Moje pierwsze doświadczenie biseksualne – Sex Erotyczne Opowiadania

Był lipiec, letnia przerwa między dziesiątą a jedenastą klasą. Miałem szesnaście lat i jak większość młodych mężczyzn w moim wieku byłem chodzącym „bonerem”. To był problem! Wychowałem się w bardzo surowym chrześcijańskim domu; mówić o seksie lub cokolwiek seksualnego było mniej lub bardziej zabronione. Masturbacja była grzechem! Nawet zwykłe randkowanie w tym wieku było aktywnie odradzane.

Niemniej jednak moje hormony, jak wszyscy w moim wieku, szalały. Masturbowałem się co najmniej trzy razy dziennie. Doszło do tego, że nie mogłem zasnąć bez opróżnienia jaj na brzuch. Wiedziałem, jak fachowo wydoić mojego fiuta. Zwykle mój kciuk i palec wskazujący owijały się wokół podstawy, z hojną porcją balsamu, ściskając i wykręcając rękę, jakbym przyspieszał motocykl. Pompowanie nad wrażliwym grzbietem mojej grzybkowej główki, a następnie z powrotem w dół, skręcając się w obu kierunkach. Utrzymując silny nacisk, zwłaszcza nad głową iu podstawy, podnosząc mój twardy jak skała młotek. Wyobrażałam sobie dziewczyny ze szkoły, które miały największe piersi lub najładniejsze twarze i udawały, że to ich ręka, głaszcząca się, aż poczułam opuchliznę w pachwinie, zbliżające się zawroty głowy, a potem wybuch gorącego kremu na mojej skórze. Uwielbiałem te doznania!

Tego lata 1986 roku pojechałem na tydzień do mojego dobrego przyjaciela Jimmy’ego nad jeziorem wraz z jego mamą i tatą. Był to skromny domek, ale dobrze wyposażony we wszystkie udogodnienia potrzebne do miłego spędzenia czasu na plaży, mieliśmy nawet własną sypialnię. Spędzaliśmy dni grając we Frisbee lub wylegując się na plaży. Nieuchronnie zauważymy niektóre młode damy w naszym wieku, a one zauważą nas.

Żadne z nas tak naprawdę nie chciało być chrześcijaninem i nie chciało doświadczyć więcej niż doświadczaliśmy seksualnie. Często nasze rozmowy skupiały się na tym, co moglibyśmy zrobić, gdybyśmy mogli później spotkać niektóre z tych dziewczyn, ale wiedzieliśmy, że nigdy nie polecimy z jego rodzicami. Oboje przyznaliśmy sobie, że często „grzeszyliśmy” i masturbowaliśmy się. Tak się złożyło, że Jimmy miał kilka magazynów Hustler, które znalazł schowane w swoim bagażu. Pewnej nocy po kolacji wyciągnęliśmy ich i gorączkowo pożeraliśmy obrazy i historie. Oboje widzieliśmy, jak inni wybrzuszają się w naszej bieliźnie i nie mogłem powstrzymać się od włożenia ręki do szuflady i rozpoczęcia masowania mojego opuchniętego członka, Jimmy zrobił to samo. Jeśli kiedykolwiek próbowałeś, nie jest łatwo szarpać się w szortach, więc ściągnąłem swoje do ud i celowo zacząłem pompować grube mięso. Jimmy obserwował mnie uważnie i to jeszcze bardziej mnie podnieciło. Mogłem powiedzieć, że lubił patrzeć, jak moja ręka przesuwa się po moim wale i podobało mi się, że to zrobił. To była nowa sensacja i denerwowałam się, co to może oznaczać, czy jestem gejem, czy naprawdę lubię chłopców?

Sprawdź:   Nieznajomy i jego przyjaciel

Jimmy wyciągnął własnego penisa wkrótce po tym, jak to zrobiłem i wkrótce zaczął też energicznie głaskać. Teraz żadne z nas nie angażowało się w porno, które to zaczęło, ale uważnie obserwowało drugą przyjemność z nasmarowanymi balsamem rękami. Jego narzędzie miało około sześciu cali długości i ładnie zwężającą się główkę, niezbyt grubą i nieco zakrzywioną w górę. Mój był o cal dłuższy i znacznie grubszy z bardziej tępym grzybkowym łbem i prostym jak strzała. Leżał na łóżku z kutasem w dłoni. Siedziałam tuż obok jego łóżka na krześle, siedząc możliwie jak najwygodniej, mniej niż kilka stóp ode mnie. Radość z bycia tak blisko podnieconego chłopca była denerwująca, nie byłam pewna, czy powinnam czuć się tak podekscytowana, jak się czułam, ale nie mogłam powstrzymać się od oglądania, wyobrażając sobie, jak by to było głaskać mojego przyjaciela.

Najpierw eksplodowałem z przytłumionym pomrukiem i zawrotami głowy, a potem rozpyliłem cztery lub pięć mocnych sznurów gorącej śmietany na podłogę. Gdy tylko to zrobiłem, Jimmy również zaczął szczytować, jego ciało drgnęło lekko, a drugi strumień z jego gorącej różowej armaty wylądował na moim kolanie. Nie mogłam uwierzyć, jak cudownie było mieć jego parny ładunek na mojej skórze. Był gorący i kremowy; Czułem zapach stopionego wytrysku i to wszystko wypełniło mnie pragnieniem więcej. Trochę się bałem! Jak mogłam być tak napalona na kutasa i spermę mojego przyjaciela? Co to oznaczało? Byłem zdezorientowany, zmartwiony, ale przede wszystkim bardziej napalony niż kiedykolwiek!

Oboje zachichotaliśmy nieśmiało, a Jimmy przeprosił za dojście na mnie.

– Nic wielkiego – powiedziałam, wmasowując lepki płyn w skórę, aby zniknął, nie chcąc, żeby wiedział, że mi się podoba.

Pożegnaliśmy się i poszliśmy spać, ale nie spałem szybko. Spędziłem większość nocy pragnąc więcej gorącej odwagi na mojej skórze i zastanawiając się, jak mogę to zdobyć. Zawsze cieszyło mnie uczucie, gdy moje własne się na mnie przelewało, ale to było nowe seksowne doznanie i potrzebowałam więcej.

Sprawdź:   Historia Teresy - Rozdział 27: Jeśli nie możesz być z tą jedyną

Następnego ranka nie było niezręczności. Wstaliśmy, poszliśmy na plażę i jak zwykle spędziliśmy dzień. Jednak kombinowałem. Kiedy zobaczyliśmy seksowną dziewczynę, powiedziałbym, że zastanawiam się, jak czułyby jej ręce na naszych kutasach? Przez cały dzień myślałem o innych rękach na jego kutasie io tym, jak by to było.

Później tego samego wieczoru, kiedy byliśmy gotowi do spania, wyciągnęliśmy Hustlerów. Jeszcze raz patrzyliśmy i czytaliśmy przy słabym świetle lampki nocnej i oczywiście znowu zaczęliśmy się masturbować. Spojrzałam na seksowne różowe narzędzie Jimmy’ego i chciałam poczuć je w dłoniach. Chciałam poczuć, jak moja dłoń przesuwa się po tej zwężającej się, gładkiej głowie i więcej jego parującego kremu na mojej skórze. Był taki twardy i czuł się niesamowicie napalony. Przypomniałem mu o szczególnie gorącej lasce, którą widzieliśmy wcześniej na plaży, i zapytałem, jak według niego czułyby jej ręce.

„Chciałbym poczuć jej dłonie na moim kutasie!” powiedział z cichym jękiem.

To była moja chwila, w środku byłam pełna podniecenia, niepokoju i pożądania. Co by się stało, gdyby wpadł w panikę, kiedy zasugerowałem, czego chcę, co, jeśli mu się to spodobało, a co, gdybyśmy byli gejami? Nie mogłam się oprzeć i zdecydowałam się śmiało wysunąć rękę, niepewna jego reakcji, trzęsąc się wewnątrz i na zewnątrz, ale myśląc, że gdyby był choć w połowie tak napalony jak ja, to brzmiałoby to jak przyzwoity pomysł.

„Mogę udawać, że jestem nią, a ty możesz użyć mojej ręki, jeśli chcesz?” Powiedziałem szeptem.

Jimmy początkowo patrzył na mnie zdziwiony, ale kiedy położyłem rękę na jego dłoni, nie sprzeciwił się. Moja dłoń zakryła jego, przesuwając się po jego wspaniałej erekcji. Byłem blisko celu i sam byłem bardziej niż podekscytowany. Poczułem, jak moja własna twardość gęstnieje i drga, a moje serce wali. Po uderzeniu lub dwóch kolejnych wypuściłam rękę z jego dłoni i poczułam na dłoni jego gorącą, mięsistą głowę. Wewnątrz eksplodowałam, kochając to uczucie. Gładki aksamit jego cienkiego twardego mięsa sprawiał, że sączyłem się z własnego.

Sprawdź:   Jedna burzowa noc

Instynktownie odsunął rękę i pozwolił mi dalej pracować jego kutasem. Wziąłem go do ręki i dodałem balsamu. Zacząłem traktować jego kutasa jak mojego, przesuwając się od czubka do podstawy, skręcając się tak jak to robiłem, dojąc jego cienkiego, ale zgrabnego kutasa dla mojej przyjemności tak samo jak jego. Patrząc w jego oczy patrzył tylko na moją rękę i swojego kutasa, ale jego twarz miała wyraz intensywnej przyjemności. Zauważając jego radość zacząłem głaskać coraz szybciej, chciałem, żeby rozlał swoje gorące nasienie. Trzymanie się mocniej i szybciej, namawiając go do strzelania z każdym uderzeniem. Wreszcie jęknął cicho, a ja poczułam pulsującą żyłę w mojej pięści i patrzyłam, jak jego krem ​​spływa strumieniami i spływa kaskadą na moje palce i przedramię. Gdy to zrobił, poczułem, jak mój własny twardy kutas też się rozpryskuje. To się działo, co to znaczy, mój Boże, kocham kutasy i spermę, pomyślałem, co teraz?

Przez chwilę żadne z nas nic nie mówiło.

– Myślisz, że takie byłyby jej ręce? – zapytałem po kilku sekundach ciszy.

„Nie jestem pewien, ale czułem się świetnie!”, powiedział Jimmy z uśmiechem.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.