Niezapomniane i niewiarygodne przeżycie z moją przyrodnią siostrą boginią – część pierwsza

Nazywałam się Nikki Malone, miałam dziewiętnaście lat i byłam studentką pierwszego roku w lokalnym college’u w Pensylwanii. Mój tata ożenił się ponownie sześć miesięcy temu, a jego nowa żona i córka wprowadziły się.

Janice Davis, moja przyrodnia siostra, była piękną i seksowną boginią o długich czarnych włosach, niebieskich oczach, oliwkowej skórze i masywnych piersiach. Moje cycki były średniej wielkości, ale były małe w porównaniu z jej. Nigdy nie myślałem o innej dziewczynie w sposób seksualny, aż do teraz.

Leżałem przy basenie w czerwonym kostiumie kąpielowym z zamkniętymi oczami.

– Hej, Nikki – usłyszałam seksownym głosem Janice, gdy zdejmowała krótką zieloną sukienkę, kiedy leżała na leżaku obok mnie.

“Hmm?” Zapytałam.

„Jak ci się podoba mój nowy strój kąpielowy?” zapytała.

Otworzyłam zielone oczy, a moja szczęka dosłownie opadła do ziemi, gdy zobaczyłam moją przyrodnią siostrę ubraną w seksowny, Union Jack, kostium kąpielowy z głębokim dekoltem, który sprawiał, że eksplodowały jej ogromne piersi. Poczułem dziwne poruszenie w lędźwiach i poczułem wilgoć. Co to było za uczucie? Czy moja przyrodnia siostra podniecała mnie seksualnie?

– To bardzo miłe – przełknęłam nerwowo ślinę. Uczucie nasiliło się, gdy się odwróciła i tył kostiumu kąpielowego wjechał jej w pęknięcie pośladków.

Janice odwróciła się do mnie z uśmiechem. – Dzięki, lalko – odpowiedziała. „Idę popływać. Chcesz się przyłączyć?”

Potrząsnęłam głową, a moje miękkie, czerwonawe, długie, brązowe włosy opadły mi na ramiona. Patrzyłem, jak jej łabędź nurkuje do basenu i pływa pod wodą na drugą stronę basenu, a następnie płynie z powrotem.

Wyszła z wody w zwolnionym tempie, jak Ursula Andress z filmu o Bondzie, za którym wszyscy oszaleli. Janice przesunęła dłońmi po mokrych włosach z głową lekko odchyloną do tyłu, ale jej kocie niebieskie oczy patrzyły na mnie. Podeszła do ręcznika leżącego na leżaku i wysuszyła włosy, potrząsając piersiami.

Odwróciłem się szybko, ale nie mogłem powstrzymać się od spojrzenia na nią z podrygującymi dużymi cyckami. Podniecenie rosło w dole, im bardziej gapiłem się głupio jak napalony facet.

„Eee, Nikki, kochanie, na co patrzysz?” – spytała Janice z niesmakiem.

– Przepraszam, nic – powiedziałam szybko odwracając wzrok.

Podeszła do mnie i przykucnęła ze złośliwym uśmiechem. „Nie kłam, cukiereczku, widziałem, jak perwersujesz moje cycki. Są ładne i duże, prawda? Chcesz poczuć?” zaczęła drażnić.

– Nie, dziękuję – odpowiedziałem. Ale moje oczy spojrzały na jej ogromne cycki na ułamek sekundy i poczułem, że moja cipka robi się wilgotna. “Muszę iść.” Zerwałam się na równe nogi, wzięłam ręcznik i pospieszyłam.

Nie pociąga mnie seksualnie moja przyrodnia siostra, I myśl.

Sprawdź:   Seks Rekolekcje - Dzień 8 i 9

Tej nocy nie mogłem spać, więc wstałem i przeszedłem przez korytarz do łazienki, zajrzałem przez szparę i zobaczyłem Janice biorącą gorący prysznic. Jej nagie, pełne, ogromne piersi obróciły się w moją stronę i poczułem, że robię się mokry. Im więcej patrzyłem, mój oddech przyspieszył, gdy przyrodnia siostra coraz bardziej mnie podniecała.

Wróciłam do swojej sypialni i zamknęłam drzwi. Wyjąłem z szafki wibrator punktu G i wróciłem z nim do łóżka. Włączyłem go na brzęczący dźwięk o niskiej wibracji i przyłożyłem go do mojej cipki. Trysnąłem z przyjemności, gdy wibrował na mojej łechtaczce i cipce. Powoli wepchnąłem jego koniec, który miał kształt fiuta, do mojej cipki, a potem na zewnątrz, poruszając nim w reumatyczny sposób. Mój lewy palec wskazujący nacisnął przycisk, aby wywołać wysokie wibracje, gdy mój oddech przyspieszył i poczułem, że zbliżam się do orgazmu. Zamknąłem oczy i wizje ogromnych piersi Janice pojawiły się przede mną.

Pięć minut później moje ciało dostało spazmów, gdy uwolniłem wszechmocny orgazm.

Następnego ranka zeszłam na śniadanie, a Janice była tam w białej mini sukience z głębokim dekoltem, a jej piersi pękały od niej.

„Gdzie jest mama i tata?” Zapytałam.

– Musieli wyjechać z miasta na kilka dni – odpowiedziała Janice, odgryzając kęs błyszczącego czerwonego jabłka, żując je i połykając w gardle. „Więc, Nikki, kochanie, zanim pójdziesz na studia. Czy mogę cię o coś zapytać?”

– Jasne – odpowiedziałem.

Uśmiechnęła się i podeszła do mnie. – Więc myślałeś więcej o naszej wczorajszej rozmowie?

Wyglądałem na zdezorientowanego. “O czym?”

Janice roześmiała się. „Spójrz, jak grasz całą słodką i niewinną, kiedy wszyscy wiemy, jakim jesteś zboczeńcem. Zastanawiam się, co czułby tata, gdyby wiedział, że jego ukochana córeczka pożąda swojej przyrodniej siostry” – powiedziała paskudnym tonem.

„Jesteś zły”, powiedziałem i zacząłem odchodzić, ale zablokowała przejście. – Zejdź mi z drogi, Janice.

Zignorowała mnie i zaczęła seksownie tańczyć przede mną, drażniąc się ze mną.

Moja cipka drgała i pulsowała, gdy patrzyłem na jej ogromne cycki, gdy tańczyła. – Przestań, Janice! płakałem. Odepchnąłem ją.

Janice odepchnęła mnie.

Odepchnąłem ją.

Przycisnęła mnie do ściany i spojrzała mi w oczy. Jej prawa ręka zacisnęła się na mojej cipce, sprawiając, że westchnęłam. Janice uśmiechnęła się do mnie. „Wygląda na to, że ktoś jest bardzo mokry” – skomentowała. “Lubię to.”

Moja cipka pulsowała pod jej dłonią, a ja sapałem z przyjemnością.

Janice popchnęła mnie na stół, weszła między moje nogi i zaczęła rozpinać moje szorty i ściągała je. Jej prawa ręka pocierała moją cipkę w górę iw dół, sprawiając, że moje ciało drżało. Pochyliła się nade mną i zaczęła ocierać swoją cipką o moją. Jęknęła z przyjemności i poruszała się szybciej na mnie, kołysząc stołem.

Sprawdź:   Amelia i wibrator steampunkowy

Mój oddech przyspieszył, gdy moje pośladki mocno się ścisnęły, jęcząc z przyjemności. Nie mogłem uwierzyć, że dobrze się bawię z moją przyrodnią siostrą. Janice pochyliła się i pocałowała mnie w usta, przyciskając do mnie swoje ogromne piersi. Jęknęła głośno.

“Dochodzę, Nikki!” ona płakała. Jej ciało trzęsło się nade mną.

Moje ciało trzęsło się pod nią, tak samo jak osiągnąłem orgazm w majtkach.

Janice zeskoczyła ze mnie, zdarła ze mnie majtki i uśmiechnęła się do mnie, po czym znalazła się między moimi nogami, muskając językiem moją łechtaczkę. Owinęła usta wokół mojej cipki i ssała ją głęboko, szczególnie moją łechtaczkę. Spojrzała na mnie.

„Nikki, mała, twoja łechtaczka robi się duża z podniecenia. Muszę cię tak podniecić. To bardzo zachęcające” – powiedziała. Pocierała go w przód iw tył lewą ręką, a potem ssała coraz bardziej.

Jęczałem i jęczałem z przyjemności.

Dziesięć minut później Janice nadal ssała moją łechtaczkę, co doprowadzało mnie do szału z przyjemności. Janice nagle zaczęła się złośliwie śmiać. Podniosłem głowę, a moje oczy rozszerzyły się z przerażenia na widok mojej powiększonej łechtaczki, która sterczała jak mały twardy kutas.

„Teraz wyglądasz jak facet, Nikki” – skomentowała ze śmiechem. „Zastanawiam się, jak duży mogę to zrobić”. Zanim mogłem ją powstrzymać, usta Janice były z powrotem wokół mojej wyprostowanej łechtaczki.

Praktycznie krzyczałam z przyjemności.

Janice podciągnęła mój zielony top i drażniła moje sterczące sutki. Wyszła z majtek i spojrzała na moją wyprostowaną łechtaczkę, która była teraz większa prawie do rozmiaru prawdziwego penisa liżącego jej usta. – Zróbmy temu zdjęcie. Moi zwolennicy chętnie by się pośmiali – powiedziała z lekkim okrucieństwem. Podeszła do lady i chwyciła telefon.

– Janice, nie, proszę! Błagałam.

Uśmiechnęła się, trzymając telefon i zrobiła zdjęcie mojej powiększonej łechtaczki w stanie erekcji.

„Janice, proszę, nie udostępniaj tego!”

Janek spojrzał na mnie. „Jest za późno, cukiereczku, już to opublikowałam w mediach społecznościowych” – powiedziała ku mojemu przerażeniu.

“Ty co?!” płakałem.

Roześmiała się: „Wow, już pięćdziesiąt lajków”, pokazała mi swoją stronę na Instagramie. „Wow, teraz 100 polubień i wciąż rośnie. Och, ludzie komentują. Jeden mówi:„ Wow, nigdy nie wiedziałem, że łechtaczka może być tak duża ”. A inny mówi: „Wow, ujeżdżaj tego kutasa łechtaczki” ze śmiechem twarz. Jak słodko, hej?!”

Spojrzałem na nią ze złością. — Zdejmij to, teraz! zażądałem.

Sprawdź:   Krople grosza

Janice zignorowała mnie i znów zaczęła transmitować na żywo w samych majtkach. „Cześć, moi przyjaciele, oto moja słynna przyrodnia siostra, Nikki, i jej powiększona łechtaczka” – zabłysnęła, a potem podeszła do mnie, a ja się odwróciłem. „Chyba jest nieśmiała. Cóż, to na razie tyle, obserwujący. Do widzenia na razie”, posłała buziaka przed zamknięciem telefonu. – Rozchmurz się, siostrzyczko, to tylko zabawa.

Odwróciłem się do niej wściekle, zakładając majtki, ale moja łechtaczka była tak duża, że ​​wystawała z mojej bielizny jak wyprostowany kutas, co rozśmieszyło Janice. “Przestań się smiać!” – powiedziałam przez zaciśnięte zęby z irytacją.

Zdjęła swoją mini sukienkę i stanik i obserwowała moją reakcję z uśmiechem na twarzy, gdy gapiłem się na jej ogromne piersi. „No dalej, Nikki, wiesz, że chcesz je ssać”.

nic nie powiedziałem.

Janice podeszła do mnie i chwyciła moje dłonie i położyła je na swoich ogromnych piersiach. Westchnęła z przyjemności, podobnie jak ja, kiedy moja łechtaczka drgnęła z podniecenia, przez co moja cipka stała się bardziej mokra, a majtki napięły się na mojej wyprostowanej łechtaczce. Zdjęła bieliznę i wyszła z nich, po czym pchnęła moje plecy nad stołem.

– Zejdź ze mnie, Janice! płakałem.

Zignorowała mnie, gdy znalazła się między moimi nogami i ściągnęła ze mnie bieliznę. Jej język wirował wokół mojej łechtaczki jak tornado. Janice górowała nade mną i namiętnie pocałowała mnie w usta.

Odwzajemniłem pocałunek, gdy moja wyprostowana łechtaczka drgnęła w górę w kierunku otworu jej cipki. Moja łechtaczka chciała wejść w nią. Drgał coraz bardziej w jej mokrej i zapraszającej cipce, podekscytowany, a potem w końcu wszedł w nią, powodując, że oboje jęknęliśmy głośno z przyjemności.

Szybko i wściekle zaczęliśmy się kochać na kuchennym stole. Przeturlałem się na nią, a moje ciało poruszało się szybko w górę iw dół na niej z nogami wokół mojej talii.

“Kurwa! Dochodzę!” płakałem. Moje ciało zadrżało w niekontrolowany sposób, gdy krzyknęłam głośno, tryskając dużą ilością wytrysku.

To było jedno doświadczenie seksualne, którego NIGDY nie zapomnę w pośpiechu z moją przyrodnią siostrą. Mam nadzieję, że to się powtórzy, wstyd.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 3

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.