Paula na uniwersytecie

Jak w życiu, czas płynie dalej i nagle zdałam sobie sprawę, że wakacje dobiegają końca. Wkrótce miałem iść na uniwersytet, aby uzyskać dyplom ze sztuki. To zakończyłoby moje zabawy z ubieraniem się z Dee i moją siostrą Sue, oznaczałoby to również, że Paula nie byłaby widoczna, dopóki nie poznam się w nowym środowisku.

Oczywiście nadal nosiłam majtki i pończochy pod męskimi ubraniami, ale to nie to samo, co noszenie sukienki i poczucie wolności, jaką daje, dosłownie i emocjonalnie, wraz ze zmysłową przyjemnością, jaką daje noszenie jedwabistych majtek.

Pojechałem tam tydzień wcześniej, żeby zorganizować zakwaterowanie i nauczyć się poruszać po kampusie, a jednocześnie dowiedziałem się, jakie stowarzyszenia, grupy społeczne i sportowe są w ofercie. Sport najwyraźniej nie był w moim planie zajęć, ale były zajęcia artystyczne i pomyślałam, że grupa teatralna może być interesująca. Kiedy podszedłem do ich stolika, założyli, że jestem kolejnym aspirującym aktorem, ale uspokoiłem ich, mówiąc, że bardziej interesuje mnie produkcja i działania za kulisami.

„Hej, Magnus, znaleźliśmy ci asystenta”

Podczas tej rozmowy zauważyłem, że szczupły, ciemnowłosy student podniósł wzrok znad tego, co robił, i podszedł do stołu grupy teatralnej. Zostaliśmy sobie przedstawieni i zasugerowano, aby Magnus oprowadził mnie po teatrze. Zrobiliśmy to i przy okazji odkryliśmy, że mamy ze sobą wiele wspólnego i dowiedziałem się o aktualnej produkcji grupy. Kiedy wszystko się między nami rozwinęło, czułem, że na uniwersytecie będzie fajnie. To uczucie wzmocniło się, gdy Magnus powiedział mi, że przewodniczący grupy teatralnej, jeden z profesorów uniwersytetu, lubił urządzać w swoim domu imprezę Halloween dla swoich uczniów i grupy.

„Nalega na pełny kostium”. powiedział Magnus, „W zeszłym roku pojechałem tam jako czarownica, było tak fajnie, że planuję zrobić to samo w tym roku”.

– Dołączę do ciebie – powiedziałem.

„To oznacza stanik, majtki i pończochy”. Powiedział Magnus.

Sprawdź:   Spotkanie IRL : Część 1

„Nie przeszkadza mi to” – odpowiedziałem.

„Och, dobrze” – powiedział Magnus. „Możemy wspólnie wybrać nasze kostiumy. Jeśli chcesz, możesz pożyczyć rzeczy z działu kostiumów grupy”.

„Dzięki. Najpierw zobaczę, czy moja siostra będzie w stanie pomóc”.

Kilka tygodni przed Halloween poszłam do domu, aby zabrać ze swojej szafy to, co chciałam. Planowałam założyć czarną jedwabną halkę jako sukienkę i czarną perukę z prostymi włosami, która zakrywa moje blond włosy. Oczywiście moje majtki, stanik, pas do pończoch i pończochy były całe czarne. Przebierałem się kilka razy w swoim pokoju i cieszyłem się, że Paula wraca do życia. Magnus mieszkał w mieście z rodzicami i zasugerował, żebym pojechał do niego i się tam przebrał, żebyśmy mogli razem pójść na imprezę. To była piękna sugestia, z którą w pełni się zgodziłem.

Tak więc w Halloweenowe popołudnie zastałem mnie w dużej sypialni Magnusa, gdzie oboje sortowaliśmy nasze kostiumy rozłożone na jego podwójnym łóżku.

„Nie masz żadnych majtek” – powiedział, gdy wyładowałam torbę.

„Tak, mam” – powiedziałem i jednocześnie rozpiąłem spodnie i pozwoliłem im opaść na podłogę.

Magnus był zarówno zaskoczony, jak i wyraźnie zachwycony, gdy w polu widzenia pojawił się mój pas do pończoch i nogi odziane w pończochy, a także moje przezroczyste czarne majtki, które zakrywały wszystko, ale niczego nie zakrywały i były tak zmysłowe.

„Boże, masz cudowne nogi” – powiedział, dodając: „Przepraszam, nie chcę być osobisty”.

„Pochlebia mi to” – odpowiedziałem. „I nie mogę się doczekać, aż zobaczę cię w pełni ubranej. Jestem pewien, że będziesz wyglądać wspaniale”.

„Teraz, kto pochlebia”.

Kompletne ubranie nie trwało długo i oboje wykonaliśmy makijaż w stylu gotyckim. Kiedy już byliśmy zadowoleni z naszego wyglądu, wspomniałam, że gdy byłam ubrana jak dziewczynka, lubiłam, gdy nazywano mnie Paula.

“Jak powinienem Cię nazywać?”

“Oh tak, oczywiście.” Następnie, po krótkiej pauzie, powiedział: „Mów mi Maggie, miałem kiedyś wspaniałą nauczycielkę, panią Maggie, i chciałbym ją naśladować”.

Sprawdź:   Styl życia mojej teściowej trwa

– Maggie, więc tak.

„Tak. A teraz chodźmy i zadziwmy ich” – powiedziała Maggie.

Ruszyliśmy więc na imprezę. To była cudowna noc. Ja, Paula, byłam zadowolona, ​​że ​​znów wyszłam, nawet jeśli ukrywałam się za przykrywką, że to bal przebierańców. Byłem również zadowolony, że Maggie jest moją towarzyszką, zwłaszcza że wyglądała tak pięknie. Jej szczupłą sylwetkę podkreślała przezroczysta czarna bluzka i krótka skórzana mini spódniczka. Doskonale rozumiałam, dlaczego była w centrum uwagi.

Kiedy w końcu wróciliśmy do domu Maggie, było po pierwszej w nocy, więc na palcach po cichu poszłam do jego pokoju i opadłam na łóżko, ramię w ramię.

– Dawno się tak dobrze nie bawiłem – powiedziałem.

– Ani ja – stwierdziła Maggie. „Wiesz, że dwóch facetów chciało mnie zabrać z powrotem do swoich kwater?”

“Co powiedziałeś?”

„Powiedziałam im, że mojemu chłopakowi Paulowi się to nie spodoba”.

W tym momencie zacząłem chichotać.

„Użyłem tej samej wymówki wobec gościa, który zaprosił mnie do siebie. Powiedział, że nie chcę zdradzić mojego chłopaka Magnusa.”

Oboje wybuchnęliśmy śmiechem i padliśmy sobie w ramiona. Chwilę później całowaliśmy się.

Przyjemność ponownego wyrażenia swojej kobiecej strony, którą ukrywałam od czasów studiów, była po prostu cudowna. Moja bezpośrednia obawa, że ​​Maggie będzie zdenerwowana, szybko rozwiała się, gdy powiedziała: „Miałam nadzieję, że możemy to zrobić od chwili, gdy zobaczyłam cię dziś wieczorem ubranego”.

– Nie przeszkadza ci to? Zapytałam.

„O tak” – odpowiedziała Maggie i ponownie mnie uściskała, nawet gdy ją pieściłem. Nie starałem się ukryć rosnącego podniecenia, nawet gdy Maggie szeptała, jak miło czuję się w jedwabnej halce i jak bardzo jest podniecona, będąc z tak seksowną dziewczyną jak ja.

„Widzisz, co ze mną robisz” – powiedziałem, prowadząc jej rękę do miejsca, w którym moja łechtaczka naciskała na moje majtki, powodując wybrzuszenie z przodu halki.

Sprawdź:   Weekend Weselny: Rozdział 14

„Ja też” powiedziała, gdy prowadziła moją rękę pod rąbkiem spódnicy i między udami, aż poczułem jej sztywne podniecenie rozciągające jej satynowe majtki. Były wilgotne w miejscu, gdzie znajdował się czubek. Westchnęła cicho, gdy pogładziłem go kciukiem.

„Nigdy nie zdawałam sobie sprawy, że ubieranie się może sprawić tyle frajdy” – powiedziała, mocniej łapiąc moją sztywność. Pocałowałem ją lekko, a potem całowaliśmy się z większą pasją, rozbierając się. Kiedy już zdjęła bluzkę i spódnicę, Maggie wyglądała po prostu pysznie w pończochach, staniku i satynowych majtkach, które były rozciągane do granic możliwości przez jej bardzo żywą łechtaczkę.

To było dla mnie za dużo i będąc dobrą małą dziewczynką, którą jestem, zsuwałem jej majtki i lizałem, a potem ssałem to, co Maggie miała do zaoferowania. Nie trwało długo, zanim połknąłem ją całą, co mnie tak podekscytowało, że poszedłem za nią i doszedłem w majtkach, nie dotykając się.

To był początek zabaw i gier, które Maggie i ja miałyśmy w czasie studiów.

Załóż konto i ciesz się darmowymi opowiadaniami erotycznymi od seksownych kobiet. Dokończ czytanie teraz..
DARMOWA REJESTRACJA | LOGOWANIE

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.