Kilka dobrych opowiadań

Zanim zacznę, ponieważ być może właśnie do nas dołączasz, musisz wiedzieć, że moja żona jest boginią seksu. Jest niesamowicie multiorgazmiczna. Kiedy jesteśmy trzeźwi, zwykle ma tuzin orgazmów podczas zwykłej sesji (wiesz, mniej więcej dwadzieścia minut). Ale kilka lat temu dostaliśmy receptę na medyczną marihuanę i okazało się, że na haju może dochodzić prawie bez przerwy, a ja tak się podniecam, że mogę ją pieprzyć godzinami, więc będzie miała dosłownie setki orgazmów w noc.

Mieliśmy niesamowitą noc drugiej nocy. Ze strojem uczennicy, który opisałam w innej historii, i wszystkimi związanymi z tym tabu. Ale było w tym coś więcej. Nie byłem pewien, czy istnieje jakikolwiek sposób, aby o tym napisać, który oddaje sprawiedliwość. Więc siedziałem nie pisząc to, ale wiesz, że w pewnym momencie musisz zacząć, ponieważ to jedyny sposób, aby to się zaczęło. Nadchodzę.

Częścią zakładania stroju uczennicy jest: jaki jest scenariusz, który odgrywamy? To nie liceum; to uznałoby ją za zbyt młodą. Więc to kolegium. Nie nosi munduru, nosi go, bo wie, że jest gorąco. Ale nadal powinienem być w sytuacji, w której w jakiś sposób ją wykorzystuję, ponieważ to też jest gorące. Próbowaliśmy profesora i studenta, ale to nie działało zbyt dobrze.

Działało to lepiej jako asystent nauczyciela i student, prawdopodobnie z dwóch powodów: po pierwsze, łatwiej wyobrazić sobie dwudziestosześcioletniego studenta, który byłby na tyle głupi, by wykorzystać swoją gorącą studentkę, niż trzydziestotrzylatka profesor, który uczestniczył w kilkunastu seminariach szkoleniowych dotyczących molestowania; po drugie, byłem kiedyś asystentem nauczyciela dyplomowanego i bez żadnego powodu przychodziło do mnie kilku gorących studentów w godzinach pracy biura.

Na szczęście niczego nie próbowałem. Chodzi mi o to, że z prawie trzydziestoletnią historią narosłych fantazji wokół tej sytuacji może wszystko potoczyło się gładko, niż gdybym musiał sobie wyobrazić bycie profesorem, którym nigdy nie byłem.

Ciągle pytała mnie, czego się uczymy – pierwszą rzeczą, którą powiedziałem, była „historia seksu”, a potem „psychologia zachowania”, z czego byłem całkiem dumny, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że byłem naćpany, a moja żona miała na sobie śmiesznie gorący strój, który utrudnia myślenie. Ale po tym trochę zabrakło mi pomysłów. A może nie, ale kiedy zapytała: „Czego się teraz uczymy?” jakiś czas później byłem zdezorientowany i to był koniec odgrywania ról.

Sprawdź:   Mikołaj Jest Zaskoczony

Nie czytaj w tym zbyt wiele; Rozmowy o odgrywaniu ról były jak cztery lub pięć linijek, przeplatane godzinami pieprzenia się i nakazywania jej zachowania. To nie jest tak, że naprawdę odgrywamy coś złożonego lub na jakimkolwiek poziomie szczegółowości. To raczej ustawia nastrój, a mając ten nastrój, przynajmniej ja naprawdę się podniecam.

Nie uzupełniliśmy zbytnio historii, ale musiała dostać lepszą ocenę czy coś, więc założyła strój zdziry, żeby mnie uwieść. I oczywiście to jest złe, więc nie tylko ją przeleciałem, ale zagroziłem, że wydam ją za to, jeśli nie przyjdzie co tydzień do mojego biura na karę, którą sam wymierzę. Mianowicie, wszystkie klapsy i biczowanie, obciąganie i ruchanie, ponieważ znowu była bardzo niegrzeczną dziewczyną i zasługiwała na karę. Ale ona jest taki niegrzeczną dziewczynkę, której spodobało się bycie moją uległą małą dziwką i zaczęła mówić „Proszę daj mi klapsa”, bo to też jest złe i ona o tym wie. I najwyraźniej wie, jak bardzo to lubię.

Był moment, w którym założyłem jej coś jeszcze – jakieś skąpe różowe majtki bez krocza. Poszły zanim spadła spódnica, czyli zmieniliśmy bieliznę. Jestem prawie pewna, że ​​wszystko pod tą plisowaną spódnicą w kratę będzie wyglądać niesamowicie. A potem był okres, kiedy nie miała nic na brzuchu, ale wciąż nosiła krótki top, stanik push-up i pończochy do ud. Pamiętam, jak powiedziałem: „O cholera, kochanie, musisz ssać mi kutasa w tym stroju”, ale potem zaczęliśmy robić coś innego, równie gorącego, jestem pewien, i nigdy do tego nie wróciliśmy, nie sądzę.

W każdym razie wspominam o tym, ponieważ w pewnym momencie, kiedy była prawie całkowicie rozebrana, powiedziała: „Co się teraz dzieje?” tak naprawdę nie śledziłem; Myślę, że w myślach kontynuowała rozmowę o tym, czego uczymy się w szkole, ale to było dawno temu, więc nie skojarzyłam tego. Albo może nie. Albo wydawało mi się to wiecznością i tak nie było, bo na tym właśnie polega bycie na haju, albo trwało to wieczność, ale ponieważ tak naprawdę nic nie powiedziała pomiędzy, myślała, że ​​nadal prowadzimy tę rozmowę, co też jest wysoki robi.

Powiedziałem: „Hę?” a ona powiedziała: „Opowiedz historię”. OK. Jeśli czytałeś któregokolwiek z moich blogów, zrozumiesz, że może to oznaczać różne rzeczy. Zwykle nie słyszy tego, co mówię bardzo wyraźnie. Ale cokolwiek to znaczy, ekscytujące jest fantazjowanie na głos o innych wyimaginowanych osobach, z którymi chciałbym się pieprzyć, więc powiedziałem: „Och, jest tu już naprawdę gorący chłopak. Ma dwadzieścia pięć lat i jest naprawdę wysportowany.

Sprawdź:   Jego Office Kitten Pt. 1

„Jego kutas jest naprawdę duży, a stojąc tam i patrząc na nas, robi się twardy”. W międzyczasie ona używa naszej najpotężniejszej wibracji pocisku, a ja mam naoliwionego penisa w jednej ręce. Drugą ręką ściskam jej cycki, wkładam palce do jej cipki lub milion innych rzeczy – daję jej klapsa w dupę, przesuwam biczem po jej sutkach, biczuję jej uda. „Podchodzi i chwyta mojego penisa jedną ręką. Drugą przyciąga mnie blisko. Wkładam tego wielkiego kutasa do ust i kocham go, biorąc go tak głęboko, jak tylko mogę”.

Wzdycha, całe jej ciało się trzęsie i zaczyna dochodzić. „Kurwa, to jest takie brudne, uwielbiam to. Doprowadzam go do krawędzi dojścia i zatrzymuję się. Potem decyduję, że on potrzebuje mnie bardziej niż ja jego. Stoję nad nim, a on patrzy na mnie, kiedy rozluźniam jego gardło. O mój boże, jego gardło jest takie dobre. Trochę się krztusi, ale czuję się tak dobrze w jego gardle, że nie może przestać, a kneblowanie jest wspaniałe na moim kutasie. Bierze mnie do końca i kiwa głową, dając mi znać, że jest gotowy na ostre wyruchanie w gardło.

Tłumi krzyki, jęczy, kołysze biodrami. Widzę, jak jej srom kurczy się wielokrotnie, prawie bez przerwy.

„Jego kutas jest twardy jak skała, zaczyna kapać, zanim się pojawi, jest tak podniecony. Walę go głęboko w jaja, eksploduję, spuszczam spermę do jego gardła, mój kutas pulsuje z przyjemności. „O tak, kochanie!” Krzyczę na niego. Kurwa tak, tak dobrze jest mieć gardło uroczego młodego mężczyzny.

Wciąż dochodzi, jej biodra się poruszają, odwraca twarz do poduszki, żeby móc się rozpłakać.

„Znowu patrzy na mnie i wreszcie musi mnie puścić. Wycofuję się, ociekając resztą spermy na jego usta i podbródek. W końcu dochodzi do siebie i wsuwa swojego dużego kutasa, śliskiego od pre-come, w twoją słodką mały dupek. Delikatnie otwiera twój odbyt, powoli wchodząc coraz głębiej.

Tutaj trochę się uspokoiła, przegrupowując. Ale wiedziałem, jak ją ponownie rozpalić, szybko.

Sprawdź:   Żona zgadza się na trójkąt

„Kontynuuje, powoli, ale możesz powiedzieć, że się powstrzymuje, a ty jesteś tak gotowy. Błagasz go o więcej.„ Pieprz mnie w dupę! rozkazujesz”.

Na chwilę rozległ się prawdziwy krzyk; zdusiła to i zaczęła się trząść, przyciskając wibrację mocno do swojej łechtaczki. Kładę rękę na jej cipce i dosłownie kapie, jakby trochę się wytrysnęła. „Przyciąga mnie do siebie i mówi:„ Kochanie, chcę poczuć twojego penisa przy moim ”. Z nim za tobą i mną z przodu, mój kutas jest już całkowicie twardy, smaruję go sokiem z twojej cipki i wsuwam go w twoją gorącą, ciasną cipkę.

Znowu ciągle nadchodzi, dysząc, jęcząc, wierzgając i drżąc, rzucając głową z boku na bok.

„Masz w sobie dwa twarde kutasy, jeden w dupie, a drugi w cipce. Czuję, jak jego piękny duży kutas naciska na mój i zaczynamy wpychać się jeden po drugim, wypełniając twoje dziurki i przyciskając nasze kutasy do siebie. „Pierdol mnie!” mówisz. „Pierdol mnie mocno!” Sięgam wokół, chwytając jego tyłek za policzki, aby wepchnąć go w ciebie z całej siły, i łaskoczę jego odbyt palcem.Pływając w pożądaniu, walimy w twoje idealne, małe, ciasne, śliskie dziurki.

W końcu mówi: „O mój Boże, zaraz eksploduję” i to doprowadza mnie do szału. W tym samym czasie oboje naciskamy tak głęboko, jak tylko potrafimy, i zaczynamy nasze masywne orgazmy. Krzycząc, pompujemy cię pełną spermą. Fala za falą uderza w nas, nasze kutasy puchną w tobie i ocierają się o siebie, gdy sperma zaczyna z ciebie kapać i spływać po twoich nogach.

W tym momencie całkowicie przeniosła się w przestrzeń kosmiczną — jest prawie nieobecna, zagubiona w chwili, mająca wszystko, na czym jej zależy i wszystko, czego potrzebuje. Porusza się, całe jej ciało się faluje, jej cipka pulsuje i wchodzi w gigantyczną falę. Odrzuca wibrator na bok i dysząc, cieszy się energią przepływającą przez nią i niosącą ją przez Wszechświat.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.