Amelia i wibrator steampunkowy

Neony punkowego baru oświetlały tętniące życiem punkowe stroje klientów znajdujących się w środku. T-shirty, skórzane kurtki, martensy, jaskrawe włosy i kolczaste irokezy wypełniły pomieszczenie. Powietrze było gęste od dźwięku zgrzytających gitar oraz zapachu papierosów i potu.

Amelia, punkrockowiec o cybernetycznym ramieniu i jasnoróżowych włosach, siedziała samotnie przy barze i popijała whisky. Rozejrzała się po pokoju, jej wzrok padł na steampunkową parę w kącie. Mężczyzna miał na sobie cylinder i okulary, a kobieta – gorset i długą, zwiewną spódnicę.

Wzrok Amelii zatrzymał się na nich, wyobrażając sobie, jak by to było być z kimś, kto podziela jej pasję do mody punkowej. Upiła kolejny łyk drinka i wróciła do baru.

Nagle czyjaś dłoń dotknęła jej cybernetycznego ramienia. Amelia odwróciła się i zobaczyła uśmiechającą się do niej kobietę o kruczoczarnych włosach i skórzanej kurtce.

“Mogę postawić ci drinka?” – zapytała kobieta, a jej zielone oczy błyszczały.

Amelia odwzajemniła uśmiech. “Jasne.”

Rozmawiali przez chwilę, rozmawiając o swojej miłości do punkowej mody i muzyki. Kobieta o imieniu Rebecca była entuzjastką cyberpunku, zamiłowaną do mrocznej, szorstkiej i industrialnej estetyki.

W miarę upływu nocy obie kobiety poczuły, że przyciągają się do siebie, a ich wzajemne przyciąganie rośnie z każdą mijającą chwilą. Udali się do ciemnego kąta baru, gdzie mogli być sami.

Rebecca pochyliła się i musnęła ustami ucho Amelii. – Chcesz się stąd wydostać? wyszeptała.

Amelia zadrżała z niecierpliwości, a serce biło jej mocno. – Tak – odetchnęła.

Wyszli z baru i ruszyli ulicami miasta, a ich podekscytowanie rosło z każdym krokiem. W końcu dotarli do zaniedbanego magazynu, który Rebecca otworzyła kluczem.

Wewnątrz magazyn był pełen dziwnych maszyn i gadżetów napędzanych parą, a także wszelkiego rodzaju punkowej mody i akcesoriów. Oczy Amelii rozszerzyły się ze zdumienia.

„To jest moje laboratorium” – wyjaśniła Rebecca. „Uwielbiam majstrować przy technologii i tworzyć nowe wynalazki”.

Sprawdź:   Kontrolowany ogień

Amelia uśmiechnęła się, czując więź z tym punkowym wynalazcą. Przyglądała się widokom i dźwiękom laboratorium, podziwiając dziwne i cudowne urządzenia, które ją otaczały.

Rebecca zrobiła krok do przodu i wzięła Amelię w ramiona. Całowali się głęboko, ich ciała złączone w namiętnym uścisku. Zrzucili punkowe ubrania, odsłaniając przed sobą wytatuowane i przekłute ciała.

Eksplorowali swoje ciała z zapałem i językami, rozkoszując się doznaniami swojej punkowej erotyki. Eksperymentowali z urządzeniami w laboratorium Rebeki, wykorzystując je do zwiększenia przyjemności i odkrywania nowych form intymności.

Jedno urządzenie przykuło uwagę Amelii: dziwne, metalowe urządzenie przypominające steampunkowy wibrator. Podniosła go i dokładnie obejrzała.

“Co to jest?” – zapytała zaintrygowana.

„To mój najnowszy wynalazek” – odpowiedziała Rebecca. „To wibrator na parę. Chcesz spróbować?”

Amelia gorliwie pokiwała głową, a Rebecca pokazała jej, jak korzystać z urządzenia. Gdy wibrator ożył, Amelia jęknęła z przyjemności, czując, jak wibracje rozchodzą się po całym jej ciele.

Kontynuowali eksperymenty z wibratorem i innymi urządzeniami w laboratorium. Badali każdy centymetr swoich ciał, przesuwając granice swojej punkowej erotyki na nowy poziom.

W miarę upływu nocy padli sobie w ramiona, wyczerpani, ale spełnieni. Dzielili się chwilą spokojnej intymności, a ich punkowe pasje zostały na chwilę zaspokojone.

Amelia spojrzała na Rebekę oczami pełnymi emocji. „Czuję, że jesteśmy pokrewnymi duszami” – powiedziała. „Oboje jesteśmy pasjonatami mody i kultury punkowej”.

Rebeka odwzajemniła uśmiech. „Czuję to samo. Nieczęsto spotykam osobę, która podziela moją miłość do steampunku i cyberpunku”. Pocałowali się jeszcze raz, a ich ciała wciąż pulsowały dreszczem punkowej erotyki.

Wiedzieli, że to dopiero początek ich punkowego romansu, romansu, który będzie kontynuował odkrywanie granic punkowej mody i kultury.

Kiedy wychodzili z magazynu, a neony miasta oświetlały ich punkową modę, wiedzieli, że miłość do punka poprowadzi ich w podróży, zawsze popychając ich na nowy poziom pasji i intymności.

Sprawdź:   Dołek

Załóż konto i ciesz się darmowymi opowiadaniami erotycznymi od seksownych kobiet. Dokończ czytanie teraz..

DARMOWA REJESTRACJA | LOGOWANIE

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.