Tata w baseballu uderza potrójnie

Jak większość rodziców wie, drużyny sportowe ich dzieci to praca na cały etat. Moja rodzina nie jest inna. Mamy troje dzieci i większość wakacji spędzamy na wożeniu ich na turnieje na Środkowym Zachodzie. Wraz z wiekiem spędzają coraz więcej czasu ze swoimi kolegami z drużyny, a mniej z nami, co w idealnym świecie pozwoliłoby nam na złośliwość.

Oczywiście łatwiej to powiedzieć niż zrobić, jak każdy mężczyzna może ci powiedzieć, znalezienie kobiety online do takich przedsięwzięć jest prawie niemożliwe. Jeżdżę na te turnieje od sześciu lat i nie miałem szczęścia.

Od kilku lat jestem zwykłym użytkownikiem Double List w Chicago, z bardzo ograniczonym sukcesem. Jednak w miniony weekend znalazłem garnek złota na końcu tęczy na turnieju mojego syna w Westfield w stanie Indiana. Zamieściłem ogłoszenie z zapytaniem, czy istnieje baseballowa mama zainteresowana obserwowaniem, jak się waliłem.

Po tym, jak nie otrzymałem odpowiedzi w środę, byłem zaskoczony, że obudziłem się w czwartek rano na e-mail. Na początku byłem sceptyczny, ale podczas naszej rozmowy zdałem sobie sprawę, że może znalazłem zainteresowaną kobietę. Cały dzień wysyłaliśmy e-maile i rozmawialiśmy i na szczęście oboje mieliśmy czterdziestopięciominutowe okno na spotkanie tego popołudnia. Zdecydowaliśmy, że najlepiej będzie od niechcenia wpaść na siebie na polach i zobaczyć, czy nasza chemia za pośrednictwem poczty elektronicznej rozwinie się osobiście, organicznie. Kathy miała pięć stóp i sześć cali wzrostu, brunetki i ładne ciało z trzydziestoma czterema piersiami typu B/C. Jeśli chodzi o mnie, mam pięć stóp i dziewięć cali wzrostu, brązowe włosy i oczy, atletyczną budowę z 6,5-calowym kutasem, dużą głową grzyba, bardzo grubą i żylastą. Kathy i ja mieliśmy trzy niesamowite spotkania w ciągu następnych trzech dni, kiedy nasz harmonogram na to pozwolił, a każde z nich było gorętsze niż poprzednie.

Sprawdź:   Świetna jedna noc

Pierwsze spotkanie było najbardziej ekscytujące. Po spotkaniu na polach wiedzieliśmy, że chcemy iść do samochodu. Wskoczyliśmy do mojego samochodu i przenieśliśmy się w bardziej odległe miejsce, a gdy tylko zaparkowałem, poleciła mi ściągnąć spodenki. Przyjrzała się długo mojemu kutasowi i zacząłem głaskać. Niemal natychmiast na czubku mojego kutasa pojawiła się duża ilość pre spermy. Kazała mi pocierać nim głowę mojego fiuta. nie będę kłamać; trudno było nie wysadzić mojego ładunku w ciągu pierwszych trzech minut. Udało mi się opanować przez, co wydawało się wiecznością, ale prawdopodobnie zbliżyło się do sześciu minut, zanim podniosła stawkę.

Powiedziała mi, że uwielbiam patrzeć, jak głaszczę mojego kutasa, a potem powiedziała: „Teraz chcę zobaczyć, jak ten wielki kutas się wytryskuje”.

To wyrzuciło mnie na krawędź iw ciągu trzydziestu sekund mój kutas wybuchł jak wulkan. Cum latał wszędzie na kierownicy, desce rozdzielczej, a nawet na dachu. Nigdy w życiu nie byłam tak podniecona przez kobietę i nie mieliśmy żadnego kontaktu fizycznego. Patrzyła, jak sprzątam, i wracała do gier naszych dzieci.

Później tego samego wieczoru otrzymałem od niej maila z pytaniem, czy jestem zainteresowany spotkaniem w piątek. Szczerze mówiąc nie musiała pytać, oczywiście chciałem się ponownie spotkać.

Nie sądziłem, że w naszym drugim spotkaniu uda mi się przebić po pierwszym spotkaniu, ale drugie było trochę dłuższe i znacznie gorętsze niż pierwsze. Zdecydowaliśmy się spotkać w tym samym miejscu, ale tym razem poprosiła, aby usiadła na miejscu kierowcy, a ja na siedzeniu pasażera. Z mojej strony nie było wahania. Byłem ciekaw dlaczego i szybko odkryłem przyczynę. Chciała nagrać, jak szarpię mojego fiuta i zbliżyć się do mojego orgazmu.

Mój kutas wyskoczył z moich szortów jak rakieta, ale zanim zacząłem głaskać, podała mi oliwkę dla niemowląt i poprosiła, abym potarł mojego kutasa. Nie sądziłem, że mój kutas może stać się twardszy, ale po nałożeniu olejku dla dzieci zdałem sobie sprawę, że mój kutas jest twardy jak stal. Aby spotkanie było jeszcze gorętsze, nakarmiła moje ego i zaczęła mi opowiadać, jak chciała zobaczyć więcej spermy niż wczoraj i zaczęła nagrywać. Chciałbym móc powiedzieć, że stoczyłem dobrą walkę i zdołałem się opanować, ale nie chcę cię wprowadzać w błąd. Tak mnie podnieciła, że ​​mój kutas zaczął rozpylać spermę na całej desce rozdzielczej, a ona nagrywała każdą sekundę. Byłem tak podniecony, że mój kutas wciąż pulsował przez kilka minut po tym, jak przyszedłem. Zdałem sobie sprawę, że podczas dwóch spotkań z Kathy nigdy się nie pocałowaliśmy, nigdy mnie nie dotknęła, a ja miałem dwa z najlepszych orgazmów w moim życiu.

Sprawdź:   Obciąganie za dług

Później tego wieczoru otrzymałem wiadomość e-mail z informacją, że wielokrotnie oglądała wideo, gdy masturbowała się swoim wibratorem. Wiedzieliśmy, że sobota była naszą ostatnią szansą na spotkanie i udało nam się przebić oba poprzednie spotkania.

Przy trzecim spotkaniu sprowadziliśmy to do poziomu naukowego i dokładnie wiedzieliśmy, gdzie się spotkać, i, podobnie jak przy drugim spotkaniu, poprosiła, abym usiadł na miejscu pasażera, aby mogła nagrywać. Tym razem zabrakło olejku dla dzieci, co było trochę rozczarowujące, ponieważ wydawało mi się, że dzięki temu spotkanie jest bardziej intensywne. Nie mieliśmy dużo czasu i szczerze mówiąc, nie potrzebowałem tego, ponieważ mój kutas już pulsował. Poprosiła mnie, żebym powoli szarpnął mojego fiuta, żeby mogła cieszyć się pokazem. Nagrywała i poprosiła, żebym jej powiedział, kiedy będę bliski uwolnienia. Zrobiłem co w mojej mocy, nie spiesząc się z nią, ale ona zaczęła mówić sprośnie, mówiąc mi, jak mokra patrzyła na mnie, kiedy głaskałem mojego kutasa. Powiedziała mi, że oglądając film z poprzedniego dnia miała niesamowity orgazm. Próbowałem się powstrzymywać, ale powiedziałem jej, że zaraz wybuchnę i przygotuję się na zbliżenie. Ku mojemu zaskoczeniu, kiedy powiedziałem jej, że zaraz się spuszczę, odłożyła telefon, złapała mojego fiuta i pochłonęła go ustami, gdy zacząłem wybuchać. Wtedy nie miałam pojęcia, ile przyjechałam, bo była w stanie połknąć cały mój ładunek. Kiedy mój kutas przestał wybuchać, powoli lizała mój wałek, czyszcząc każdą ostatnią kroplę spermy. Potem spojrzała na mnie, kiedy skończyłem, i powiedziała, że ​​to moja nagroda za pozwolenie jej na nagranie mnie poprzedniego dnia.

Naprawdę nie mogę się doczekać naszej następnej podróży do Westfield w lipcu. Już myślę o tym, jak możemy przebić nasze poprzednie spotkania.

Sprawdź:   Mina i Suzy - Rozdział drugi

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.