Piękny ból bycia piłkarzem klubu piłkarskiego Balongnal — rozdział drugi

Następnego dnia wszedłem na boisko treningowe. Znalazłem Pedra czekającego na Bernardo na linii środkowej. Mrugnął do mnie. Potem zaczyna biegać z Bernardo.

Biegli szybko, biegnąc w idealnej harmonii, ramię w ramię, biegnąc w kierunku strefy końcowej.

Usiadłem na ziemi i patrzyłem, jak inni ustawiają się w szeregu na boisku i przeciągają. Nieoczekiwanie w moim sercu pojawiło się poczucie straty. James Hall, obrońca drużyny, podszedł do mnie. James był wysoki i krzepki, wyglądał atrakcyjnie w fotogeniczności. Był też bardzo lubiany przez dziewczyny. Miał kręcone ciemnoblond włosy, zielone oczy i uroczy uśmiech.

James był dobrze znanym playboyem, a tabloidy donosiły więcej o jego ciekawostkach niż o przebiegu gry. Obecnie miał romans z trzema kobietami: hollywoodzką gwiazdą filmową, spadkobierczynią grupy biznesowej i brytyjską księżniczką. Ale w dniu ceremonii inicjacji dobrze się bawił; przynajmniej był jednym z nielicznych weteranów, których pieprzyli nowicjusze. Ponadto był najstarszym zawodnikiem po Bernardo.

James usiadł obok mnie, a kiedy to zrobił, wyciągnął rękę, by poklepać mnie po ramieniu i powiedział: „Cóż, przeszedłeś przez inicjację. Gratulacje”.

zaśmiałem się. “Tak dzieki.”

Spojrzał na mnie, potem na Pedra i Bernarda i powiedział znacząco. – Całowałaś się z nim tylko raz i zakochałaś się w nim?

Słowa Jamesa były proste i pozbawione ozdób, a ja natychmiast się zdenerwowałam.

“Dlaczego tak myślisz?” Zapytałam.

James wzruszył ramionami i uśmiechnął się. – Ponieważ jesteś młody. Wczoraj podczas ceremonii widziałem twoje oczy pełne entuzjazmu. Byłbyś nim zainteresowany, gdybyś nie był jego fanboyem.

James wyglądał na dość rozmownego, a ja chciałam mu zadać wiele pytań. Ale w tej chwili zastanawiałam się, dlaczego Pedro mnie nie pociąga. Był piękny i zawsze kochałam jego ciało, ale nie wiedziałam, co robić. Oglądałem więc mecz z nadzieją, że coś się wydarzy i dowiem się, czego chcę.

Kiedy zaczęła się bójka, zauważyłem, że Pedro miał na sobie koszulkę piłkarską, a nie swoją zwykłą. Przyjrzałem się bliżej i zdałem sobie sprawę, że jego numer to 82, który należał do Bernarda. Grał na środku obrony.

– Wydają się być blisko, prawda? mówiłem.

„Tak, byli. Obaj byli rodakami, a Bernardo zarekomendował go do klubu. Bernardo powiedział, że Pedro był niesamowitym sportowcem i mógł podpisać kontrakt z europejskimi klubami, ale zamiast tego zdecydował się zostać tutaj”. James ponownie wzruszył ramionami. „Był świetnym zawodnikiem, ale chciał udowodnić swoją wartość w Balongnal. Nie obchodzi go, co ludzie mogą o nim pomyśleć. Kochał piłkę nożną i wiedział, że może wyrobić sobie markę. Był także bardzo lojalny. dlaczego Bernardo go lubił, a inni w to wierzyli, kiedy mówił, że jest przyjacielem i bratem”.

Pedro dokonał spektakularnego wślizgu i wybił piłkę przeciwnikowi. Przebiegł przez boisko i przechwycił piłkę. Kopnął go do Bernardo, który zgrabnie go złapał.

– Czy oni nie są parą? mówiłem.

„Niezupełnie, nie. Bernardo był żonaty, miał dwóch synów, a Pedro… jak Pedro mógł nie mieć kochanka?” James potrząsnął głową. „Czy wiesz? Kiedy Pedro dołączył do klubu, odmówił ceremonii inicjacji. Ale Bernardo przekonał go i zaakceptował to. Jak Pedro oświecił cię wczoraj, Bernardo oświecił Pedro w tym czasie. Bernardo dał Pedro swoją koszulkę piłkarską jako prezent, kiedy ceremonia inicjacji dobiegła końca i wkrótce stali się nierozłączni. Czasami, kiedy Pedro trenował, dołączał do niego Bernardo. James się roześmiał. „Nikt go nie rozumie oprócz Bernardo. Bernardo był jego mentorem”.

Sprawdź:   Kręgle dla obciągania - finały

Mój umysł stał się pusty.

Pedro zmierzył się z innym graczem i wybił piłkę do Bernardo. Wziął piłkę w posiadanie i podał ją jednemu z pozostałych graczy, który kopnął piłkę do bramki.

James westchnął: „Wiesz, ilu nowicjuszy z talentem takim jak ty pozostaje niezauważonych i nie daje im nawet szansy popisania się swoimi talentami? Nie jesteś zwyczajny; wczoraj pokonałeś Pedra. Teraz marnujesz czas na te emocje na drugi dzień klubu. Ignoruj ​​ich i skup się na swojej przyszłości. Kiedy odniesiesz sukces, mężczyźni i kobiety przyjdą do ciebie i nie będziesz już pamiętać Pedra. A teraz wracaj do ćwiczeń!”

Zdałem sobie sprawę, że James miał rację; Pedro był tylko jednym z wielu członków klubu. Gdybym oddał się klubowi, Pedro stałby się częścią mojej przeszłości.

***

Byłem w klubie przez trzy miesiące. W tym czasie trenowałem każdego dnia. Bernardo nadal trenował z Pedro i byłem o niego zazdrosny.

Czasami Pedro przerywał treningi i sam chodził po boisku. Obserwowałem go z daleka i zastanawiałem się, o czym myśli. Żałowałem, że nie mogę z nim porozmawiać, ale w końcu to była tylko pogawędka, a on milczał na temat ceremonii inicjacji. Nadal byliśmy jak obcy. W końcu byłem tylko nowicjuszem na ławce, a on był gwiazdą.

Pewnej nocy poszedłem do stołówki i zobaczyłem Pedro siedzącego na stołku i pijącego kawę. Miał na sobie kurtkę i siedział odwrócony do mnie plecami. Usiadłam obok i czekałam, aż skończy pić. Wkrótce wstał i wyszedł z kawiarni.

I postanowiłem pójść za nim na zewnątrz.

Pedro poszedł na parking i uniósł ramiona, żeby rozprostować ramiona.

Kiedy pochylił się do przodu, jego koszula podjechała do góry i zobaczyłem zarys jego mięśni w talii. Jestem zahipnotyzowany tym widokiem. Nagle zdałem sobie sprawę, że nigdy nie widziałem mężczyzny o tak dobrze uformowanej sylwetce jak on. Nawet Bernardo nie miał takiego ciała. Rozciągnął się ponownie i tym razem jego tyłek był odsłonięty. Jego pośladki były jędrne i gładkie, a pod spodniami miał tylko majtki.

Pedro odwrócił się, by wejść do sali gimnastycznej. Kiedy szedł, zauważyłem jego plecy, a moje serce waliło dziko. Nigdy wcześniej nie czułem do nikogo czegoś takiego. Mimo że nie był mój, czułam przemożne pragnienie bycia blisko niego.

Weszłam za nim do środka, desperacko próbując usłyszeć, co mówi. Fascynuje mnie wszystko, czego się o nim dowiaduję, ale dziwnie było interesować się czyimś życiem.

Pedro poznał Bernarda; odbył z nim rozmowę. Ledwo słyszałem, co mówili, ale z tonu ich głosów wywnioskowałem, że rozmawiają o czymś poważnym. Bernardo wydawał się być wzburzony, a Pedro wydawał się go uspokajać.

Po krótkim czasie Bernardo pocałował Pedro i poklepał go. Ich uścisk był długi, a Pedro dotknął twarzy Bernarda, kiedy w końcu się od siebie oderwali. Bernardo uśmiechnął się i ponownie go pocałował.

W pocałunku nie było nic seksualnego, ale Bernardo pocałował go namiętnie, a Pedro zareagował entuzjastycznie.

W głębi serca wiedziałem, że prędzej czy później zobaczę tę scenę, ale i tak byłem w szoku; to było jak uderzenie. Nie mogłem już na to patrzeć i sam pobiegłem do szatni. Położyłem się na ławce i wpatrywałem w sufit.

Byłem zdezorientowany i przestraszony. Bernardo wyglądał, jakby był zakochany w Pedro, a Pedro wydawał się pragnąć Bernarda tak bardzo, jak Bernardo pragnął jego. Jestem naprawdę samolubny. Dlaczego myślałem, że zdobyłem przychylność Pedro? Właściwie wiedziałem z ceremonii wprowadzenia, że ​​istnieje między nimi związek.

Sprawdź:   Dzień na plaży

Myślenie o tym dłużej było zbyt bolesne, więc zignorowałem sytuację.

Wtedy usłyszałem jęki z głębi szatni. Zajrzałem przez drzwi i zobaczyłem Jamesa uprawiającego seks pod prysznicem z dwoma nowymi przybyszami z Balongnal. Całowali się namiętnie i pieścili swoje ciała.

Usłyszałam jęki spod prysznica, a James krzyknął: „Ahhhhhh!” Pchał coraz szybciej i mocniej. „O Boże! O kurwa!”

To była scena, którą najmniej chciałem zobaczyć w tej chwili.

James spłukiwał go i widziałem, jak nowoprzybyły gładzi swój trzonek. James odwrócił się i spojrzał prosto na mnie, jakby zapraszał mnie, żebym do nich dołączył.

Nowo przybyły również na mnie patrzył. Oboje spojrzeli na siebie, a ja poczułem się niezręcznie.

„Chodź, Bongo. Skoro już tu jesteś, może pobawisz się z nami?” James zapytał.

– Ale… – odezwałem się.

„Nie martw się, po prostu gramy. Przestaniemy, kiedy zrobi się nudno”.

Tak, czułem zazdrość i złość. Jakim prawem Pedro i Bernardo sprawiali, że czułem się nieswojo? James miał rację i powinnam cieszyć się tym, co się dzieje, bo inaczej żałowałabym, że to przegapiłam.

Zdjęłam ubrania i weszłam do kabiny prysznicowej. James ukląkł między nowo przybyłymi a mną. Uderzyliśmy go w twarz naszymi kutasami i podobało mu się to. James gładzi penisa przybysza. Potem lizał mojego kutasa i jaja. Położyłem rękę na ramionach dwóch nowoprzybyłych i pocałowałem się, podczas gdy James ssał mojego penisa.

James wziął całego mojego penisa do ust, a mokre ciepło było niebiańskie. Poczułem gęsią skórkę na całym ciele i wyobraziłem sobie, że jestem nagi przed drużyną podczas ceremonii inicjacji. Myśląc o tym, moja zazdrość stała się silniejsza, więc musiałem skupić się na teraźniejszości, a zwłaszcza na moim kutasie w ustach przystojnego mężczyzny, takiego jak James. To była po prostu przyjemność, o którą było trudno. Dotknąłem tyłka nowoprzybyłych, a oni obaj pochylili się i ugryzli moje sutki. Łaskotało, ale nie przeszkadza mi to.

James odpowiedział: „Czy jesteś gotowy na główne wydarzenie?”

„Tak” – odpowiedziałem.

James wstał i odwrócił się, pokazując mi swój tyłek. Pochyliłem się do przodu i polizałem jego odbyt, smakując jego pot i piżmo. Pstryknąłem językiem w jego dziurkę, a on zachichotał. Palcami potarłem wejście i delikatnie pchnąłem jego ciasnotę, tak jak zrobił to Pedro ze mną tamtego dnia. James chrząknął, a ja odsunąłem się i położyłem mojego fiuta obok jego odbytu.

James odepchnął się ode mnie, a ja z łatwością wślizgnęłam się w niego. Owija nogi wokół moich ud, przyciągając mnie głębiej, a ja jęczę. Poruszam się powoli, pozwalając mu dostosować się do rozmiaru mojego penisa. Podniosłem go i poprowadziłem do ściany, kiedy byłem całkowicie w nim. Oparł się o kafelki, a ja przycisnęłam jego nogi wyżej, tak że jego klatka piersiowa oparła się o krawędź prysznica. Mogłam pieprzyć Jamesa przez kilka minut bez zatrzymywania się.

„Pieprz mnie, Bongo. Pieprz mnie mocno”.

Chwytam talię Jamesa jedną ręką i kieruję kutasy nowicjuszy do jego pośladków.

„Ile kutasów może znieść twój tyłek?” – powiedziałem niechętnie.

James odpowiedział: „Będę próbował, dopóki nie będę mógł znieść ani jednego centymetra”.

Sprawdź:   Księżniczka Idealna

Uśmiechnęłam się i obróciłam biodra, wsuwając się głębiej w Jamesa. Nowo przybyli chwycili go za ramiona, a ja patrzyłem, jak ciągną go za włosy i ugniatają skórę. James chrząknął i można było powiedzieć, że podobało mu się ich brutalne traktowanie. Sięgnęłam wokół bioder Jamesa i ścisnęłam jego pośladki. Jego mięśnie napięły się i jęknął.

Leżałem płasko na ziemi z nim w ramionach, pokazując jego dupę dwóm nowicjuszom, a mój kutas ani razu nie rozluźnił uścisku. Nowoprzybyli mocno trzymali Jamesa za boki, gładząc jego ciało, a ja czułam, jak jego klatka piersiowa unosi się i opada, gdy ciężko oddychał.

Jeden z nowoprzybyłych został splunięty, aby nasmarować swoją główkę penisa, oparł się na moim penisie i wsunął go w tyłek Jamesa. Mruknął; to był niesamowity widok, dwa kutasy jednocześnie wciśnięte w dziurę, a ciało Jamesa szarpnęło się gwałtownie.

„Tak, tak, pieprz mnie! Zrób ze mnie swoją sukę! Potrzebuję twoich wielkich kutasów!”

Z pomocą nowicjuszy James brał kutasa za kutasem i stękał z ekstazy. James był taki szczęśliwy i zazdrościłam mu.

Był w centrum uwagi i wszyscy go kochali. Dziewczyna podziwiała go jako bóstwo, ale teraz pieprzył się dwoma kutasami.

James patrzył na mnie, śmiejąc się i dysząc. „Wyglądasz tak seksownie, pieprząc mnie. Spójrz na te dwa kutasy, które mnie wypełniają”.

Podniosłem trzy palce i powiedziałem: „Trzy fiuty”.

Powiedziałam to ze złymi intencjami i użyłam Jamesa, by dać upust mojemu niezadowoleniu.

James roześmiał się: „Trzy kutasy są lepsze niż jeden”.

W tym momencie byłem w szoku. Jak bardzo był hardcorem?

Następnie wszystkie kutasy zwarły się razem, ściskając się nawzajem w dupie Jamesa. Z każdym ruchem jego brzuch podpierał kontury naszego penisa. Cóż, nie było tak dobrze, jak sobie wyobrażałem; mimo że odbyt Jamesa był luźny, trudno było się poruszać z trzema kutasami wetkniętymi w odbyt.

James wydawał się być w niebie, a jeden z nowoprzybyłych powiedział: „Będziemy się spuszczać”.

“Tak!” James krzyknął. „Napełnij mnie swoim nasieniem”.

“Sperma dla Jamesa!” wołali nowoprzybyli.

Wstrzyknęli grube sznury kremowej spermy w tyłek Jamesa, a ja nie mogłam się powstrzymać. Już miałam eksplodować i poczułam ciepło promieniujące z ciała Jamesa. Westchnąłem i zamknąłem oczy. Mój umysł ścigał się z myślami o Pedro i nagle ogarnęła mnie potężna potrzeba dojścia. Oparłam się o niego, kiedy wyładowywałam się głęboko w nim, pompując moje nasienie do jego wnętrzności.

Otworzyłem oczy i patrzyłem, tylko po to, by zobaczyć Pedro i Bernardo stojących w drzwiach, patrzących na wszystkich ze zdumieniem; Czułem wstyd i zażenowanie. Pedro patrzył na mnie, nie mógł mówić, a Bernardo się uśmiechał.

Bernardo mówi: „Cóż, to było coś”.

Natychmiast wstałem i wyszedłem prosto z szatni, ignorując spojrzenia wszystkich.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.