Mina i Suzy – Rozdział drugi

Obudził mnie alarm telefonu Miny.

Zasłony były szeroko rozsunięte i do środka wpadało poranne słońce. Chwilę zajęło mi zarejestrowanie, że leżę nago w łóżku w luksusowym pokoju hotelowym w Amsterdamie.

Mina wystartowała wcześnie i leciała do Rzymu. Mój lot do domu do Londynu był wczesnym popołudniem, więc mogłem nie spieszyć się i może jeszcze raz cieszyć się tą wspaniałą łazienką.

Kiedy stałam się właściwie świadoma mojego otoczenia, Mina była w pełni ubrana. Zmierzwiła mi włosy, pocałowała mnie i powiedziała. “Zadzwoń do mnie, ja jeden…”

I po tym zniknęła.

Wracając do najwygodniejszego łóżka na świecie, ostrożnie przypomniałem sobie wydarzenia poprzedniej nocy. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie doświadczyłem. Poczułem siebie, żeby się upewnić, że wszystko jest w porządku. Uprawiałam wcześniej seks analny z kobietami, ale sposób, w jaki Mina tak umiejętnie mnie wykorzystała, był zupełnie inny. Zmusiła mnie do dojścia w ten sposób, co było dla mnie pierwszym.

Gdy przypomniałem sobie, jak to wszystko się wydarzyło, ponownie się podnieciłem. Miałem mnóstwo czasu, więc spróbowałem odtworzyć niektóre sceny z poprzedniego wieczoru.

Włożyłam piękny szlafrok i obserwowałam siebie w lustrze. Odwróciłam się i spojrzałam przez ramię, dotykając siebie, tak jak zrobiła to Mina, okrążając mój odbyt palcem mokrym w cipce. Byłem tak podniecony, że mój szczyt nadszedł naprawdę szybko.

Leżąc na łóżku, odzyskując siły, myślałem o Mine io tym, jak bez wysiłku pozwoliłem się przez nią kontrolować. Wydawało mi się zupełnie naturalne, że powinienem być w ten sposób wykorzystany.

Później na lotnisku wysłałem jej długą wiadomość. Może powinienem być bardziej ostrożny, ale teraz byłem zakochany w Minie, więc po prostu wylałem swoje uczucia.

Odpowiedź Miny przyszła, gdy tylko włączyłem telefon po locie do domu. Kupiłem kawę, usiadłem, przeczytałem i ponownie przeczytałem jej wiadomość. To było dla mnie tak pełne miłości i sympatii.

Potem przyszła kolejna wiadomość. Mina zaprosiła mnie na cały weekend do jej domu w Brighton. Wydawało się, że stałem się jej „małym” i byłem tak szczęśliwy, że płakałem.

Sprawdź:   Zakazana zabawa w letnim słońcu

—————————-

“Suzy… Suzy Sexton!”

Ktoś wykrzykiwał moje imię na zatłoczonym peronie stacji Brighton.

Znałem ten głos. To był głos Miny. Odwróciłem się i wtedy ją zobaczyłem. Biegała po peronie z długimi włosami, długimi nogami i rozpaczliwie niebieskimi oczami. Wtedy uderzyło mnie, jak bardzo ją kocham.

Nie miałem okazji się odezwać. Zostałem zebrany i pocałowany iw tym momencie byliśmy tak blisko, jak byliśmy podczas tej wspaniałej nocy w Amsterdamie.

Kiedy wróciłem na Planetę Ziemię, przeszliśmy ruchliwą ulicą od dworca kolejowego do wybrzeża. Trzymaliśmy się za ręce; stało się to po prostu naturalnie. Czułem się tak komfortowo i bezpiecznie chodząc z Miną w ten sposób.

Nie podaję tutaj żadnych szczegółów, ponieważ nasza prywatność jest absolutna, ale wkrótce Mina puściła moją rękę, znalazła klucze i otworzyła drzwi wejściowe dwupiętrowego gruzińskiego domu w zabudowie szeregowej.

“Witam w mojej skromnej siedzibie!” – powiedziała Mina, śmiejąc się.

“Mój BOŻE, Mina… czyj to dom?”

– Jest mój. Jestem jego właścicielem. A teraz wejdź, Suzy. Pozwól, że wezmę twoją torbę.

Poszedłem za moją wspaniałą nową przyjaciółką do salonu.

– Usiądź, kochanie, a ja przyniosę nam drinki.

Mina wróciła, niosąc butelkę prosecco i dwie szklanki.

„Wszystko jest tu takie piękne”.

“Jesteś piękna, Suzanne Sexton!”

A szklanki zostały ponownie napełnione i napełnione.

Mina widziała, że ​​byłem ciekaw, w jaki sposób nabyła tak uroczą posiadłość i krok po kroku wyjaśniła.

„Wszystko to zostało opłacone z funduszu powierniczego założonego przez moją matkę. Dostaję miesięczny zasiłek oprócz tego, co płaci mi moja praca, i wszystko działa dobrze”.

„Nigdy nie znałam mojej matki. Miałam nianię, a kiedy miałam osiem lat, zostałam umieszczona w prywatnej szkole dla dziewcząt”.

Mina opowiedziała mi, jak londyński radca prawny zajmuje się wszystkimi pieniędzmi.

– Nazywa się Rachel Harper i jest okropna!

Nie mógłbym powiedzieć Minie o moim własnym wychowaniu. Własną matkę pamiętam tylko mgliście. Byłem bardzo mały, kiedy zostałem umieszczony pod opieką, a później wychowali mnie rodzice zastępczy. Zdarzyło się coś złego z moją mamą i tatą, o czym teraz mogę porozmawiać tylko z moim terapeutą.

Sprawdź:   Odmowa staje się realna

Mina odwróciła się do mnie i wzięła mnie za rękę.

– Muszę teraz zadzwonić do Rachel – powiedziała Mina.

– Kiedy to robisz, czy mogę wziąć szybki prysznic, Mina? Zapytałem: „Przyszedłem prosto z pracy”.

– Oczywiście, kochanie. Jest na górze, a nasz pokój jest pierwszy po lewej. Łazienka jest przyległa.

Sypialnia była piękna, w chłodnych kolorach i z dużym łóżkiem. Oprawione zdjęcie nad łóżkiem przedstawiało dwie małe dziewczynki bawiące się na plaży nad wodą.

Rozebrałem się i nago wszedłem do łazienki. Byłem teraz w idealnie wspaniałym mokrym pomieszczeniu. Zajęło mi minutę lub dwie, aby rozgryźć sterowanie, ale wkrótce całkowicie zgubiłem się w gorącej tropikalnej burzy.

Kiedy wybierałam z gamy mydeł, czułam się zdezorientowana i zdezorientowana. Chodzi mi o to, że Mina i ja zostałyśmy porzucone przez nasze matki.

Mina była teraz bardziej tajemnicza i ekscytująca niż kiedykolwiek! Byłem teraz cały namydlony, a prysznic na tak otwartej przestrzeni był cudowny. Mój własny prysznic w domu był malutki.

Prawie wyskoczyłem ze skóry, gdy poczułem rękę dotykającą mojego ramienia. Odwróciłem się iw strumieniu wody naga Mina pocałowała mnie z taką pasją. Jej namydlone ręce wędrowały, moje też. Zauważyłem, że przesuwam palcami w górę iw dół między jej dolne policzki. Mój kochanek bulgotał z przyjemności. Wsadzenie tam namydlonego palca nie wymagało ode mnie żadnego wysiłku.

Mina zakręciła wodę, a my osuszyliśmy się nawzajem, wyszliśmy z mokrego pokoju i padliśmy na łóżko. Tym razem nie było rytuałów, skórzanych pasów. Kochaliśmy się jak równy z równym, nie szukając przewagi.

Mina i ja zrobiliśmy wszystko. Nasze palce i języki szukały nawzajem każdej miękkiej, wilgotnej szczeliny ciała i wyzwalały ukryte pragnienia z pozornie niekończącymi się orgazmami.

Wieczór dopiero się zaczął. Mina chciała mi pokazać miasto i morze (nalegałem).

Sprawdź:   Istota

Mina poszła się wysikać, a ja rozciągnęłam się na łóżku, pozwalając mojemu ciału się uspokoić. Wiedziałem tylko, że byłem bardzo, bardzo szczęśliwy.

Położyłem się, czekając na powrót Miny, kiedy wśród książek na nocnym stoliku zauważyłem nieotwartą kopertę. Spojrzałem na nazwisko bez zastanowienia.

„Mina Brooks”.

Mina wróciła z mokrego pokoju. Siedziałem sztywno wyprostowany w łóżku, trzymając kopertę.

– Czy twoje prawdziwe imię to Mina Brooks? Powiedziałem: „ponieważ moje prawdziwe imię to Suzanne Brooks”.

Zapomniano o wszelkich wycieczkach krajoznawczych nad morze. Nawet nie zawracaliśmy sobie głowy ubieraniem się, gdy zbiegliśmy na dół do kuchni z dużym stołem.

„Mino”. Zapytałem, “co tu się właściwie dzieje?”

“Więcej wina!” Była odpowiedź Miny.

Kiedy wino zostało posortowane, poszła do salonu i wróciła z dużym kartonowym pudełkiem.

– Tu jest wszystko, Suzy, wszystko o mojej matce.

I tak siedzieliśmy tam, we dwoje, wokół kuchennego stołu, z gołymi tyłkami nago i stopniowo układaliśmy układankę.

Stary paszport, podarta metryka urodzenia, wspomnienia z dzieciństwa i krok po kroku prawda wyszła na jaw. Byliśmy siostrami stworzonymi przez tę samą matkę, ojca, krewnych.

Teraz oboje jesteśmy we łzach z powodu ogromu naszego odkrycia.

Mina przemówiła pierwsza.

– Wiesz, co to znaczy, ja jeden?

Byłem zbyt przytłoczony, by odpowiedzieć”.

Mina wzięła moją twarz w dłonie, jej oczy płonęły.

„Jesteśmy winni kazirodztwa!”

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.