem przez szczelinę, spodziewając się zobaczyć Mary wycierającą się pod wodą, ale oczekiwania i rzeczywistość nie były tym samym.

To, co faktycznie znalazłem, to Mary siedząca na klapie sedesu, z jedną nogą opartą o ścianę, a drugą szeroko rozłożoną na zlewie, jedną ręką masującą pierś, a drugą ćwiczącą swoją cipkę. Oczy Mary były na wpół przymknięte, a jej oczy przewracały się, było jasne, że cieszy się każdą sekundą. Widziałem, jak mała kałuża białych, kremowych soków zaczyna gromadzić się na pokrywie sedesu, a wkrótce odgłos płynącego prysznica został przyćmiony przez jęki przyjemności.

Sprawdź:   Umowa - Część II

Nie minęło dużo czasu, zanim to, co zobaczyłem, sprawiło, że chwyciłem mojego penisa i wydobyłem rękę. Kiedy ja i Mary kontynuowaliśmy przyjemność solo i oboje byliśmy na skraju szczytu, Mary krzyknęła zszokowana, gdy przyłapała mnie na obserwowaniu w szczelinie drzwi.

Oboje zamarliśmy, jakby ktoś zatrzymał film pornograficzny. Nie byłem pewien, co robić.

Mary jednak wiedziała, czego chce.

Otworzyła drzwi i złapała mnie za fiuta, po czym wciągnęła mnie do łazienki. Rozumiejąc sytuację, złapałem Mary za pośladki i podniosłem ją, aby delikatnie położyć na klapie sedesu, zacząłem pocierać jej wargi sromowe, zanim włożyłem palce i zacząłem bawić się jej łechtaczką. Gdy jęki i jęki nasilały się, mruknęła: „Nie mogę uwierzyć, że patrzyłeś na siebie, brudny chłopcze, daj mi tego wielkiego kutasa, nie mogę się dłużej opierać”.

Nie potrzebowałem drugiego zaproszenia, wytarłem rękę w kałuży soków i użyłem jej do smarowania mojego fiuta. Wiedziałem, że Mary jest ciasna, więc zacząłem delikatnie pocierać brzuchem jej wargi sromowe przed delikatnym włożeniem końcówki. Zacząłem powoli, nie chcąc jej skrzywdzić, i stopniowo uspokajałem bestię cal po calu.

Nie minęło dużo czasu, zanim Mary wzięła cały wałek do swojego mokrego otworu, gdy zwiększyłem prędkość mojego pchnięcia, mogłem zobaczyć, jak jej idealne kopce zaczynają odbijać się bardziej energicznie. Dźwięk moich jaj uderzających o nią był dźwiękiem, który lubiłem słyszeć. Było jasne, że Mary nie była pieprzona od jakiegoś czasu, przygryzając dolną wargę i jęcząc przy każdym włożeniu. Im więcej ją pieprzyłem, tym bardziej była mokra, zaczynała kapać i rozpryskiwać swoje piękne soki na moim kutasie i udach.

Trwaliśmy tak przez kilka minut, po czym odwracając pozycje, podniosłem ją i usiadłem na sedesie. Postawiła stopy po obu stronach mnie i zaczęła podskakiwać na moim fiucie, używając mnie jak drążka pogo. Uwielbiałem tę pozycję, oglądanie jej kopców na wysokości oczu i łapanie mojej twarzy przy każdym wznoszeniu się i opadaniu zapierało dech w piersiach. Nie trwało długo, zanim pozbawiono mnie samokontroli, poczułem, jak moje jaja zaczynają puchnąć, a mój ładunek wystrzeliwuje przez mój trzonek i wychodzi na koniec, jak kula z pistoletu.

Sprawdź:   Łąka W Powodzi

Nie mogłem uwierzyć, że po tych wszystkich latach wbiłem się w Mary, a mój umysł eksplodował z przyjemności. Moja eksplozja w środku Mary odebrała jej kontrolę, krzyknęła ostrzegając, że zaraz dojdzie. Mary wstała i zdjęła mojego fiuta, po czym potarła wargi sromowe tuż przed moimi oczami. W ciągu kilku sekund Mary wytrysnęła, to było jak prysznic w białej wodzie, a mężczyzna zrobił to dobrze.

Ponownie, nie chcąc marnować ani kropli, zacząłem lizać jej cipkę, podczas gdy ona stała. Gdy powoli dochodziła do orgazmu, widziałem, jak jej nogi zaczynają się trząść, jakby była naładowana całą energią, jaką miała. Tym razem usiadła na moich kolanach, z moim kutasem wciśniętym między nią a mną. Wznowiliśmy mecz tenisa migdałkowego, którego nie skończyliśmy wcześniej, kiedy przerwał nam dzwonek do drzwi

Szok uderzył w nas obu, jak piorun w nas obu. Dopey Dave był tutaj, aby ją odebrać, szok zmienił się w panikę, gdy próbowaliśmy wymyślić, co robić. Mary wskoczyła pod prysznic, a ja się opanowałem. Chwyciłem szlafrok i schowałem mojego teraz obwisłego penisa najlepiej jak mogłem, aby nie wzbudzać podejrzeń. Otworzyłem drzwi i zaprosiłem Dave’a na kawę i spotkaliśmy się, czekając na Mary.

Dziesięć minut później oboje byli już w samochodzie i byli w drodze. Usiadłam na sofie, wzięłam głęboki oddech i po prostu delektowałam się tym, co się właśnie wydarzyło. W mojej głowie zaczęły się pytania, – Czy ja i Mary właśnie się pieprzyliśmy? Gdzie to pozostawiło „nas”? A co z pracą?

Cieszyłam się, że mam teraz kilka dni wolnego, miałam nadzieję, że to nie była tylko jednorazowa sprawa, bo moja pasja do Mary właśnie się rozpaliła.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.