Judy i Bob Rozdział 12

Weekend Johna i Judy na Florydzie okazał się zarówno oczyszczający, jak i zabawny. Od chwili, gdy zaproponował South Beach Miami, wytrawny administrator w Judy zabrał się do pracy. W ciągu kilku dni miała ich w pełni zarezerwowanych na podróż.

John był zadowolony, że najwyraźniej wybiła Boba z głowy; Słyszał, jak jej telefon piszczy SMS-ami, ale z tego, co wiedział, nie odpowiadała ani nawet ich nie czytała. Lot dał im czas na dalsze wzmocnienie ich wzajemnego zaangażowania.

Tydzień po ich powrocie z Miami minął spokojnie. Oboje czuli, że przerwa od seksu jest w porządku i oboje potrzebowali trochę czasu na kontemplację, aby spojrzeć w przyszłość. Trwały przygotowania do matury Ani. Była zajęta swoimi koleżankami z klasy, robiąc plany na lato.

Judy wierzyła, że ​​John dokonał przełomu w życiu jako biseksualny rogacz; że droga została oczyszczona dla niej, aby ponownie połączyć się z Bobem. Zaczęła odpowiadać na jego SMS-y, ostrzegając go, by był cierpliwy. Z kolei Jan zajmował się sprawami zawodowymi i omawianiem planów córki na przyszłość.

Zauważył, że Judy była trochę skryta w swoich rozmowach telefonicznych i był prawie pewien, że zna powód. W końcu pewnego wieczoru, po dziesięciu dniach spędzonych w domu, zapytał ją: „Wyglądasz na zajętą. Czy jest coś, co chcesz mi powiedzieć?

Judy zastanowiła się przez chwilę i odpowiedziała: „Tak, myślę, że nadszedł czas, abyśmy stanęli twarzą w twarz ze słoniem w pokoju”. Wzięła go za rękę i poprowadziła do sofy. Usiadł, a ona uklękła na jego kolanach, położyła ręce na jego ramionach, patrząc mu prosto w oczy.

Zanim zdążyła się odezwać, powiedział: „Chcesz do niego iść, prawda?” To właściwie nie było pytanie. Spuściła wzrok na chwilę, po czym skinęła głową.

“Chciałbym. Czuję, że ostatnio źle go traktowałem, niesprawiedliwie. Nie zrobił nic, co zasłużyłoby na moje zlekceważenie”.

– Nie mogłeś do niego zadzwonić i przeprosić? John wybrał bycie tępym.

– Wiesz, co mam na myśli – brzmiała na zirytowaną.

„Więc chcesz, żeby stręczył cię swoim przyjaciołom, tak jak wcześniej? Jak jego osobista dziwka? teraz John brzmiał na zirytowanego. — Wiesz, Ann nie trzyma w sekrecie waszej dyskusji. Nie prosiłeś jej o to.

„Nie pozwolę mu na to”. Chociaż właśnie wpadł jej do głowy ten pomysł; trójkąt z Jasonem i Johnem był niezłą zabawą. Trzy BBC mogą być niesamowite.

„Możesz znaleźć się w gangbangu, wiesz. Wszyscy ci piłkarze czują się uprawnieni”. Judy pochyliła się, by przytulić i pocałować męża.

„Janie, on troszczy się o mnie; nie w taki sam sposób jak ty, ale nie skrzywdziłby mnie. Myślałem, że rozwiązaliśmy te problemy podczas naszej podróży. Chętnie pozwoliłeś Jasonowi i mnie cieszyć się sobą wielokrotnie i podobało ci się przyłączenie. Kiedy zawracasz głowę Bobowi, czuję, że mi nie ufasz.

„Jeśli dwoje ludzi się w sobie zakocha, zaufanie wylatuje przez okno. Pamiętaj, „Wszystko jest sprawiedliwe w miłości i wojnie”, nie wiem, kto to powiedział, ale dla mnie brzmi to prawdziwie. Wiem, że w końcu się w tobie zakocha; każdy mężczyzna by to zrobił. I już przedkładasz jego uczucia nad moje, bo inaczej nie kłócilibyśmy się tutaj.

Sprawdź:   Dom kazirodztwa: Rozdział 4

„Nie kłócimy się, dyskutujemy o czymś, co do czego myślałem, że już się zgodziliśmy. Ale teraz nic nie zrobię. Porozmawiajmy jeszcze trochę i zobaczmy, czy mogę zapewnić ci większy komfort — wstała z jego kolan. – Czy mogę podać ci kieliszek wina?

Siedzieli cicho popijając z butelki czerwonego Boba. Ręka Judy powędrowała do uda Johna i chociaż czuł się zniesmaczony, jego zdradziecki kutas odpowiedział. Wkrótce Judy go wyjęła i lizała. W tym momencie do pokoju weszła Ania. – Powinniście znaleźć pokój – zaśmiała się, chowając oczy. Napięcie opadło i wszyscy wydawali się gotowi do spania.

John wiedział, że został zamknięty; tak, wspomniała o Bobie w drodze do domu z Miami, a on nie sprzeciwił się. W łóżku położyła głowę na jego ramieniu i dłonią na jego nabrzmiałym kutasie. „Wiesz, że Bob nie jest typem osoby, która chce mieć żonę, i zdecydowanie nie jest typem, z którym chciałbym być na pełny etat. Tak, ma świetnego kutasa i wie, jak go używać. I choć kocham moją rodzinę, czas z nim jest wolny i niezobowiązujący”.

John powstrzymał się od oczywistej pasywno-agresywnej odpowiedzi wyzwalającej poczucie winy. Powiedział tylko: „Gdyby postawił na swoim, byłoby wiele zobowiązań. Nie mogę pozwolić, żeby zdominował nasze życie. Ze wszystkich facetów, którzy chcą dostać się do twoich spodni, dlaczego to musi być on?

“Właśnie Ci powiedziałem. Szansa wypróbowania czarnego kutasa przywiązanego do przystojnego, swobodnego, nieobciążonego faceta, który mieszka daleko. Po prostu nie spodziewałem się, że będzie to tak cholernie genialne.” Do tej pory kutas Johna był gotowy do zabrudzenia prześcieradeł. Wyczuwając jego gotowość, Judy zanurkowała pod kołdrę i wzięła go do ust. Nie mógł stłumić głośnego krzyku, kiedy jej usta chwyciły jego żołądź. Połknęła cały jego ładunek. Wiedział, że został wymanewrowany. Następnego dnia zapytał, czy zaprosiła już Boba. Ona powiedziała nie. „Kiedy planujesz to zrobić?”

“Ja nie. Chce, żebym pojechała tam na weekend. Jeszcze się nie zgodziłem, ale pomyślałem, że następny weekend będzie dobry. W takim razie nie jesteśmy zajęci, ale chcę, żebyś sobie z tym poradził. Czekała na odpowiedź; kiedy żaden nie przyszedł, dodała: „Czas, żebyś się zdecydowała, albo pogodzisz się z tym nowym stylem życia, albo poprosisz mnie, żebym przestała spotykać się z innymi mężczyznami. W tym momencie wszystko zależy od ciebie”.

„Wiesz, że nie mogę cię prosić, żebyś przestała, kiedy tak wyraźnie chcesz nadal widywać się z Bobem, ale w tej chwili nie sądzę, żebym mogła w tym uczestniczyć i zawsze wyobrażałam sobie, że to zadziała; tak samo jak z Jasonem. Czuję się całkowicie wykluczony”. W tym momencie do pokoju weszła Ania.

– O czym wy rozmawiacie? zapytała.

„Twoja mama planuje weekend z Bobem” – John nie widział już powodu, by udawać. Ann nagle wyglądała, jakby zobaczyła ducha.

„Boże” – pomyślała – „wiedziałam, że tak się stanie”. Kiedy zebrała się w sobie, powiedziała: „Mamo, tato, muszę wam coś powiedzieć. Kiedy cię nie było, Bob przyszedł tutaj.

– Czego chciał? – zapytał John.

Sprawdź:   Wyobrażając sobie finał jej wieczornego wyjścia

„Chciał zobaczyć się z mamą. Jechał całą drogę, więc zaprosiłem go do środka i zaproponowałem drinka”.

Minęło trochę czasu, zanim grosz spadł. „Jak długo został?” Judyta chciała wiedzieć. Nastąpiła długa przerwa.

– Został na noc – zabrzmiało szeptem. „Było już za późno, by mógł wrócić”. John zaniemówił, Judy po prostu zamknęła oczy i miała nadzieję, że nie zna odpowiedzi na swoje następne pytanie.

“Czy ty…..?”

„Tak, w pewnym sensie. W końcu nie mogłem sobie z tym poradzić; to było zbyt bolesne”.

John był wściekły. “Wiedziałam; najpierw moja żona, teraz moja córka! Ten człowiek nie ma żadnych skrupułów ani ograniczeń!”

„Tato, to naprawdę nie był on, tylko ja. Byłem ciekawy po tym wszystkim, co słyszałem, aby zobaczyć, co było tak wyjątkowego. Nie robiłam nic, czego nie robiłam z chłopakami, ale podobało mi się to bardziej. Rozumiem, dlaczego mama do niego wraca.

Judy odezwała się tym razem: „Może to nie jest dobra rozmowa z twoim tatą. Może ty i ja powinniśmy porozmawiać na osobności.

„Tak, możecie porównywać notatki”. Jan wyszedł z pokoju.

Kobiety poszły do ​​sypialni Ann i usiadły oparte o wezgłowie łóżka. „OK, powiedz mi to wprost”, Judy starała się być spokojna.

„Cóż, wypiliśmy razem kieliszek wina i przez cały czas pamiętałem zdjęcie jego penisa, myśląc, że to moja szansa, aby zobaczyć go na żywo. Następną rzeczą, o której wiedziałem, że próbowałem włożyć tę ogromną rzecz do mojej cipki. W końcu się poddaliśmy i zabrał mnie na kolację.

„Kiedy wróciliśmy do domu, spróbowaliśmy ponownie z nieco większym sukcesem, ale wciąż musiałem odklepywać z bólu. Następnie zastosowałem moją standardową technikę; zeszłam na niego. Zapach naszych zmieszanych płynów był odurzający. Doprowadzenie go do orgazmu zajęło dużo czasu, ale po raz pierwszy dobrowolnie pozwoliłem mu dojść w moich ustach. Nie mogłem tego wszystkiego przełknąć, ale nawet lubiłem ten smak”.

Wysłuchała, jak Ann opowiada historię, która kończy się słowami: „Mój Boże, on ma wspaniałego kutasa. Mam nadzieję, że nie jesteś zbyt zły, bo naprawdę się cieszę, że to zrobiłem. Nie muszę znowu z nim zadzierać, ale to było objawienie, którego nie zapomnę”.

Judy nie mogła być na nią zła i skończyło się na tym, że powiedziała jej o spędzeniu weekendu z przystojnym facetem, który byłby bardziej odpowiedni do wieku Ann. Następnym zadaniem było uporządkowanie jej ojca. Postanowili zająć się tym razem. Znaleźli go na kanapie oglądającego telewizję, usiedli po obu jego stronach i zaczęli go przytulać i całować.

Ann zapewniła go, że to była jednorazowa sprawa i że Bob przez jakiś czas poważnie opierał się jej zalotom. Poszła też walczyć o Judy, zapewniając Johna, że ​​zostanie z nim, gdy jej matki nie będzie. John zachowywał się zirytowany, że traktują go jak dziecko, ale w głębi duszy był zadowolony, że obie kobiety troszczą się o jego uczucia.

Następnie Judy wygoniła Ann z pokoju, aby mogła okazać Johnowi swoją wdzięczność.

„Po prostu nie możesz trzymać się ode mnie z daleka; Jestem kocimiętką dla kobiet. Bob otoczył ją niedźwiedzim uściskiem, podniósł z nóg i namiętnie pocałował na środku hali lotniska.

Sprawdź:   Księżniczka Idealna

Judy w końcu go odepchnęła. „Opanuj się, ty wielki łajdaku. Jestem tutaj z powodu wszystkich twoich błagalnych i jęczących SMS-ów. Nie wspomniała o jego schadzce z Ann; Jeszcze nie.

„Czy masz bagaż rejestrowany?” Bob wziął jej torbę podręczną. „Prawie za mną tęskniłeś; Myślałem o wyjeździe na weekend. Ale cieszę się, że zadzwoniłeś.

„Nie, nie spodziewam się, że będę potrzebował wielu ubrań podczas pobytu tutaj. Czuję się dzisiaj jak rozpustna dziwka. Chcę też zaczerpnąć trochę słońca; Już tracę opaleniznę z Florydy”. Podstępnie ścisnęła jego kutasa, gdy szli do jego samochodu.

Gdy opuszczali garaż na lotnisku, zapytał ją: „Co chciałabyś teraz robić, skoro już tu jesteś?”

„Cokolwiek chcesz, żebym zrobił. Jestem twój przez następne dwadzieścia cztery godziny, możesz zrobić, co zechcesz. Mam nadzieję, że obejmuje to dużo czasu w twoim łóżku. Przytuliła się do niego i delikatnie pocierała jego penisa przez spodnie. „Chcę, aby ten czas był wyjątkowy dla mojego pożegnalnego występu”.

Bob potrzebował kilku chwil, by zareagować na jej słowa. „Rzucasz mnie? Czy to przez Anię? Wiesz, że to ona była agresorem, prawda? Poszedłem do twojego domu, planując spróbować rozwiązać sprawy z tobą i Johnem.

“Ja wiem. Powiedziała mi wszystko i nie obarczam cię całkowitą odpowiedzialnością. Jest teraz dorosła; jeśli o mnie chodzi, może pieprzyć kogo chce. Ale kiedy jesteś na zdjęciu, jest za dużo Sturm und Drang. Muszę chronić moją rodzinę, a w szczególności mojego męża.

„John tolerował moje błądzenie, ale przekroczyłeś wielką czerwoną linię, kiedy „majstrowałeś” przy jego córce. On tego nie zapomni ani nie wybaczy”.

Wyciągnęła rękę i pocałowała go w szyję. „Będę za tobą tęsknić i chciałam, żebyśmy spędzili jeszcze jeden dzień razem, samolubnie. Więc zabierz mnie tam, gdzie chcesz i użyj mnie, jak chcesz. Jutro o 14:30 mam lot do domu.

– Czy on nalegał, żebyś ze mną zerwała? Bob był oburzony.

“NIE. Próbowałby uniemożliwić mi przyjście, ponieważ mogłem to zrobić za pomocą wiadomości tekstowej lub telefonu. Jestem ci winien coś więcej. Nie zrozumiałby, że czuję do ciebie silną sympatię. A teraz zapomnijmy o tym i bawmy się dobrze. Dokąd?

– Pomyślałem, że moglibyśmy pójść do klubu. Możesz popracować nad swoją opalenizną i możemy wpaść na moją bandę. Miałeś ich wszystkich gorących i zaniepokojonych, kiedy byłeś tutaj ostatnim razem.

Judy mocno ścisnęła jego penisa i powiedziała: „Zróbmy z tego niezapomnianą noc!”

Załóż konto i ciesz się darmowymi opowiadaniami erotycznymi od seksownych kobiet. Dokończ czytanie teraz..

DARMOWA REJESTRACJA | LOGOWANIE

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.