Masaż

„Zdejmij ubranie i przykryj się ręcznikiem”.

„Wszystkie moje ubrania?” zapytała.

„Cokolwiek ci pasuje. Daj mi znać, kiedy będziesz gotowy.

Słyszę, jak woła „Gotowe” i wraca do pokoju. Jej koronkowe majtki leżą na stosie jej ubrań na krześle w kącie.

“Gotowy?” Pytam.

“Gotowy!” odpowiedziała. Ściągam ręcznik z jej ramion i składam go tak, że zakrywa tylko jej tyłek. Składam ręcznik od dołu, odsłaniając jej nogi, aż ręcznik zakryje górę jej ud i pośladki.

Pocieram dłonie, aby je ogrzać, a następnie spryskuję dłonie olejkiem do masażu i zaczynam rozprowadzać go po jej ramionach i plecach. Masuję jej ramiona w dół pleców, aż do początku wypukłych policzków, zsuwając ręcznik nieco w dół, abym mógł masować miejsca, w których dołeczki znajdują się tuż nad jej pośladkami. Widzę, jak jej tyłek trochę pęka, i ostrożnie odsuwam ręcznik jeszcze bardziej, żeby znalazł się na jej udach i bardziej odsłaniał ten kształtny tyłek. Masuję jej pośladki i wcieram olejek do masażu w jej miękkie ciało. Słyszę westchnienie i cichy jęk przyjemności, kiedy spuszczam olejek w dół jej pępka i patrzę, jak znika między jej policzkami.

To wspaniałe ciało zdecydowanie uruchomiło mój silnik i muszę dostosować się w szortach. Pytam: „Czy jesteś szczęśliwy, jeśli rozkrokuję twoje nogi, aby dalej pracować nad twoimi plecami?”

„Mmmm, zdecydowanie” brzmi odpowiedź.

Teraz mogę przesuwać obiema rękami po jej tyłku aż do jej ramion i wzdłuż boku jej ciała. Stopniowo przesuwam dłońmi w górę iw dół, stopniowo przesuwając się dalej i dalej wzdłuż boku jej ciała. Za każdym razem zaczynam delikatnie przesuwać palcami po jej piersiach, po bokach jej ciała, wokół bioder i pośladków, aż drży z rozkoszy.

Wstaję z łóżka i słyszę cichy odgłos rozczarowania, ale kiedy zaczynam masować jej lewą stopę i stopniowo przesuwać się w górę jej nogi, te odgłosy przyjemności zaczynają się od nowa. Przesuwam się w górę jej uda, masując po drodze. Moje ręce przesuwają się w górę, aż moje palce zatrzymują się na jej udach, ale gdy tylko nie mogę iść dalej, ona rozkłada nogi, a ja wsuwam rękę między jej uda. Przesuwam rękę w górę, aż ledwo dotykam jej sromu. Słyszę lekkie westchnienie, a jej dłonie chwytają poduszkę. Zaczynam cały proces od nowa na jej prawej nodze i tym razem muskam palcami jej wargi sromowe i słyszę gwałtowny wdech.

Sprawdź:   Złapany na oszukiwaniu

Wracam do jej stóp i przesuwam dłońmi po jej nogach. Za każdym razem przesuwam palcami po zewnętrznej stronie jej cipki. W końcu podnoszę ręce i delikatnie rozdzielam jej usta, a palcami delikatnie dotykam jej łechtaczki. Widzę, jak jej mięśnie pośladków napinają się i rozluźniają, gdy zręcznie ją drażnię. Przyciskam prawy kciuk do jej pochwy i pozwalam jej wsunąć się do środka, podczas gdy lewą ręką masuję jej pośladki. Wsuwam palec w szczelinę jej pośladków, pod ręcznik i delikatnie muskam jej tylne wejście. Znowu się zaciska i słyszę gwałtowny wdech. Masuję jej łechtaczkę i dziurki, podczas gdy ona jęczy z rozkoszy.

“Nic ci nie jest?”

„Tak, czuję się więcej niż dobrze” — odpowiada bez tchu.

„Czy mam zdjąć ręcznik?”

„Tylko jeśli zobaczę cię nago” – odpowiada.

Nie waham się i zdejmuję ubranie. Odwraca głowę i patrzy, jak mój bardzo wyprostowany kutas wyskakuje z moich szortów. Oblizuje usta i wyciąga rękę. Odpycham go i mówię: „Jeszcze nie…”

Chwytam kolejną poduszkę, stukam ją w biodro i mówię „Wstawaj”. Unosi biodra, a ja wsuwam pod nią poduszkę, tak że jej wspaniały tyłek jest teraz wyrzucony w powietrze. Wdrapuję się z powrotem na łóżko i siadam okrakiem na jej nogach. Zaczynam masować tył jej ud i przesuwam dłońmi po jej pośladkach, aż do ramion. Kiedy to robię, mój kutas po prostu ociera się o pęknięcie jej tyłka i czuję, jak unosi się, by poczuć więcej. Pozwalam, by moje nogi się rozsuwały, tak że trzonek mojego penisa wślizguje się między jej tyłek.

Gdy przesuwam dłońmi w dół jej ciała, zsuwam mojego penisa z powrotem w dół. Zaczynam od nowa, a gdy się poruszam, ona wygina plecy w łuk, żeby bardziej wysunąć tyłek w powietrze. Jej cipka jest bardzo mokra i ocieka, a piżmowy zapach jest odurzający. Kiedy przesuwam się wzdłuż jej ciała, pozwalam główce mojego penisa muskać jej cipkę. Jęczy głośno, gdy ocieram się o jej łechtaczkę. Kiedy przesuwam dłońmi wzdłuż jej ciała, pozwalam palcom wsunąć się pod jej piersi, a ona unosi się tak, że mogę ślizgać się po jej sutkach. Drży z rozkoszy, a z jej ust wydobywa się jęk.

Sprawdź:   Z powrotem tam, gdzie jego miejsce

– Wsuń to, proszę – słyszę jej błaganie.

„Jeszcze nie…” Siedziałem, więc przesuwam dłońmi po jej tyłku, kciukami rozdzielając jej policzki i przesuwając dłońmi w górę jej pleców do ramion, w górę jej szyi i przez jej włosy, a potem w dół wzdłuż boków jej ciało, aż dosięgam jej bioder. Za każdym razem, gdy mój kutas ślizga się po jej pępku, pozostawia ślad precum, który wcieram dłońmi, gdy poruszam się w górę.

„Proszę…” – błaga.

Więc biorę mojego fiuta w dłoń i muskam go wzdłuż jej cipki, łechtaczki iz powrotem do jej pochwy. Po prostu dociskam jej czubek, aż zaczyna się wsuwać. „Teraz tylko głowa…”, mówię i wycofuję się.

Jęczy głęboko: „Więcej”. Więc kiedy przesuwam dłońmi po jej tyłku i plecach, pozwalam mojemu kutasowi naciskać na jej pochwę, aż główka wyskoczy. Trzymam ją tam, podczas gdy ona się wije. „Przestań się ruszać” – rozkazuję, a gdy tylko leży nieruchomo, kontynuuję przesuwanie dłońmi po jej ciele, ostrożnie nie wsuwając się głębiej.

Kiedy docieram do jej ramion, kładę na nich ręce i zanurzam się głęboko w niej. Ona bryka i jęczy. Przesuwam dłońmi po jej ciele i wysuwam się prawie do końca. Tym razem przesuwam ręce w górę jej ciała i poruszam się bardzo powoli, tak że tylko głowa jest w środku. Robię to znowu i znowu. Jej oddech jest nierówny, a za każdym razem, gdy się zsuwam, trochę się podskakuje. Za piątym razem przesuwam ręce w górę jej ciała, docieram do jej ramion i wsuwam się głęboko w nią. Szarpie się i czuję, jak jej mięśnie zaciskają się głęboko w środku.

Ponownie wysuwam się prawie do końca i wznawiam proces. Trzy, cztery, pięć razy przesuwam się w górę, tylko czubek do środka, wycofując się, gdy przesuwam dłońmi po jej ciele. Wsuwam się w górę, tylko czubek, przesuwam dłońmi w dół jej ciała, przesuwając dłońmi po jej piersiach. Delikatnie szczypam jej sutki i masuję jej piękne piersi. Robię to znowu i znowu.

Sprawdź:   Nieoczekiwane towarzystwo na wakacjach daleko od domu - część III

W końcu przesuwam dłońmi po jej ciele, tylko końcówką do środka, i przesuwam dłońmi po jej piersiach, ale tym razem się nie wycofuję. Zsuwam ręce w dół do jej bioder, chwytam je i wsuwam się głęboko w nią. – O Boże… – krzyczy, a ja czuję, jak jej cipka zaciska się w orgazmie. Zostawiam siebie głęboko w środku, podczas gdy ona szarpie się i krzyczy z rozkoszy.

Kiedy przestała się szarpać i dochodzić, szepczę jej do ucha: „Czy mam teraz zrobić przód?”

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.