Styl życia mojej teściowej trwa

Mężulek i ja odbyliśmy wiele dyskusji na temat naszego stylu życia i tego, czego oboje chcemy, ponieważ nasz styl życia bardzo się zmienił, odkąd rozpoczęliśmy tę podróż. Spędziłem dwa różne weekendy z dwoma bardzo dobrze wyposażonymi mężczyznami, Marcusem i Waynem; spędzenie weekendu z dwoma bardzo dobrze wyposażonymi mężczyznami naprawdę wydobyło ze mnie nową, intensywną seksualną stronę.

Nie tylko seksualnie, ale będąc z nimi jako parą.

Powiedziałam mężowi, że musimy przedyskutować nasz styl życia i to, jak chcę, aby sprawy się rozwijały, ponieważ zmieniły się moje pragnienia i potrzeby seksualne.

MĘŻULEK

Tydzień po weekendzie Reda z Wayne’em powiedziała mi, że posiadanie trzech zwykłych facetów i dwóch bardzo dobrze wyposażonych mężczyzn naprawdę zwiększyło jej pragnienia seksualne, a także jej ogólny styl życia.

Zapytałem ją, co przez to rozumie. Powiedziała: „spędzanie z nimi czasu i ubieranie się bardziej ekstremalnie, a także seks i robienie rzeczy jako para”. Powiedziała mi, że chce przenieść nasz styl życia na inny poziom. Chce zmodyfikować swoje ciało. Chce mieć większe kolczyki i zmienić tatuaże, a także nosić bardziej seksowne, swobodne stroje i stroje cfm. Zapytałem ją o jej zamiary. Oto, co mi powiedziała.

CZERWONY

Powiedziałam mężowi, że chcę przenieść nasz styl życia na nowy poziom nie tylko w wyglądzie, ale także w dodatkowych modyfikacjach ciała. Powiedziałem mu, że chcę kolczyki w genitaliach i dodatkowe tatuaże. Czuję, że zwiększyłoby to moje pragnienia i potrzeby seksualne, a także dodałoby nowy poziom do naszego seksualnego stylu życia. Przypomniałem mu, że odkąd weszliśmy w tryb życia, nasze życie seksualne zmieniło się drastycznie, zwłaszcza gdy dokonałem zmian w swoim ciele, kolczykach, tatuażach itp. Powiedziałem mu, że odkąd wyszedłem i spędzałem więcej czasu na pieprzeniu innych mężczyzn, nasze życie seksualne stało się bardziej intensywne i nie może się doczekać, kiedy mnie odzyska.

Sprawdź:   Trzy dziewczyny, jeden facet - Sex Opowiadania

MĘŻULEK

Muszę przyznać, że Red miała rację co do tego, o ile bardziej intensywne stało się nasze życie seksualne, odkąd zaczęła pieprzyć się z innymi mężczyznami. Pieprzymy się dwa, trzy razy w tygodniu. Teraz jest raz, dwa razy w tygodniu. Nie przeszkadza mi to; nasze życie seksualne stało się bardziej intensywne. Zapytałem ją, jakich zmian chce.

CZERWONY

Mąż poprosił o konkrety. Powiedziałem mu, czego chcę. Moje sutki były oryginalnie przekłute półcalowymi pierścieniami o średnicy czternastu. Chcę pierścionki o średnicy 1 cala. Większe pierścienie naprawdę pokazałyby moje kolczyki, gdy noszę półprzezroczyste lub bardzo dopasowane topy. Następnie powiedziałem mu, że chcę, aby moje tatuaże na dekolcie były większe, ponieważ noszę odsłaniające topy, a większe tatuaże naprawdę zwróciłyby uwagę na moje podwójne cycki. Moje sutki są bardzo wrażliwe, więc te zmiany w moim ciele zaowocują nowym poziomem spełnienia seksualnego. Powiedziałem mężulkowi o moich podstawowych intencjach. To, czego nie będzie wiedział, to dokładne kolczyki, tatuaże, które chcę. Będą tatuaże i kolczyki w okolicach genitaliów, a także tatuaże na plecach i ramionach. Mężulek będzie się zastanawiał, czy będzie mógł doświadczyć nowej mnie, czy też będzie musiał czekać do końca jednej z moich randek z teściową.

MĘŻULEK

Byłem trochę zszokowany tym, co powiedziała, ale wiem, że te zmiany z pewnością wyniosą jej życie seksualne poza naszym małżeństwem, a także w naszym małżeństwie na nowy poziom intensywności. Odkąd została teściową, jej pewność siebie, nastawienie itp. Bardzo się zmieniły. Lubi się przebierać i wychodzić ze mną lub z koleżankami. Kiedy wychodzi na randkę z teściową, robi wszystko, co w jej mocy. Jej ekstremalne stroje, jej ekstremalny makijaż i jej biżuteria. Jej stroje można wytłumaczyć tylko jako totalne „cum fuck me”. Wiem, że kiedy te zmiany nastąpią, doprowadzi to do bardzo ekstremalnych, intensywnych seksualnie spotkań.

Sprawdź:   Życie toczy się dalej - Sex Erotyczne Opowiadania

CZERWONY

Nie zdecydowałem, kiedy to nastąpi. Nie powiem mężowi, kiedy to się stanie. Chcę podniecić mężusia. Za każdym razem, gdy dokonałem jakichkolwiek zmian w przeszłości, mężulek nie może się doczekać, żeby mnie zabrać.

Nie mogę się doczekać tego, ponieważ wiem, że przyniesie to nową, bardzo intensywną przygodę seksualną do naszego stylu życia teściowej, a także sprawi, że mężulek będzie bardzo podekscytowany, czekając, aż będzie mógł mnie odzyskać.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 4 / 5. Liczba głosów: 4

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.