Młody Reggie, fantazja seksualna, część druga

Reggie pływał w basenie, kiedy mój mąż wrócił do domu z biura. Wkrótce potem przybył ojciec Reggiego; siedzieli przy basenie, popijając piwo. Po tym, jak Reggie opuścił moje małżeńskie łoże, pospiesznie posprzątałam pokój, łącznie z spryskaniem pokoju odświeżaczem powietrza. Zapomniałem, jak pachnie po intensywnym seksie, to był cudowny zapach.

Prześcieradło pachniało seksem i chlorem z basenu, więc szybko zmieniłem pościel. Uprawianie nielegalnego seksu okazało się dużo pracy, aby ukryć czyn.

Patrzyłem, jak mężczyźni rozmawiają; mój mąż pytał Reggiego o nadchodzący sezon piłkarski. Nasienie Reggiego we mnie wydawało się surrealistyczne i poczułam ukłucie winy. Do diabła z tą żydowską winą. Do tego momentu nigdy nie zdradziłam męża i szczerze mówiąc, nie miałam na to ochoty. Potem pojawił się Reggie, młody czarny mężczyzna, uczeń ostatniej klasy liceum. Obiecałam sobie, że ten incydent był jednorazowy.

Jak mogłem nie myśleć o Reggiem, zajmował moje sny, kiedy próbowałem przypomnieć sobie niuanse jego ciała i nasz intensywny seks. Jednak dotrzymałem obietnicy.

Dwa tygodnie później zobaczyłem Reggiego w sklepie w mieście i znów poczułem pragnienie. On mnie nie widział; był z przyjaciółmi. Wyszedłem ze sklepu i masturbowałem się w samochodzie, myśląc o niewiarygodnie muskularnym, młodym ciele Reggiego.

W drodze do domu przypomniałem sobie, że Reggie dał mi numer swojej komórki. Zapomniałem, że poprosiłem go o numer, kiedy byliśmy w łóżku. Uświadomienie sobie, że mam jego numer, sprawiło, że pragnienia wróciły dwa razy silniejsze. Wiedziałem, że muszę znowu zobaczyć Reggiego.

Nerwowo zacząłem pisać do Reggiego, po czym anulowałem wiadomość. Pokusa walczyła z moją żydowską winą, gdy ponownie próbowałem do niego napisać, z tym samym skutkiem. Potem przekonałam samą siebie, że zobaczę go jeszcze tylko raz, i wraz z tym popędy zwyciężyły.

Nerwowo wysłałem SMS-a do Reggiego: „Cześć, tu pani Goldstein, trochę dla nas popracowałeś. Jak się masz?”

Jego odpowiedź nadeszła szybko: „Cześć, chcesz mnie więcej?”

Jego odpowiedź była taka pewna siebie, ale w takim razie po co miałabym do niego pisać? Odpowiedziałam, że tak, a mojego męża nie było dziś po południu po szkole. Powiedział mi, że będzie czekał przy wejściu na siłownię o trzeciej.

Sprawdź:   Moje Nagie Dni Ch. 01

To było za dwie godziny, a ja byłam podekscytowana i zdenerwowana, biorąc prysznic i sprzątając sypialnię. Pomyślałem: „Chciałem odebrać młodego czarnego mężczyznę ze szkoły i zanieść go do mojego łóżka”. Czy byłam szalona, ​​może jednak, chciałam jeszcze raz poczuć jego młodzieńczą moc. Obiecałam sobie, że tylko ten jeden raz.

Kiedy podjechałem, Reggie był z dwoma innymi czarnymi nastolatkami przy wejściu do siłowni. Zauważył mojego Land Rovera, zostawił swoich przyjaciół i otworzył drzwi. Jego przyjaciele patrzyli i próbowali zobaczyć, kto odbiera ich przyjaciela. Jego przyjaciele mogli zajrzeć do mojego samochodu z otwartymi drzwiami, gdy Reggie wsiadał, sięgnął po moją pierś i ścisnął ją. Byłem zażenowany, a stało się to tak szybko, że niedojrzali chłopcy będą się popisywać, jak przypuszczałem. Zamknął drzwi i pobiegliśmy.

Puścił moją pierś, usiadł wygodnie i powiedział: „Zastanawiałem się, czy zadzwonisz do mnie, proszę pani”.

Po raz kolejny był uroczym, pełnym szacunku i spokojnym młodym mężczyzną, byłam zdenerwowana. Powiedziałam mu, że nigdy nie zdradziłam męża, a już na pewno nigdy nie uprawiałam seksu z młodą czarną nastolatką. Uśmiechnął się i powiedział mi, że druga biała dama powiedziała to samo. Reggie wspomniał o innej starszej białej kobiecie z naszego sąsiedztwa, byłam bardzo ciekawa, ale nie pytałam. Zapytałem, kiedy po raz pierwszy uprawiał seks, a on opowiedział, jak jeden z jego nauczycieli go uwiódł.

Jego historia była dla mnie ekscytująca, prawie przejechałem na czerwonym świetle. Jak nauczyciel uwodzi młodą nastolatkę, Reggie uwiódł mnie. Pragnienie przebiegało szybciej przez moje ciało, bardzo potrzebowałem tego młodego mężczyzny.

Na szczęście podjechaliśmy moim długim podjazdem i weszliśmy do garażu. Kiedy drzwi garażu się zamknęły, zaczął macać moje piersi i cipkę, nawet nie wysiedliśmy z samochodu. Rozpiął mi bluzkę i był zadowolony, że nie mam na sobie stanika.

Uszczypnął mnie w sutek, a ja robiłam się coraz gorętsza, sięgnęłam do jego krocza, był taki twardy pod swoimi dżinsami. Reggie był niespokojny i zaczęliśmy się rozbierać w samochodzie, jak dwoje nastolatków na nocnym parkingu. Bez dżinsów, jego kutas był twardy, sięgnął po moją głowę, a ja gorączkowo ssałam i lizałam jego pysznego czarnego kutasa. Popchnął moją głowę w dół, a ja wzięłam jego penisa głęboko do ust. Zapomniałem, gdzie jesteśmy, pogrążyłem się w seksualnym szaleństwie. Doszedł szybko i bardzo mocno, ponieważ starałem się połknąć wszystkie jego gorące, lepkie nasiona. Nadal pchał moją głowę w dół, a ja zaczęłam się krztusić, powoli wysunął swojego kutasa z moich ust.

Sprawdź:   Kobieta z sąsiedztwa

Chciał, żebym wspiął się na jego kutasa w samochodzie, gdy próbowałem go zmusić do wejścia do łóżka. Wygrał, wspiąłem się na siedzenie pasażera i stojąc twarzą do niego, opuściłem się na jego penisa. Moja cipka była tak mokra, że ​​jego wciąż twardy członek gładko wszedł w moje ciało i uderzył w szyjkę macicy, jęknęłam z czystej przyjemności.

Później wyobraziłam sobie, jak mój mąż wraca do domu i otwiera garaż, i widzi swoją żonę pogrążoną w seksualnym szaleństwie z młodą czarną nastolatką.

Po tym, jak doszedł twardo, wlewając swoje nasienie do mojej cipki, ściągnąłem go, uklęknąłem i spróbowałem więcej jego cudownego kutasa, trochę jego spermy i własnego soku. Delikatnie ujął moją głowę i kołysał się w przód iw tył, chciał przyjść jeszcze raz. W najlepszym razie mój mąż może przyjść dwa razy, za drugim razem oddając niewielką ilość spermy. Reggie przyszedł dwa razy, za każdym razem z dużą ilością come, a teraz miał przyjść po raz trzeci.

Jego biodra kołysały się w przód iw tył, a jego duże, silne dłonie utrzymywały moją głowę na miejscu. Pieprzył mnie mocno w usta, a moja szczęka była w agonii, ponieważ nie jestem przyzwyczajony do rozmiaru i siły penisa Reggiego. W końcu doszedł, nie aż tak bardzo, ale wciąż dość gęstej i słodkiej spermy.

Cieszyłem się widząc, że Reggie jest tak samo wyczerpany jak ja, nigdy nie doświadczyłem seksu tak mocnego i potężnego, i to na przednim siedzeniu mojego samochodu. Reggie całował i dotykał moich piersi, co było takie przyjemne, kiedy schodziłem z seksualnego uniesienia.

Ubraliśmy się w samochodzie, a on odrzucił moją propozycję pójścia do mnie do domu i powiedział, że pójdzie do domu piechotą. Mieszkał kilka ulic dalej. Podziękował mi i zapytał, czy może przyjść jeszcze raz, a ja powiedziałam, że tak, już łamiąc obietnicę jeszcze jednego razu.

Sprawdź:   Opowieść o Nottingham o nieoczekiwanym

Powiedziałem: „Następnym razem chcę cię w moim łóżku”.

Odpowiedział: „Może, pani Goldstein, było tak gorąco”.

Musiałem się z tym zgodzić.

Przez następny miesiąc co tydzień jeździłem do szkoły po Reggiego. Jego przyjaciele zaczęli zbliżać się do mojego samochodu, wyraźnie widząc tę ​​kobietę w średnim wieku w land roverze. Jego przyjaciele wyglądali na atletów, obaj byli czarnoskórymi nastolatkami. Zacząłem fantazjować o nich i sposobie, w jaki na mnie patrzyli, ciekawi i głodni.

Pewnego deszczowego dnia, kiedy wjeżdżałem na parking przy siłowni, Reggie podszedł do samochodu i otworzył tylne drzwi. Nie rozumiałem, dlaczego chciał dostać się z tyłu, ale tego nie zrobił. Zamiast tego wskoczyli jego dwaj przyjaciele, a Reggie usiadł na przednim siedzeniu. Byłem zszokowany i zaskoczony obecnością dwóch młodych mężczyzn na tylnym siedzeniu, myślę, że byli równie zaskoczeni. Odwróciłem się do Reggiego i już miałem zaprotestować, ale powstrzymało mnie jego silne, potężne spojrzenie i po prostu kazał mi prowadzić.

Nigdy nie wyglądał na tak silnego, to było jednocześnie przerażające, a mimo to poczułam wzbierającą we mnie uległość i było to przyjemne. Spełniłem jego żądanie i po prostu skinąłem głową, po czym pojechaliśmy do mojego domu i łóżka z trzema głodnymi młodymi mężczyznami.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.