Gorąco dla nauczyciela – część 1

Natalie Mulheron była osiemnastoletnią gorącą blondynką z dużymi piersiami w ostatniej klasie liceum. Mnóstwo facetów chciało się z nią umawiać i pieprzyć, ale ona myślała, że ​​wszyscy są dla niej niedojrzali.

To był drugi semestr w szkole i Natalie siedziała w klasie angielskiego z przodu, rozmawiając z przyjaciółmi, kiedy drzwi do klasy otworzyły się, a potem zamknęły. Podniosła wzrok i wstrzymała oddech. Do pokoju weszła bogini. Niektórzy z chłopaków zagwizdali jak wilk, gdy zobaczyli swojego nowego nauczyciela angielskiego.

Nowa nauczycielka była kobietą pod czterdziestkę, z długimi, ciemnobrązowymi włosami i największymi cyckami, które wydawały się wystawać spod białej bluzki z głębokim dekoltem, schowanej pod czarną ołówkową spódnicą, a na szyi miała zawiązany niebieski szalik. Zapisała swoje imię na tablicy.

Panno Lomez.

Natalie poczuła silne poruszenie między jej nogami, którego nigdy wcześniej nie czuła. To było miłe uczucie. Co to było?

Panna Lomez odwróciła się do klasy i pochyliła się nad biurkiem.

Uczucie wzmogło się między jej nogami, gdy gapiła się na nogi swojego nowego nauczyciela. Natalie nerwowo przełknęła ślinę i cicho sapnęła na szokujące uświadomienie sobie, że fizycznie pociągała ją inna kobieta. Jej cipka stawała się wilgotniejsza, gdy podniecenie stawało się silniejsze.

O cholera! Czy jestem gejem? pomyślała.

– Panno Mulheron? – zawołała panna Lomez.

“TAk?” powiedziała Natalia.

– Czy mógłbyś tu podejść?

Natalie wstała i nagle kilku chłopaków zaczęło się śmiać.

– Oo, Natalie jest dla ciebie gorąca, panienko – powiedział jeden z chłopaków.

Wszyscy odwrócili się, by spojrzeć na mokrą plamę pozostawioną na krześle. Spojrzała z powrotem na krzesło i poczuła wstyd.

– Wynoś się z mojej klasy – zażądała panna Lomez.

Ten palant wstał i spojrzał na swoich przyjaciół, a następnie odwrócił się do Natalie i nauczyciela, gdy wyszedł.

Sprawdź:   Wanna z hydromasażem w sobotni wieczór

– Czy ktoś jeszcze chce przeszkadzać w mojej klasie?

Wśród uczniów panowała cisza. Po szkole panna Lomez wezwała Natalie do swojej klasy i zamknęła drzwi zamykając rolety.

“Co ty robisz?” – zapytała Natalie.

Panna Lomez otworzyła szufladę biurka, wyciągnęła kłębek sznurka i nożyczki i podeszła do niej. Jej cipka zaczęła robić się mokra, gdy wpatrywała się w duże piersi nauczycielki wyskakujące z jej topu. Natalie przełknęła ślinę, pozwalając nauczycielowi mocno związać jej nadgarstki. Sapnęła, gdy jej top został rozcięty na pół, a jej piersi były na widoku.

Prawa ręka nauczycielki ściskała pierś swojej uczennicy, sprawiając, że jej własna cipka pulsowała. Wróciła do biurka, otworzyła torbę, wyciągnęła realistyczne dildo i podeszła z powrotem. Panna Lomez włączyła go i dildo wibrowało głośno. Umieściła go pod spódnicą Natalie i przycisnęła do swojej cipki.

Natalie sapnęła, gdy jej ciało drgnęło z przyjemności.

Panna Lomez wyszła ze spódnicy i majtek. – Poliż mnie, dziwko – zażądała. Jej ton był ostry.

Przykucnęła i zaczęła lizać i smakować słodkie, ciepłe soki z cipki swojej nauczycielki. Natalie poczuła, jak jej cipka pulsuje przy majtkach, które robiły się coraz bardziej mokre. Wyszła z majtek i sapnęła, gdy jej nauczycielka pieściła jej cipkę palcami i weszła w nią.

– Och, moja pani, panno Mulheron, z pewnością jesteś jedną mokrą, małą dziwką, prawda? – skomentowała panna Lomez z psotnym uśmiechem. Chwyciła związane ręce swojej uczennicy, zrzuciła książki i ołówki z biurka, a potem wepchnęła na nie Natalie. “Czy chcesz mnie?”

„Może nie powinniśmy tego robić” – skomentowała Natalie. Sapnęła, gdy poczuła palce nauczyciela w swojej cipce. To było takie dobre. “Przestań, proszę. Proszę, nie przestawaj.”

“Dlaczego przestać, kiedy twoje ciało mówi inaczej?”

Z przyjemnością sapnęła głośno. Natalie obserwowała, jak jej nauczycielka wspinała się na nią i opuszczała swoje ciało na jej, pocierając łechtaczkę. Jęknęła głośno z rozkoszy, której nigdy wcześniej nie doświadczyła.

Sprawdź:   Brak kontroli i kłopoty

Panna Lomez mocniej i szybciej potarła łechtaczkę o seksowną uczennicę, ściskając mięśnie pośladków. Jęczała i jęczała, gdy biurko pod nimi uderzało o podłogę.

– Jak to, panno Mulheron?

“Tak, tak po prostu,” odpowiedziała Natalie. „Trudniej”. Zauważyła, że ​​owinęła nogi wokół talii nauczyciela i uniosła głowę, by ssać twarde i wyprostowane sutki nauczyciela.

“Idę!” – krzyknęła panna Lomez. Jej ciało poruszało się szybciej i mocniej, gdy głośno jęczało.

“Ja też!” ona płakała.

Stół poruszał się jak trzęsienie ziemi pod nimi, gdy ich kochanie stawało się coraz bardziej intensywne.

“O tak!” Natalie krzyknęła. Delikatnie ugryzła nauczycielkę w ramię. Jej ciało drżało w górę iw dół, gdy podchodziła głęboko i mocno, tak jak zrobiła to panna Lomez.

Oddychali ciężko i trzymali się nawzajem, patrząc sobie w oczy.

– Wow – powiedziała.

Panna Lomez uśmiechnęła się i pogładziła długie blond włosy Natalie. – Wiedziałam, że polubisz cipkę, jak tylko cię zobaczyłam – odpowiedziała uwodzicielsko. – Pierwszy raz z kobietą, co?

– Czy to takie oczywiste?

„Bez potu, słodkie policzki. Może moglibyśmy to robić regularnie. Ryzykowałbym swoją pracę. Ale uprawianie z tobą seksu jest warte ryzyka”.

Natalie poczuła, jak jej cipka pulsuje z podniecenia, gdy znowu kocha się ze swoją seksowną nauczycielką. – A co powiesz na ponowne wyjście teraz?

Panna Lomez roześmiała się. “Czytasz mi w myślach.”

Zaczęli się znowu kochać, ale tym razem było to o wiele bardziej intensywne niż za pierwszym razem i oboje przyszli szybko.

Inne opowowiadania:

Sprawdź:   Kochanek online

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.