Wesele DP – Sex Erotyczne Opowiadania

Wesele przekształciło się w wieczorną zabawę i chociaż bardzo się starałam, nie mogłam tak naprawdę cieszyć się przyjęciem. Upadł płasko i był dość nudny. Szkoda, bo szczęśliwa para była moimi dobrymi przyjaciółmi.

Postanowiłem wmieszać się w tłum i zobaczyłem atrakcyjnie wyglądającą parę siedzącą samotnie przy stole. Podszedłem do nich i zapytałem, czy mógłbym do nich dołączyć, na co entuzjastycznie powiedzieli „tak”.

Rozmawialiśmy, początkowo zgadzając się, że przyjęcie było trochę naiwne, a po dalszej rozmowie dowiedzieliśmy się o sobie trochę więcej. Luke miał dwadzieścia sześć lat (ale wyglądał znacznie młodziej), a Janey dwadzieścia cztery i znowu wyglądała młodziej. Oba były naprawdę gorące i wyjątkowo dobrze wyglądające. Obaj pochodzili z Londynu i wyglądali na bardziej wyrafinowanych typów TOWIE – wiesz, nieskazitelna skóra, bajeczne postacie, nieskazitelnie ubrani, wypolerowani i wypolerowani do rękojeści.

Luke miał na sobie łososiowy garnitur, co brzmi okropnie, ale wyglądał w nim cudownie. Janey miała na sobie białą suknię koktajlową Lacey i wyglądała równie cudownie.

Miałam na sobie błękitny garnitur i byłam komplementowana za mój wygląd. Komentarze zostały odwzajemnione i poszliśmy głębiej.

Rozmowa szybko przeszła na seks i powiedziałam im, że jestem biseksualna. Wydawało się, że to naprawdę ich podnieciło, a kiedy zapytałem, dlaczego otrzymałem nieoczekiwaną odpowiedź.

Luke i Janey byli bardzo aktywni seksualnie i chcieli spróbować nowych rzeczy, ale nie mogli znaleźć nikogo, kto by się na to zgodził. Popychając ich dalej, ujawnili, że Luke chciał, by jakiś człowiek do działania, a Janey chciała być podwójnie penetrowana.

Od razu poczułem, jak mój kutas twardnieje i ćwiczę ogromną samokontrolę. Zasugerowałem, że gdyby byli na to gotowi, moglibyśmy zabawić się w pokoju, który zarezerwowałem na wesele. Nie potrzebowali zbyt wiele przymusu, co mnie naprawdę zaskoczyło, bo jestem od nich o dobre dziewięć do dziesięciu lat starsza. Potem ukradkiem wymknęliśmy się (trochę niegrzeczni i niegrzeczni, ale nie moglibyśmy zostać pominięci)!

Sprawdź:   Zaproszony z powrotem

Otworzyłem drzwi do pokoju, wsunęliśmy się i usiedliśmy na łóżku. Luke i Janey ciągle pytali, czy jestem pewien, że o to mi chodzi, a ja potwierdziłem swoje zamiary, gdyby byli na to gotowi (myślałem, że się wycofają). Byli, a potem poszli wyjaśnić, czego chcą, i wszyscy potwierdziliśmy, że wszyscy jesteśmy w porządku pod względem zdrowia seksualnego. Byłem zachwycony i nie mogłem się doczekać, aż „utknę”.

W mgnieniu oka wszyscy byliśmy nadzy. Luke był twardy, a jego kutas wyglądał wspaniale w całej okazałości z piękną grzybową główką. Chłopak miał jakiś poważny obwód.

Janey zażądała, żebym ssała jego członka, więc dobrowolnie uklękłam i wysadziłam go. Uwielbiał to i wkrótce leżeliśmy w 69, podczas gdy Janey robiła sobie cios palcami.

Następnie poprosiła nas oboje o podwójną penetrację jej. Nie musieliśmy dwa razy powtarzać i wkrótce pieprzyliśmy obie dziury. Łukasz z przodu i ja z tyłu.

Czułem, jak Lukes uderza mojego kutasa w mojego i dostałem odpowiedni róg!

Janey była w niebie i musieliśmy ją trochę uciszyć, ponieważ jęczała dość głośno. Szybko podeszła i objęła pulsującego penisa Luke’a, a część wyleciała z jej cipki.

Łukasz też jęczał, nagle wycofał swojego fiuta i poprosił, żebym go wykończył. Chętnie się zobowiązałam, a on doszedł do szczytu, spryskując mi twarz spermą. Doiłam go, kiedy wił się w ekstazie, robiąc prawie tyle samo hałasu, co Janey. Następnie zlizał spermę z mojej twarzy i pocałowaliśmy się. Smakował bardzo dobrze!

Dwóch w dół, jeden do wyjścia, a ja dmuchnąłem ogromny zwitek w usta i twarz Luke’a. Nie był zbyt pewien, co o tym sądzić, więc wciągnął mnie w szał, gdy język Janey owinął się wokół mojego końca dzwonka, wysyłając mnie w nadprzestrzeń. To była moja kolej na wokal! Luke wmasował spermę w swoją przystojną twarz i połknął resztę.

Wszyscy zgodziliśmy się, że doświadczenie było niesamowite, ale Luke pozostał twardy, więc wziąłem byka za rogi i poszedłem na drugą rundę. Tym razem jednak poprosiłem go, żeby mnie przeleciał. Początkowo odmówił i trochę się denerwowałam, że jego obwód mnie skrzywdzi, ale Janey słodko mu do tego namówiła i nie minęło dużo czasu, zanim spenetrował moją mokrą dupę. Na początku nie był pewien, co z tym zrobić, ale wyrósł na to i wkrótce miał się świetnie (tak jak ja)!

Sprawdź:   Kiedy poznałem Swietłanę

Czułem, jak się napina i wyczuwałem, że zaraz wybuchnie, więc poprosiłem go, żeby spuścił się we mnie. Poczułem, jak trysnęła we mnie gorąca odwaga. To było niezwykłe ciepłe uczucie i pierwsze, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyłem. Lubię to!

Następnie wycofał się i posmarował swoim kutasem swoją spermę na policzkach mojego tyłka, a Janey wykonała trochę bankomatu.

Wzdrygnąłem się i upadłem na łóżko.

Luke i Janey zostali i przez chwilę rozmawialiśmy, zanim oboje ruszyli do tego młotkiem i szczypcami. Byli seksualnymi dynamami i nie minęło dużo czasu, zanim byłem gotowy do ponownego przyłączenia się do nich. Luke chciał, żebym wsadziła mu fiuta do ust, komu miałam odmówić? Fachowo go ssał i miałem wrażenie, że robił to już wcześniej i był dość wyćwiczony w sztuce fellatio.

Następnie całkowicie zaskoczył mnie i Janey, deklarując, że chce, żebym go przeleciał. Nie będąc tym, który wygląda jak darowanemu koniowi w usta, upewniłem się, że nie ma nic przeciwko temu. Chciał też, żebym szedł na oklep, czego nigdy wcześniej nie robiłem. Ponownie zapytałem, czy jest pewien, a on się zgodził i oboje zapewniliśmy się nawzajem, że to będzie w porządku.

Nie chciał być obrzeżony, więc splunąłem na swojego fiuta i kilka razy w jego tyłeczek i powoli się wsunąłem. Skrzywił się trochę i jęknął, ale upewniłem się, że zacząłem powoli i delikatnie. To zadziałało świetnie i zyskałem szybszy rytm, podczas gdy Luke stał się coraz bardziej wokalny! Janey uciszyła go, wpychając mu soczysty, mokry tyłeczek w twarz, żądając, żeby ją zjadł.

Wytrzymałem o wiele dłużej, niż myślałem, i nadszedł czas, aby strzelać z mojego ładunku. Ostrzegłem Łukasza, który odpowiedział, wołając: „We mnie, we mnie!” więc natychmiast zrobiłem, jak powiedział, i napompowałem jego tyłek pełną spermą. Nadal go pieprzyłem, kiedy doszedłem, a część wytrysnęła na moje mięśnie brzucha i jądra. Orgazm był fantastyczny i trwał wiecznie. Wykrzywiłam się, a Luke musiał pomyśleć, że mam jakiś medyczny epizod, kiedy trochę spanikował i zapytał, czy wszystko w porządku. Kurwa tak, wszystko w porządku, a potem trochę! Wycofałem się, a Janey wylizała mu dziurę po tyłku, podczas gdy ja sprzątałem dzięki uprzejmości Luke’a, który, podobnie jak Janey, pozwolił sobie na trochę bankomatu.

Sprawdź:   Seks Rekolekcje - Dzień 10

W tym czasie minęła już godzina czarownic. Luke i Janey musieli wracać do domu, więc wszyscy pożegnaliśmy się ze sobą, wiedząc, że to jednorazowe i prawdopodobnie już się nie skrzyżujemy. Wyruszyli w noc, podczas gdy reszta świata drzemała, błogo nieświadoma naszych wyczynów.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 1 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.